İş Siteleri için WordPress Eklentileri Olmalıdır (Uzman Seçimi)

işletme web siteleri için wordpress eklentileri olmalıdır


Araç setinize doğru WordPress eklentilerini mi eklemek istiyorsunuz? İşletmenizin web sitesi için bulunması gereken WordPress eklentilerinin bir listesini bulmak çok zaman ve çaba gerektirir.

Zaten en popüler olanı inceledik ve herhangi bir nişteki web siteleri için WordPress eklentilerine sahip olmalıyız. Bu makalede, size özellikle iş web siteleri için olması gereken WordPress eklentilerini göstereceğiz..

1. WPForms

WPForms

İletişim formları bir iş WordPress web sitesi için gereklidir. Web sitesi kullanıcılarınızla bağlantı kurmanıza, mesajlarını, geri bildirimlerini, sorgularını ve daha fazlasını almanızı sağlar..

kullanma WPForms sitenizde iletişim formları oluşturmanın en iyi yoludur.

WPForms, web sitenizde kolayca WordPress formları oluşturmanızı sağlayan güçlü bir sürükle ve bırak form oluşturucuya sahiptir. Eklenti, anket formları, bağış formları, e-posta abonelik formları, sipariş formları vb.Dahil olmak üzere her türlü form oluşturmanıza olanak tanır.Ayrıca, profesyonel formları hızlı bir şekilde oluşturmanıza izin vermek için önceden tasarlanmış form şablonları paketi vardır.

Arasındaki karşılaştırmaları da kontrol etmek istersin,

  • WPForms ve TypeForm
  • WPForms ve FormStack Karşılaştırması

WPForms incelemesinin tamamını okuyun.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

İş hedeflerinizi karşılamak için kullanıcıların işletme web sitenizi nasıl bulduğunu ve kullandığını bilmek önemlidir. Google Analytics, kitleniz ve genel web sitesi performansınız hakkında veri toplamak için tartışmasız en iyi ve en güvenilir hizmettir.

İle MonsterInsights, en iyi Google Analytics eklentisi olarak, işletme sitenizi Google Analytics’e kolayca bağlayabilirsiniz.

MonsterInsights eklentisi, web sitenizi Google Analytics’e yalnızca birkaç dakika içinde kolayca bağlamanızı sağlar. Kullanıcılarınız hakkındaki faydalı bilgileri tamamen yeni bir şekilde görmenizi sağlar. Size e-ticaret işlemleri, form gönderimleri vb. Dahil olmak üzere kullanıcı etkileşimlerinin kapsamlı raporlarını sunar. İnsanların neyi tıkladıklarını, hangi ürünleri satın aldıklarını, en çok satışları kimin çektiğini ve böylece bilinçli stratejiler oluşturabileceğiniz ve işinizi daha hızlı büyütün.

MonsterInsights incelemesinin tamamını okuyun.

3. OptinMonster

OptinMonster

Başarılı bir çevrimiçi işletmeyi büyütmek için bir e-posta listesi oluşturmak çok önemlidir.

Olası satış yaratma aracıyla OptinMonster, işletme web sitenizi potansiyel müşteri üreten bir makineye dönüştürebilirsiniz. WordPress web sitenizde güzel optin formları oluşturmanıza ve görüntülemenize ve listenize daha fazla abone eklemenize yardımcı olur.

İlişkili: HIZLI e-posta listenizi büyütme.

OptinMonster, anında optin formları oluşturmaya başlamak için çok çeşitli çarpıcı hazır şablonlarla birlikte gelir. Etkili seçenekler oluşturmak için gelişmiş sayfa düzeyinde hedefleme, özel görüntüleme kuralları, A / B testi ve daha pek çok özellik içerir. Devrimci ile çıkış amacı teknolojisi, vazgeçen ziyaretçilerinizi müşterilere bile dönüştürebilirsiniz.

OptinMonster incelemesinin tamamını okuyun.

4. Yoast SEO

Yoast SEO

Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motorlarından hedeflenen trafiği artırmak için çok önemlidir. Yoast SEO, varolan en iyi WordPress SEO eklentisidir.

Yoast SEO, içeriği yayınlarken bir odak anahtar kelimesi seçmeye zorlar ve ardından söz konusu sayfayı uygun bir şekilde kullandığınızdan emin olur. Bu şekilde, potansiyel müşterilere dönüşmesi muhtemel ziyaretçileri size gönderen doğru anahtar kelimelere odaklandığınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca kontrol edin: Site Trafiğini Artırmak için En İyi WordPress SEO Eklentileri

Ayrıca, tüm sitenizi SEO dostu hale getirmek için sayfalarınızı ve ayarlarınızı optimize etmek için bir SEO snippet’i ile birlikte gelir. Dahası, XML site haritaları, ekmek kırıntıları, robot kontrolü, çoklu odak anahtar kelimeleri, otomatik dahili bağlantı ve daha fazlasını içerir.

Yoast SEO incelemesinin tamamını okuyun.

5. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

Sürekli İletişim, bugün mevcut olan en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinden biridir. Abonelerinize son derece etkili e-postalar oluşturmanıza ve göndermenize ve daha fazla dönüşüm oluşturmanıza yardımcı olur. OptinMonster ve WPforms gibi olası müşteri oluşturma eklentileriyle iyi çalışır.

Sürekli İletişim, e-posta pazarlama kampanyanızı başlatmak için bir dizi güzel tasarlanmış e-posta şablonu sunar. Şablonları daha da özelleştirebilir ve daha da güzel e-postalar oluşturabilirsiniz.

Constant Contact ekibinin sunduğu destek etkileyici. Canlı sohbet, e-posta ve forumlar aracılığıyla 7/24 destek alabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla seçenek için bu Sürekli İletişim alternatiflerine göz atın.

6. BackupBuddy

BackupBuddy İncelemesini Tamamla

WordPress dosyalarınızı ve veritabanlarınızı düzenli olarak yedeklemeniz önemlidir. Yedekleme, donanım hatası, DDoS saldırıları, veri hırsızlığı vb.Nedeniyle tüm web sitesi veritabanınızı ve dosyalarınızı kaybetmenizi önler..

BackupBuddy, WordPress için en iyi yedekleme eklentisidir, çünkü tam yedeklemeleri kolayca ayarlamanıza, otomatik yedeklemeleri planlamanıza, yedeklemelerinizi Cloud’da depolamanıza, web sitelerini geri yüklemenize ve taşımanıza olanak tanır. Ayrıca, hızlı kötü amaçlı yazılım taramaları gerçekleştirmenize ve sitenizdeki güvenlik sorunlarından kaçınmanıza olanak tanır.

BackupBuddy incelemesinin tamamını okuyun.

7. W3 Toplam Önbellek

W3 Toplam Önbellek

Hız, dikkatinizi gerektiren başka bir önemli husustur. Web sitenizin ziyaretçilerinin neredeyse yarısı sitenizin 2 saniye veya daha kısa sürede yüklenmesini bekliyor. Daha da kötüsü, çoğu 3 saniye içinde yüklenmezse sitenizi terk eder.

Önbellek eklentisi kullanmak, sitenizi hızlandırmanın en iyi yollarından biridir. Önbellek eklentisi, dinamik WordPress web sitenizden statik dosyalar oluşturarak WordPress performansınızı artırır.

W3 Total Cache en popüler ve en iyi WordPress önbellek eklentisidir. Ayrıca içerik dağıtım ağlarıyla (CDN’ler) entegre olur ve sitenizin hızını artırır.

W3 Total Cache incelemesinin tamamını okuyun.

8. Sucuri

Sucuri

Sucuri Inc, dünyanın her yerindeki işletmelere web sitesi güvenlik yazılımı ve hizmetleri sunan saygın, dünyaca tanınan bir şirkettir.

Sucuri, sağlam güvenlik önlemleriyle sizi web sitesi saldırılarına ve DDoS saldırılarına karşı korur. Web sitenizi her zaman güvenlik tehditlerine karşı izler, güvenlik uyarıları ile bilgilendirir ve web sitesi kötü amaçlı yazılımlarını kaldırır.

Sucuri’nin Web Sitesi Güvenlik Duvarı, tüm trafiğinizi dünyadaki çeşitli Durum Noktalarından (POP’lar) biri aracılığıyla filtreleyen bir ters proxy’dir.

Sucuri incelemesinin tamamını okuyun.

9. ÜyeBaskı

MemberPress, güçlü bir üyelik sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri bir araya getiren eksiksiz bir WordPress üyelik eklentisidir. MemberPress ile belirli sayfalara, yayınlara, özel yayın türlerine veya normal ziyaretçilerinizdeki mevcut dosyalara erişimi kısıtlayabilirsiniz.

MemberPress eklentisi, birkaç saniye içinde birden çok üyelik düzeyi oluşturmanıza olanak tanır. İçeriği her yerde kolayca kilitleyebilmeniz için gelişmiş içerik kilidi seçeneklerine sahiptir.

10. CSS Kahramanı

CSSHero

Web sitenizin tasarımı, işletmeniz için çevrimiçi bir varlık oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken önemli şeylerden biridir. Uzman bir tasarımcı değilseniz, WordPress temanızı kendi başınıza özelleştirmek imkansız olacaktır. CSS Hero burada devreye giriyor.

CSS Hero, herhangi bir WordPress temasının CSS’sini canlı önizleme kullanarak doğrudan ön uçtan değiştirmenizi sağlayan premium bir WordPress eklentisidir..

Yaptığınız değişikliklere kolayca geri dönmenizi ve geri almanızı sağlar. Hangisini daha çok sevdiğinizi görmek için farklı durumlar arasında gezinebilir ve ardından etkinleştirebilirsiniz. Web sitesi tipografi, renk yönetimi ve daha fazlası üzerinde tam kontrol sağlar.

CSS Hero incelemesinin tamamını okuyun.

11. LiveChat

LiveChat Inc

LiveChat Inc, iş sitenize kolayca bir sohbet kutusu eklemenizi sağlayan en iyi canlı sohbet aracıdır. Canlı bir sohbet kutusu ekleyerek, web sitenizin ziyaretçileriyle gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizin ürünlerinizi satın almak gibi istenen işlemleri yapmalarını engelleyen ilgili sorularına anında yanıt vermenize yardımcı olur. Ayrıca, sohbet kutunuzun sitenize ne kadar çekici geldiğiyle ilgili kapsamlı raporlar sunar, böylece sohbet kutunuz için en uygun yerleşimi bulabilirsiniz.

12. Üstbilgi ve Altbilgi Ekleme

Üstbilgi ve Altbilgi Ekle

Üstbilgilere ve altbilgilere kod eklemenize yardımcı olacak basit bir eklenti mi arıyorsunuz? Üstbilgi ve Altbilgi Ekle eklentisiyle, sitenizin üstbilgi veya altbilgisine Google Analytics izleme, meta doğrulama, özel CSS vb. Gibi kodları kolayca ekleyebilirsiniz..

Eklenti olmadan header.php ve footer.php tema dosyalarınızı manuel olarak düzenlemeniz gerekir. Eklentiyi kullanarak, WordPress temanızı değiştirdikten sonra bile izleme kodunuzu koruyabilirsiniz.

Üstbilgi ve Altbilgi Ekle incelemesinin tamamını okuyun.

13. Envira Galerisi

Envira Galerisi

Duyarlı bir resim galerisi, çevrimiçi portföyünüzü güzel bir şekilde sergilemenize yardımcı olduğu için işletme web sitenizde isteyebileceğiniz başka bir özellik olabilir..

WordPress sitenize bir resim galerisi eklemek ve görüntülemek için Envira Gallery eklentisini kullanabilirsiniz. Mevcut en iyi WordPress galeri eklentisidir..

Envira Gallery eklentisi, resim galerileri oluşturmak için basit ve sezgisel bir sürükle ve bırak oluşturucusuna sahiptir. Ayrıca, albümler yapabilir, görüntüleri ışık kutusu açılır pencerelerinde açabilir ve sitenizdeki herhangi bir yerde görüntüleyebilirsiniz.

Envira Galeri incelemesinin tamamını okuyun.

14. Susuz Ortaklar

ThirstyAffiliates

Affiliate pazarlama online para kazanmak için en iyi yollarından biridir. Satış ortağı pazarlamasıyla, beğendiğiniz ürünleri seçer, çevrimiçi olarak tanıtırsınız ve birisi ürünleri tavsiye bağlantılarınız aracılığıyla satın aldığında komisyon kazanırsınız.

Sitenizde satış ortağı ürünlerini tanıtıyorsanız, ThirstyAffiliates olması gereken bir WordPress eklentisidir..

ThirstyAffiliates, WordPress kontrol panelinize bağlı kuruluş bağlantıları eklemek için basit ve başlangıç ​​dostu bir arayüz sunar. Eklenti, uzun ve karmaşık görünümlü ortaklık bağlantılarını kısa, güzel URL’lere gizlemenizi sağlar.

ThirstyAffiliates incelemesinin tamamını okuyun.

15. LearnDash

LearnDash

Para kazanmak için çevrimiçi kurslar satmanıza izin veren bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, en iyi LMS eklentilerinden bazılarına göz atmak isteyebilirsiniz..

Bir WordPress LMS eklentisiyle, öğrencilerinizi bir üyelik almaya ve öğrenmeye başlamak için ikna etmek yerine çeşitli oyunlaştırma yöntemleriyle sürükleyici bir öğrenme deneyimi oluşturabilirsiniz..

WordPress için birkaç LMS eklentisi olsa da, LearnDash’in çevrimiçi kurs satmasını öneririz. LearnDash üyelik, kurs aboneliği, kurs lisansı vb. Oluşturmanıza ve satmanıza olanak tanır.

Herhangi bir kodlama becerisi olmadan çevrimiçi bir öğrenme web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan başlangıç ​​dostu bir eklentidir.

16. Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar Eklentisi

Sosyal medya entegrasyonu, bir işletme web sitesi için önemli bir özelliktir. Sosyal medyada çok sayıda internet kullanıcısı var ve kullanıcı sayısında sürekli bir artış var. Bu geniş sosyal medya kitlesine ulaşmak için web sitenizde sosyal medya entegrasyonuna sahip olmalısınız.

Paylaşılan Sayımlar sosyal medya platformlarını WordPress web sitenize entegre etmenize yardımcı olan en iyi eklentilerden biridir. Eklenti, WordPress sayfalarınıza ve yayınlarınıza sosyal paylaşım ve görüntü paylaşım sayıları eklemenizi sağlar. Paylaşım sayısını görüntülemek için SharedCount.com API’sini kullanır.

Eklenti, Facebook, Twitter, LinkedIn, Stumbleupon ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük sosyal medya ağlarını destekler.

17. Dayanışma

Soliloquy'i Hemen Alın

Kaydırıcılar, çoğu işletme web sitesinde önemli resimleri ve mesajları göstermek için yaygın olarak kullanılır. Bir gösterim yapmakta etkili olmasalardı, web yöneticileri bunları çok sık kullanmazlardı.

İşletme web sitenizde duyarlı kaydırıcılar oluşturmak istiyorsanız, Soliloquy sizin için doğru araçtır. İşletme web siteniz için kolayca ve hızlı bir şekilde çarpıcı kaydırıcılar oluşturmanıza olanak tanır.

Piyasadaki diğer kaydırıcı eklentilerinin aksine, Soliloquy eklentisi şişirilmiş özelliklerden ve karmaşık seçeneklerden arınmış. Sürgü oluşturmak için kullanımı kolay sürükle ve bırak üreticileri vardır. Buna ek olarak, WordPress kaydırıcılarınızı özelleştirmek için bir dizi önceden oluşturulmuş şablon vardır.

Soliloquy incelemesinin tamamını okuyun.

18. AdSanity

adsanity-WordPress-eklentisi

Reklam, web sitenizle para kazanmanın en iyi yollarından biridir. Sitenizden reklamlarla para kazanmak için Google AdSense gibi bir üçüncü taraf ağı kullanabilir veya doğrudan reklamlar satabilirsiniz.

Sitenizden para kazanmak için hangi reklamları kullanırsanız kullanın, AdSanity gibi bir reklam yönetimi eklentisine ihtiyacınız olacaktır.

AdSanity, WordPress için reklamlarınızı yerleştirmenize ve bunları işletme web sitenizde kolayca yönetmenize olanak tanıyan eksiksiz bir reklam yönetimi eklentisidir. Reklamlarınızın görüntüleme ve tıklama istatistiklerini görmenizi sağlar. Eklentide, reklam yönetiminizi kolaylaştırmak için birden fazla pencere öğesi var.

AdSanity incelemesinin tamamını okuyun.

19. WooCommerce

WooCommerce

Bir e-Ticaret mağazasını işletme web sitenize entegre etmek ister misiniz? İster sitenizde dijital veya fiziksel ürünler satmak isteyin, WooCommerce kullanmanızı öneririz. WordPress için resmi e-ticaret eklentisi.

Çekirdek eklentiyi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak, sitenize gelişmiş işlevler eklemek için tonlarca premium uzantı bulabilirsiniz.

En iyi WordPress hediye eklentisi konusunda uzman seçimlerimize göz atmayı kaçırmayın.

WooCommerce incelemesinin tamamını okuyun.

20. TabloBasın

Tablolar, işletme web sitelerinde farklı amaçlar için kullanılır. Ürün karşılaştırmalarını, planları ve fiyatlandırmayı, ürün özelliklerini ve daha fazlasını tablolarda görüntüleyebilirsiniz. Tabloları kullanarak karmaşık, çok miktarda bilgiyi kapsamlı bir şekilde sunabilirsiniz.

Peki, tabloları nasıl oluşturuyorsunuz? Tablo oluşturmak için kod kullanmak, özellikle kodlayıcı değilseniz sıkıcı olabilir. Bunun yerine, gibi bir eklenti kullanabilirsiniz TablePress.

TablePress herhangi bir kod yazmadan kolayca güzel tablolar oluşturmanıza olanak sağlar. Her şeyden önce, tablo oluşturmak için basit bir platform sağladığı için size zaman kazandırır.

TablePress incelemesinin tamamını okuyun.

21. BirchPress

birchpress

Hizmetle ilgili bir işletmeniz varsa, web sitenizde çevrimiçi rezervasyon özelliğine ihtiyacınız olabilir. Çevrimiçi rezervasyon formuyla, web sitesi kullanıcılarınızın çevrimiçi hizmetleriniz için randevu almasına izin verebilirsiniz. Bu özellik işletmenizi daha kullanıcı dostu hale getirir.

WordPress sitenize randevu formları eklemek için BirchPress eklentisini öneririz.

İlişkili: WordPress için en iyi iş telefonu hizmetleri (Büyük veya küçük web siteleri için mükemmel)

BirchPress piyasadaki en iyi WordPress rezervasyon eklentisidir. Rezervasyon formları oluşturmanıza, rezervasyonu planlamanıza ve ödemeleri çevrimiçi olarak kabul etmenize olanak tanır. Herkesin bu eklentiyi kolaylıkla kullanabilmesi için basit bir form oluşturma arayüzü vardır.

22. SeedProd Çok Yakında

SeedProd

İşletmenizin web sitesinde yakında bir sayfa oluşturmak ister misiniz? Yakında çıkacak bir sayfayla, kullanıcılara web sitenizin yakında yayınlanacağını bildirebilirsiniz.

SeedProd Yakında Sayfa eklentisi, bakım modu oluşturmak ve yakında gelecek sayfalar için mükemmel bir araçtır.

Eklenti bir geri sayım sayacı, sosyal paylaşım, yönlendirme izleme ve daha fazlasını içerir. Tamamen duyarlı ve başlangıç ​​dostu bir eklenti.

Ayrıca, yakında eklenecek WordPress uzman seçimimize göz atın.

23. WP Posta SMTP

WP Mail SMTP

WordPress web sitenizde teslim edilebilirlik sorunları yaşıyorsanız, bu sizin için bir araçtır. WP Mail SMTP wp_mail () PHP işlevini uygun bir SMTP sağlayıcı kullanacak şekilde yapılandırarak e-posta teslim edilebilirlik sorunlarınızı gideren yaygın olarak kullanılan bir WordPress eklentisidir.

WP Mail SMTP, en başlangıç ​​dostu iletişim formları eklentisi WPForms’un arkasındaki kişiler tarafından çalıştırılır. WP Mail SMTP ile, teslim edilebilirlik sorunlarını kolayca düzeltebilir ve Gmail hesabınız üzerinden e-posta göndermeye başlayabilirsiniz.

WP Mail SMTP incelemesinin tamamını okuyun.

24. iThemes Güvenliği

iThemes güvenliği

WordPress için hepsi bir arada güvenlik eklentisi arıyorsanız, güvenebileceğiniz iThemes Güvenliği’dir. WordPress güvenlik uzmanları tarafından oluşturulan iThemes Güvenlik eklentisi, WordPress web siteleriniz için ekstra bir koruma katmanı sunar.

Eklenti, sitenizi güvenli tutmak için WordPress saldırılarını, güvenlik ihlallerini, kötü amaçlı yazılımları ve daha fazlasını engeller. Dosya değişikliği algılama, 404 algılama, oturum açma ve yönetici gizleme, kötü kullanıcıları kilitleme, güçlü parola uygulama vb..

İThemes Güvenlik incelemesinin tamamını okuyun.

25. Google Haritalar Oluşturucu

haritalar-oluşturucu-pro-eklentisi

Fiziksel bir işletme adresiniz varsa, konumunuzu hedef kitlenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Konumunuzu paylaşarak müşterilerinizin işletmenizi bulmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Web sitenize Google haritaları eklemek için Google Maps Builder eklentisini kullanabilirsiniz.

Eklenti, her haritada birden çok yer işaretleyicisiyle birden çok harita oluşturmanıza olanak tanır. Her konum işaretleyicisi için başlıklar ve açıklamalar oluşturabilir ve ayrıca farklı renkler, harfler ve simgeler kullanarak işaretçinin görünümünü özelleştirebilirsiniz..

Google Maps Builder incelemesinin tamamını okuyun.

Ayrıca, iş için WordPress web sitelerindeki kitaplar da dahil olmak üzere en iyi WordPress kitapları hakkındaki makalemize göz atın..

Bu makalenin, işletme web siteniz için en iyi WordPress eklentilerinden bazılarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. WordPress’te yeniyseniz, nasıl WordPress web sitesi oluşturacağınızı ve WordPress eklentisinin nasıl kurulacağını öğrenmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map