Kullanıcı Görüşlerini Toplamak için En İyi 10 WordPress Anket Eklentisi (Karşılaştırma)

karşılaştırıldığında en iyi wordpress anket eklentileri


Sitenize anket formları eklemek ve ürünleriniz veya hizmetleriniz için kullanıcı geri bildirimleri toplamak ister misiniz? WordPress’te, sitenizde kolayca çevrimiçi bir anket oluşturmak için bir anket eklentisini kullanabilirsiniz. Ancak, piyasada birkaç eklentinin bulunması, ihtiyaçlarınız için en iyi eklentiyi tanımlamayı zorlaştırabilir.

Bu nedenle, kullanıcı geri bildirimlerini toplamanıza yardımcı olacak en iyi WordPress anket eklentilerini seçtik. Rica ederim.

En İyi WordPress Anket Eklentisini Seçme

İyi bir anket eklentisi, formunuzun kullanıcıların gözünde çekici görünmesini sağlar. Kullanımı kolay bir arayüz de önemlidir, böylece anketlerinizi kolayca yapılandırabilirsiniz.

Etkili bir çevrimiçi anket oluşturarak, kullanıcılarınızın görüşlerini toplayabilir ve hizmetlerinizi tam olarak ne kadar iyi bulduklarını öğrenebilirsiniz. Ardından, toplanan bilgilerle iyileştirmeler yapabilir ve sitenizi daha fazla dönüşüm için optimize edebilirsiniz.

Ancak bu yalnızca anketiniz ilgi çekici, eğlenceli ve kullanıcı dostu olduğunda mümkündür. Maksimum kullanıcı katılımı elde etmek için anket formlarınızın hem iyi hem de mantıklı olduğundan emin olmanız gerekir. Yani, hepsini yapmanıza izin veren bir eklentiye ihtiyacınız var.

Ayrıca, anket raporlarınızı güzel bir şekilde sunmanıza olanak tanıyan bir anket eklentisi de seçmeniz gerekir. Sonuçları web sitenizde görüntülemek istiyorsanız, anket sonuçlarınızı gömmenizi sağlayan bir eklentiye ihtiyacınız olacaktır. Benzer şekilde, kullanıcı tarafından gönderilen bilgileri bir e-tablo veya CRM yazılımı kullanarak diğer platformlarda kullanmak istiyorsanız, bir dışa aktarma seçeneği de önemlidir.

Bu listedeki eklentiler, iyi bir anket eklentisinin sahip olması gereken özellikler dikkate alınarak toplanır. Şimdi onları keşfedelim.

1. WPForms

wpforms

WPForms piyasadaki en iyi WordPress iletişim formu eklentisidir. Muhteşem anket formlarının yanı sıra basit iletişim formları ve sipariş formları, bağış formları, ödeme formları gibi gelişmiş formlar oluşturmanıza olanak tanıyan basit ve kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak formu oluşturucu eklentisidir..

WPForms kullanımı kolay, ancak güçlü, Anketler ve Anketler zaman kaybetmeden son derece ilgi çekici WordPress anketleri oluşturmanızı sağlayan addon. Sadece birkaç tıklamayla alan eklemek için sürükle ve bırak form oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

Eklenti, görsel olarak çekici ve karmaşık anketler oluşturmak için akıllı anket alanları sunar. Anket formlarınızda metin alanlarını, açılır alanları, radyo düğmelerini, onay kutularını, derecelendirmeleri (başlangıç, kalp, başparmak yukarıya), Likert ölçeğini ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Dahası, soruları önceki yanıtlara göre filtrelemenize ve kişiselleştirmenize izin veren akıllı bir koşullu mantık özelliğine sahiptir..

Her şeyden önce, WPForms sınıfının en iyisi anket raporlama özelliğinde en iyisidir. Pazardaki anket eklentilerinin çoğunda uygun analiz ve raporlama özelliği bulunmazken, WPForms formlarınız için gerçek zamanlı görsel raporlarla birlikte gelir. Anket sonuçlarını sitenizdeki herhangi bir sayfada bir kısa kodla gösterebilir, ayrıca raporları dışa aktarabilir ve sosyal medyada veya PowerPoint sunumlarında paylaşabilirsiniz..

Ayrıca, bu karşılaştırmaları kontrol edin,

  • WPForms ve TypeForm
  • WPForms ve FormStack Karşılaştırması

Anket oluşturmak için WPForms’un nasıl kullanılacağına ilişkin adım adım kılavuzumuzu okuyun.

2. Anket

polldaddy-wordpress-ölçüm-

Polldaddy, anketler ve anketler için popüler bir WordPress eklentisidir. Bu bir WordPress.com ürünüdür, bu nedenle eklenti API’sını almak için bir WordPress.com hesabı oluşturmanız gerekir. Listedeki diğer eklentilerin aksine, bu bir iletişim formu eklentisi değildir, bu nedenle başka bir form türü oluşturmak için kullanamazsınız.

Eklentiyi ücretsiz sürümde ve premium sürümde bulabilirsiniz. Ücretsiz sürümle başlayabilmenize rağmen, sınırlı özelliklere ve ayrıca anket formlarınızda Polldaddy logosunu göstermesinin bir dezavantajı vardır..

Polldaddy, WordPress anketleri oluşturmak için basit bir sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir. Anketlerinizde çoktan seçmeli, serbest metin ve Likert ölçekleri dahil olmak üzere farklı türde sorular kullanabilirsiniz. Anket formlarını oluşturduktan sonra, bunları web sitenizde, doğrudan e-postanızda veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir ve bilgi toplayabilirsiniz. Her şeyden önce, okunması kolay raporlar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.

3. Zorlu Formlar

müthiş formlar

Formidable Forms, basit ve gelişmiş formları kolayca oluşturmanızı sağlayan başka bir güçlü WordPress iletişim formu eklentisidir. Eklenti, Likert ölçekleri, onay kutusu alanları, radyo düğmeleri, açılır menüler vb.Dahil olmak üzere bir dizi kullanıma hazır form alanı ve karmaşık anket formları oluşturmak için basit bir sürükle ve bırak arayüzü sağlar.

Formidable Forms, anket sonuçlarını çizelgeler ve grafiklerde göstermek için seçenekler sunmakta harika. Göz alıcı grafikler, tablolar, histogramlar, pasta grafikler vb. Kolayca oluşturabilir ve bunları sayfalarınıza ve yayınlarınıza yerleştirebilirsiniz. Bu, anket raporlarınızı site kitlenizle paylaşmayı gerçekten kolaylaştırır.

Ayrıca, raporları e-posta listenizle paylaşmak istiyorsanız, ActiveCampaign, AWeber vb. Pazarlama eklentileriyle çok kolay..

E-posta listenizi nasıl büyüteceğinizi kontrol edin, GERÇEK HIZLI.

4. Ninja Formları

ninja formları

Ninja Forms, piyasada bulunan bir başka popüler iletişim formu eklentisidir. Eklenti, anket formu da dahil olmak üzere herhangi bir WordPress formu oluşturmak için kullanabileceğiniz bir dizi uzantı sunar.

Çekirdek eklentiyi indirmek ve kullanmak ücretsizdir (doğrudan WordPress.org’dan indirebilirsiniz); ancak, en az iki uzantı satın almanız gerekir: Koşullu Mantık ve Çok Parçalı Formlar bir anket formu oluşturmak için. Uzantılar tek tek veya planlarından herhangi biri ile satın alınabilir.

Çok sayfalı formları kullanarak, ilk sayfadaki ankete kullanıcıları tanıtabilir ve ardından ikinci sayfada soruları gösterebilirsiniz. Anketi daha etkileşimli hale getirir. Ancak, eklenti raporlama ve veri sunumu özelliklerinden yoksundur.

5. Sınav ve Anket Master

bilgi yarışması-ve-anket-usta

Quiz ve Survey Master, WordPress sitelerine anketler ve quizler eklemek için özel bir eklentidir. Bu listede yer aldığımız diğer hepsi bir arada form oluşturucu eklentilerinin aksine, bu eklenti özellikle anket oluşturmak için geliştirilmiştir. Bu nedenle, anket formları için birçok yararlı özelliğe sahiptir..

Temel eklenti ücretsizdir ve resmi WordPress eklenti deposundan indirilebilir. Eklentinin ücretsiz sürümünü kullanarak çok sayfalı çevrimiçi anketler oluşturabilir ve bunları WordPress sitenize ekleyebilirsiniz. Anket bir kullanıcı tarafından tamamlandıktan sonra, anketi doldurduğu için kullanıcıya bir teşekkür e-postası gönderir.

Ancak, raporlama ve analiz özelliği ücretsiz sürümde mevcut değildir. Bunları almak için premium eklentilerini satın almanız gerekir.

6. WD’den Form Maker

Form-yapımcısı-by-wd

WD tarafından Form Maker, anket oluşturmak için kullanabileceğiniz başka bir WordPress form oluşturucu eklentisidir. Eklenti, anket formları oluşturmak için çoktan seçmeli, derecelendirme, yıldız, not vb. İçeren bir dizi form alanı ile birlikte gelir. Anket aracını kullanarak koşullu mantıkla çok sayfalı anket formları oluşturabilirsiniz.

Eklenti, oluşturma işlemini kolay ve hızlı hale getiren bir form oluşturmak için sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir. Formlarınıza ek stil eklemek istiyorsanız, özel CSS düzenleyici seçeneğini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, tasarım gereksinimlerinizi karşılamak için önceden oluşturulmuş birden çok form şablonu vardır.

Daha fazla özellik ve seçenek istediğiniz zaman, premium eklentilerini satın alabilirsiniz. Bu eklenti anket oluşturmak için iyi olsa da, raporlama seçeneğini kaçırıyor.

7. WP-Anketleri

wp-anketler-wordpress-eklentisi

WP-Polls, WordPress’te anket oluşturmak için temel bir araçtır. Bu, onay kutuları ve radyo düğmeleri aracılığıyla basit kullanıcı yanıtları toplamanızı sağlar. Kullanıcılar anketlerinize katıldığında, sonuçları otomatik olarak hemen gösterir. Listedeki diğer eklentilerin aksine, bu bir form oluşturucu değildir.

Bu eklentiyi kullanarak anket oluşturmak çok kolay ve doğrudan. Sadece Anketler menüsünü seçin ve anket sorusu oluşturun ve yanıt seçenekleri ekleyin. Ardından, bir kod kullanarak veya widget olarak sitenizdeki anketleri ekleyebilirsiniz.

Bu, en temel memnuniyet anketleri seviyesi için kullanabileceğiniz çok basit bir araçtır.

8. CaptainForm’dan Formlar

form ile-captaion Formun

Forms by CaptainForm, çok çeşitli özelliklere ve esnekliğe sahip bir WordPress form oluşturucu eklentisidir. Eklenti, basit bir iletişim formu, anket formu, etkinlik kayıt formu, ödeme formu vb.Dahil olmak üzere her türlü form oluşturmanıza olanak tanır..

Eklenti, form oluşturmak için basit ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Ardından, kullanıcı geri bildirimlerini toplamak için bunları blog yayınlarınıza, sayfalarınıza, kenar çubuklarınıza veya pop-up’larınıza gönderebilirsiniz. Çok sayıda form alanı vardır ve soruları filtrelemek için koşullu mantık içerir.

Site sahibi olarak, her girişten sonra e-posta ve SMS bildirimleri alırsınız. Anket formlarınız için gerçek zamanlı raporları da görüntüleyebilirsiniz.

İlişkili: En İyi E-posta Pazarlama Hizmetleri.

9. Sosyal Anketler

anket-araştırma-bilgi yarışması-eklentisi-için

Social Polls, Opinion Stage tarafından geliştirilen bir WordPress eklentisidir. WordPress sitenize anketler, anketler, kısa testler, slayt gösterileri vb. Gibi farklı türde etkileşimli içerikler eklemek istiyorsanız iyi bir seçimdir..

Anketlerinize daha çekici gelmesi için resimler ve videolar ekleyebilirsiniz. Eklenti, tek veya birden fazla seçim, açık uçlu sorular vb. Gibi farklı soru türlerini destekler. Ayrıca, sitenizin olası satışlarını toplamak için anketin sonuna bir harekete geçirici mesaj ekleyebilirsiniz..

Bu eklentiyi kullanarak anket, anket veya başka bir etkileşimli içerik oluşturmak çok kolaydır. Anket formları oluşturulduğunda, bunları sitenizdeki farklı konumlara ekleyebilirsiniz (yayınlar, sayfalar, kenar çubukları).

10. YOP Anketi

yop-anket-eklentisi

YOP Anket, geri bildiriminizi toplamak için basit WordPress anketleri ve anketleri oluşturmanıza yardımcı olur. Ardından kısa kodları veya widget’ları kullanarak sitenize anket ekleyebilir ve sitenizde aynı anda birden çok anket çalıştırabilirsiniz.

Oluşturduğunuz anketler kolayca klonlanabilir veya düzenlenebilir, böylece diğer görevler için zaman kazanabilirsiniz. Benzer şekilde, anket planlama seçeneği, anketlerinizi birbiri ardına planlamanıza yardımcı olarak işinizi daha erken yapmanızı sağlar.

Bonus: Başarılı hediyeler oluşturmak için WordPress hediye eklentimize göz atmayı kaçırmayın.

Bu makalenin en iyi WordPress anket eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca WordPress’te bir Typeform stil formunun nasıl oluşturulacağına ve en iyi WordPress reklam yönetimi eklentilerinin nasıl oluşturulacağına dair kılavuzlarımıza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me