Görüntülemeleri Artıracak En İyi 7 WordPress YouTube Video Galerisi Eklentisi

video galerisi eklentileri


Web siteniz için iyi bir YouTube video galerisi eklentisi mi arıyorsunuz? Varsayılan olarak, blog yayınınıza bir YouTube videosu eklemek video URL’sini kopyalamak kadar kolaydır.

Ancak, tek bir sayfaya veya yayına birden fazla video eklemek istediğinizde, bunları bir galeri şeklinde düzenlemek isteyebilirsiniz. İşte burada WordPress video galerisi eklentisi devreye giriyor. Bu eklentiler, tek bir kod satırı yazmadan ve yükleme hızından ödün vermeden videolarınızı düzgün bir şekilde galeri şeklinde görüntülemenize yardımcı olur.

Bu makalede, birkaç dakika içinde sitenize güzel video galerileri eklemenizi sağlayacak en iyi WordPress YouTube Galerisi eklentilerini listeledik. Aşağıda listelenen tüm eklentilerin kullanımı son derece kolaydır ve harika özellikler sunar. Ancak bu eklentilere bakmadan önce, bir video galerisi eklentisinin siteniz için nasıl yararlı olabileceğini anlayalım.

1. Envira Galerisi

Envira-Galeri

Envira Gallery, YouTube videolarınızı bir galeri formunda görüntülemenizi sağlayan en popüler resim ve video galerisi eklentilerinden biridir. Sağlam bir sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir, bu da bir WordPress galerisi oluşturmanızı kolaylaştırır. Önceden oluşturulmuş şablonları ile galerilerinizi hızla özelleştirebilir ve onlara hak ettiği mükemmel görünümü verebilirsiniz..

Galerilerinizi daha ilgi çekici hale getirmek için slayt gösterisi seçeneğini ekleyebilir veya tam ekran ışık kutusu modunu etkinleştirebilirsiniz. Envira ile YouTube, Vimeo, Wistia vb. Videoları gömmek çok kolaydır. Kullanıcılarınızın videolarınızı sosyal medyada aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilmesi için bir paylaş düğmesi de ekleyebilirsiniz. Diğer birçok şaşırtıcı özelliğe sahip Envira, gidebileceğiniz en iyi seçeneklerden biridir.

2. uTubeVideo Galerisi

uTube video galerisi eklentisi

uTubeVideo Galerisi YouTube videolarınızı doğrudan WordPress sitenizde bir galeri şeklinde eklemenizi sağlayan başka bir harika WordPress YouTube eklentisidir..

Eklentinin videolarınızı özelleştirmeniz için birkaç seçeneği vardır. Örneğin, kullanıcılarınızın videoların ne zaman bitmek üzere olduğunu bilmesi için bir ilerleme çubuğu ekleyebilir, videolarınızın başlangıç ​​çözünürlüğünü ekleyebilir, video oynatıcının boyutunu vb. Ayarlayabilirsiniz. Eklenti, YouTube ve Vimeo. Bu nedenle, bu iki platforma video yerleştirmek kolaydır.

3. Kanalınız

SizinKanalınız

SizinKanalınız kullanıcılarınızın doğrudan web sitenizden YouTube videolarınızı izlemesini sağlayan başka bir harika WordPress YouTube galeri eklentisidir. Tek yapmanız gereken YouTube kullanıcı adınızı ve kanal kimliğinizi girmek ve web sitenizde anında bir video galerisi oluşturacak. Videolarınızı yayınınızda veya bir ışık kutusu şeklinde oynatabilirsiniz.

Videolarınızı daha çekici hale getirmek için sunduğu 7 güzel küçük resimden birini kullanın. İsterseniz yumuşak bir geçiş seçeneği de ekleyebilirsiniz. Eklenti çeviriye hazırdır ve RTL’yi de destekler. Önbellek sistemi videolarınızın daha hızlı yüklenmesine yardımcı olur, böylece web sitenizin performansından ödün vermek zorunda kalmazsınız.

4. Youtube Galerisi

YouTube Galerisi

YouTube Galerisi tüm YouTube videolarınızı doğrudan web sitenizde bir ızgara veya galeri şeklinde görüntülemenizi sağlayan başka bir şaşırtıcı YouTube galeri eklentisidir. Bu videoları eklemek için herhangi bir şey yapmanız gerekmez. YouTube video kimliğinizi girmeniz yeterlidir, video sayfası sizin için otomatik olarak oluşturulur. Daha sonra video küçük resim boyutları üzerinde de çalışabilirsiniz. Örneğin, varsayılan 16: 9 oranı yerine, isterseniz 4: 3 oranı ayarlayabilirsiniz.

Videolarınızı bir ızgara biçiminde görüntülüyorsanız, en fazla 4 farklı sütun ekleyebilirsiniz. Her sayfada 8 video gösterilir, ancak görüntülenen video sayısını da ayarlayabilirsiniz. Eklenti duyarlı, yani web siteniz masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda iyi çalışıyor. Galeriniz bir telefonda görüntüleniyorsa, küçük resim gezinmesi iki büyük boyutla değiştirilir Önceki ve Sonraki simgeler.

5. 10Web tarafından Fotoğraf Galerisi

Fotoğraf Galerisi by 10Web

İle Fotoğraf Galerisi, fotoğraf galerilerinizde saatler harcamanıza gerek yoktur. Birkaç dakika içinde resimlerinizin ve videolarınızın güzel ve mobil bir duyarlı galerisine sahip olabilirsiniz. Bu galeriler cihazlar arasında çarpıcı görünüyor, bu yüzden görünüşü hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Fotoğraf Galerisi, e-Ticaret eklentileri ve PayPal ve Stripe gibi ödeme ağ geçitleriyle entegre edilmiştir. Bu, isterseniz videolarınızı içinden ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satmanızı kolaylaştırır. Ayrıca galerilerinizin tasarımı üzerinde tam esnekliğe sahip olursunuz. Tüm özelleştirme seçenekleriyle tam istediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz.

6. Video Galerisi – YouTube Galerisi

Video Galerisi - YouTube Galerisi

Video Galerisi tek bir kod satırı yazmadan video galerisi oluşturmanızı kolaylaştıran bir başka şaşırtıcı WordPress YouTube video galerisi eklentisidir. Videolarınızı düzgün ve net bir şekilde görüntülemek istiyorsanız, Video Galerisi ihtiyacınız olan eklentidir. Galerilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir editör sunar. Ayrıca 9 farklı galeri düzeninden seçim yapma, fareyle üzerine gelme efektleri ekleme, yakınlaştırma özelliğini ekleme ve daha fazlasını yapma seçeneğiniz de var.

Eklentinin Vimeo, YouTube, Wistia ve MP4 için yerleşik desteği vardır. Gereksinimlerinize bağlı olarak, videolarınızı bu platformlardan herhangi birinden kolayca ekleyebilirsiniz. Açıklama metni rengini, boyutunu ve hizalamasını da kontrol edebilirsiniz..

7. WP YouTube Galerisi

youtube video galerisi eklentileri

İle WP YouTube, birkaç dakika içinde en çekici video galerilerinden bazılarını oluşturabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bir başlık eklemenizi ve içerik sınırını tanımlamanızı sağlar. Başlığınızı gizleme, ilgili videoları devre dışı bırakma ve daha pek çok seçeneğiniz bile var.

İşte bu kadar. Bunlar kesinlikle denemeniz gereken en iyi WordPress YouTube video galerisi eklentilerinden bazıları. Bu makaleyi faydalı bulduğunuzu umarız. WordPress’te nasıl resim galerisi oluşturulacağını bilmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map