En İyi WordPress Aday Müşteri Oluşturma Eklentileri Karşılaştırıldı (2020)

karşılaştırıldığında en iyi WordPress potansiyel nesil eklentileri


E-posta listenizi büyütmek ve kayıt oranınızı artırmak için bir WordPress potansiyel müşteri oluşturma eklentisi mi arıyorsunuz? E-posta listenizi hızlandırmak ve işletmenizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, web sitenizde bir WordPress potansiyel müşteri oluşturma çözümü kullanmanız gerekir.

Bu makalede, en iyi WordPress olası satış nesil eklentilerini karşılaştıracağız ve hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olacağız.

Neden WordPress Aday Müşteri Oluşturma Eklentisi Kullanılmalı??

Optin formunuz, eposta pazarlama. Her e-posta pazarlama hizmeti sitenizde optin formları oluşturmanıza izin verse de, genellikle çok genel görünürler ve web sitenizin ziyaretçilerinin dikkatini çekmezler.

Dönüştüren göz alıcı bir form oluşturmak için sitenizde bir WordPress potansiyel müşteri oluşturma eklentisi kullanmanız gerekir.

WordPress olası müşteri oluşturma eklentisi kullanmanın birkaç faydası daha vardır:

 • Çoklu optin türleri: İyi bir potansiyel müşteri oluşturma eklentisi, ışık kutusu pop-up’ları, kayan çubuklar, tam ekran karşılama paspasları, kaydırma kutuları ve daha fazlası için dönüşümler için optimize edilmiş birden fazla optin türü oluşturmanıza olanak tanır.
 • Hedefleme seçenekleri: Pop-up’larla ziyaretçilerinizi bombalamak sinir bozucu olabilir. Doğru hedefleme seçenekleriyle, açılır pencereleri ve formları doğru kullanıcıya doğru zamanda gösterebilirsiniz.
 • Kolay entegrasyon: İyi bir potansiyel müşteri oluşturma çözümü, tüm önemli e-posta pazarlama hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Web sitenizi potansiyel müşteri oluşturma makinesine dönüştürmenize yardımcı olmak için piyasadaki en iyi WordPress potansiyel müşteri oluşturma çözümlerinden bazılarına göz atalım.

1. OptinMonster

optinmonster

OptinMonster dünyadaki en güçlü olası satış yaratma çözümüdür. Ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere ve müşterilere dönüştürdüğü kanıtlanmış yüksek performanslı önceden oluşturulmuş şablonlarla birlikte gelir. Bir ışık kutusu açılır penceresi, kayan çubuk, tam ekran karşılama minderi ve daha fazlası gibi ziyaretçilerinizin dikkatini çeken mükemmel kampanya türünü seçebilirsiniz.

En iyi WordPress açılır pencere eklentileri hakkındaki makalemizi kaçırmayın.

Güçlü hedefleme ve segmentasyon motoruyla, sitenizdeki her bir ziyaretçiye coğrafi konumlarına, yönlendirme kaynağına, sitenizin görüntüledikleri sayfaya veya bölümüne ve daha fazlasına göre kişiselleştirilmiş bir mesaj gösterebilirsiniz..

OptinMonster’ın bazı temel özellikleri şunlardır:

 • Çıkış Amacı Teknolojisi: Tam da ayrılmak üzereyken ziyaretçilerinize özelleştirilmiş kampanyalar göstererek ziyaretçileri terk etmeye yönlendirin.
 • Yerinde Yeniden Hedefleme: Sitenizdeki önceki etkileşimlerine göre tekrarlanan ziyaretçileri hedefleyen özel teklifler oluşturun.
 • Yerinde Takip Kampanyaları: Ziyaretçi etkileşimlerini temel alan tetiklenmiş kampanyalarla ziyaretçilerinizi takip edin.
 • Çerez yeniden hedefleme: Müşterilerinizin yaş, cinsiyet ve yer gibi demografik verilerine dayalı özel tarayıcı çerezleri oluşturun ve ardından dönüşümleri artırmak için hedefi iyi belirlenmiş kampanyalar gösterin.

OptinMonster tüm önemli e-posta pazarlama hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. OptinMonster formlarınızı kolayca gömmenizi sağlayan WordPress eklenti deposundan ücretsiz bir bağlayıcı eklentisi indirebilirsiniz.

OptinMonster ile bugün başlayın.

2. WPForms

wpforms

WPForms, piyasadaki en başlangıç ​​dostu iletişim formu eklentisidir. WordPress formlarınızı en sevdiğiniz e-posta pazarlama araçlarına bağlayarak e-posta listenizi kolayca büyütmenizi sağlar..

Güçlü sürükle ve bırak oluşturucusuyla, tek bir kod satırına dokunmadan birkaç dakika içinde kolayca inanılmaz bir form oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm formlar% 100 duyarlı olacak, yani cep telefonlarında, tabletlerde ve masaüstlerinde harika çalışacaklar.

WPForms’ın e-posta listenizi büyütmenize izin vermesinin bazı yolları şunlardır:

 • Kolay entegrasyon: WordPress formlarınızı AWeber, MailChimp, GetResponse, Sürekli İletişim ve Kampanya Monitörü dahil olmak üzere en sevdiğiniz e-posta pazarlama aracına kolayca bağlayın.
 • Kolay form oluşturma: Formunuzu e-posta pazarlama aracınıza bağladıktan sonra potansiyel müşteri oluşturma formlarınızı doğrudan WordPress kontrol panelinizden oluşturabilirsiniz. E-posta pazarlama hizmetinize giriş yapmanıza gerek yok.
 • E-posta kayıt onay kutusu ekle: Akıllı koşullu mantıkla iletişim formlarınıza bir onay kutusu ekleyin. Bir kullanıcı seçerse, başka bir formu doldurmadan listeye otomatik olarak ekleyebilirsiniz..
 • Form terkini azaltma: WPForms, bir ziyaretçi formunuzu tam olarak doldurmasa bile kısmi form girişlerini yakalamanızı sağlar. Daha sonra bu ilgili olası satışları takip edebilir ve bunları müşterilere dönüştürebilirsiniz.
 • Ve daha fazlası…

WPForms ile bugün başlayın.

Bunun yerine ücretsiz sürümle başlamak ister misiniz? Deneyin WPForms Lite.

Not: WPForms, 1. sırada yer alan en iyi WordPress form eklentimizdir.

3. Gelişme

yol göstermek

Thrive Leads, web sitenizdeki e-posta listenizi büyütmenizi sağlayan bir optin form oluşturucu eklentisidir.

Thrive Leads, optin formları oluşturmak için basit bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. Pop-up ışık kutusu, yapışkan yatay formlar, 2 adımlı optin formları ve daha fazlası gibi farklı türde opin formları oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca, WordPress web sitenizde daha fazla dönüşüm elde etmek için temel hedefleme ve A / B testi özellikleri sunar. OptinMonster ile karşılaştırıldığında, hedefleme seçenekleri sınırlıdır, ancak yine de oldukça iyidir. Ancak, Thrive Leads bir WordPress eklentisi olarak oluşturulduğundan, paylaşılan barındırma ortamınıza ve WordPress kurulumuna bağlı olarak web sitenizi önemli ölçüde yavaşlatabilir.

Thrive Lead’leri bugün kullanmaya başlayın.

4. Bloom

Bloom Temaları

Elegant Themes Bloom, e-posta listenizi büyütmek için güzel optin formları oluşturmanıza yardımcı olan başka bir WordPress eklentisidir. 100’den fazla yerleşik şablon ve 6 ekran türü ile, optin formlarınızı kolayca “kişisel” dokunuşla kişiselleştirebilirsiniz..

Optin formlar, formlarınızı 16 farklı e-posta pazarlama hizmetine bağlayarak hızlı bir şekilde oluşturulabilir. Tüm formlar duyarlı ve retinaya hazırdır, yani formlarınız mobil, tablet ve masaüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda kolayca okunabilir.

Thrive Lead’lere benzer şekilde, Bloom da bir WordPress eklentisi olarak oluşturuldu, bu nedenle barındırma ortamınıza ve WordPress kurulumuna bağlı olarak web sitenizin performansı üzerinde bir etkisi olabilir. OptinMonster’ın çıkış amacı gibi bazı güçlü özellikler Bloom’ta mevcut değildir.

Bloom ile bugün başlayın.

5. Optin Formlar

optin formları

Optin Forms, web sitenizde basit optin formları oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir WordPress olası müşteri oluşturma eklentisidir.

5 özelleştirilebilir form tasarımıyla birlikte gelir ve tüm metinleri, yazı tiplerini ve yazı tipi boyutlarını değiştirmenizi sağlar. AWeber, iContact, MailChimp, GetResponse, Madmimi, Interspire E-posta Pazarlama ve ConvertKit gibi büyük e-posta pazarlama hizmetleriyle çalışır.

Bir WordPress potansiyel müşteri oluşturma eklentisi için bütçeniz yoksa Optin Formlar sizin için doğru çözüm olabilir. Ücretsiz herkesin karşılayabileceği bir fiyattır.

Optin Forms ile bugün başlayın.

6. WordPress için MailChimp

wordpress eklentisi için mailchimp

MailChimp, e-postanızı 2000’e kadar aboneye ücretsiz olarak büyütmenizi sağlayan lider e-posta pazarlama hizmetidir. WordPress için MailChimp eklentisiyle, MailChimp e-posta listenize doğrudan WordPress web sitenizden daha fazla abone ekleyebilirsiniz. Bu resmi bir MailChimp eklentisi değil. İbericode olarak bilinen bir WordPress eklenti şirketi tarafından inşa edildi.

Doğru şekilde e-posta patlaması oluşturmayla ilgili makalemizi kaçırmayın.

Temel optin formları oluşturabilir veya yorumlarınız, iletişim bilgileriniz veya ödeme formlarınız gibi sitenizdeki diğer formlarla entegre edebilirsiniz.

MailChimp Top Bar, MailChimp Activity, MailChimp User Sync, Captcha ve daha fazlası gibi birçok ücretsiz ve premium eklenti var.

Temel WordPress formları oluşturmak için ücretsiz bir WordPress eklentisi arayan bir MailChimp kullanıcısıysanız, bu eklenti doğru seçim olabilir. Diğer seçenekleri görmek için bu MailChimp alternatiflerine de göz atmak istiyorsunuz.

WordPress için MailChimp’i bugün kullanmaya başlayın.

7. LiveChat Inc

canlı sohbet

LiveChat, web sitenize hızlı bir sohbet kutusu eklemenize ve potansiyel olası müşterilerinizle konuşmaya başlamanıza olanak tanır.

Potansiyel potansiyel müşterilerinize ve müşterilerinize dönüşüm sağlamalarını neyin engellediğini sormak istiyorsanız LiveChat sizin için doğru çözüm olabilir. Bu şekilde, ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımı sağlayabilir ve bunları müşterilere dönüştürebilirsiniz..

Çoğu durumda, sorunlar yerinde çözülür. Bununla birlikte, LiveChat ayrıca favori e-posta pazarlama araçlarınızla entegre olmanıza izin verir, böylece potansiyel olası satışlarınızı abone listenize ekleyebilir ve daha fazla yardıma ihtiyaç duymaları durumunda takip edebilirsiniz..

LiveChat ile bugün başlayın.

WordPress için En İyi Olası Satış Oluşturma Eklentisi?

Karşılaştırmamızdan sonra, OptinMonster e-posta listenizi büyütmek için en iyi potansiyel müşteri oluşturma eklentisidir. Olası satış yaratma çözümünden istediğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir.

Bir e-Ticaret siteniz, işletme web siteniz veya basit bir blogunuz olsun, siteyi terk eden ziyaretçilerinizi e-posta abonelerine dönüştürmek için son derece yararlı bulacaksınız..

OptinMonster, ister bir WordPress blogu, Shopify mağazası, HTML sayfası veya tamamen başka bir şey olsun, her web sitesinde çalışan bağımsız bir üründür.

Formlarınızı e-posta pazarlama hizmetinize bağlamanıza izin veren WordPress’e özel bir çözüm arıyorsanız, WPForms. WPForms ile iletişim formlarınızda bir onay kutusu bile görüntüleyebilirsiniz. Seçim yapıldıktan sonra, kullanıcılar başka bir form göndermek zorunda kalmadan otomatik olarak e-posta listenize eklenir. Potansiyel müşteri oluşturma eklentisinin yanı sıra bir CRM aracı, olası satışları satışa çevirmeye de yardımcı olur.

Bonus: Web sitenizde başarılı hediyeler oluşturmak için en iyi WordPress hediye eklentisine göz atın.

Bu makalenin siteniz için en iyi WordPress potansiyel müşteri oluşturma eklentisini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleden hoşlanıyorsanız, site trafiğinizi artırmak için en iyi e-posta pazarlama hizmetleri hakkındaki incelememizi de beğenebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map