Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik için En İyi WordPress Eklentileri

kullanıcı tarafından oluşturulan içerik için en iyi eklentiler


WordPress web sitenizde kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği etkinleştirmek için bir eklenti mi arıyorsunuz?

Böyle bir eklenti kullanmak, ziyaretçilerinizin ve takipçilerinizin web sitenizdeki içeriği doğrudan ön uçtan göndermelerine olanak tanır. Yazılı makaleler, görüntüler, videolar, ses dosyaları, dijital görüntüler vb..

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, işinizi pazarlamanın harika bir yolu olabilir, çünkü bu içerik çoğunlukla müşterilerinizden gelir ve genellikle bunun için ödeme yapılmaz. Tanıtım kampanyalarınızın, misafir yayını gönderilerinin vb. Bir parçası olarak kullanıcılarınızın içerik göndermelerini teşvik edebilirsiniz..

Böyle bir kampanyanın en başarılı örneklerinden biri Starbucks Beyaz Kupa Yarışması Lansmanı. Starbucks Müşterilerinden yarışmaya katılmaları ve karalanmış Starbucks fincanlarının resimlerini giriş olarak göndermeleri istendi. Kazananın doodle’ı sınırlı sayıda Starbucks kupalarında yer alacaktı. 3 hafta içinde 4000’den fazla müşteri girişlerini gönderdi.

Yarışma büyük bir başarıydı. Kullanıcılara müşterilerinin geri bildirimlerine ne kadar değer verdiklerini göstererek ücretsiz tanıtım ve müşteri sadakati kazanmalarına yardımcı oldu.

Bu makalede, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik siteleri için size en iyi WordPress eklentilerinden bazılarını göstereceğiz.

1. WPForms

wpforms, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik eklentileri

WPForms kullanıcılara wp-admin erişimi sağlamak zorunda kalmadan konuk gönderileri, referanslar, incelemeler vb. gibi kullanıcı içeriği gönderimlerini kabul etmenizi sağlayan süper güçlü bir sürükle ve bırak form oluşturucu eklentisidir. Eklenti, her türlü form oluşturmanızı kolaylaştıran çekici form şablonlarıyla birlikte gelir. Birlikte etiketlediği sürükle ve bırak oluşturucu sayesinde özelleştirme açısından da süper esnektir.

Bu eklenti, ödeme seçeneklerini kullanıcı gönderim formunuzla entegre etmenize de yardımcı olur. Sitenizdeki sponsorlu makaleleri kabul ediyorsanız, bu kullanışlı olur. WordPress’in en son sürümüyle uyumludur ve tarayıcılarda harika çalışır.

2. AccessPress Anonim Posta Pro

AccessPress Temaları, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik eklentisi

AccessPress Anonymous Post Pro, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik sitenize mükemmel bir ek olabilecek başka bir sağlam eklentidir. Bu eklenti ile, özellikli bir resimle birlikte kullanıcılarınızdan standart WordPress konuk gönderilerini kabul edebilirsiniz. Her yeni gönderimde size bildirir.

Bu eklenti etkinleştirildiğinde, herkes sitenizde bir yayın gönderebilir. Düzenlenebilir form etiketlerine, araç ipuçlarına / müstehcen metinlere sahip olabilir, kategorilere ayırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu eklenti ayrıca yazar adını ve URL’sini belirtmek için özel bir alanla birlikte gelir. Eklenti sürekli olarak korunuyor ve destekleniyor.

3. NextGen Galerisi

NextGen Gallery, web sitenizde kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kabul etmenize yardımcı olan başka bir şaşırtıcı eklentidir. Bu eklenti ile kullanıcılarınız medya galerilerini doğrudan ön uçtan gönderebilir. Görüntülerinizi çeşitli süslü tarzlarda görüntülemek için güzel galeriler sunar.

İşlevlerinizi genişletmek için birçok premium uzantıya da sahip olabilirsiniz. Premium uzantılarla etkinleştirebileceğiniz birkaç işlevsellik, görüntü prova, sosyal paylaşım düğmelerini entegre etme, tam ekran pro ışık kutusu, dijital indirmeleri etkinleştir ve daha fazlasıdır. Duyarlı tasarımı nedeniyle, resimleriniz cihazlarda çarpıcı görünüyor.

4. WP Kullanıcısı Ön Uç Pro

WP Kullanıcı Ön Uç Pro, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik eklentisi

WP User Frontend Pro, kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü içeriği kabul etmek için harika bir eklentidir. WP USer Frontend Pro ile güzel bir dizin oluşturabilirsiniz & üyelik siteleri, etkinlik kayıt formları, misafir makalelerini kabul etme ve daha fazlası. Kullanıcıların ön uçtan ürün yüklemesine bile izin verilir.

Bu eklenti, giriş yapmış kullanıcılar için çarpıcı içerik alanı yayınlamak isteyen üyelik siteleri için en uygunudur.
Eklenti, kullanıcılarınıza ön uçtan erişilebilen ayrı panoları bile sunmanıza olanak tanır. Mükemmel özel alan desteği ile istediğiniz her türlü formu oluşturabilirsiniz.

5. Ön Uç Yayıncılık Pro

Frontend Publishing Pro, denemeye değer başka bir eklentidir. Kullanıcı dostu içerik siteleri oluşturmayı daha kolay hale getiren tamamen duyarlı, esnek ve kullanıcı dostu bir WordPress eklentisidir..

Sınırsız sayıda form, özel posta türü, özel alan oluşturabilir, doğrulayıcıları etkinleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Hatta kullanıcılara her gönderi gönderdiklerinde teşekkür mesajı göndermenizi sağlar. Ayrıca, medya dosyalarının çeşitli formatlarda kabul edilmesini de destekler..

6. WordPress için Haber Oluşturucu

WrdPress için haber üreticisi, kullanıcı tarafından oluşturulan eklentiler
WordPress için haberci, dikkatinizi kesinlikle hak eden harika bir eklentidir. Bu eklenti ile ziyaretçilerinizin ve takipçilerinizin doğrudan ön uçtan yayınlar, resimler, bağlantılar, videolar ve anketler yayınlamasına izin verebilirsiniz..

Kullanıcılarınız, sitenize kaydolmak zorunda kalmadan içerik gönderebilir. Eklenti, kullanıcıların gönderilen gönderilerini düzenlemelerine de olanak tanır. Hem ön hem de arka uç çeviriye hazır.

7. Prometheus Kullanıcı Tarafından Gönderilen İçerik

Prometheus, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik

Prometheus, WordPress pazarına yeni bir ektir. Eklentiye, en az çabayla kullanıcı tarafından oluşturulan bir içerik sitesi oluşturmanın kolay olması için harika özellikler yüklenmiştir. Web sitenizin herhangi bir yerine bir başvuru formu ekleyebilirsiniz. Widget’ınızda, belirli bir sayfada veya yayında vb. Olabilir. Karışıklığı önlemek için kullanıcılarınız için gönderim kuralları belirleyebilir ve istediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz..

Ayrıca, belirlediğiniz kuralları ihlal eden kullanıcıları yasaklama seçeneği de sunar. Google ReCaptcha seçeneği, sitenizin güvenli olduğundan ve spam’dan korunmasını sağlar. Eklenti, web sitenizde her yeni gönderim olduğunda size e-posta bildirimleri gönderir. Sitenizi temiz tutmak için lanet kelimeleri filtreleyebilir ve istenmeyen içeriği sansürleyebilirsiniz..

8. Kullanıcı Tarafından Gönderilen Mesajlar

Kullanıcı Tarafından Gönderilen Gönderi

Kullanıcı Tarafından Gönderilen Yayınlar kullanıcı tarafından gönderilen içeriği kabul etmek ve yayınlamak için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Şu anda, bu eklenti 30K etkin yüklemeye sahiptir. Kullanıcıların doğrudan ön uçtan bir form gönderebilecekleri gelişmiş bir gönderi gönderme formu ile birlikte gelir.

Diğer gelişmiş eklentiler gibi, bu eklenti de formunuzu sunduğu kısa kodu kullanarak web sitenizde herhangi bir yerde görüntülemenizi sağlar. Eklenti, yayınlarınızı 20’den fazla farklı dile çevirmenizi sağlar. Ayrıca önceden oturum açmış kullanıcıları otomatik olarak algılar, e-posta uyarılarıyla birden fazla e-postayı destekler, kayıtlı yayınlara gönderilen yayınları atamanıza ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

İlişkili: E-posta listenizi büyütme

9. Ön Uç Yükleyici

Ön Uç Yükleyici, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik eklentisi

Ön Uç Yükleyici web sitenizde kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kabul etmek için kullanabileceğiniz başka bir harika WordPress eklentisidir. Eklentiyi, son derece özelleştirilebilir formlar oluşturmak ve bunları yazılarınıza ve sayfalarınıza eklemek için kullanabilirsiniz. Eklenti gönderilen içeriği denetlenmek üzere tutar ve siz onaylayana kadar web sitenizde göstermez.

Eklentinin şu anda bir form oluşturucusu olmadığından, formlarınızı görüntülemek için bir kısa kod kullanmanız gerekecektir. Spam korumasını etkinleştirmek için Akismet ve Recaptcha işlevlerini etkinleştirebilirsiniz. Eklenti, varsayılan olarak e-posta yoluyla yapılan yeni gönderimler hakkında da sizi bilgilendirir.

En iyi WordPress hediye eklentisine göz atın.

Bunlar, web sitenizde kullanıcı tarafından oluşturulan bir içerik kampanyası oluşturmanıza yardımcı olabilecek bazı eklentilerdir. Daha fazla ayrıntı için şu kılavuza bakın: İşletmenizi Büyütmek için WordPress’te Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik Nasıl Kullanılır daha fazla bilmek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map