Geliri Artırmak için En İyi 9 WordPress Reklam Yönetimi Eklentisi (Karşılaştırıldı)

en iyi wordpress reklam yönetimi eklentileri


Blogunuzdan reklamlarla para kazanıyor musunuz? Hangi reklam yönetimi eklentisini kullanacağınızdan emin değil misiniz? Bir reklam yönetimi eklentisi kullanmak, reklamlarınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olur.

Bu makalede, geliri artırmak için size en iyi WordPress reklam yönetimi eklentilerini göstereceğiz.

WordPress Reklam Yönetimi Eklentisi Kullanma

Reklamlarınızla web sitenizden para kazanmak çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Sitenizde reklam görüntülemek, beyinsiz bir görev gibi görünebilir. Ancak, reklamlarınız üzerinde kontrolünüz yoksa, muhtemelen parayı masanın üzerinde bırakıyorsunuzdur.

Her reklam yönetimi eklentisi özellikler açısından benzersizdir. Sitenizde bir reklam yönetimi eklentisi kullanmanın birkaç avantajına bakalım:

 • Geliri artırmak için reklamları en uygun yerlerde görüntüleyin
 • Doğrudan reklamların yanı sıra ağ reklamlarını kolayca satın
 • Seçiminize göre reklamları otomatik olarak döndürerek ve planlayarak zaman kazanın
 • Reklamlarınız üzerinde daha fazla kontrole sahip olun

1. AdSanity

adsanity-WordPress-eklentisi

AdSanity, WordPress için kullanımı kolay bir reklam yönetimi eklentisidir. AdSanity, doğrudan reklamların ve Google AdSense gibi ağ reklamlarının satılmasını kolaylaştırır. Eklenti hafif ve hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Çekirdek eklenti, başarılı olmanız için gereken tüm temel özelliklerle birlikte gelir. Eklentiler yükleyerek gelişmiş işlevler ekleyebilirsiniz.

AdSanity eklentisi, reklamlarınızın ne kadar iyi performans gösterdiğiyle ilgili bilgi veren grafik istatistiklerle birlikte gelir. Eklenti ayrıca tek tek reklamlar için başlangıç ​​ve bitiş tarihleri ​​belirlemenize olanak tanır, böylece reklamlarınızı zamanında değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan reklamlarınızı ayarlayabilir ve unutabilirsiniz.

Tam AdSanity incelememizi okuyun!

2. AdRotate

AdRotate

AdRotate, reklam kampanyalarınızı aylar önce planlamanın en iyi yollarından biridir. Reklamlarınızın ne zaman görüneceği için gelişmiş zaman tabloları oluşturmanıza olanak tanır.

Eklentinin ücretsiz sürümü ile kendi reklamlarınızı oluşturabilir ve reklam gösterimlerinizi izleyebilirsiniz.

Pro sürümünün sunduğu birkaç gelişmiş özellik aşağıdadır:

 • Coğrafi hedefleme: Reklamlarınızı web sitenizde, kullanıcılarınızın coğrafi konumuna göre görüntüleyebilirsiniz.
 • Mobil reklamlar: Reklamlarınızı kullanıcılarınızın cihazına göre gösterebilirsiniz.
 • Reklamveren kampanyaları: Sponsorlarınızın kendi reklamlarını oluşturmalarına izin vererek zaman kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yayınlanmadan önce reklamları incelemek.
 • Premium destek: AdRotate, bilet tabanlı e-posta yoluyla destek sunar.

3. OIO Yayıncısı

oio yayıncısı

OIO Publisher, aracı olmadan doğrudan reklam satmak için özellikle harika olan başka bir reklam yönetimi eklentisidir. OIO Publisher, reklamverenlerin bir reklam spotu satın almasına ve reklamlarını yayıncıların katılımı olmadan görüntülemesine olanak tanır. Eklenti ayrıca reklamverenlere gösterimlerle ilgili haftalık raporlar gönderir ve banner’larının aldığı tıklamaları.

Kendi reklamlarınızın yanı sıra Google AdSense gibi üçüncü taraf ağ reklamları yayınlamak için OIO yayıncısını da kullanabilirsiniz.

Eklentinin maliyeti 47 dolar. Sınırsız web sitesinde OIO Publisher’ı kullanmak için yalnızca tek bir lisans gerekir.

4. Yazı Reklamları Ekleme

yayın reklamları ekle

Yazı Reklamları Ekle, reklamlarınızı blog yazılarınıza yerleştirmenize izin veren bir WordPress reklam yönetimi eklentisidir. Reklamlarınızı WordPress blogunuzdaki en uygun yerlere yerleştirerek TO’ları artırabilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Posta Reklamları Ekle ile ağ reklamlarınızı içerikten önce, yayın sonrası içerikten veya belirli sayıda paragraftan sonra görüntüleyebilirsiniz.

Eklenti yapılandırıldıktan sonra, reklamlarınız blog yayınlarınızda tercih ettiğiniz reklam konumuna göre otomatik olarak gösterilir. İsterseniz, eklenti, reklamlarınızı belirli blog yayınlarında göstermeyi devre dışı bırakmanıza olanak tanır.

5. Reklam Ekleyici

reklam yerleştirici

Reklam Ekleyici, ağ reklamlarını WordPress blogunuzda en uygun yerlere yerleştirmeyi kolaylaştıran popüler bir reklam yönetimi eklentisidir.

İçerik alanının yanı sıra eklenti, üstbilginin üstünde, altbilgide, yayınların vb. Arasında reklam görüntülemenize olanak tanır..

Ayrıca kontrol edin: Satır İçi Reklamları Görüntüleme

Reklam Ekleyici, resimlerin veya başlıkların yakınına reklam eklemeyerek Google AdSense Hizmet Şartları’na uymanıza olanak tanır.

AMP (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar) reklam entegrasyonunu da destekler, böylece AMP sayfalarında reklamları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

6. Hızlı AdSense

hızlı adsense

Hızlı AdSense, reklamlarınızı makalelerinize rastgele yayınlamanızı sağlayan başka bir Google AdSense ekleme eklentisidir. Eklenti, makalenize manuel olarak küçük bir etiket ekleyerek belirli sayfalarda reklam göstermeyi devre dışı bırakmayı kolaylaştırır.

Hızlı AdSense, reklamları bir yayının içinde herhangi bir yerde özel veya rastgele göstermenize olanak tanır. Reklamları ilk yayınınızın hemen ardından da görüntüleyebilirsiniz.

Eklenti, minimum yapılandırma seçenekleriyle gelir, böylece reklamlarınızı kolayca yönetebilir ve reklam gelirinizi artırabilirsiniz.

7. Gelişmiş Reklamlar

gelişmiş reklamlar

Gelişmiş Reklamlar, WordPress sitenizde sınırsız reklam birimi oluşturmanıza ve görüntülemenize olanak tanıyan başka bir eklentidir. Eklenti, reklamları özelleştirilebilir reklam ağırlığına göre döndürmenize olanak tanır ve reklam alanı başına birden çok reklamveren sağlar.

Eklenti WordPress standartlarına dayandığından, makalelerinizi yönettiğiniz gibi WordPress panonuzdaki reklamları yönetebilirsiniz.

İzleme eklentisini yükleyerek reklam gösterimlerini ve tıklamalarını izleyebilir, farklı dönemlere ait istatistikleri karşılaştırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Reklamları, tarayıcılar, cihazlar, çerezler, üyelik düzeyleri vb. Gibi birçok farklı faktöre göre de görüntüleyebilirsiniz..

8. Başka bir WordPress İlan Eklentisi

awpcp

Başka bir WordPress Classifieds Eklentisi, web sitenizde zengin özelliklere sahip bir çevrimiçi ilanlar sayfası çalıştırmak için en iyi eklentidir. Eklenti, kullanıcıların şehir, eyalet, ülke vb..

Başka bir WordPress Classifieds Eklentisi, posterlere reklamlarının sona ermesi, yenilenmesi ve onayları hakkında bir e-posta bildirimi gönderir.

Ek olarak, eklenti Google AdSense reklamlarını da destekliyor.

9. Gelişmiş Reklam Sistemi

gelişmiş reklam sistemi

Farklı fiyatlandırma modellerine (TBM, BGBM, BGBM) dayalı doğrudan reklamlar satmak istiyor musunuz? O zaman Gelişmiş Reklam Sistemi sizin için mükemmel bir reklam yönetimi eklentisidir.

Eklenti, WordPress eklenti deposunda nispeten yenidir, ancak reklam yönetimi için tonlarca istenen özellik ile birlikte gelir.

Gelişmiş Reklamcılık Sistemi ile reklamları nasıl görüntüleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Adım: WordPress web sitenizde reklam görüntülemek istediğiniz bir bölge oluşturun.

2. Adım: Bir reklam kampanyası oluşturun ve kampanyayı bölgeye ekleyin.

3. Adım: Reklamınızı web sitenizde görüntülemek için bir kısa kod kullanın.

Bu kılavuzun WordPress için en iyi reklam yönetimi eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Online para kazanmanın en iyi yolları hakkındaki makalemizi de okumak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map