En İyi Sürükle ve Bırak WordPress Sayfa Oluşturucuları Karşılaştırıldı (2020)

karşılaştırıldığında en iyi wordpress sayfa oluşturucuları


En iyi WordPress sayfa oluşturucusunu mu arıyorsunuz? Bir geliştirici tutmadan bir web sitesi oluşturmak ister misiniz? Sürükle ve bırak WordPress web sitesi oluşturucu, güzel web sitelerini kendi başınıza oluşturmanızı ve özelleştirmenizi kolaylaştırır.

Bu makalede, en popüler sürükle ve bırak WordPress sayfa oluşturucularını karşılaştıracağız, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilir ve sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Not: WordPress sayfa oluşturucu yerine, eksiksiz bir CMS / web sitesi oluşturucu platformu arıyorsanız, en iyi web sitesi oluşturucu koleksiyonumuza göz atın.

WordPress Sayfa Oluşturucu’yu Kullanma

İş akışınıza uyum sağlayan bir WordPress teması bulmak kolay olsa da, çoğu temadaki özelleştirme seçenekleri sınırlıdır. Bir geliştirici değilseniz, tema tasarımınızda önemli değişiklikler yapamazsınız.

Bu, bir WordPress sayfa oluşturucusunun devreye girdiği yerdir. WordPress sayfa oluşturucu eklentisini sürükleyip bırakın, web siteniz için istediğiniz gibi özel düzenler oluşturmanıza olanak tanır. Temel olarak: hayal edebiliyorsanız, şimdi oluşturabilirsiniz (teknoloji konusunda bilgili olmasanız bile!).

İlişkili: WordPress İncelemesi: Bir Site Açmadan Önce Okuyun ZORUNLU.

En iyi WordPress sayfa oluşturucularını karşılaştırırken aklınızda neler tutmanız gerektiğine bir göz atalım, böylece ihtiyaçlarınız için doğru olanı seçebilirsiniz.

uygunluk:

Bir sayfa oluşturucu eklentisi için mevcut WordPress temanızı değiştirmekle ilgilenmiyorsanız, kontrol etmeniz gereken ilk şey kullanmak istediğiniz oluşturucunun WordPress temanızla uyumlu olup olmadığıdır..

Uyumluluk sorunları bulursanız, siteniz için oluşturucu uyumlu bir tema kullanmak isteyebilirsiniz. Bu makaledeki çoğu oluşturucu tüm temalarla uyumludur.

Özellikleri:

Özellikleri karşılaştırırken her inşaatçının benzersiz kalitesini anlamanız gerekir. Örneğin, bazı inşaatçılar çok sayıda yerleşik düzenle gönderilirken, diğerleri düzinelerce animasyon efekti sunar.

Cevaplanabilirlik:

Seçtiğiniz sayfa oluşturucunun, kutunun dışında duyarlı, mobil uyumlu, düzenler oluşturmanıza olanak tanıdığından emin olmanız gerekir. Size kolaylık sağlamak için, bu makalede listelediğimiz her sayfa oluşturucu, mobil cihazlara uygun düzenler oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca kontrol edin: En Duyarlı WordPress Temaları

SEO:

Sayfa oluşturucunuzun SEO dostu düzenler oluşturduğundan emin olmanız gerekir. Neyse ki bu makalede listelenen tüm sayfa oluşturucular Yoast SEO eklentisi ile birleştirildiğinde% 100 SEO dostu.

Şimdi WordPress için en iyi sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentilerine bakalım.

En İyi 7 WordPress Sayfa Oluşturucu

 1. Kunduz Oluşturucu: En kolay WordPress sayfa oluşturucu
 2. Divi Oluşturucu: 100’den fazla demo ile eksiksiz web sitesi oluşturucu
 3. Elementor: Tonlarca entegrasyona sahip WordPress tema oluşturucu
 4. Themify Oluşturucu: En iyi ön uç düzenleme modu
 5. Gelişen Mimar: WordPress için en iyi açılış sayfası oluşturucu
 6. SiteOrigin: En iyi ücretsiz WordPress web sitesi oluşturucu
 7. WP Fırın Sayfa Oluşturucu: En popüler WordPress site oluşturucu

1. Beaver Builder: En Kolay WordPress Sayfa Oluşturucu

kunduz inşaatçısı

Beaver Builder, en iyi sürükle ve bırak WordPress web sitesi oluşturucularından biridir. Herhangi bir kodlama becerisini bilmeden istediğiniz gibi bir web sitesi oluşturma olanağı sağlar. Kolayca güzel sayfalar oluşturmak için sürükleyip bırakabilirsiniz.

Beaver Builder düzinelerce muhteşem sayfa şablonu ile birlikte gelir, böylece tasarımınızı sıfırdan başlamadan kolayca başlatabilirsiniz. Bir şablon seçebilir, resimleri ve metni kendi şablonunuzla değiştirebilir ve ardından yayınla’yı tıklayabilirsiniz..

Beaver Builder, WordPress temalarının çoğuyla çalışır ve içeriğiniz üzerinde tam kontrol sağlar. En iyi şey, eklentiyi kullanmayı bıraksanız bile, içeriğiniz WYSIWYG editörü olarak da bilinen WordPress editörüne taşınır. Profesyonel plan ve üstü ile, yerel WordPress Özelleştirici ile stillerinizi değiştirmenize izin veren güzel Beaver Builder uyumlu temalar elde edersiniz.

Fiyatlandırma: Sınırsız siteler için 99 $ ‘dan başlar. Beaver Builder fırsatlarımıza göz atın!

Beaver Builder’ı bugün kullanmaya başlayın.

2. Divi Builder: 100+ Demoslu Komple Web Sitesi Oluşturucu

divi üreticisi

Divi Builder, sürükle bırak ile web sitenizde her türlü tasarımı oluşturmanızı sağlayan güçlü bir WordPress sayfa oluşturucusudur. Divi Builder, ünlü bir WordPress temaları ve eklenti şirketi olan Elegant Themes tarafından yapılmıştır..

Divi oluşturucu neredeyse tüm WordPress web sitelerinde çalışır. Tek bir kod satırına dokunmadan en gelişmiş mizanpajları oluşturmak için size sonsuz olanaklar sunar.

Eklenti, hemen hemen her tür web sitesi oluşturmak için birleştirilebilen ve düzenlenebilen 46 oluşturucu modülü, 20 sıra türü ve 3 bölüm türü ile birlikte gelir. Gelişmiş tasarım ayarları ile her öğeyi büyük ölçüde özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca, bu Divi çocuk temalarına da göz atın.

Bununla birlikte, tasarımda gerçek zamanlı değişiklikler yapmak istiyorsanız, Divi temasını kullanmak isteyebilirsiniz. Tema ile sayfanızı ön uç düzenleyicisiyle oluşturabilirsiniz, böylece sayfalarınız gösterge tablonuzdan web sitenize ileri geri gitmek zorunda kalmadan doğrudan ön uçtan güncellenebilir.

Fiyatlandırma: 89 $ ‘dan başlar (100’den fazla web sitesi paketi içerir)

Divi Builder’ı bugün kullanmaya başlayın.

3. Elementor: Tonlarca Entegrasyonlu WordPress Tema Oluşturucu

elementor

Elementor, WordPress için ilk ücretsiz ve açık kaynaklı gelişmiş sayfa oluşturucusudur. Hızlı sürükle ve bırak oluşturucusuyla, sitenizin ön ucundan anında sayfa düzenlemeleri yapabilirsiniz. Elementor, yüksek hız performansı ile bilinir, bu da onu eğlenceli ve inşa etmeyi kolaylaştırır.

Kapsamlı şablon kütüphanesiyle, birinci sınıf tasarımcıları tarafından yüzlerce güzel WordPress şablonu elde edersiniz, bu da sayfa oluşturucu aracılığıyla farklı web sitelerine aktarılabilir.

Elementor, her cihazda mükemmel çalışan web sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan mobil uyumlu tasarımları destekler.

Elementor’un diğer bazı serin özellikleri:

 • Tuval: Yüksek dönüşümler için optimize edilmiş üstbilgi veya altbilgisiz yeni bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz.
 • Bakım Modu: Bakım için, yerleşik bakım moduyla sitenizi çevrimdışı duruma getirebilirsiniz.
 • Zapier entegrasyonu: Web sitenizi üçüncü taraf bir web uygulamasıyla entegre etmek, Zapier entegrasyonunu kullanmak çok kolay.

Fiyatlandırma: Tek bir site lisansı için 49 ABD dolarından başlar

Elementor ile bugün başlayın.

4. Themify Builder: En İyi Ön Uç Düzenleme Modu

Themify Oluşturucu

Themify Builder, hayal edebileceğiniz herhangi bir düzeni kolayca oluşturmanıza yardımcı olan bir sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte gelir. Oluşturucu, aralarından seçim yapabileceğiniz 60’ın üzerinde önceden oluşturulmuş düzen ve animasyon efektiyle birlikte gelir. Bu, sıfırdan başlamak zorunda kalmadan hızla güzel sayfalar oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Tek yapmanız gereken kullanmak istediğiniz düzenleri içe aktarmak, resimleri ve metni değiştirmek ve işiniz bitti.

Oluşturucu, tüm Themify temaları için standart bir özellik olarak gelir. Oluşturucu eklentisini herhangi bir üçüncü taraf WordPress temasıyla da kullanabilirsiniz.

Ayrıca şunları da kontrol edin: En İyi WordPress Eklentileri

Kompakt arka uç arayüzünden, modülleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için sürükle ve bırak özelliğini kullanabilirsiniz. Ön uçta, tasarımı önizleyebilir ve modüllerinizde canlı düzenlemeler yapabilirsiniz.

Themify Builder’ın yeteneklerini geliştirmek için, ayrı olarak veya paket olarak satın alınabilen tonlarca farklı eklenti bulabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Çekirdek eklentisi ücretsizdir. Eklenti paketi için 39 ABD doları

Themify Builder’ı bugün kullanmaya başlayın.

5. Thrive Architect: WordPress için En İyi Açılış Sayfası Oluşturucu

mimar geliştirmek

Thrive Architect, dönüşüm odaklı web siteleri için oluşturulmuş bir sayfa oluşturucudur. Thrive Architect, dönüşüm odaklı WordPress temaları ve eklentileri satan bir şirket olan Thrive Themes’ın arkasındaki insanlar tarafından geliştirildi.

Thrive Architect, bir sürükle ve bırak düzenleme aracı ve önceden oluşturulmuş 271 açılış sayfası şablonu ile birlikte gönderilir. Thrive Architect ile çarpıcı bir ana sayfa, satış sayfası, blog gönderileri ve isteyebileceğiniz her şeyi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Tek bir site lisansı için 67 ABD doları veya Thrive üyeliği için ayda 19 ABD dolarından başlar

Thrive Architect ile bugün başlayın

6. SiteOrigin: En İyi Ücretsiz WordPress Sayfa Oluşturucu

siteorigin sayfa oluşturucu

SiteOrigin, bir milyondan fazla etkin yüklemeyle WordPress deposundaki en popüler WordPress sayfa oluşturucularından biridir. SiteOrigin ile duyarlı, sütun tabanlı bir içerik oluşturmak çok kolaydır. İçeriğiniz, ekran çözünürlüğünden bağımsız olarak tüm cihazlara uyum sağlayacak.

SiteOrigin oluşturucu mevcut WordPress widget’larınızla sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece favori widget’larınızı oluşturduğunuz web sitelerine ekleyebilirsiniz. Oluşturucu herhangi bir WordPress temasıyla mükemmel çalışır. SiteOrigin ile ilgili en iyi bölüm, SiteOrigin eklentisinin arkasında aynı kişiler tarafından oluşturulmuş çok sayıda uyumlu WordPress teması bulabilmenizdir..

Esneklik, eklentinin ana avantajlarından biridir. Gelişmiş satır oluşturucusunu kullanarak, eklediğiniz her sütun için tam satır sayısını seçebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Ücretsiz

SiteOrigin ile bugün başlayın.

WordPress için 7. WPBakery Sayfa Oluşturucu (eski adıyla Visual Composer)

wp fırın sayfa oluşturucu

Önceden Visual Composer olarak bilinen WordPress için WPBakery Sayfa Oluşturucu, birinci sınıf WordPress eklentilerinin önde gelen merkezi olan CodeCanyon pazarındaki en popüler sayfa oluşturuculardan biridir.

Ömür boyu güncellemeler sunan premium bir WordPress sayfa oluşturucusuna ihtiyacınız varsa, WPBakery Sayfa Oluşturucu’dan başka bir yere bakmayın. İçerik düzenlemeyi hızlı ve kolay hale getiren hem ön uç hem de arka uç düzenleyicileri ile birlikte gelir.

WPBakery Sayfa Oluşturucu, popüler WordPress eklentileriyle sorunsuz bir şekilde çalışır.
Yoast SEO ve WooCommerce. Ayrıca, Polylang ve WPML gibi güçlü çeviri eklentileriyle de uyumludur, böylece oluşturucu tarafından desteklenen çok dilli web sitelerini kolayca oluşturabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Tek bir site lisansı için 46 ABD doları

WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu bugün kullanmaya başlayın.

SSS: WordPress için En İyi Sayfa Oluşturucuyu Seçme

Yüzlerce kullanıcının bir web sitesi oluşturmasına yardımcı olduktan sonra, bir WordPress sayfa oluşturucusunun giriş ve çıkışlarını biliyoruz. Bir sayfa oluşturucu seçme konusunda her acemi kullanıcının sahip olabileceği bazı sık sorulan sorular.

WordPress’de Sayfa Oluşturucu Nasıl Etkinleştirilir

WordPress’de bir sayfa oluşturucuyu etkinleştirmek oldukça basittir. Başlangıçta, yeni bir sayfa eklediğinizde, yalnızca WordPress WYSIWYG editörleri olarak da bilinen Görsel ve Metin düzenleyicisini görebilirsiniz (Gördüğünüz şey Ne Olursanız). Varsayılan oluşturucu yerine bir sayfa oluşturucuyu etkinleştirmek istiyorsanız, devam edin ve yukarıdaki WordPress sayfa oluşturucularından herhangi birini sitenize yükleyin.

Tamamlandığında, Görsel ve Metin düzenleyicisiyle birlikte yeni bir sayfa veya yayın eklerken sayfa oluşturucuyu görebileceksiniz..

WordPress’te Nasıl Özel Bir HTML Sayfası Oluştururum?

WordPress’te özel HTML sayfası oluşturma yeteneğine sahip olmak, bir site sahibinin işletme hedeflerine göre etkili bir şekilde farklı düzenler oluşturmasına olanak tanır. Aşağıdaki adımları izleyerek WordPress’te özel bir sayfa oluşturabilirsiniz WPBeginner.

Hangi WordPress Sayfa Oluşturucu En İyi Seçimdir?

Hemen hemen her oluşturucu eklentisi, arka uçta bir sürükle bırak oluşturucu ve ön uçta canlı bir düzenleyici ile birlikte gelir. Her bir WordPress sayfa oluşturucuyu benzersiz kılan şeyin ne olduğunu anlamak önemlidir.

Karşılaştırmamızdan sonra, Beaver Builder’ın açık ara en iyi sürükle ve bırak WordPress sayfa oluşturucusu olduğunu gördük. Harika web sitesi düzenleri oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte gelir. Geniş bir şekilde önceden oluşturulmuş düzenler koleksiyonunu kullanarak baştan aşağıya hızlı bir sayfa oluşturabilirsiniz. Siteniz için doğru düzeni seçtikten sonra sayfayı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Bonus: En iyi WordPress hediye eklentimize göz atın.

Bu makalenin, ihtiyaçlarınıza en uygun WordPress sayfa oluşturucuyu bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, bir WordPress web sitesini nasıl baştan başlatacağınızı ve blogunuzu ek gelir elde etmek için ayarlamayı da sevebilirsiniz…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map