Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve Hayır Kurumları için 19 En İyi WordPress Eklentisi

kar amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi wordpress eklentileri


Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi WordPress eklentilerinin sitenize özellik eklemesini ister misiniz? Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, nedenlerini destekleyebilecek ve sıkı bir bütçeyle bir web sitesi oluşturmalarına yardımcı olabilecek WordPress eklentilerine ihtiyaç duyarlar. Mükemmel eklentiler, kâr amacı gütmeyen kuruluşların herhangi bir geliştirici tutmadan web sitelerini başlatmalarına izin verir, böylece gerçekten önemli olan şey için paradan tasarruf edebilirler: nedenleri.

Bu makalede, amacınızı desteklemek için kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi WordPress eklentilerini paylaşacağız.

Ayrıca, web sitenizde kullanmanız gereken en popüler ve en iyi WordPress eklentilerinin bir listesini oluşturduk. Onlara da bak.

WordPress ile Kâr Amacı Gütmeyen Bir Web Sitesi Yapma

WordPress, dünyanın en popüler web sitesi oluşturucusudur. Muhtemelen sitelerinde WordPress’i aktif olarak kullanarak dünyanın en büyük markalarının çoğunu fark etmişsinizdir..

Başlarken 2 tür WordPress sitesi ile karşılaşacaksınız: barındırılan bir platform olan WordPress.com; ve kendi kendine barındırılan bir çözüm olan WordPress.org. Daha fazla bilgi için WordPress.com ve WordPress.org arasındaki ayrıntılı karşılaştırmamıza bakın..

Siteniz için, ihtiyacınız olan tüm özelliklere ve seçeneklere sahip olduğu için, kendi kendine barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz. Zaten WordPress.com kullanıyorsanız, sitenizi WordPress.com’dan WordPress.org’a taşıyabilirsiniz..

Ancak, önce bir alan adına ve web barındırma hizmetine ihtiyacınız olacak.

Bluehost’u öneriyoruz. WordPress çekirdeği ve dünyadaki popüler web barındırma şirketlerinden biri tarafından resmen tavsiye edilir.

Neyse ki, kullanıcılarımıza ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve web barındırmada büyük bir indirim sunuyorlar.

bluehost üzerinde bir blog oluştur

Bu Özel Bluehost Teklifini Almak için Buraya Tıklayın »

Satın aldıktan sonra, bir web sitesinin nasıl oluşturulacağına ilişkin adım adım kılavuzumuzu takip edebilirsiniz..

Şimdi, WordPress sitenizde kullanabileceğiniz kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi WordPress eklentilerine bakalım.

1. WPForms

WPForms

WPForms en iyi WordPress iletişim formu eklentisidir. Süper esnektir ve WordPress sitenize bir iletişim formu, bağış formu ve diğer faydalı formları eklemek için harika özelliklerle birlikte gelir.

WPForms Lite eklentinin ücretsiz sürümüdür. Küçük işletme web siteleri, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve bloglar tarafından kolayca basit bir iletişim formu eklemek için kullanılabilir. Ücretli sürümleri, ödeme eklentileri gibi daha fazla özellik ve seçenekle birlikte gelir.

WPForms, AWeber, MailChimp, Constant Contact ve daha fazlası gibi en iyi e-posta pazarlama hizmetleriyle bütünleşir.

Çevrimiçi bağış toplamak için PayPal ve Stripe gibi ödeme hizmetleriyle de harika çalışıyor.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights, piyasadaki en iyi WordPress analiz çözümüdür. WordPress kontrol panelinizde web sitenizin trafik istatistiklerini gösterir. MonsterInsights, siteniz için Google Analytics raporlarını özelleştirmek için birçok güçlü eklentiye sahiptir.

Küçükten büyüğe web siteleri için birden fazla fiyatlandırma planı sunarlar; bu, WordPress’te Google Analytics eklemek için kâr amacı gütmeyen web sitenizdeki MonsterInsights’ı kolayca kullanabileceğiniz anlamına gelir.

3. GiveWP

GiveWP

GiveWP mükemmel bir WordPress kar amacı gütmeyen kuruluş eklentisidir. WordPress panonuzda çevrimiçi bağışları kabul etmek, verilen parayı yönetmek ve daha fazlasını yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerle birlikte gelir. Kolayca bir bağış formu oluşturabilir ve kullanıcılardan bağış toplamak için bir ödeme ağ geçidi entegre edebilirsiniz.

Ödeme ağ geçitlerinden bahsetmişken GiveWP, PayPal gibi en popüler ödeme servislerine kolayca bağlanabilir. Bunun yanı sıra, bağış formunuzu AWeber ve MailChimp gibi popüler e-posta hizmetlerine de bağlayabilirsiniz..

4. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster dünyadaki en iyi WordPress potansiyel nesil eklentisidir. Bu eklentiyi, sitenizden ayrılmadan önce ziyaretçilerin amacınıza bağışta bulunduğundan emin olmak için kâr amacı gütmeyen sitenizde kullanabilirsiniz.

Slayt girişi, kenar çubuğu, ışık kutusu ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok optin açılır stil sunar. OptinMonster birçok işletmenin ve kâr amacı gütmeyen kuruluşun abonelerini katlanarak büyütmesine yardımcı oldu.

5. Kolay Dijital İndirme

Kolay Dijital İndirme

Easy Digital Downloads en popüler WordPress e-Ticaret eklentilerinden biridir. Kâr amacı gütmeyen kuruluşunuz için para toplamak amacıyla e-Kitaplar gibi dijital indirmeler satmanıza olanak tanır.

Easy Digital Downloads, ödeme ağ geçitlerini, hizmetleri ve daha fazlasını entegre etmek için güçlü eklentilere sahiptir.

En iyi WordPress temalarında harika çalışıyor. Sitenizde esnek ve kurulumu kolaydır.

6. WP Süper Önbellek

WP Süper Önbellek

WP Super Cache, WordPress siteleri için popüler bir önbellek eklentisidir. İndirmek ve kullanmak ücretsizdir. Kâr amacı gütmeyen web sitenizin performansını artırmanıza yardımcı olacak inanılmaz önbellekleme özellikleriyle birlikte gelir.

WP Super Cache, sayfa önbelleği, CDN desteği, önbellek önyükleme, gzip sıkıştırması ve daha fazlasını sunar. Kurulumu kolaydır ve tüm ayarlar başlangıç ​​dostudur.

7. Sucuri

Sucuri

Sucuri en iyi WordPress güvenlik eklentisidir. Sizi istenmeyen ziyaretçilerden korumak için kullanıcılarınız ve web siteniz arasında güvenli bir duvar oluşturur. Sucuri, web sitenizi kötü amaçlı yazılımlardan ve bilgisayar korsanlarından koruyacak inanılmaz özelliklere sahiptir.

Bağışçılarınızın güvenliğini sağlamak için çevrimiçi bağışları kabul eden kâr amacı gütmeyen siteler için önerilen bir eklentidir.

8. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus, WordPress siteleri için popüler bir yedekleme eklentisidir. WordPress sitenizi kolayca yedeklemenizi sağlar.

Kâr amacı gütmeyen sitenizi oluşturduktan sonra, sitenin her zaman çalışır durumda olduğundan emin olmak istersiniz. UpdraftPlus, sitenizin düzenli olarak yedeklenmesine yardımcı olur. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda sitenizi yedeklemelerden kolayca geri yüklemenizi sağlar.

9. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO, piyasadaki en popüler WordPress SEO eklentisidir. Web sitenizi arama motorları için optimize etmenize yardımcı olur, böylece amacınızı gerçekten desteklemek isteyen en iyi ziyaretçileri çekersiniz. Yoast SEO, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmek için kullanılabilecek birçok özelliğe sahiptir.

10. Envira Galerisi

Envira Galerisi

Envira Gallery, en iyi WordPress resim galerisi eklentilerinden biridir. Birçok sivil toplum kuruluşu, bağışlarını ikna etmek için görüntülerini yeni ziyaretçilere göstermek istiyor, bu nedenle Envira Gallery kâr amacı gütmeyen siteler için önemli bir eklentidir.

Fotoğraflarınızı güzel, profesyonel resim galerilerinde sunmanıza olanak tanır. Işık kutusu açılır penceresi, duvar galerileri, polaroid efektleri ve daha fazlası gibi şaşırtıcı özelliklere sahiptir..

11. Görüşler Widget’ı

Görüşler Widget'ı

Testimonials Widget ücretsiz bir WordPress referansları eklentisidir. Kâr amacı gütmeyen sitelerin bağışçılarından referans göstermesi önemlidir. Eklenti başlangıç ​​dostu ve kurulumu kolaydır.

Gönderiler, sayfalar ve widget’a hazır alanlar da dahil olmak üzere referansları her yerde göstermenize olanak tanır. Tanıklıklar widget’ını kenar çubuğunuza, altbilginize veya WordPress’teki widget destekli diğer bölümlere ekleyebilirsiniz.

12. Hızlı ve Kolay SSS

Hızlı ve Kolay SSS

Adından da anlaşılacağı gibi, Hızlı ve Kolay SSS, kullanımı kolay bir WordPress SSS eklentisidir. Bu eklentiyi, kâr amacı gütmeyen sitenize yanıtları olan sık sorulan soruları eklemek için kullanabilirsiniz. Siz ve ziyaretçileriniz için zaman kazandırır. Eklentinin SSS’leri güzel bir şekilde sunmak için birçok şablonu var.

13. TabloBasın

TablePress

TablePress, sitenizde basit bir sürükle ve bırak arayüzü kullanarak tablo eklemek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Ziyaretçilerinize bağış çizelgeleri ve diğer istatistikleri görüntülemek için kâr amacı gütmeyen sitenizde bu tabloları kullanabilirsiniz.

14. Basit Takvim

Basit Takvim

Basit Takvim, etkinlik oluşturmanıza ve bunları kâr amacı gütmeyen sitenizde görüntülemenize olanak tanıyan bir Google Takvim eklentisidir. Ziyaretçilerinizin takvime abone olmalarına olanak tanır ve yeni etkinlikler için bildirim alırlar.

15. Kısa Kod Düğmelerini Unutun

Kısa Kod Düğmelerini Unutun

Kısa Kod Düğmelerini Unut Kar amacı gütmeyen sitenize çarpıcı düğmeler eklemek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Kullanıcıların açılış sayfalarınızı veya bağış formlarınızı ziyaret etmelerini sağlamak için farklı sayfalara ve yayınlara birden çok harekete geçirici mesaj düğmesi eklemeniz gerekir. Bu benzersiz eklenti, kısa kod yardımı olmadan kolayca düğme eklemenize yardımcı olacaktır.

16. Polilang

Polylang

Polylang iki dilli ve çok dilli destek sunan bir WordPress eklentisidir. Çok dilli kar amacı gütmeyen bir site oluşturmanıza olanak tanır, böylece dünyadaki herkes içeriğinizi kendi dillerinde okuyabilir ve takip edebilir. Ziyaretçilerinizin web sitesinin dilini kendi dillerine kolayca geçirmelerini sağlar.

17. Değişken Sosyal bar

Kayan Sosyal Bar

WordPress sitenize güzel ve modern bir tarzda sosyal paylaşım düğmeleri eklemek istiyorsanız, Kayan Sosyal Bar eklentisine ihtiyacınız olacak. Kâr amacı gütmeyen siteler için nedenlerini sosyal medya platformlarında kolayca paylaşmak ücretsiz bir sosyal paylaşım eklentisidir. Ziyaretçileriniz tek tıklamayla sayfaları ve yayınları sosyal medya kanallarında hızlı bir şekilde paylaşabilir.

18. Eski Postayı Canlandırın

Yayını Yeniden canlandır

Revive Old Post, eski yayınlarınızı sosyal medyada otomatik olarak paylaşan bir başka ilginç WordPress eklentisidir. Otomasyon süreci ile size zaman kazandırır. Eski eklentilerinizi tanıtmak ve sosyal sitelerinizi etkileşimde tutmak için bu eklentiyi kâr amacı gütmeyen sitenizde kullanmalısınız.

19. MapPress Google Maps

Google Haritalar'a basın

MapPress Google Maps, kar amacı gütmeyen merkezinizin konumunu paylaşmak için kullanılan bir WordPress eklentisidir. WordPress sayfalarınıza ve yayınlarınıza yerleştirebileceğiniz gömülmesi kolay haritalar içerir. Hedefleri işaretlemenizi, yol tariflerini eklemenizi ve daha fazlasını sağlar.

Bu makalenin, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi WordPress eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca elle seçilmiş en iyi duyarlı WordPress temalarımıza da göz atmalısınız..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map