Organik Trafiği Patlatmak İçin En İyi 7 Zengin Snippet Eklentisi

En iyi snippet eklentileri


En iyi zengin snippet eklentilerini mi arıyorsunuz? Zengin snippet’ler, tıklama oranlarınızı artırmanıza ve daha fazla organik trafik çekmenize yardımcı olur. Bu makalede, Google’ın yapılandırılmış verileri otomatik olarak uygulayan en zengin snippet eklentilerinden bazılarını paylaşacağız, böylece Google arama sonuçlarında zengin snippet’ler gösterebilir.

Zengin Parçacıklar Nedir?

Zengin snippet’ler, Google’daki tipik arama sonuçlarına ek bilgi sağlar. Şimdi, snippet’lerin tipik arama sonuçlarından ne kadar öne çıktığını inceleyelim.

Normal arama sonuçlarından daha dikkat çekici olduğundan, tıklama oranlarını artırmaya ve sitenize daha fazla trafik çekmeye yardımcı olur.

Tipik bir pasaj bir başlık etiketi, meta açıklama ve URL içerir. Tipik bir pasaj şöyle görünür:

tipik arama snippet'i

Zengin bir pasaj şöyle görünür:

zengin pasaj

Zengin snippet’lerle, arama deneyimini iyileştirmek için tipik arama sonuçlarına yıldız derecelendirmesi, resim vb. Gibi ek bilgiler eklenir. Zengin snippet’ler sayfanın geri kalanında öne çıktığı için, muhtemelen daha yüksek tıklama oranları ve sonuçta daha fazla organik trafik alırsınız.

Neden WordPress Zengin Snippet Eklentisi Seçmelisiniz??

Google arama sonuçlarında zengin snippet’ler göstermek için web sitenize şema işaretlemesi uygulamanız gerekir. Şema işaretlemesi, arama motorlarının sayfanızı arama sonuçlarında gösterme biçimini iyileştirmeye yardımcı olmak için web sitenize koyduğunuz bir koddur. Doğru WordPress zengin snippet eklentisiyle, sitenize şema işaretlemesini kolayca uygulayabilir ve tek bir kod satırına dokunmadan arama sonuçlarınıza zengin snippet’ler ekleyebilirsiniz..

Piyasadaki en iyi WordPress zengin snippet eklentilerinden bazılarına göz atalım.

1. Şema Pro

Şema Pro

Schema Pro, kod yazmadan otomatik olarak web sitenize şema işaretlemesi eklemenizi sağlayan bir WordPress şema eklentisidir. Web sitenizin tıklama oranını artırmanıza yardımcı olur ve tüm yayın türleriyle çalışır.

Her sayfa hakkında daha fazla ayrıntı sağlamak için özel alan desteği içerir.

Fiyat: Her yıl 79 dolardan başlıyor.

2. WP Ürün İncelemesi

WP Ürün İncelemesi

WP Product Review, ürün inceleme sitenizde ihtiyacınız olan her özelliği sağlayan çok yönlü bir WordPress eklentisidir. Yayınlar, satış ortağı bağlantıları, kullanıcı yorumları ve zengin snippet’ler için akıllı derecelendirme ve inceleme sistemi ile birlikte gelir. Zengin snippet’ler eklemenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ürünleri inceleyerek daha fazla gelir elde eder. Bu eklenti aynı zamanda en iyi WordPress inceleme eklentileri vitrinde de yüksek puan aldı.

Bu eklenti ile, WordPress Amazon mağazanızda Amazon ürün bilgilerini içe aktarabilir ve satış ortaklığı komisyonu kazanabilirsiniz..

Fiyat: Maliyeti 59 $ ‘dan başlar ve 30 gün para iade garantisi sunar.

3. WP İncelemesi

WP Review Pro

WP Review, premium bir WordPress inceleme ve zengin snippet eklentisidir. 14 çeşit zengin snippet ile birlikte gelir ve postanız için doğru snippet’i seçmenizi sağlar. Bu eklenti, yıldız, nokta, yüzde, daire vb. Dahil olmak üzere çoklu inceleme ve derecelendirme sistemlerine sahiptir..

Kullanıcı puanlarınızı ve yorumlarınızı profesyonel olarak sergilemenizi sağlar. WP Review, tüm popüler WordPress temalarıyla uyumludur.

Fiyat: 30 günlük para iade politikasıyla 107 dolara mal oluyor.

4. Hepsi Bir Şema Zengin Snippet’leri

Hepsi bir arada Şema Zengin Snippet'leri

All In One Schema Rich Snippets, WordPress web siteleri için ücretsiz bir şema işaretleme eklentisidir. Arama motorlarına sayfalarınız hakkında kısa ve kesin bilgi verir. Fotoğraflar, yıldız derecelendirmeleri, fiyat, yazar vb.Gibi etkileşimli zengin snippet seçenekleri ile birlikte gelir.

Bu eklenti, arama sıralamanızı iyileştirmenize ve tıklama oranınızda önemli bir fark yaratmanıza yardımcı olur. WooCommerce ürünleriniz ve özel yazı türleriniz için de harika çalışıyor.

Fiyat: Bedava

5. Şema

Şema

Şema, web sitenize şema işaretleme kodu eklemenizi sağlayan hafif ve ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Arama sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olur ve yapılandırılmış verileri içeriğinize tam olarak ekler.

WordPress’e daha fazla özellik eklemek için diğer popüler WordPress eklentileriyle tamamen uyumludur. Şema eklentisi minimum ayarlara sahiptir ve kullanımı kolaydır.

Fiyat: Bedava

6. kk Yıldız Sayısı

KK Yıldız Derecelendirmeleri

kk Star Ratings, Google zengin snippet desteğiyle mükemmel bir WordPress derecelendirme eklentisidir. Sayfalarınızdaki veya blog yayınlarınızdaki derecelendirmeleri görüntülemek için görsel bir düğme ile birlikte gelir. Zengin snippet’ler, derecelendirmelerinizin arama motorlarında görünmesini sağlar.

Derecelendirmeleri görüntülemek için konumu seçebilirsiniz. İstediğiniz gibi 5 yıldız ve daha fazlası için seçenekler var. Tüm ayarlar çok basit ve başlangıç ​​dostu.

Fiyat: Bedava

7. Şema & WP için Yapısal Veriler & AMP

WP için Şema ve Yapısal Veriler

WP ve AMP için Şema ve Yapısal Veriler, Google zengin snippet işaretlemesini web sitenize düzgün bir şekilde eklemek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. 8 şema türü, koşullu görüntüleme alanları, tam AMP uyumluluğu, kullanımı kolay ve ekmek kırıntıları listesini destekler.

Bu eklenti, sınırsız özel yayın türlerini kullanarak Google arama konsolunuzdaki zengin snippet verilerini kontrol etmenize yardımcı olur. Mükemmel teknik destek ve dokümantasyon sunar.

Fiyat: Bedava

Umarız bu makale en iyi snippet eklentilerini bulmanıza yardımcı olmuştur. Popüler bakım modu ve yakında gelecek sayfa eklentileriyle ilgili kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map