Nişan için 12 En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentisi (2020)

WordPress için En İyi Sosyal Medya Eklentileri


Sosyal medyadan daha fazla trafik çekmek mi istiyorsunuz? Doğru sosyal medya eklentileri setiyle, içeriğinizin viral olmasını sağlamak ve sitenize yönelik sosyal medya trafiğini artırmak mümkündür.

Bu makalede, en iyi WordPress sosyal medya eklentilerini paylaşacağız ve trafiğinizi artırmak için bunları sosyal medya araç kutunuza eklemeniz gerekip gerekmediğine karar vermenize yardımcı olacağız..

En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentilerini Seçme

Sosyal medya, ulaşabileceğiniz en büyük trafik kaynaklarından biridir. Marka bilinirliğini artırmak, maruziyetinizi artırmak ve trafik çekmek için sosyal medyayı kullanabilirsiniz. Doğru stratejiler ve araç seti ile sosyal medya fırsatlarını çevrimiçi işinizi büyütün.

Bu makalede, aşağıdakileri yapmanızı sağlayan en iyi WordPress sosyal medya eklentilerini bulacaksınız:

  • Blog yayınlarınızda sosyal medya paylaşım düğmeleri ekleyin ve sosyal paylaşım sayılarını görüntüleyin.
  • Blog yayınlarını doğrudan WordPress kontrol panelinizden sosyal medyada paylaşılmak üzere zamanlayın.
  • Sosyal medya profillerinize bağlantı veren sosyal medya simgelerini görüntüleme.
  • Sitenizde, kullanıcıların sitenize hızlı bir şekilde kaydolmasını ve mevcut sosyal kimlikleriyle sitenize giriş yapabilmesi için sosyal girişler oluşturun.

1. Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar Eklentisi

Paylaşılan Sayımlar, SharedCount.com API’sini kullanarak çeşitli sosyal paylaşım sayılarını hızla alan, önbelleğe alan ve görüntüleyen WordPress siteniz için yalın bir sosyal medya eklentisidir. Bu, piyasadaki en hızlı sosyal paylaşım eklentisidir. Diğer çoğu paylaşım eklentisi web sitenizi yavaşlatır, ancak bu, performansa değer veren saygın geliştiriciler tarafından yazılmıştır..

Geliştirici dostu olacak şekilde tasarlandığından, web sitenizin ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirebilirsiniz.

Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter (NewShareCount API’sını kullanarak), Stumbleupon için paylaşım sayılarını destekler ve ayrıca e-posta paylaşımını destekler.

Paylaşılan Sayımlar’a bugün başlayın.

2. Hükümdar

hükümdar

Monarch, WordPress temaları ve eklentileri için premium bir merkez olan Elegant Themes tarafından geliştirilen WordPress için premium bir sosyal medya paylaşım eklentisidir. Monarch ile 5 farklı konuma paylaşım düğmesi ekleyebilirsiniz: kayan kenar çubuğu, içeriğin üstünde veya altında, görüntülerde ve videolarda, otomatik açılır pencere ve otomatik geçiş.

Sosyal paylaşıma ek olarak, Monarch sosyal takip düğmelerinizi kenar çubuğunuza yerleştirmenize veya sayfanızın / yayın içeriğinizin içine bir kısa kod kullanmanıza izin verir.

Son derece özelleştirilebilir ve düğme şekilleri, renkler ve fareyle üzerine gelme efektleri seçmenize olanak tanır.

Monarch ile bugün başlayın.

3. Sosyal Savaş

sosyal savaş

Social Warfare, hem güzel hem de zengin özelliklere sahip başka bir WordPress sosyal medya eklentisidir. İnsanların sosyal ağlarda neler paylaştıklarını ve nasıl paylaştıklarını kontrol etmenizi sağlar. Tıklamaları artırmak ve sitenize gelen trafiği artırmak için yayınlarınıza özel resimler, özel başlıklar ve özel açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Sosyal Savaş’ın ek özelliklerinden bazıları:

  • Popüler yayınlar widget’ı: En popüler blog yayınlarınızı sosyal paylaşımların sayısına göre bir widget’ta görüntüleyin.
  • Analytics izleme: Google Analytics hesabınızı kullanarak sosyal paylaşımlarınızın nasıl performans gösterdiğini izleyebilirsiniz.
  • Kurtarma paylaş: Kalıcı bağlantı yapılarını değiştirirken paylaşım sayılarını kurtarabilirsiniz.

Social Warefare Pro’yu bugün kullanmaya başlayın.

4. Eski Mesajı Yeniden canlandırın

eski yayını yeniden canlandır

Revive Old Post, yeni ve eski yayınlarınızı sosyal medya hesaplarınızda otomatik olarak paylaşmanıza olanak tanır. İçeriğinizi Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi birden fazla platformda paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca tıklamaları izlemenize ve takipçilerinizle neyin en iyi yankılandığını bulmanıza olanak tanır.

Blog yayınlarınız için bir paylaşım aralığı ayarlamanıza ve paylaşılacak yayın sayısını seçmenize olanak tanır. Tıklama oranlarınızı artırmak için tweet’lerinizde öne çıkan resimlerle de yayınlayabilirsiniz.

Revive Old Post ile bugün başlayın.

5. Sassy Sosyal Payı

sassy sosyal payı

Sassy Social Share, web sitesi ziyaretçilerinizin içeriğinizi en sevdikleri sosyal medya sitelerinde paylaşmasına yardımcı olan popüler WordPress sosyal medya eklentilerinden biridir. Sassy Social Share şu anda 100’den fazla sosyal medya ve yer imi sitesini destekliyor.

Eklenti mobil uyumludur, bu nedenle sosyal medya simgeleriniz ziyaretçilerinizin cihazlarının ekranlarına uyarlanabilir.

Sassy Social Share, yüksek hızlı sayfa oluşturma için optimize edilmiş hafif bir eklentidir. Ücretsiz bir eklenti olmasına rağmen, hevesli destek ekipleri hızlı destek sorguları çözümü için iyi bir sicili tuttu.

Sassy Social Share ile bugün başlayın.

6. AddToAny

herhangi birine ekle

AddToAny en popüler evrensel sosyal paylaşım platformlarından biridir. WordPress için AddToAny eklentisi ile kullanıcıların içeriklerinizi paylaşım düğmeleri aracılığıyla paylaşmasına izin verebilirsiniz. Çalışması için herhangi bir üçüncü taraf sitesine hesap açmanız gerekmez. Eklenti 100’den fazla sosyal medya sitesini ve uygulamayı destekler.

Sitenizdeki en uygun yerlere yerleştirebileceğiniz sayaçların yanı sıra duyarlı yüzen paylaşım düğmeleriyle birlikte gelir. Hepsinden iyisi, Google Analytics entegrasyonu aracılığıyla kullanıcılarınızın paylaşım eklentisiyle etkileşimini ölçebilirsiniz. Google URL kısaltıcı ile paylaşılan bağlantıları da izleyebilirsiniz.

AddToAny ile bugün başlayın.

7. Tampondan WordPress’e

buffer pro için wordpress

Sosyal ağlarda zamanlanmış yayınlama için Tampon hesabınıza güncellemeler gönderen bir WordPress sosyal medya eklentisinin peşindeyseniz, WordPress to Buffer için doğru seçimdir.

Bu yayında yer alan diğer eklentilerin aksine, WordPress to Buffer, web sitenizdeki paylaşım sayısını veya bir paylaşım düğmesi sayacını görüntülemez. Bunun yerine, WordPress sitenizin sosyal medya durumunu tanımlamanıza ve içeriğinizi doğrudan WordPress kontrol panelinizde Tampon hesabınızda planlamanıza yardımcı olur..

WordPress to Buffer ile bugün başlayın.

8. Basit Sosyal Simgeler

basit sosyal simgeler

Basit Sosyal Simgeler, web sitenizin kenar çubuğundan sosyal profillerinize bağlanan sosyal medya simgelerini görüntülemenizi sağlayan WordPress için kullanımı kolay bir sosyal medya eklentisidir. Bu ücretsiz eklenti, önde gelen bir WordPress tema şirketi olan StudioPress tarafından geliştirilmiştir..

Tercihlerinize göre simgeler ekleyebilir veya yeniden sıralayabilirsiniz. Ayrıca simgelerinizin boyutunu ve rengini özelleştirebilir ve istediğiniz şekilde hizalayabilirsiniz.

Basit Sosyal Simgeler’e bugün başlayın.

WPZoom 9. Sosyal Simgeler Widget

wpzoom tarafından sosyal simgeler widget'ı

Sosyal Simgeler Widget’ı, widget kullanarak kenar çubuğunuza hızlı bir şekilde sosyal medya simgeleri eklemenizi ve bunları ilgili sosyal medya profillerinize bağlamanızı sağlayan başka bir eklentidir.

Gerektiği kadar sosyal simge eklemenizi sağlar. Tüm simgelerinizin rengini ve fareyle üzerine gelme rengini değiştirmenizi sağlayan bir renk seçici ile birlikte gelir.

Social Icons Widget’ı bugün kullanmaya başlayın.

10. WordPress Sosyal Giriş

wordpress sosyal giriş

WordPress Social Login, web sitesi ziyaretçilerinizin mevcut sosyal hesap kimliklerini kullanarak sitenize kolayca bir hesap kaydetmesini sağlar. Bu şekilde, kullanıcılar sitenizdeki bir hesaba yalnızca birkaç tıklamayla kolayca kaydolabilirler. Yalnızca siteniz için ayrı bir kullanıcı adı / şifre hatırlamak zorunda kalmayacaklar.

WordPress Social Login ile kullanıcılarınızın kişi listelerini Gmail, Facebook, Windows Live ve LinkedIn’den bile içe aktarabilirsiniz.

WordPress Social Login’e bugün başlayın.

11. Instagram Beslemesi

instagram beslemesi

Instagram Feed özel olmayan herhangi bir Instagram hesabından Instagram fotoğraflarını görüntülemenizi sağlar. Instagram özet akışınızı sitenizle entegre etmek zaman kazandıran bir özellik olduğundan, fotoğraflarınızı Instagram’dan sitenize manuel olarak yeniden yayınlamanıza gerek kalmaz. Instagram’a her yayınladığınızda, yayınlar otomatik olarak görüntülenir.

Eklenti, fotoğraflarınızın yanına Instagram takipçilerinizi büyütmenize yardımcı olabilecek bir takip düğmesi eklemenizi sağlar.

Bugün Instagram Feed’i kullanmaya başlayın.

12. Tweet için Daha İyi Tıklayın

Daha iyi-click-to-tweet

Tweet için Daha İyi Tıklama, okuyucularınız için kolayca Tweetable içeriği oluşturmanıza olanak tanır. Tek yapmanız gereken Tweetable yapmak istediğiniz içeriğin etrafına bir kısa kod eklemek. Ziyaretçileriniz Tweetable içeriğini tıkladığında, kullanıcılardan Tweet’i göndermelerini isteyen bir açılır pencere görünür.

Tweet için Daha İyi Tıklama, URL kısaltmasını destekler ve size mümkün olan maksimum karakter sayısını kullanma olanağı verir. Ayrıca Tweetable içeriğinizin katılımını izlemenize olanak tanır.

Farklı stil seçeneklerinden seçim yapmanızı sağlayan premium bir eklenti mevcuttur.

Daha İyi Tweet için bugün başlayın.

WordPress için En İyi Sosyal Medya Eklentilerini Seçme

Blog yayınlarınızda sosyal paylaşım sayılarını görüntülemenin kolay bir yolunu istiyorsanız, o zaman Paylaşılan Sayımlar eklenti en iyi seçimdir. Sadece geliştirici dostu değil, aynı zamanda hız için de optimize edilmiştir. Bu, eklentinin performanstan ödün vermeden oldukça esnek olduğu anlamına gelir.

Kullanıcılarınız için kesintisiz sosyal paylaşım sağlayan ve aynı zamanda mükemmel müşteri desteği sunan premium bir eklenti arıyorsanız, Social Warfare’e bakmalısınız..

Pop-up’lar, slaytlar ve diğer özelliklere sahip bir sosyal paylaşım eklentisi istiyorsanız, Monarch’ı kullanmalısınız. Sosyal paylaşıma ek olarak, kenar çubuğunuzda takip düğmeleri görüntülemenize de olanak tanır.

İlişkili: Küçük İşletmeler için 11 En İyi QuickBooks Alternatifleri

Bu makalenin, siteniz için en iyi WordPress sosyal medya eklentilerinden bazılarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Web sitenize trafik çekmenin başka yollarını arıyorsanız, web sitenizin trafiğini HIZLI artırmak ve sitenizi SEO dostu yapmak için en iyi SEO araçları hakkındaki makalemize göz atın.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me