Sosyal Kanıt Eklemek İçin En İyi 11 WordPress Referans Eklentisi

karşılaştırılan en iyi wordpress referans eklentileri


En iyi WordPress referans eklentilerini mi arıyorsunuz? İyi bir fikir! Harika işler yapıyorsunuz ve müşterileriniz mutlu. Öyleyse neden herkesin görmesi için geri bildirimlerini web sitenizde herkese açık olarak paylaşmıyorsunuz??

Çok fazla WordPress referans eklentisi olduğundan, hangisini seçeceğine karar vermenin zor olabileceğini biliyoruz. Size yardımcı olmak için bu makalede, kararınızı en iyi 11 WordPress referans eklentisine indirdik.

1. WPForms

WPForms

WordPress için mevcut en iyi iletişim formu eklentisi olarak bilinen WPForms, birinci sınıf bir referans eklentisi olarak da kullanılabilir.

Gönderi Sonrası eklentisiyle, müşterilerinizin size doğrudan web sitenizden bir referans göndermesi için kullanımı kolay bir form oluşturabilirsiniz. Derecelendirme ölçeği gibi özellikler ekleyebilirsiniz, çünkü işleri için altın yıldız almayı sevmeyenler!

Gönderdikten sonra kullanıcının referansı, yayınlayıp yayınlamayacağınıza karar vermeden önce incelemeniz için WordPress kontrol paneli alanınıza inecek.

WPForms’un birincil odak noktası kullanım kolaylığıdır ve geri bildirimlerini yayınlamaya hazır olduğunuzda hem müşteriyi hem de referansı gönderen müşteri ve site sahibi için zahmetsiz bir süreç haline getirir..

Daha fazla bilgi için WPForms’un tam incelemesini okuyun.

WPForms’a Bugün Başlayın!

2. Gelişme

Ovation gelişmek

En iyi WordPress referans eklentilerinden biri olan Thrive Ovation gerçekten çarpıcı. Referansları 3 benzersiz şekilde toplamanıza yardımcı olur:

İlk olarak, web sitenizde kalan herhangi bir WordPress yorumunu, farenizin tek bir tıklamasıyla, özellikli bir hazır referansa sihirli bir şekilde dönüştürmenizi sağlar. Artık kopyalamaya / yapıştırmaya gerek yok! Hatta yorum bırakan kullanıcının adını ve avatarını da içerecektir.

İkincisi, Thrive Ovation, Twitter veya Facebook ile entegre olur, böylece sizin veya işletmeniz hakkında yapılan yorumları kolayca yakalayabilir ve bunları eklentinin patentli referans Rolodex’ine aktarabilirsiniz. Thrive Ovation sadece olumlu sözleri içe aktarmakla kalmayıp, aynı zamanda onları estetik açıdan hoş, resmi görünümlü, referanslara dönüştürdüğü için bu ekranla çekici olmayan ekran görüntüleri geçmişte kaldı..

Üçüncü olarak, bu eklenti, özel referans gönderme sayfaları, yayınlar ve formlar oluşturmanıza izin vererek referans toplama sürecini tamamen otomatikleştirmenizi sağlar. Müşterilere, geri bildirim isteyen otomatik mesajlar göndererek, tanıklık toplama sayfanıza bir bağlantı da gönderebilirsiniz. Gerçekten, Thrive Ovation mevcut en iyi WordPress referans eklentilerinden biridir.

Thrive Ovation’a Bugün Başlayın!

3. Görüşler Vitrini

Görüşler Vitrini

Görüşler Vitrini, bir ızgarada veya bir kaydırıcıda müşteri geri bildirimlerini güzel bir şekilde görüntülemenizi sağlar.

Kullanımı kolay bir ön uç gönderim formuna sahiptir, böylece müşteriler referanslarını doğrudan WordPress web sitenize gönderebilirler.

Buna ek olarak, Görüşler Vitrini çeviriye hazırdır. Bir daha asla müşterilerin konuşmasını veya potansiyel müşterilerin bir daha ne kadar harika olduğunuzu okumasını engelleyen dil engelleri konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bugün Görüşler Vitrine Başlayın!

4. Görüşler Slider

Görüşler Slider

Gutenberg Editör destekli ve GDPR uyumlu, Görüşler Slider sizi oyunun önünde tutmak için gerekli iyileştirmelerle sürekli güncellenerek eğrinin önünde yer alıyor.

Referanslar kaydırıcısını muhteşem yerleşik şablonlarla özelleştirin ve ardından bir kısa kod veya widget kullanarak sitenizde öne çıkarın. Kesinlikle sıfır kodlama becerisi gereklidir!

Bugün Görüşler Kaydırıcısına Başlayın!

5. Araç Seti Görüşleri

araç seti referansları

Toolset Testimonial, referansınızın nasıl göründüğü ve hissettiği üzerinde tam kontrol sağlar. Toolset ile PHP kodları yazmak zorunda kalmadan hızlı ve kolay referanslar oluşturabilirsiniz.

Tanıklığınızı widget’lar, tam sayfalar, kaydırıcı, ızgara vb.Gibi farklı şekillerde görüntülemenizi sağlar..

Bu eklenti aynı zamanda dünyanın en büyük çok dilli eklentisi WPML’nin arkasındaki kişiler tarafından çalıştırılıyor. Bahsetmemek gerekirse, bu eklenti WPML ile entegre ederek çok dilli destek sağlar.

Bugün Toolset Referanslarına Başlayın!

6. Görüşler Widget’ı

Görüşler Widget'ı

Bir widget’ın kolaylığı, bir görüntü kaydırıcısının göz alıcı güzelliği ile Testimonials Widget eklentisi ile birleşir.

Slayt, karusel ve solma geçişlerinin tümü kullanılabilir seçeneklerdir. Slayt gösterisi içeriğinizi WordPress’in etiketlerine, kategorilerine veya posta kimliklerine göre de filtreleyebilirsiniz. Hepsinden iyisi: Görüşler Widget’ın karışık içerik özellikleri, tek bir slayt gösterisinde metin, resim ve video sunmanıza olanak tanır. Her tür referans içeriğini istediğiniz şekilde görüntüleyebilirsiniz!

Görüşler Widget’ı Bugün kullanmaya başlayın!

7. Tanıklık Rotator

Referans Rotatoru

Özel bir yazı türü oluşturma özelliğini kullanan Testimonial Rotator, WordPress Web sitenizdeki referansları yönetmeniz için inanılmaz derecede basit bir yol sunar.

Referansların toplanması basitleştirilmiştir ve hatta bir yıldız derecelendirme sistemi içerir. Ve referansları mı gösteriyorsunuz? Kısa kod ve widget seçenekleri sayesinde daha da basit.

Bugün Testimonial Rotator’a Başlayın!

8. Kolay Görüşler

Kolay Görüşler

Adından da anlaşılacağı gibi, Kolay Görüşler bir sıfatla kaybolur: kolay.

Referanslarınızı bir sayfaya veya yayına katıştırmak veya widget’ınızı kenar çubuğunuza widget olarak eklemek istiyorsanız, kesinlikle yapabilirsiniz. Kullanışlı züppe kısa kod özelliği sayesinde sıfır kodlama becerisi gereklidir.

Kolay Referanslar görüntüleri destekler, böylece bir yazarın adına bir yüz eklemek her zamankinden daha basittir. Ayrıca referanslarınızın web sitenizin arama sonuçlarında görünmesini sağlamak için en son teknolojiyi kullanır.

Bugün Kolay Görüşlere Başlayın!

9. Övgü Kaydırıcı

Referans Kaydırıcısı

Testimonial Slider eklentisi ile sınırsız referans sürgüsü parmaklarınızın ucunda.

Son derece özelleştirilebilir Testimonial Slider, müşteri geri bildirimleriniz için mümkün olan en zarif vitrini oluşturmanıza yardımcı olmak için özel renkler, çeşitli düzenler ve çoklu geçişler sunar.

Kaydırıcıları sevmiyor musunuz? Liste biçimi özelliklerini de kullanabilirsiniz.

En iyisi, Testimonial Slider, referansları toplama sürecini sorunsuz hale getirmek için ön uç ve arka uç gönderim formları sunar. WordPress panonuzdan her şey kolaylıkla kontrol edilebilir.

Bugün Testimonial Slider’ı Kullanmaya Başlayın!

10. Referans Temelleri

Referans Temelleri

Referans Temelleri, “temel” in “kötü” anlamına gelmediğini kanıtlar. Ayrıca, tam özellikli bir eklenti olmadığı anlamına da gelmez!

“Temel bilgilerin” üstüne ve ötesine geçen Testimonial Basics, her biri özelleştirilebilir renklere, arka planlara ve yazı tiplerine sahip 6 widget görüntüleme seçeneği ve 4 sayfa görüntüleme sunar.

Tercüme hazır, RTL uyumlu ve GDPR uyumlu, Görüşler Temel Bilgileri, referansları toplamak için kullanımı kolay giriş formları içerir. Ayrıca en sevdiğimiz özelliklerden birini içerir: yıldız derecelendirmesi!

Bugün Referanslarla İlgili Temel Bilgiler’e Başlayın!

11. Güçlü Görüşler

Güçlü Görüşler

Geliştirici dostu, Güçlü Görüşler, etli ve özellikleri ile dolu. Tanıklık toplantıları için ön uç formundan ekran seçenekleri için güzel kaydırıcılarına kadar, Güçlü Referanslar kesinlikle en iyi WordPress referans eklentilerinden biridir.

Web sitenizde Polylang, WPML veya WPGlobus kullanıyorsanız, Güçlü Referansların bu eklentilerin her biriyle entegre olduğunu ve onu tamamen çeviriye hazır hale getirdiğini bilmekten memnuniyet duyarız. YouTube, Twitter, Instagram veya Facebook yerleştirmeleriyle ekranlarınızı da canlandırabilirsiniz.

Bugün Güçlü Referanslara Başlayın!

Bu makalenin mutlak en iyi WordPress referans eklentilerini keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, WordPress’de özel bir kullanıcı kayıt formunun nasıl oluşturulacağı hakkındaki yazımızı da beğenebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map