Kullanıcı Katılımını Arttırmak için En İyi 11 WordPress Sınav Eklentisi

en iyi wordpress quiz eklentileri


En iyi WordPress quiz eklentilerini mi arıyorsunuz? İyi fikir! Sınavlar, web sitenize trafik çekmenin ve kullanıcı katılımını artırmanın harika bir yoludur.

Bu makalede, sizi piyasadaki en iyi 11 WordPress quiz eklentisiyle tanıştıracağız.

Neden Quiz Eklentisi Kullanılır??

Sınavlar pazarlama stratejinizin eğlenceli ve etkili bir parçası olabilir. En iyi WordPress quiz eklentilerinden birini kullanarak, web siteniz için profesyonel görünümlü bir test hazırlayabilirsiniz..

Çevrimiçi kitleler sınavlara bağımlıdır. WordPress sitenize bir sayfa özelliği olarak veya bir blog gönderisinin parçası olarak bir test yerleştirirseniz, yolunuza ek trafik çekmek için dikkat çekici bir cihazınız olacaktır..

Genel bir kural olarak, insanlar kendi kendini emme eğilimindedir ve sınavlar bu zihniyete girer. Sınavlarınızın çok uzun olmaması durumunda (modern nüfusun da kısa bir dikkat süresi vardır!), Web sitenizin ziyaretçilerinin kendi kendini değerlendirmek için psikolojik gereksinimlerine başvurabilirsiniz..

Sınavlar ayrıca kendimizi başkalarıyla paylaşmak ve karşılaştırmak için insan ihtiyacımızdan da yararlanır. Bu sınavlar neden büyük pazarlama yapmak için ana unsurudur! Sınavlar delicesine paylaşılabilir. Dolayısıyla, kullanıcılar yalnızca sitenizdeyken sınavla kalmayacak, aynı zamanda daha fazla trafik göndermek için sonuçlarını sitenize geri dönen bir bağlantıyla paylaşacaklar.

En iyi WordPress quiz eklentileri ile, bu pazarlama stratejisini şok edici derecede iyi sonuçlarla avantajınıza kullanabilirsiniz. Bir sınav eklentisi satın almak için yatırım getirisi (yatırım getirisi) son derece yüksektir.

Bununla birlikte, en iyi WordPress quiz eklentilerini kontrol etmeye hazır mısınız? Muhteşem. Başlayalım.

1. WPForms

WPForms

WPForms’u WordPress için en iyi iletişim formları eklentilerinden biri olarak tanıyabilirsiniz. Ancak anketler ve anketler oluşturmak için de kullanılabileceğini biliyor muydunuz??

Anketlerini ve anket eklentisini kullanmak için WPForms’un Profesyonel planına ihtiyacınız olacak. Neyse ki, IsItWP kullanıcıları kupon kodunu kullandıklarında toplam fiyattan% 10 indirim alabilirler SAVE10.

Sahne arkasında küçük bir manipülasyonla, WPForms’un anketleri ve anket eklentisi web siteniz için benzersiz bir teste dönüştürülebilir. Gömme kolaydır ve sınavınız bir gönderi, sayfa veya widget’a hazır bir alana yerleştirilebilir.

İlişkili: WordPress’te Yazı Tipi Stili Formu Nasıl Oluşturulur

WPForms’un sezgisel sürükle ve bırak oluşturucu, kitlenizi havaya uçuracak bir test oluşturmayı ve özelleştirmeyi kolaylaştırır!

WPForms’a Bugün Başlayın!

2. TryInteract

TryInteract

37 farklı nişte 200’den fazla önceden oluşturulmuş şablonla TryInteract, özellikle web siteniz için özel bir test oluşturmayı kolaylaştırır.

Sınavlarınızın renkleri, yazı tipleri, resimleri ve logoları üzerinde kontrol sahibi olursunuz. Markanıza uyan bir test oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ayrıca, her bir testin sonunda bir optin seçeneği ile olası satışları yakalamak ve abonelere dönüştürmek için TryInteract’ı kullanabilirsiniz. Listenize yalnızca kimsenin katılmasını istemiyor musunuz? Sorun değil. Kitlenizi segmentlere ayırabilir ve yalnızca sınavınızda yüzde 50 veya daha yüksek puan alan kullanıcıları dönüştürebilirsiniz.

Hepsinin en iyisi? TryInteract sınavları tamamen GDPR uyumludur ve şirketin kendisi Gizlilik Kalkanı’na kayıtlıdır. Kullanıcılarınız sorularınızı yanıtlamakta kendilerini güvende hissedecek ve güvenilir bir site sahibi olarak tanınacaksınız.

TryInteract’a Bugün Başlayın!

3. LearnDash

LearnDash

LearnDash favori LMS (öğrenme yönetim sistemi) eklentilerimizden biridir. Onu kalabalığın önüne koyan şeylerden biri de interaktif sınav özelliği.

Bir üyelik siteniz veya çevrimiçi kursunuz varsa ve kullanıcılarınızı test etmek istiyorsanız, LearnDash iş için mükemmel bir eklentidir.

Sadece kullanıcılarınızı test etmekle kalmayacak, aynı zamanda cevaplarını derecelendirebilecek ve başarılı bir şekilde tamamlamaları için onlara rozetler verebileceksiniz. Kullanıcılarınızın kendilerini iyi hissetmelerini sağlayarak, daha fazla etkileşimi katlanarak artıracaksınız.

LearnDash ile Bugün Başlayın!

4. Anket

Polldaddy

Test et baba! Polldaddy en iyi WordPress sınav eklentilerinden biridir çünkü WordPress.com’un arkasındaki şirket ve eklentilerin progenitörleri Automattic tarafından yaratılmıştır..

Polldaddy sınavları sadece gelişmiş editörleri ile son derece özelleştirilebilir ve oluşturulması kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılarınızın onlarla olan etkileşimlerinin derinlemesine raporlarına da erişebilirsiniz. Ayrıca, bu raporlar CSV, Excel, PDF, Google Dokümanlar ve XML biçimlerinde dışa aktarılabilir.

YouTube, Flickr veya Google Haritalar’dan içerik de dahil olmak üzere resim ve video ekleyebilirsiniz.

Polldaddy Today ile başlayın!

5. WP Sınavı

WP Sınavı

Kullanımı kolay ve yüzde 100 ücretsiz olan WP Quiz, özellikle sıkı bir bütçeniz varsa, mükemmel bir seçenektir.

WP Quiz’i hemen hemen her WordPress temasıyla kullanabilir ve kitleniz için sınırsız sayıda test oluşturabilirsiniz. Sınav türleri arasında trivia quizleri, kişilik quizleri ve flip quizler bulunmaktadır. Hepsi tek veya çok sayfalı düzenler için yapılandırılabilir.

WP Quiz, oluşturduğunuz her quiz için yazı tiplerini, arka plan renklerini ve ilerleme çubuklarını özelleştirmenizi sağlar. Kısa kod desteği ile yayınlarınıza ve sayfalarınıza kolayca ekleyebilirsiniz.

Son olarak, eklentiyle birlikte gelen sosyal paylaşım düğmeleri sayesinde sınavlarınız oldukça paylaşılabilir olacak.

WP Quiz’e Bugün Başlayın!

6. Sınav ve Anket Master

wordpress sınavları ve anket

Eskiden Quiz Master Next olarak bilinen Quiz ve Survey Master eklentisi işletme sahipleri için mükemmeldir. Çalışan memnuniyetini ölçmek veya müşteri geri bildirimlerini toplamak için kolayca sınavlar oluşturabilirsiniz.

Sınavınızı alan kişi sayısını sınırlamak istiyorsanız, Sınav ve Anket Yöneticisi’ni yalnızca giriş yapan kullanıcılara sınavlar gösterecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Sınavların sitenizde ne zaman aktif olacağını da planlayabilirsiniz. Veya sınavlarınızın aşırı kullanımını daha fazla sınırlamak için kullanıcının bir sınavı tamamlama girişimi miktarını ayarlayabilirsiniz.

Matematik meraklıları için, Quiz ve Survey Master kullanarak karmaşık matematiksel formüller oluşturabileceğinizi ve görüntüleyebileceğinizi bilmekten mutluluk duyacaksınız. Bu, matematik tabanlı çevrimiçi kurslar veya mentorluk programları için mükemmel kılar.

Quiz ve Survey Master’a Bugün Başlayın!

7. mTouch Sınavı

mTouch Sınavı

Her şey adında: mTouch Quiz dokunmatik bir eklentidir. Yani, kullanıcıların cevaplarını seçmek için ekranlarına dokunduğu mobil veya tablet sınavları için harika.

mTouch Quiz’in kullanımı hızlı ve kolaydır ve kullanıcılarınızı göz kamaştırmak için özel başlangıç ​​ve bitiş sayfaları bile oluşturabilirsiniz..

Bugün mTouch Sınavına Başlayın!

8. ARI Akış Testi

ARI Akış Testi

Ek potansiyel müşteriler kazanmak için bir test eklentisi arıyorsanız, ARI Steam Quiz mükemmel bir seçimdir.

Bu eklenti, MailChimp ve diğer birçok e-posta pazarlama hizmetine mükemmel bir alternatif olan AWeber, Drip, ConstantContact ile bütünleşir. Ayrıca kolay paylaşım için popüler e-posta hizmetleri, Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn ve diğer sosyal ağlarla entegre olur.

ARI Stream Quiz de çeviriye hazırdır, böylece dünyanın her yerinden kullanıcılarla iletişim kurabilirsiniz.

ARI Stream Quiz’e Bugün Başlayın!

9. Zincirleme Sınav

Zincirleme Sınav

Koşullu mantık kullanarak, bir sonraki sorunun kullanıcı tarafından gönderilen önceki cevaba bağlı olduğu bir “zincirleme” sınavı oluşturabilirsiniz.

Zincirleme Sınav kompozisyon tarzı sorular için mükemmeldir. Kullanıcının cevaplarını derecelendirmek için puan değerleri bile atayabilirsiniz.

Katma değer için Zincirleme Sınav, kullanıcıların cevaplarını bir CSV dosyasına aktarmanıza olanak tanır, böylece sonuçlarını Excel’de analiz edebilirsiniz.

Chained Quiz’e Bugün Başlayın!

10. HD Yarışması

HD Sınavı

Animasyonlu GIF’ler de dahil olmak üzere öne çıkan görüntüler, HD Testini özel yapan şeyin büyük bir parçasıdır. Çok görsel bir test oluşturma eklentisidir. Görüntüleri cevap olarak bile kullanabilirsiniz!

Bu ücretsiz eklenti ile sınırsız miktarda mobil dostu sınavlar oluşturun. Eğlenceli ve kullanımı kolaydır ve web siteniz için Buzzfeed’de görebileceğinize benzer kısa testler oluşturur.

Bugün HD Testine Başlayın!

11. Sınav Kedisi

Sınav Kedi

Merak bu kediyi öldürmeyecek! Quiz Cat meraklı kullanıcıları WordPress yayınlarınıza ve sayfalarınıza gömülü özelleştirilmiş testlerle meşgul olmaya teşvik eder.

Sınırsız sayıda çoktan seçmeli testler oluşturun. Kullanıcıları tahmin etmeye devam etmek için Quiz Cat, her bir sorunun yanıtlarını rastgele sıralar, böylece asla aynı sırada olmazlar. Hile yok BU kedi!

Kısa kodlarla çeviri için hazır ve gömülebilir olan Quiz Cat harika bir ücretsiz araçtır ve kesinlikle en iyi WordPress quiz eklentilerinden biridir.

Quiz Cat ile Bugün Başlayın!

Bu makalenin en iyi WordPress Quiz eklentilerini keşfetmenize yardımcı olduğunu umuyoruz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, WordPress’te nasıl kolayca anket oluşturacağınızla ilgili adım adım kılavuzumuzu beğenebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map