Kenar Çubukları ve Widget’lar için En İyi 15 WordPress Eklentisi

Kenar çubukları ve widget'lar için en iyi WordPress eklentileri


Kenar çubukları ve widget’lar için en iyi WordPress eklentilerini mi arıyorsunuz??

Kenar çubuğu widget’ları, web sitenize başka türlü sığmayabilecek bilgileri eklemenize yardımcı olur. WordPress temaları, web sitenizde bilgi görüntülemenizi sağlayan kenar çubuğu düzenleri ve özel widget’larla birlikte gelir. Ek widget seçenekleri için kenar çubuğu ve widget eklentisini kullanabilirsiniz.

Bu makalede, kenar çubukları ve widget’lar için en iyi WordPress eklentilerinden bazılarını paylaşacağız.

Kenar Çubukları ve Widget’lar için En İyi WordPress Eklentilerini Seçme

Web sitenize eklemek isteyebileceğiniz WordPress kenar çubukları ve widget’ları için birkaç yaygın örnek:

 • Anında gezinme: Kenar çubuğu gezinme menüsü, kullanıcıların web sitenizdeki önemli sayfalara gitmesine yardımcı olur.
 • İletişim Formu: Bir iletişim formu widget’ı, kullanıcılarınızın sizinle hızlı bir şekilde bağlantı kurmasını sağlar. Bu widget’ı kenar çubuğuna, altbilgiye veya web sitenizdeki widget’a hazır herhangi bir alana ekleyebilirsiniz.
 • Yarışma ve hediye: Bir hediyeyi çalıştırmanın en iyi yolu onu bir kenar çubuğu widget’ı olarak görüntülemek
 • Reklam banner’ları: Nişle ilgili markaları tanıtmak ve çevrimiçi para kazanmak için özel reklam widget’larını kullanabilirsiniz.
 • Haritalar: Kenar çubuğunuza harita eklemek için birkaç WordPress eklentisi bulabilirsiniz. Bu haritalar, kullanıcılara konumunuz hakkında fikir vermek için kullanışlıdır.
 • Kullanıcı referansları: Görüşler, kitleniz arasında güveni artıran sosyal kanıt işlevi görür

1. WPForms

WPForms

WPForms kenar çubuğunuz ve diğer widget alanlarınız için özel bir form widget’ı ile birlikte gelen en başlangıç ​​dostu WordPress iletişim formu eklentisidir.

Bu eklenti ayrıca herhangi bir form türünü kolayca oluşturmak için sürükle ve bırak form oluşturucu ve Form Şablonları eklentisiyle birlikte gelir. Formunuz için widget ayarlarını ayrı ayrı özelleştirmenizi sağlar.

WPForms eklentisini bugün edinin!

2. RafflePress

RafflePress

RafflePress kenar çubuğunuz, altbilginiz ve diğer widget alanlarınız için özel bir yarışma widget’ı sunan en iyi WordPress hediye ve yarışma eklentisidir.

Web sitenizin trafiğini artırmanıza ve sayfa sıralamalarınızı yükseltmeleri için kullanıcılarla etkileşim kurmanıza yardımcı olur. Web sitesi sayfalarınıza hediye eklemek için sayfa oluşturucularla sorunsuz bir şekilde çalışır.

RafflePress eklentisini bugün edinin!

3. SiteOrigin Pencere Öğeleri Paketi

SiteOrigin Widget Paketi

SiteOrigin Widget Paketi kenar çubukları ve widget’lar için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Web sitenizin widget alanlarına ekleyebileceğiniz bir dizi özel widget ile birlikte gelir.

En dikkat çekici widget’lar bir Google Haritalar widget’ı, bir düğme widget’ı, bir resim widget’ı, bir harekete geçirici mesaj widget’ı, bir fiyat tablosu widget’ı ve daha fazlasını içerir. Açılış sayfalarındaki widget’ları kullanmak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını da kullanabilirsiniz.

SiteOrigin Widgets Bundle eklentisini bugün edinin!

4. Adsanite

Adsanity

Adsanity, kendi barındırdığınız ve ağ tabanlı reklamlarınızı widget’lı alanlarınız da dahil olmak üzere birçok alanda görüntülemenizi sağlayan bir WordPress reklam yönetimi eklentisidir..

Eklenti ayrıca WordPress panosunda grafik istatistikleri görüntüleyerek reklamlarınızın nasıl performans gösterdiğiyle ilgili bilgiler verir.

Adsanity eklentisini bugün edinin!

5. Hükümdar

Hükümdar

Monarch, Elegant Themes tarafından geliştirilen bir WordPress sosyal medya paylaşım eklentisidir. Eklenti, paylaşımın üstü ve altı, kayan çubuk, kenar çubuğu widget alanı ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla yerde sosyal paylaşım simgelerini görüntülemenize olanak tanır.

Bu eklenti, web sitenizde widget alanınızda görüntülemek için 20’den fazla sosyal ağ arasından seçim yapmanızı sağlar. Simge yönünüzü ve özel renklerinizi seçebilirsiniz.

Monarch eklentisini bugün edinin!

6. Balon Sosyal Fotoğraf Besleme Smash

Smash Balonu

Smash Balloon Social Photo Feed, Facebook, Twitter, Instagram vb..

Yayınları sergileme üzerinde tam kontrol sağlar ve bunları temanızla eşleşecek şekilde özelleştirmenizi sağlar.

Smash Balloon Social Photo Feed eklentisini bugün edinin!

7. İçerik Farkında Kenar Çubukları

İçeriğe Duyarlı Kenar Çubukları

İçeriğe Duyarlı Kenar Çubukları ücretsiz bir WordPress widget alanı eklentisidir. Herhangi bir kod yazmadan web sitenize özel kenar çubukları ve widget alanları oluşturmanıza olanak tanır.

Eklenti, yayınlar için kenar çubuklarını ve widget’ları ayrı ayrı seçme seçeneği sunar. Kullanımı kolaydır ve çoğu WordPress teması ve eklentisiyle çalışır.

Content Aware Sidebars eklentisini bugün edinin!

8. Özel Kenar Çubukları

Özel Kenar Çubukları

Özel Kenar Çubukları yerleşik kenar çubuklarınızı ve widget’larınızı özel seçeneklerle değiştirmek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Sayfalarınızda ve yayınlarınızda farklı kenar çubukları görüntülemenize yardımcı olur.

Kenar çubuğu ve widget yöneticisi ile WordPress widget ayarlarınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. WordPress çoklu site ağı ile de harika çalışıyor.

Özel Kenar Çubukları eklentisini bugün edinin!

9. Google Haritalar için Google Haritalar Widget’ı

Google Haritalar için Google Haritalar Widget'ları

Google Haritalar için Google Haritalar Widget’ı Google Haritalar’ı web sitesi widget alanlarınıza eklemek için bir WordPress eklentisidir. Bir widget başlığı ve haritada görüntülemek istediğiniz bir adres eklemenize olanak tanır.

Diğer widget ayarları arasında özel boyut, yakınlaştırma düzeyi, raptiye rengi, raptiye boyutu, harita rengi şemaları ve daha fazlası bulunur..

Google Haritalar için Google Haritalar Widget’ını bugün edinin!

10. Daha İyi Bir Arama

Daha İyi Bir Arama

Daha İyi Bir Arama varsayılan arama motorunuzu yenmek için ek yapılandırma seçeneklerine sahip bir WordPress arama eklentisidir. Eklenti Gutenberg blog düzenleyicisini destekler ve ayrıca kenar çubuğu widget alanınıza mükemmel uyum sağlar.

Daha fazla sonuç gösterir ve ayrıca arama sonuçlarını sunulabilir bir şekilde gösterir. Alakalı sonuçları göstermek ve hata sayfalarından kaçınmak için kısmi arama kelimeleriyle eşleşir.

Bugün A Better Search eklentisini edinin!

11. Akıllı Yazar Widget’ı

Akıllı Yazar Widget'ı

Akıllı Yazar Widget’ı bir widget içinde yazar yazar ayrıntılarını görüntülemek için basit bir WordPress eklentisidir. Widget’ta yazarın ayrıntılarını göstermek için esnek seçenekler sunar.

Eklenti, tek yayınlardaki yayın yazarını otomatik olarak algılar. Widget’ta yazarın profil fotoğrafını ve adını görüntülemek için özel bir avatar boyutuna sahiptir. Ayrıca adı ve resmi yazarın yayın arşivlerine de bağlayabilirsiniz.

Akıllı Yazar Widget eklentisini bugün edinin!

12. Görüşler Widget’ı

Görüşler Widget'ı

Görüşler Widget’ı kenar çubuğunuzda ve widget alanlarınızda kullanıcı referanslarını görüntülemek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Rastgele bir kaydırıcı eklemenizi veya referansları manuel olarak listelemenizi sağlar..

Eklenti birden fazla ekran seçeneğiyle birlikte gelir. Ayrıca referanslarınızı güzel bir şekilde sergilemek için atlıkarınca, solma ve slayt geçişleri sunar.

Testimonials Widget eklentisini bugün edinin!

13. Bağlamsal İlgili Yayınlar

Bağlamsal İlgili Yayınlar

Bağlamsal İlgili Yayınlar kenar çubuğunda ve yazılarda ilgili makaleleri görüntülemek için güçlü bir eklentidir. Makalenizin başlığına ve içeriğine göre rastgele gönderileri akıllıca seçer.

Küçük resimleri, özel CSS stillerini ve yazı türlerini de destekler. Eklentinin kenar çubuğunuzda, altbilginizde veya herhangi bir widget alanında ilgili yayınları görüntülemek için özel bir widget ve kısa kodu vardır.

Bağlamsal İlgili Yayınlar eklentisini bugün edinin!

14. Zorlu Formlar

müthiş formlar incelemesi

Formidable Forms, kenar çubuğunuza bir form eklemenizi sağlayan popüler bir WordPress sürükle ve bırak form oluşturucu eklentisidir. Bu eklenti ile güzel ve gelişmiş formlar oluşturabilir ve bunları bir widget’ın desteklendiği herhangi bir yere ekleyebilirsiniz. Ayrıca yazılarınıza ve sayfalarınıza da ekleyebilirsiniz.

Müthiş Formlar, karmaşık formları kolayca oluşturmanıza olanak tanıyan hesaplama gibi birçok gelişmiş özellikle birlikte gelir.

Formidable Forms eklentisini bugün edinin!

15. Widget Seçenekleri

Widget Seçenekleri

Widget Seçenekleri bir WordPress widget kontrol eklentisidir. WordPress widget’larınızı kontrol altına almak için 1 duraklık bir çözüm. Eklenti ayrıca widget’ları sayfa görünürlüğü, cihaz görünürlüğü, özel hizalama ve daha fazlası açısından özelleştirmenizi sağlar.

Widget’ları belirli bir tarihte veya tarih aralığında da gösterebilir / gizleyebilirsiniz. Özel stil seçenekleriyle, basit widget’larınıza daha fazla kullanıcının dikkatini hızlı bir şekilde getirebilirsiniz.

Widget Seçenekleri eklentisini bugün edinin!

Bu makalenin kenar çubukları ve widget’lar için en iyi WordPress eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. En iyi Google haritaları eklentileri hakkındaki kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map