En İyi WordPress Yorumlar, Katılımı Artıracak Eklentiler

en iyi wordpress yorum eklentileri


Web siteniz için en iyi WordPress yorum eklentilerini mi arıyorsunuz? WordPress blogunuzda aktif bir yorum bölümü oluşturmak, okuyucularınızla güçlü bir ilişki oluşturmak ve sitenize trafik çekmek için önemlidir. Konuşmayla dolu bir yorum bölümü, blogunuzu kullanıcıların tekrar tekrar geri dönmek istedikleri bir yer haline getirir. Ancak blogunuzda değerli yorumlar oluşturmak zor olabilir.

Bu nedenle, bu makalede, daha fazla yorum oluşturmanıza, yorumlarınızı yönetmenize ve blogunuzu büyütmenize yardımcı olacak en iyi 18 WordPress yorum eklentisini sizinle paylaşacağız. İçeri girelim!

1.De:comments

decomments-best-wordpress-comment-eklentileri

De: yorumlar, yorumlar için en güçlü WordPress eklentisidir. Bu premium eklenti, blogunuza katılımınızı artırmanıza yardımcı olacak bir dizi araç sunar.

Yorum bölümünüzü tamamen yenileyebilir ve okuyucularınızın, beğenmek ve beğenmemek için yorumlara oy verme, sosyal giriş özelliğini kullanma ve mevcut hesaplarıyla oturum açma, sosyal medyada yorum paylaşma ve daha pek çok şey yapmalarına izin verebilirsiniz. Kullanıcılar yorumlarına resim, GIF, video, tweet ve daha fazlasını bile ekleyebilir.

Öne çıkan özelliklerinden biri, yorumlama sürecine oyunlaştırma ekleyerek en aktif kullanıcıları ödüllendiren ve teşvik eden Rozet Sistemidir. Tüm bunlar yorum bölümünüzü daha eğlenceli bir yere dönüştürmenize yardımcı olur.

De ile Başlayın: yorumlar Bugün!

2. Akismet

Akismet-best-wordpress-comment-eklentileri

Akismet, piyasada en çok kullanılan WordPress yorum eklentilerinden biridir. Bu eklenti sizin için spam yorumları filtreleyecektir, böylece web siteniz güvenilirliğini koruyabilir.

Botlardan yorumları denetlemek ve şüpheli sitelere bağlantılar içeren yorumları silmek yerine zaman kaybetmek yerine, bu eklenti sizin için her şeyi yapar. Bir daha asla can sıkıcı spam yorumlarla uğraşmanıza gerek kalmayacak – bu da Akismet’i yorum bölümünüz için olmazsa olmaz hale getirir.

Blogcular ve kişisel web siteleri için harika olan Akismet’in Kişisel planını ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Ancak ticari bir web sitesi çalıştırıyorsanız, site başına ayda 5 ABD doları karşılığında Artı planlarına geçmeniz gerekir..

Akismet hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? Tüm Akismet incelememize göz atın.

Akismet ile Bugün Başlayın!

3. Jetpack Yorumları

jetpack-comments-wordpress-comment-eklentileri

Jetpack Comments, okuyucularınızın blogunuza yorum yapmasını kolaylaştıran harika bir WordPress eklentisidir. Jetpack Comments eklentisi, varsayılan yorum bölümünüzü sosyal medya giriş entegrasyonu olan yeni bir yorum sistemiyle değiştirir.

Blogunuza yorum yapmak için tamamen yeni bir hesap yapmak yerine, kullanıcılar mevcut WordPress, Facebook veya Twitter hesaplarıyla oturum açabilirler. Ziyaretçiler ayrıca konuk olarak yorum bırakma veya sosyal ağ kullanıcı adlarını kullanma seçeneğine de sahiptir..

Bu şık görünümlü, kullanımı kolay yorum sisteminin kurulumu kolaydır ve ayrıca renk düzenini markanıza uyacak şekilde özelleştirme seçeneğiniz de vardır.

Jetpack hakkında daha ayrıntılı bir inceleme için tam JetPack incelememize göz atın..

Jetpack Yorumlarına Bugün Başlayın!

4. Gelişen Yorumlar

gelişmek-comments-comment-eklentisi

Yorumları Geliştirin, en iyi WordPress yorum eklentilerinden biri olarak gördüğümüz başka bir seçenektir. Bu güçlü eklenti, sosyal medya ve topluluk forumlarının en bağımlılık yapan öğelerinin tümünü toplar ve bunları WordPress yorumlarınıza ekler.

Ziyaretçileriniz, diğer kullanıcıların yorumlarını “beğendiklerini” görmekten memnuniyet duyar ve yorum yaparak başarı rozetleri kazanır. Eklenti, kullanıcıların “oylama” alarak ve yorumlarını öne çıkararak kendilerini doğrulanmış hissetmelerini sağlayan özellikler de içerir..

Thrive Comments ile zaman içindeki ziyaretçi etkinliği hakkında da kapsamlı raporlar alırsınız. En aktif yorumcularınızla ilgili istatistikleri görebilir, yayınlarınızdan hangilerinin yorum yapmak için en popüler olduğunu öğrenebilir ve katılım ilerlemenizi takip edebilirsiniz.

Bugün Thrive Yorumları ile Başlayın!

5. WordPress Yorum Derecelendirmesi Eklentisi

wordpress-yorum-değerlendirme-eklentisi
WordPress Yorum Derecelendirmesi Eklentisi, kullanıcıların bir yayındaki yorumları derecelendirmesini sağlayan basit ve kullanımı kolay bir eklentidir. Eklenti, yorumları en popüler sıralamalarına göre de sıralayabilir.

Kullanıcıların yorumları yüksek puan aldığında ve paketin en üstüne çıktığında kullanıcılar yorum bölümünde daha fazla yer almaya teşvik edilecektir..

WordPress Yorum Puanı Eklentisi için gelecekteki güncellemeler ve wpbuddy’den 6 aylık destek ile birlikte sadece 22 $ karşılığında düzenli bir lisans satın alabilirsiniz..

Bugün WordPress Yorum Derecelendirmesi Eklentisine Başlayın!

6. Disqus Yorum Sistemi

disqus-yorum-sistem-wordpress-eklentisi
Disqus Yorum Sistemi, WordPress siteleri için en popüler yorum sistemlerinden biridir. Disqus Yorum Sistemi ile varsayılan WordPress yorum bölümünü onlarınkiyle değiştirebilirsiniz. Etkileşimli yorum bölümleri, etkileşimi artırmanıza, ziyaretçilerinizle ilişkileri büyütmenize ve okuyucuları korumanıza yardımcı olur. Tek tıklamayla kurulumları WordPress ile sorunsuz bir şekilde entegre olur, bu da kod hakkında bir şey bilmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Disqus ile kullanıcıları e-posta ve tarayıcı bildirimleriyle web sitenize geri getirebilir, kullanıcılar yorumlara oy verebilir, ayrıca fotoğraflarına, videolarına, sözlerine ve daha fazlasına yorumlarına eğlenceli öğeler ekleyebilir.

Kullanıcılar ayrıca esnek sosyal giriş seçenekleri alır ve tartışmaları en eski, en yeni ve en iyi yorumlara göre sıralayabilirsiniz.

Disqus Yorum Sistemine Bugün Başlayın!

7. Yorumları Devre Dışı Bırak

devre dışı-comments-wordpress-eklentisi
Süre veriler, blogunuzdaki yorumlara izin vermeniz gerektiğini gösteriyor, WordPress yayınlarınızdaki yorumları bazen devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz. Yorumları Devre Dışı Bırak eklentisiyle kolayca yapabilirsiniz.

Bu ücretsiz eklenti, WordPress yöneticilerinin aşağıdaki gibi herhangi bir yazı türündeki yorumları devre dışı bırakmasına izin verir blog yazıları, sayfalar ve ekler. Belirli yayınlardaki yorumları devre dışı bırakmak isterseniz, tüm WordPress web sitenizdeki yorumları devre dışı bırakabilirsiniz veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Yorumları Devre Dışı Bırakmaya Bugün Başlayın!

8. CommentLuv

comment-luv-wordpress-comments-eklentisi
CommentLuv, sitenize gelen trafiği artırmak ve etkileşimi artırmak için yorum bölümünüz için çeşitli özelliklerle birlikte gelen başka bir WordPress yorum eklentisidir..

CommentLuv ile kullanıcılar yorumlarına Twitter bağlantılarını ekleyebilir, anahtar kelimeler ekleyebilir ve en iyi yorumcu widget’ını ekleyebilirsiniz. Eklenti, spam yorumlarıyla savaşır ve okuyucular, dofollow bağlantıları ve daha fazlası gibi gelişmiş CommentLuv özelliklerinin kilidini açmak için sitenize kaydolma olanağına sahiptir..

CommentLuv Bugün Başlayın!

9. Facebook Eklentileri, Yorumlar & WordPress için İletişim Kutuları

facebook-eklentisi-best-wordpress-comment-eklentileri
Facebook Eklentileri, Yorumlar & WordPress için İletişim Kutuları, birçok Facebook özelliğini web sitenizdeki yorum bölümüne entegre etmenizi sağlayan bir yorum eklentisidir..

Sitenize yalnızca 1 satır kodla eklenebilecek 11 farklı Facebook eklentisi sunuyorlar. Facebook eklentileri şunları içerir: düğme, paylaş düğmesi, gönder düğmesi ve daha fazlası gibi Facebook yorumları.

Bu yorum ve sosyal medya eklentisiyle, sitenizdeki Facebook’u da kullanan kullanıcılar, yayınlarınızla etkileşim kurmak için ihtiyaç duydukları her şeye tek bir yerde sahip olacaklar.

Facebook Eklentileri, Yorumları Kullanmaya Başlayın & Bugün WordPress için İletişim Kutuları!

10. WpDevArt Facebook Yorumları

wpdevart-best-comment-eklentileri-wordpress
WpDevArt Facebook Comments, Facebook’u WordPress’teki yorum bölümünüzle entegre etmek için harika bir eklentidir. WpDevArt Facebook Comments eklentisi, web sitenizdeki ziyaretçilere Facebook yorumlarını göstermenizi sağlayan bir araçtır.

Bu kullanıcı dostu eklenti ücretsiz olarak kullanılabilir. Renk şemasını seçme, arka plan rengini ayarlama ve 39 harika animasyon efekti gibi özelliklere erişmek için pro sürümüne yükseltebilirsiniz..

WpDevArt ile Başlayın Facebook Yorumları Bugün!

11. Yorum Onaylandı

Yorum onaylı-wordpress-eklentisi
Yorum Onaylandı, yorum sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra web sitenize yorum bırakan bir kullanıcıya özelleştirilebilir bir bildirim gönderecek basit bir WordPress eklentisidir..

Bu eklentiyi indirmek ücretsizdir ve kullanıcıları sitenize dönmeye teşvik etmek için harika bir yoldur.

Bugün Onaylanan Yorumu Kullanmaya Başlayın!

12. Yorumlara Abone Ol

Abone-to-yorumlarla-yeniden-eklentisi
Yorumlara Abone Ol Reloaded, kullanıcıların web sitenize tekrar tekrar dönmelerini sağlayan başka bir popüler WordPress eklentisidir..

Bu eklenti, kullanıcıların daha önce yorum yaptığı bir gönderiyi yanıtladığında veya yorum yaptığında kullanıcıların e-posta bildirimleri almak için kaydolmalarını sağlar.

Yorumlara Abone Olun Yeniden yüklendi, yorumcuların belirli yayınlardan aboneliği iptal etmek veya artık görüşmelerde artık güncellemek istemedikleri zaman tüm bildirimleri askıya almak için kullanabileceği bir abonelik yöneticisi ile birlikte gelir.

Başlamak için abone olun Yorumlar Abone Bugün!

13. Yoast Yorum Hacks

Yoast-yorum-kırma programları-eklentileri
Zaten en popüler SEO eklentilerinden biri olan Yoast SEO’nun farkında olabilirsiniz. Ama Yoast, Yoast Comment Hacks adlı yorum için başka bir şaşırtıcı eklentiye sahip.

Yoast Yorum Hackleri, yönetmeyi kolaylaştırmak için varsayılan WordPress yorum bölümüne küçük kesmek ekler. Örneğin, daha temiz yorum bildirimi e-postaları ekler. Ayrıca, postanızdaki tüm yorumculara aynı anda e-posta göndermek için WordPress araç çubuğuna bir düğme ekler.

Bir başka harika özellik, ilk kez yorum yapanları e-posta listenize kaydolmaya teşvik eden bir teşekkür sayfasına yönlendirebilmesidir..

Bugün Yoast Yorum Hack’lerine Başlayın!

14. Basit Yorum Düzenleme

Basit-yorum-düzenleme-wordpress-eklentisi
WordPress için Basit Yorum Düzenleme eklentisi, anonim kullanıcıların yorumlarını 5 dakikaya kadar düzenlemelerini ve / veya silmelerini sağlayan bir araçtır.

Kullanıcılar, düzenleme ve silme özelliği ile size düşünceli bir yorum bırakarak daha fazla zaman harcayabilir.

Tek yapmanız gereken eklentiyi yüklemek ve gerisi sizin için yapılır.

Bugün Basit Yorum Düzenlemeye Başlayın!

15. Sayfa Yorumu Yok

no-page-comment-wordpress-comment-eklentisi
Sayfa Yorumu Yok, yorum bölümünüz üzerinde tam kontrol sağlayan harika bir WordPress eklentisidir. Bu eklenti, yorumların tüm yeni yayınlarda, sayfalarda ve özel yayın türlerinde varsayılan olarak etkin olup olmadığını seçmenizi sağlar. Aynı zamanda, yayınlardaki veya sayfalardaki yorumları ayrı ayrı etkinleştirme olanağınız da vardır.

Belirli bir gönderi türü için tüm yorumları hızlı bir şekilde devre dışı bırakabilirsiniz.

Bugün Yorum Yapmadan Başlayın!

16. Yorumlar – wpDiscuz

wpdiscuz-best-wordpress-comment-eklentileri
WordPress için wpDiscuz eklentisi, yorum bölümünüzü okuyucularınız için daha keyifli hale getirmek için özelliklerle dolu başka bir eklentidir.

WpDiscuz ile yayınlara ve diğer içerik türlerine etkileşimli bir yorum kutusu ekleyebilirsiniz. Ayrıca, yeni yorumların canlı güncellemelerini sunan bildirim düğmelerine de erişebilirsiniz. Diğer özellikler arasında sosyal ağ giriş eklentileriyle tam entegrasyon, “Daha Fazla Yorum Yükle” düğmesi ve daha fazlası yer alıyor.

Bu güçlü WordPress yorum eklentisi, güçlendirilmiş çekirdeği nedeniyle en hızlı yorum deneyimini getirdiğini iddia ediyor.

Yorumları Kullanmaya Başlayın – wpDiscuz Today!

17. Tekrar oynatılabilir

replyable-best-wordpress-comment-eklentileri
Postmatic tarafından tekrar yüklenebilir, yorum aboneliğini başka bir seviyeye taşıyan bir WordPress eklentisidir.

Kullanıcılar blog yayınlarınıza yorum yaptığında e-posta bildirimleri almak için kaydolabilir. Ancak Replyable’ın makine öğrenmesiyle hiç kimse çok fazla e-posta alarak rahatsız olmaz. Tekrarlanabilirlik, alaka düzeyi için yorumları yorumlar ve yalnızca en iyi abonelere gönderir. Kullanıcılar bir yoruma yanıt vermek istiyorsa tek yapmaları gereken e-postayı yanıtlamaktır.

Eklentiyi indirmek ücretsizdir, ancak yorumları doğrudan gelen kutunuzdan yanıtlayabilme gibi premium özellikler istiyorsanız, aylık 2,99 $ maliyeti.

Bugün Tekrar Yanıtlanmaya Başlayın!

18. Sesli Yorumlar & Yorumlar – Heyoya

Sesli-yorumlar-yorum-heyoya
Sesli Yorumlar & Heyoya’nın yorumları, kullanıcıların yayınlarınıza sesli yorumlar bırakmasına izin veren harika bir WordPress eklentisidir. Bu eğlenceli ve benzersiz etkileşim yolu, kullanıcıları daha uzun süre eğlendirmek ve sitenizde tutmak için harika bir yoldur.

Yalnızca 1 satır kod kopyalayıp yapıştırarak yükleyebilir ve eklentiyi 20’den fazla farklı dilde kullanabilirsiniz. Ayrıca Heyoya Mobile ile birlikte gelir, böylece hareket halindeyken sesli yorumları kaydedebilir ve izleyebilirsiniz.

Sesli yorumlama ile okuyucularınızla daha fazla kişisel görüşme yapabilir ve diğer sitelerde alamayacakları bir deneyim sunabilirsiniz.

Sesli Yorumlara Başlayın & Değerlendirmeleri Heyoya Today!

En iyi 18 WordPress yorum eklentisi hakkındaki bu makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz. Artık yorum bölümünüzdeki etkinliği artırmak ve alacağınız tüm yeni yorumları yönetmek için bir sürü harika aracınız var.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, çevrimiçi para kazanmanın 30 yolu hakkındaki makalemize göz atın..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map