Sonraki eBay’i Oluşturmak İçin En İyi 8 WordPress Müzayede Eklentisi

en iyi wordpress açık artırma eklentileri


En iyi WordPress açık artırma eklentilerini mi arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Doğru eklenti ile, mütevazi web sitenizi para kazanma makinesine dönüştürebilirsiniz. İster küçük bir açık artırma sitesi oluşturmak isteyin, ister eBay’e biraz canavar yarışması vermek isteyin, mükemmel eklenti bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Bu makalede, piyasadaki WordPress için en iyi 9 açık artırma eklentisinin seçilmiş listesini paylaşacağız.

Bir Açık Artırma Sitesi Nasıl Başlatılır

En iyi WordPress açık artırma eklentilerini indirip yüklemeden önce bir WordPress web sitesine ihtiyacınız olacak.

2 tür WordPress web sitesi vardır: barındırılan bir platform olan WordPress.com; ve WordPress.org, kendi kendini barındıran bir platform. İhtiyaçlarınız için ikincisine ihtiyacınız olacak. Ancak, hala sorularınız varsa WordPress.com ve WordPress.org arasındaki tüm farklar hakkındaki makalemize göz atın..

Uygun bir açık artırma sitesi çalıştırmak için bir alan adına, web barındırma ve SSL sertifikasına ihtiyacınız olacaktır.

Alan adı, web sitenizin Google.com veya IsItWP.com gibi web üzerindeki adresidir; URL olarak da bilinir. Web barındırma, dosyalarınızın çevrimiçi olarak nasıl depolandığıdır. Temel olarak, alan adınız evinizin adresiyse, web barındırma evinizdir.

Alan adınızı güvenli kılan ve çevrimiçi ödemeleri güvenle kabul etmenizi sağlayan bir SSL sertifikasıdır.

Sitenize bir SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası yüklediğinizde, web sitenizin URL’sinin başına http yerine https gelir. Ayrıca, https’nin önünde, ziyaretçilerinizin güvenli bir bağlantıda olduklarını bilmelerini sağlayan küçük bir yeşil asma kilit simgesi gösterilir. Bu, onlara açık artırmalarınız için teklif vermeleri ve ödeme göndermeleri için gereken güveni verecektir..

Bir alan adı, web barındırma ve SSL sertifikası maliyetinin size oldukça kuruşa mal olacağını mı düşünüyorsunuz? Tekrar düşün! Bluehost ile IsItWP okuyucularına ÜCRETSİZ alan adı, ÜCRETSİZ SSL sertifikası ve web barındırmada MASSIVE indirimi sağlayan bir anlaşma yaptık!

Bu Özel Bluehost Teklifini Almak için Buraya Tıklayın »

İhtiyacınız olan her şeyi aldıktan sonra, WordPress’te bir açık artırma sitesinin nasıl oluşturulacağına ilişkin adım adım kılavuzumuzu okumaktan çekinmeyin.

Ayrıca, web sitenize eklemeyi kaçıramayacağınız en iyi WordPress eklentilerinin bir listesini oluşturduk.

Her şey hazır mı? Sonra WordPress için en iyi 9 açık artırma eklentisine bakmanın zamanı geldi!

1. YITH WooCommerce Müzayedeleri

YITH

Açık artırmaları düşündüğünüzde, şimdiye kadarki en ünlü çevrimiçi açık artırma web sitesi hakkında düşünürsünüz: eBay. EBay tipi açık artırmaların gücünü kişisel web sitenize getirmek hoş olmaz mıydı? Artık yapabilirsiniz!

YITH WooCommerce Auctions, web sitenize sorunsuz bir şekilde ekleyebileceğiniz bir eklentidir. Bu araç, eBay’e parası için bir çalışma sağlayan çeşitli harika özelliklere sahiptir. Yalnızca ürün kataloğunuzla kendi açık artırmalarınızı ayarlamakla kalmaz, aynı zamanda web sitenize bağlı olan satıcılar çevrimiçi açık artırma evinize ürün ekleyebilir.

Sonuç olarak, bir ürün satıldığında satıcılarınızın elde ettiği paradan bir kesinti yaparsınız. Herhangi bir ürüne “Şimdi Satın Al” düğmesi eklemek de mümkündür. Sadece fiyatı ayarlayın, açık artırmanın gerçekleşmesine izin verin ve birisi ürünü isterse, doğrudan satın alabilirler.

WooCommerce siteleri için en iyi WooCommerce barındırma şirketlerinden uzman seçimimize göz atın.

Bugün YITH WooCommerce Müzayedelerine Başlayın!

2. WP Müzayedeleri

WP Müzayedeleri

WP Auctions, herhangi bir WordPress web sitesine kolayca ekleyebileceğiniz tam olarak desteklenen bir açık artırma programıdır. İçerik oluşturucular, bu basit zip dosyasının sayfanıza 2 dakika veya daha kısa bir sürede eklenebileceğini gösterir. Eklentiyi ekledikten sonra, beğeninize göre ayarlayabilir ve ürün eklemeye başlayabilirsiniz.

Kâr arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Üçüncü bir tarafa başarılı satışlarınızın bir kısmını vermek zorunda değilsiniz. Kârınızın% 100’ünü elde edersiniz!

WP Müzayedelerinde açık artırma yapabileceğiniz ürün türleri için çok az sınır vardır. Otomobil veya motosikletleri satışa çıkarabilir, arazi veya gayrimenkul satabilir, insanların antika veya nadir koleksiyonlara teklif vermesine izin verebilirsiniz. Gökyüzü, limittir!

Bugün WP Müzayedelerine Başlayın!

3. Ultimate WordPress Müzayedesi

Nihai Açık Artırma

Ultimate WordPress Müzayede eklentisi, bir müzayede evi kurmak isteyen ancak kodlama hakkında çok şey bilmeyenler için alıcı ve satıcı dostu bir araçtır..

Bu eklentiyi indirip yüklemek yalnızca birkaç dakika sürer. Hazır ve kullanıma hazır olduğunda, kullanıcıların teklif vermesi için öğeler yayınlamaya başlayabilirsiniz. Birden çok ürün yükleyebilir, ayrıntılı bir açıklama ekleyebilir, ücretsiz sürümle en fazla 4 resim ekleyebilir ve kullanıcıların teklif vermeye başlamasına izin verebilirsiniz.

Alıcı ucunda gezinmek ve anlamak kolaydır. Müşteriler kredi kartı, banka kartı veya PayPal hesabıyla teklif verebilir. Ürünler için teklif verdiklerinde, tekliflerinin hala üstte olup olmadığını bilmesi için e-posta bildirimlerini açabilirler. Bildirimler, insanların ürünleriniz için eğlenceli teklif vereceği eğlenceli ve rekabetçi bir ortam başlatmayı kolaylaştırır.

Ultimate WordPress Müzayedesine Bugün Başlayın!

4. WooCommerce Basit Açık Artırmalar

woocommerce basit açık artırmalar

Kurulumu kolay ve tamamen özelleştirilebilir bir açık artırma eklentisi mi arıyorsunuz? WooCommerce Basit Açık Artırmalar, ne tür ürünler sattığınızdan bağımsız olarak web sitenize benzersiz, kullanımı kolay bir açık artırma evi eklemenize yardımcı olabilir.

Şirket gururla bu eklentinin yaklaşık yarım saat içinde eklenebileceğini, özelleştirilebileceğini ve kullanıma hazır hale gelebileceğini gösteriyor. EBay ile gerçek bir rakip haline getiren bir takım özelliklere sahiptir. Yüklendikten sonra, şablonlara gidebilir ve web sitenizle iyi uyum sağlayan özel bir tema oluşturabilirsiniz..

Ayrıca, teklif başına fiyat artışlarını, başlangıç ​​zamanlarını, bitiş zamanlarını ayarlayabilir ve hatta şimdi satın alabilirsiniz düğmelerine sahip olacaksınız. Müşteriler açık artırmalarınıza geldikçe, ödeme bilgilerini girerek kaydolabilirler ve hepsi ayarlanır. Açık artırmayı kazanırlarsa, ödemeleri işlenir ve ürünü gönderirsiniz. İşte bu kadar kolay.

Bugün WooCommerce Basit Açık Artırmalara Başlayın!

5. WordPress Otomatik Eklentisi

wordpress otomatik eklentisi

Sıfırdan açık artırmalar oluşturmanıza olanak tanıyan birkaç eklentiye baktık. Web sitenize eBay’de önceden oluşturduğunuz açık artırmaları koymanın bir yolu olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Cevap Evet! Tek ihtiyacınız olan WordPress Otomatik Eklentisi.

Bu eklenti saniyeler içinde kurulabilir. YouTube, sosyal medya, blogunuz ve (en önemlisi) eBay gibi diğer web sitelerinden bir sürü şeyi içe aktarmanıza olanak tanır. Eklentiyi web sitenize yükledikten sonra eBay hesap bilgilerinizle oturum açın.

Daha sonra aktif eBay açık artırmalarınızı web sitenizdeki tercih ettiğiniz sayfaya bağlayabilirsiniz. Web sitenizi bağladıktan sonra, hazırsınız! Bu eklenti gerçek zamanlı olarak güncellenecektir. EBay profilinize yeni bir açık artırma eklerseniz, otomatik olarak sitenizde görünür.

Bugün WordPress Otomatik Eklentisine Başlayın!

6. Müzayede Dürtme

Açık Artırma Dürtmesi

Web sitenize eBay öğelerinizden daha fazlasını eklemek ister misiniz? Eğer öyleyse, Müzayede Nudge sizin için mükemmel bir eklentidir.
Bu kullanıcı dostu eklenti, tüm eBay profilinizi hızlı bir şekilde kişisel web sitenize eklemenizi sağlar. İyi bir geri bildirim puanı olan saygın bir eBay hesabınız varsa bu eklentiyi yararlı bulabilirsiniz..

Bir ziyaretçi web sitenize gelirse, o anda satmakta olduğunuz ürünleri, eBay’deki hesabınızı ve satıcı olarak yaptığınız incelemeleri görebilir. Çevrimiçi açık artırma evinizi ayrı bir eklentiye dönüştürürken saygın görünmek istiyorsanız, ancak insanların yeni bir satıcı olmadığınızı bilmelerini istiyorsanız, bu harika bir kaynaktır..

Bugün Açık Artırma Dürtmesine Başlayın!

7. WordPress WooCommerce Pazar Yeri Açık Artırma Eklentisi

wordpress woocommerce marketplace açık artırma eklentisi

WordPress WooCommerce Marketplace Açık Artırma Eklentisi, sanal bir pazar kurmak isteyen hemen hemen her web sitesinde kullanılabilen zengin özelliklere sahip bir araçtır. Yöneticiler, pazara ürün ekleyen kişiler listesine kişi ekleyebilir.

Çok satıcılı pazarlar için en iyi e-ticaret platformlarındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Bu eklenti, 4 farklı tür açık artırma oluşturmanıza olanak tanır; standart, artımlı, otomatik ve yedek. Her açık artırma türü kullanıcının yüklemeyi ihtiyaçlarına göre özelleştirmesini ve ayarlamasını sağlar.

Alıcı sonunda, sayfanızdaki alıcıları döngüde tutmaya yardımcı olacak bir sürü harika özellik var. Bunu, birisi onlardan daha fazla teklifte bulunursa otomatik olarak bir teklif verecek şekilde ayarlayabilirler. Ayrıca, birisi onlardan daha fazla teklifte bulunduğunda veya izledikleri bir açık artırma sona erdiğinde otomatik e-postalar isteyebilirler.

WordPress WooCommerce Marketplace Açık Artırma Eklentisine Bugün Başlayın!

8. WordPress Müzayede Eklentisi

wordpress açık artırma eklentisi

WordPress Auctions Eklentisi, ürün veya hizmetleri satışa çıkarmak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Alışveriş yaparken müşterilerine benzersiz bir seçenek yelpazesi sunmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir..

İnsanların açık artırmalara teklif vermek için kullanabilecekleri “krediler” için nakit alım satımı yapmalarına izin vererek özel bir ekonomi oluşturabilirsiniz. Kredi kullanmak istemiyorsanız endişelenmeyin. Ayrıca anında alışveriş yapmak için PayPal ve geleneksel Kredi Kartlarını kullanmanıza izin verir.

Geliştirici, bu aracın birçok farklı temaya sahip çeşitli WordPress platformlarında test edildiğini gösteriyor. Açık artırma sayfanızı, web sitenizin geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde karışacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Ayrıca WordPress Auctions’ı yükleyebilir ve sadece birkaç dakika içinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ekstra ayarlar, müşterilerinize benzersiz bir deneyim sunmak için açık artırmalarınızı girmenize ve açık artırmalarınızı özelleştirmenize olanak tanır.

WordPress Auctions Eklentisine Bugün Başlayın!

Bonus: WordPress hediye eklentimize göz atmayı kaçırmayın.

Bu makalenin en iyi WordPress açık artırma eklentilerini keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, en iyi 7 sürükle ve bırak sayfası oluşturucu listemizi de beğenebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map