Katılımı Artıracak En İyi 10 WordPress Bildirim Çubuğu Eklentisi

bildirim çubuğu eklentileri, wordpress bildirim çubuğu


WordPress web sitenize bir bildirim çubuğu eklemek istiyor musunuz??

Sitenize bildirim çubukları eklemek, kullanıcıların tarama deneyimini engellemeden önemli etkinlikler, ürünler veya hizmetler vb. Hakkında bilgi edinmelerinin harika bir yolu olabilir..

Bir bildirim çubuğu kullanarak satışlarınızı da artırabilirsiniz, ziyaretçilerinizin katılımını artırmak için gelişmiş potansiyel müşteri oluşturma deneyimini yaşayın.

Bunlar, özellikle bir promosyon çalıştırıyorsanız, yeni bir ürün lanse ediyorsanız veya ziyaretçileriniz için bir hediye düzenliyorsanız faydalıdır. İnsanlara bu konuda fazla çaba harcamadan bilgi vermek için bildirim çubuğunu kullanabilirsiniz.

Bugünün makalesinde, size parlak özelliklerle gelen en iyi bildirim çubuğu eklentilerinden bazılarını anlatacağız. Ancak bundan önce, bir bildirim çubuğunu kullanabileceğiniz bazı örneklere hızlıca göz atalım.

En İyi WordPress Bildirim Çubuğu Eklentileri – Bazı Kullanım Durumları

Bir bildirim çubuğu kullanmanın size yardımcı olabileceği birkaç durum vardır. İşte bunlardan birkaçı –

 • site genelinde bir mesaj görüntüle
 • promosyon kodları sunmak
 • aciliyet yaratmak
 • müşterileri abonelere dönüştürün
 • sosyal medya sayfalarını tanıtın ve takipçileri artırın
 • CTA bannerlarıyla site gezintisini iyileştirme
 • e-postaları yakala
 • ve dahası…

  Şimdi hazırsanız, WordPress bildirim çubuğu eklentileri listemize göz atalım.

  1. OptinMonster

  OptinMonster

  OptinMonster web sitenize çeşitli bildirim türleri eklemenizi sağlayan en popüler müşteri kazanımı ve olası satış oluşturma yazılımlarından biridir. Ziyaretçilerinize yaklaşan bir etkinlik veya promosyon hakkında bilgi vermenin yanı sıra, tonlarca hedefleme seçeneği ile potansiyel müşteriler yakalamanıza yardımcı olur. Gezinme çubuklarınızı oluşturmayı ve tasarlamayı kolaylaştıran, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

  Işık kutusu açılır pencereleri, kayan çubuklar, kaydırılabilir kaydırma kutusu ve çok daha fazlasını oluşturmak için kullanabilirsiniz.

  En iyisi, zaman ve tarihe duyarlı kampanyalar yayınlamak ve dönüşümleri artırmak için mesajı doğru zamanda ziyaretçilerinize göstermek için kullanabilirsiniz. Geri sayım sayacıyla, satış ve gelirinizi artıran bir aciliyet hissi de yaratabilirsiniz..

  OptinMonster, yönlendirme tespiti, coğrafi konum hedefleme, reklam engelleme tespiti, akıllı etiketler seçeneği ve daha pek çok özellik sunar..

  2. WP Bildirim Çubuğu

  Web sitenizde şık bir bildirim çubuğu görüntülemek istiyorsanız, WP Bildirim Çubuğu sizin için en iyi seçenektir. Bu, pazarlama stratejilerinizi geliştirmenize yardımcı olan süper duyarlı, SEO için optimize edilmiş bir WordPress bildirim çubuğu eklentisidir. Ayrıca rengini genel web sitenizin görünümüne uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Kullanıcıların bildirim çubuğunu gizlemesi için bir seçenek sunabilirsiniz.

  Ayrıca, hangi sürümün sizin için en iyi olduğunu görmek için bölünmüş bir test yapmanızı sağlar. Ayrıca, çubuğun belirli bir süre içinde aldığı görüntüleme ve tıklama sayısını da izleyebilirsiniz. Eklenti, gezinme çubuğunu en sevdiğiniz e-posta pazarlama hizmetleriyle de entegre etmenizi sağlar.

  3. Merhaba Çubuğu

  Hello Bar, şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelen popüler bir bildirim eklentisidir. Tek bir satır kodlamadan web sitenize bir bildirim eklemek için kullanabilirsiniz. Ve eklenti süper basit ve kullanımı hızlı. Bu nedenle, daha önce kullanma deneyiminiz olmasa bile, bir profesyonel gibi kullanabilirsiniz..

  Bu eklentiyi kullanarak sitenize bildirim kaydırıcıları ve uyarı zilleri bile ekleyebilirsiniz. Eklentinizi bir e-posta pazarlama servis sağlayıcısıyla entegre etmek istiyorsanız, bu da mümkündür. İşleri sizin için kolaylaştırmak için çeşitli hizmetleri destekler. Takdir jesti olarak, özel bir teşekkür sayfası da ekleyebilirsiniz. Bildirim çubuğunuzun dönüştürmenize yardımcı olacak kadar iyi olup olmadığından emin değilseniz, devam edin ve bölünmüş bir test yapın.

  4. PushEngage

  PushEngage, ziyaretçilerinize otomatik olarak web push bildirimleri göndermenizi sağlayan başka bir parlak WordPress bildirim eklentisidir. Bu bildirimleri özelleştirebilir ve müşteri işlemlerinize göre tetikleyebilirsiniz. Bir ziyaretçi bu bildirimlerde kullandığınız CTA’lara yanıt verirse, onlara otomatik bir yanıt gönderme seçeneğiniz de vardır. PushEngage farklı tarayıcılarda ve cihazlarda da iyi çalışır.

  Bildirimlerinizi tercih ettiğiniz zamanlamalarda kolayca planlayabilirsiniz. Mesajınızı daha ilgi çekici ve net hale getirmek için büyük resimler ve emojiler de kullanmanızı sağlar.

  5. Duyuru Çubuğu

  Web sitenize bir bildirim çubuğu eklemek istiyorsanız, Themify Duyuru Çubuğu en iyi seçenektir. Bildirimlerle çalışmayı o kadar basit hale getirir ki sadece seveceksiniz. Bildirimlerinizi planlamak, stilize etmek veya sitenizde göstermekle ilgili olsun, her şeyi bir anda yapabilirsiniz.

  Bu bildirimleri widget’larınıza yapışkan çubuk olarak eklemenizi sağlar veya oluşturduğu kısa kodu bile kullanabilir ve sitede istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.

  Çubuğu istediğiniz gibi konumlandırmanızı sağlar. Ayrıca yazı tipi, rengi ve stili üzerinde çalışabilir ve çekici görünmesini sağlamak için birkaç kaydırma stili ekleyebilirsiniz. Ayrıca, eklenti diğer modern ve gelişmiş eklentilerle uyumludur.

  6. Footbar – WordPress Bildirim Çubuğu

  Adından da anlaşılacağı gibi, Footbar bildirim çubuğu web sitenize sınırsız footbar eklemenize izin verir. Hangisini tercih ederseniz edin, her sayfada farklı görünme veya baştan sona tutarlı bir görünüm verme esnekliğine sahipsiniz. Bu çubukların genişliğini kolayca özelleştirebilir ve sayfalarınız için de koşullu mantık kullanabilirsiniz.

  Bu eklenti ayrıca bildirim çubuğunuzun WordPress temanızla karışmasını sağlayan renk seçici gibi gelişmiş özelliklerle birlikte gelir. Birlikte gelen bir başka güzel seçenek de sayısal kaydırıcılar. Kullanıcılara çok sayıda sayısal ileti içeren bir mesajla bildirmek istediğinizde bu kullanışlı olur. Kullanıcıları sayfanızı paylaşmaya teşvik etmek için çeşitli sosyal simgeler de ekleyebilirsiniz..

  7. Apex Bildirim Çubuğu

  Apex Notification Bar, her biri ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirilebilir 15 önceden tasarlanmış şablonla birlikte gelen parlak bir WordPress bildirim eklentisidir. Sitenize birden fazla bildirim çubuğu eklemek için bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Aciliyet duygusu ve arama çubuğu oluşturmak için geri sayım sayacı da ekleyebilirsiniz. Eklenti, özelleştirme açısından süper esnektir. Görsel olarak çarpıcı hale getirmek için rengini, yazı tiplerini ve stilini kolayca değiştirebilirsiniz..

  Eklenti, MailChimp’e daha iyi bir alternatif olan ve İletişim Formu 7’yi de eklemenizi sağlayan Constant Contact gibi e-posta pazarlama hizmetlerini de destekler. Markanıza uyacak şekilde kişiselleştirmek için logonuzu yükleyebileceğiniz özel bir logo bölümüne sahiptir. Bir arka plan görüntüsü görünümünü hızla geliştirebilir ve eklenti de bunun için bir seçeneğe sahiptir. Bütün bunlar ve daha fazlası tek bir satır kodlamadan gelir. Yine de, sitenizde en profesyonel görünümlü bildirim çubuklarına sahip olabilirsiniz.

  8. WPFront

  bildirim çubuğu eklentileri

  WPFront web sitenize bildirim çubukları eklemenizi çok kolaylaştıran başka bir WordPress bildirim çubuğu eklentisidir. Bu eklenti tamamen ücretsizdir. Bu eklenti ile mesaj çubuğunuzu web sitenizin üstüne veya altına yerleştirebilirsiniz. Ziyaretçiniz sayfada gezinmeye başladığında görüntüleme seçeneğiniz de vardır.

  Görünüşe göre çubuk tamamen özelleştirilebilir. Yüksekliğini ve rengini de ayarlayabilirsiniz. Otomatik olarak kaybolmasına izin vermek için bir başlangıç ​​ve ayar tarihi de belirleyebilirsiniz. Sınırlı süreli indirim veya flash satışı yapmak istiyorsanız bu harika bir seçenektir. Yapışkan bir çubuk yapmak istiyorsanız, bu da mümkündür. Bu, sitenize inen herkes sayfayı aşağı kaydırsalar bile sitenizi görmesini sağlar.

  9. WP Bildirim Çubukları

  WP Bildirim Çubukları

  Bir başka mükemmel ücretsiz WordPress bildirim eklentisi WP Bildirim Çubukları. Bu MYThemeShop ürünü, web sitenize tek bir satır kodlamadan bildirim çubukları eklemenizi sağlayan hafif, kullanıcı dostu ve duyarlı bir araçtır. Çubuklarınızı oluşturduktan sonra, istediğiniz herhangi bir yerde görüntüleyebilirsiniz. Bu konu için belirli bir sayfada, bir yayında veya ana sayfanızda olabilir.

  Ayrıca, mesajınızı kimlerin görebileceğini seçmenize olanak tanır. İdeal olarak, eklentiyi kullanırken herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir. Ancak, daha önce desteklediyseniz, destek ekibine ulaşabilirsiniz, bu 7/24 kullanılabilir.

  10. Üst Çubuk

  Üst Çubuk bildirim eklentisi

  Üst Çubuk web sitenizin üstüne bir bildirim çubuğu eklemenizi sağlar. Bu çubuğu, ziyaretçilerinize özel bağlantılar ile birlikte iletileri görüntülemek için kullanabilirsiniz. Ziyaretçileriniz sayfada gezinirken mesajlarınızı görünür hale getirebilir veya yapışkan bir hale getirebilirsiniz..

  Ayrıca, çubuğunuzu rengini düzenleyerek özelleştirmenizi sağlar. Anadili İngilizce olmayan kişiler için eklenti 3 farklı dili de destekler.

  İşte bu kadar. Bunlar, web sitenize bir bildirim çubuğu eklemek isteyip istemediğinizi kontrol edebileceğiniz birkaç eklentidir. Bu arada, bloglarınızı WordPress’te otomatik olarak nasıl yayınlayacağınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map