En İyi WordPress Rezervasyon Eklentileri Karşılaştırıldı (2020)

karşılaştırıldığında en iyi WordPress rezervasyon eklentileri


En iyi WordPress rezervasyon ve zamanlayıcı eklentilerini mi arıyorsunuz? Web sitesi ziyaretçilerinizin sitenizde randevu veya rezervasyon yaptırmasına izin vermek istiyor musunuz? Kötü bir rezervasyon işlemi işinizi ve itibarınızı sabote edebilir. Doğru WordPress rezervasyon eklentisi ile mevcut WordPress web sitenizi tamamen işlevsel bir çevrimiçi randevu ve rezervasyon rezervasyon sistemine kolayca dönüştürebilirsiniz..

Seçim ile karışıklık geliyor, bu nedenle, bu makalede, çevrimiçi randevu ve rezervasyon rezervasyonunu yönetmenize yardımcı olan en iyi WordPress rezervasyon eklentilerinden bazılarına daha yakından bakacağız. Sonunda, bilgili bir karar, karışıklık ve sorunsuz bir karar vermeye hazır olacaksınız..

WordPress Rezervasyon Eklentisi Seçme

Her WordPress rezervasyon eklentisi, rezervasyon yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak için birçok özelliğe sahiptir. Bir kullanıcı olarak, bu, kişisel iş akışınıza mükemmel uyum sağlayan ve gereksinimlerinize uyan doğru eklentiyi seçmeyi zorlaştırır.

Karşılaştırmamıza başlamadan önce, farklı rezervasyon eklentilerinde hangi işlevleri aramanız gerektiğine bakmak biraz zaman ayırmaya değer.

amaç:

Her rezervasyon eklentisi eşit yaratılmaz. Bazıları hizmetler için randevu rezervasyonlarını yönetmek için özel olarak oluşturulmuşken, diğerleri rezervasyon rezervasyonlarını (otel rezervasyonları gibi) yönetmek için oluşturulmuştur..

Birden fazla seçeneğe ihtiyacınız varsa hem randevu hem de rezervasyon rezervasyonu sunan çok amaçlı rezervasyon eklentileri de bulabilirsiniz..

Özellikleri:

Bazı eklentiler yalnızca sitenizde bir rezervasyon takvimi görüntülemek için oluşturulmuştur, bu da çevrimiçi ödemeleri desteklemedikleri anlamına gelir. Bu, hizmetlerini doğrudan web sitelerinden tanıtmak isteyen ancak çevrimdışı ödemeleri tercih eden servis sağlayıcıları için harika bir seçenek olabilir..

WordPress rezervasyon eklentinizden hangi seçeneklere ihtiyacınız olacağını anlamak, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Aklınızda net hedefler bulunduğunuzdan emin olun ve zaman ayırmak için para ve zaman ayırmadan önce olası rezervasyon çözümlerinin özelliklerini gözden geçirin..

Kullanıcı deneyimi:

Harika bir kullanıcı deneyimi sunmak, çevrimiçi işiniz söz konusu olduğunda en önemli unsurdur.

Bir WordPress rezervasyon eklentisi seçmeden önce kendinize birkaç soru sorun:

Tercih ettiğiniz eklenti, müşterilerinizin hareket halindeyken rezervasyon yapmalarını sağlayan sorunsuz mobil entegrasyon sunuyor mu? Rezervasyondan sonra, müşterilerinize özelleştirilmiş tetiklenmiş e-postalar göndermenize izin veriyor mu??

Bu sorular, benzersiz ihtiyaçlarınız için doğru rezervasyon eklentisini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte, piyasadaki en iyi WordPress rezervasyon eklentilerine bir göz atalım.

1. Rezervasyonu Başlat

startbooking

Start Booking, müşterilerinizin 24 saat boyunca web sitenizden sizinle randevu almasını sağlayan en iyi çevrimiçi rezervasyon ve planlama eklentisidir. Zaten Google Takvim kullanıyorsanız, rezervasyon sisteminizi bu sistemle entegre edebilirsiniz.

Rezervasyon Başlat, müşterilerinize kesintisiz bir rezervasyon deneyimi yaşatır. İşte böyle çalışır.

Bir bakışta, müşterileriniz rezervasyon sayfanızda kaydedilebilir bir hizmeti görüntüleyebilir ve seçebilir. Bir hizmet seçtikten sonra, çalışan tarih ve saati seçmeleri istenir. Ardından, ödeme akışı müşterinizdeki tüm gerekli bilgileri yakalar ve Rezervasyonu Başlat sisteminde güvenli bir şekilde saklar.

Hemen Rezervasyon Yapmaya başlayın.

2. BirchPress

birchpress

BirchPress, servis işletmelerinin rezervasyonu planlamasına ve ödemeleri çevrimiçi olarak kabul etmesine olanak tanıyan en iyi rezervasyon zamanlayıcı eklentilerinden biridir.

BirchPress ile, yerleşik form düzenleyicisi kullanılarak rezervasyon formları kolayca oluşturulabilir ve ardından kısa kodlar aracılığıyla sayfalarınıza gömülebilir.

Google Takvim ve iCal gibi çevrimiçi takvimlerinizle senkronize edilir, böylece randevularınızı ve müsaitlik durumunuzu hızlıca görebilirsiniz.

BirchPress ayrıca bir randevu rezerve edildiğinde, yeniden planlandığında veya iptal edildiğinde müşterilerinize son derece özelleştirilmiş e-postalar göndermenizi sağlar. Ayrıca, müşterilerinize farklı bir e-posta pazarlama yazılımı kullanmak zorunda kalmadan yaklaşan bir randevuyu hatırlatabilirsiniz.

Bu WordPress zamanlama eklentisi PayPal ödemeleriyle birlikte gelir. Daha fazla ödeme seçeneği için web sitenizi WooCommerce ile entegre edebilirsiniz.

BirchPress eklentisi, binlerce işlev ve kanca ile birlikte gelir ve onu mevcut geliştirici dostu randevu eklentilerinden biri yapar.

BirchPress ile bugün başlayın.

3. Rezervasyon Takvimi

rezervasyon takvimi

Rezervasyon Takvimi eklentisi, 40.000’den fazla etkin yüklemeyle WordPress eklenti deposundaki en popüler rezervasyon eklentilerinden biridir. WordPress sitenizden hem randevu hem de rezervasyon rezervasyonlarını yönetmenizi sağlayan çok amaçlı bir eklentidir.

Bu randevu eklentisi, çok çeşitli işletmelere uyarlanmış birçok işlevsellik ile kullanımı son derece kolaydır.

Eklentinin premium sürümü, WordPress çevrimiçi rezervasyon siteniz için ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerle birlikte gelir. Tüm rezervasyonlar ve ayarlar WordPress veritabanınızda saklandığından, rezervasyonları yönetmek için bir üçüncü taraf hesabınızın olması gerekmez. Ancak, Airbnb, Booking.com, HomeAway, TripAdvisor vb. Üçüncü taraf kaynaklardan yayın almak istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz.

Rezervasyon formlarınız ve takvim desteğiniz duyarlı, yani masaüstü, mobil veya tablet gibi tüm cihazlarda harika görünecekler.

Hepsinden iyisi, PayPal, Stripe, Authorize.net ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli çevrimiçi ödeme ağ geçitleri desteklenmektedir.

Rezervasyon Takvimi’ne bugün başlayın.

4. Düşmanca

bookly

Bookly, hizmetlerinizin rezervasyonunu ve çevrimiçi planlamasını otomatikleştiren eksiksiz bir WordPress rezervasyon eklentisidir. Bookly, salon randevuları, sağlık ve sağlıklı yaşam kontrolleri, eğitim / özel ders toplantıları ve diğer profesyonel hizmetler gibi rezervasyon hizmetleri için en uygunudur.

Müşterileriniz için hareket halindeyken randevu almayı kolaylaştıran kesintisiz mobil entegrasyon sunar.

Randevu rezervasyonu için kullanımı en kolay WordPress eklentilerinden biridir. Tüm randevu rezervasyon süreci 2 ila 6 kolay adım arasında ayarlanabilir.

Bookly, WPML eklentisi ile uyumludur, böylece çok dilli bir çevrimiçi rezervasyon web sitesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca sınırsız, sıralanabilir ve aranabilir müşteri listesi sağlayarak müşteri tabanınızı zahmetsizce yönetmenizi sağlar.

Ayrıca kontrol edin: Çok Dilde Web Sitesi Nasıl Oluşturulur.

Eklentilerin temel özelliklerini, kuponlar, özel alanlar, grup rezervasyonları, zincir randevuları, yinelenen ödemeler ve çok daha fazlası gibi birçok farklı eklenti ile geliştirebilirsiniz..

Bookly ile bugün başlayın.

5. WP Basit Rezervasyon Takvimi

WP Basit Rezervasyon Takvimi

Sadece basit bir WordPress zamanlama eklentisi kullanıyorsanız, WP Basit Rezervasyon Takvimi sizin için doğru rezervasyon takvimi çözümü olabilir müşterilerinize kullanılabilirliği gösterir tatil evinizin. Bu eklentinin çevrimiçi ödemeleri kabul etmenize izin vermediğini unutmayın.

Bu zamanlama eklentisinin ücretsiz sürümü ile, bir rezervasyon takvimi eklentisinden bekleyebileceğiniz tüm temel özellikleri elde edersiniz. Örneğin, kullanılabilirliği gösteren bir rezervasyon takvimi widget’ı görüntüleyebilir ve çok dilli desteğe sahip kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden rezervasyon kabul edebilirsiniz. Yine de çevrimdışı ödemeyi kabul etmeniz gerekir.

Premium sürümle rezervasyon takvimlerinizi Airbnb, Booking.com ve Flipkey gibi üçüncü taraf tatil kiralama uygulamalarıyla kolayca senkronize edebilirsiniz. Bu nedenle, web sitesi rezervasyon takviminizde yapılan değişiklikler otomatik olarak üçüncü taraf hesaplarınıza yansıtılacaktır.

WP Simple Booking Calendar ile bugün başlayın.

6. WPForms

wpforms

WPForms, WordPress için en iyi form oluşturucu eklentisidir ve doğrudan WordPress kontrol panelinizde çevrimiçi rezervasyon formları oluşturmanızı kolaylaştırır. WPForms ile rezervasyon formlarınızı Zapier entegrasyonu ile herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına kolayca entegre edebilirsiniz.

Akıllı koşullu mantığı ile form alanlarını kullanıcılarınızın seçimine göre gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. Ayrıca web formlarınızı MailChimp, AWeber, GetResponse ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük e-posta pazarlama hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde entegre etmenizi sağlar.

PayPal ve Stripe ödeme ağ geçitlerini de destekler.

İletişim formları, rezervasyon formları, anket formları, kayıt formları vb.Gibi herhangi bir web formu oluşturmanıza izin veren eksiksiz bir WordPress form oluşturucu eklentisi arıyorsanız, WPForms ihtiyaçlarınız için en iyi çözümdür.

WPForms ile bugün başlayın.

Bunun yerine ücretsiz sürümle başlamak ister misiniz? Deneyin WPForms Lite.

7. Wachipi tarafından WP Rezervasyon Takvimi

wp rezervasyon takvimi

WP Rezervasyon Takvimi, WordPress web sitenizi güçlü bir rezervasyon sistemine dönüştüren premium bir WordPress eklentisidir. Web sitenizde birçok hizmeti tanıtabilir ve çevrimiçi rezervasyonları kolayca kabul edebilirsiniz. Müşteriler randevu almadan önce çevrimiçi rezervasyon takviminize bakabilir.

Rezervasyon yapıldıktan sonra hem siz hem de müşteriniz bilgilendirilecek.

WP Rezervasyon Takvimi eklentisi WPML ile de uyumludur, böylece çok dilli bir rezervasyon sistemi oluşturabilirsiniz.

Doğrudan WordPress kontrol panelinizden rezervasyon takviminizi, rezervasyonlarınızı, formlarınızı ve e-postalarınızı yönetebilirsiniz.

Bookly kadar zengin özelliklere sahip olmasa da, temel rezervasyon yönetimi ihtiyaçlarını çözmek için yeterince iyidir.

Wachipi tarafından WP Booking Calendar ile başlayın.

Hangi WordPress Rezervasyon Eklentisini Kullanmalısınız?

Karşılaştırmamızdan sonra, BirchPress’in WordPress için en iyi çevrimiçi randevu rezervasyon eklentisi olduğunu gördük çünkü hizmetleriniz için randevu rezervasyonunuzu yönetmek için gerekli tüm özelliklerle birlikte geliyor. Hangi hizmetleri sunuyor olursanız olun, eklenti çevrimiçi randevuları yönetmek için sağlam bir işlevsellik seti ve işini büyüt.

Temel bir rezervasyon eklentisi için şunları kullanabilirsiniz: WPForms aynı zamanda piyasadaki en iyi WordPress form oluşturucu.

Bu makalenin, ihtiyaçlarınıza en uygun WordPress rezervasyon eklentisini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Online rezervasyon sitenizi de çevirmek ister misiniz? En iyi WordPress çeviri eklentileri karşılaştırmamıza göz atın..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map