Thrive Lead’leri Alternatifleri: OptinMonster vs. Thrive Lead’leri

optinmonster vs gelişmeleri


Web sitenizde optin pop-up’larını görüntülemek için en iyi yöntemi mi arıyorsunuz? Öyleyse, muhtemelen piyasadaki en popüler olası satış dönüşüm araçları olan Thrive Lead’leri ve OptinMonster için öneriler görmüşsünüzdür. Ama hangisi ihtiyaçlarınız için gerçekten en iyisi?

Bu yazıda, kendiniz için analiz etmeniz için eksiksiz bir rapor sunmak için OptinMonster ve Thrive Lead’leri bir araya getirerek zaman ve paranıza en uygun araçtır..

Genel Bakış: OptinMonster ve Thrive Adayları

OptinMonster

OptinMonster

2013 yılında lansmanından bu yana, OptinMonster 700.000’den fazla web sitesi tarafından kullanılmaktadır ve 21 milyardan fazla çevrimiçi kullanıcıya profesyonel görünümlü optin formları sunmaktadır. Dünyanın en iyi olası satış dönüşüm aracı olarak OptinMonster sürekli olarak yeniliği ön plana çıkarıyor ve ürünlerini geliştiriyor.

Çok sayıda başarılı WordPress eklentisi yapan bir ekip tarafından geliştirilen OptinMonster, kurumsal düzey teknolojiyi günlük kullanıcıların eline geçirir. Tek bir kod satırına dokunmak zorunda kalmadan göz alıcı, yüksek oranda dönüşüm sağlayan optin formları oluşturabilirsiniz. Ayrıca en popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle de çalışır.

OptinMonster’ın türünün tek örneği Exit-Intent® Teknolojisi ve Coğrafi Konum Hedefleme araçlarıyla gerçekten benzersiz kılıyor.

Gelişmeler

gelişmek oluşmasına sebep olur-wordpress - eklentisi

2013 yılında başlatılan Thrive Themes, interneti fırtına ile aldı ve mevcut en popüler WordPress tema pazarlarından biri haline geldi. Kısa bir süre sonra, 2015’te Thrive Temaları Thrive Lead’lerle eklenti oyununa girdi.

79.000’den fazla kurulumla Thrive Leads, içerik pazarlaması dünyasında dalgalar yaratıyor.

Bir WordPress tema oluşturma şirketi olarak Thrive Lead’lerin aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda güzel önceden oluşturulmuş şablon içermesi şaşırtıcı değildir. Ayrıca, Thrive Leads eklentisinin WordPress web sitelerinde çok iyi çalışması şaşırtıcı değil.

Desteklenen Web Sitesi: OptinMonster ve Thrive Adayları

OptinMonster

Bağımsız bir çözüm olarak, OptinMonster her tür web sitesiyle çalışır.

OptinMonster, WordPress siteleriyle mükemmel bir şekilde entegre etmek için bir konektör eklentisine sahip olsa da, bunu Squarespace, Blogger, Shopify, Magento, bir HTML web sitesinde veya başka herhangi bir platformda da kullanabilirsiniz..

OptinMonster’ın özelliklerine erişmek için web sitelerinde hesabınıza giriş yapın ve kullanıcı form tablonuzdan optin formlarınızı oluşturun. OptinMonster kendi web sitesi üzerinden erişilen bağımsız bir uygulama olduğundan, asla kendi sitenizde bant genişliği almak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Ayrıca, web barındırma sağlayıcınızın kampanyalarınızı yavaşlatma hızına güvenme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır. OptinMonster her zaman hızlı ve güvenilirdir.

Ek olarak, OptinMonster verileriniz için otomatik bulut yedeklemelerinin yanı sıra birden fazla web sitesi kampanyasını tek bir yerden yönetme olanağı sunar.

Gelişmeler

Thrive Leads bir WordPress eklentisidir. Başka bir deyişle, Thrive Leads yalnızca WordPress web siteleri için oluşturulmuştur ve çalışması için WordPress ile oluşturulmuş bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Başka hiçbir web sitesi platformunda kullanılamaz.

Thrive Lead’leri kullanırken tüm ayarlarınız WordPress web sitenizde yapılandırılır. Elde ettiğiniz olası satışlar, analitikleriniz ve ek verilerinizle birlikte WordPress web sitenizde de saklanır.

Thrive Leads sizi veri kaybından korumak için hiçbir şey yapmadığından, kendi yedeklemelerinizden ve güvenliğinizden de sorumlu olacaksınız..

OptinMonster ile Thrive Lead’leri karşılaştırmak söz konusu olduğunda, web sitesi desteği öne çıkan en büyük sorunlardan biridir. Thrive Leads harika bir WordPress eklentisidir; ancak, OptinMonster’ın inanılmaz esnekliğiyle karşılaştırıldığında sınırlı.

Kullanım Kolaylığı: OptinMonster vs.

OptinMonster

Büyüsünden beri OptinMonster her şey resmi OptinMonster web sitesinde gerçekleşir, tek yapmanız gereken app.optinmonster.com adresine gidin ve başlamak için giriş bilgilerinizi girin. Daha sonra kontrol panelinize yönlendirilirsiniz:

OptinMonster Gösterge Tablosu

Oradan, sağ üst köşedeki büyük yeşil “Kampanya Oluştur” düğmesini tıkladığınızda yolunuza devam edersiniz. Bir sonraki ekranda oluşturmak istediğiniz kampanya türünü seçmeniz yeterlidir:

OptinMonster Kampanya Oluşturun

Ve sonra bir şablon seçin:

OptinMonster Şablon Seç

Tüm bunlar halledildiğinde, kullanımı kolay sürükle ve bırak üreticisine yönlendirilirsiniz:

OptinMonster Oluşturucu

Seçtiğiniz şablonda düzenlemek istediğiniz öğeleri tıklayın veya yeni öğe bloklarını sol taraftan kampanyanıza sürükleyip bırakın. Bu daha kolay olamazdı! OptinMonster’ın sezgisel arayüzünü anlamak çok kolaydır, mutlak bir acemi bile yeni bir pazarlama kampanyası oluşturabilir.

Ekranın üst kısmında, binadan entegrasyona ve yayına kadar tüm süreç boyunca size rehberlik edecek mavi sekmeler göreceksiniz. Arayüz güzel ve düzenli olmasına rağmen hiçbir şey gizli değil. Daha sonra ne yapacağınızı anlamaya çalışarak, kendinizi asla beceriksiz veya kayıp bulamazsınız. Her şey sizin için mümkün olan en verimli, kullanıcı dostu bir şekilde düzenlenmiştir.

Gelişmeler

Thrive Leads, WordPress’e özel bir eklenti olduğundan, başlamadan önce WordPress web sitenize yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Yardıma ihtiyacınız varsa, eklentiyi nasıl yükleyeceğinizle ilgili kılavuzumuza göz atın.

Bunun üstesinden geldikten sonra, WordPress gösterge tablonuzun sol tarafındaki Potansiyel Satışlar sekmesini tıklayarak lisans anahtarınızı (Thrive Müşteri Adayları hesabınızdan) girmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, Gelişme Potansiyelleri sekmesini tıklayın ve şimdi Teslim Alma Talepleri gösterge tablonuzu açın:

Thrive İlanlar Tablosu

Yarasadan hemen sonra, Thrive Lead’ler, özellikle yeni başlayanlar için oldukça ezici hissedebilir. Size gerçekte ne yaptıklarına dair çok az veya hiç açıklama olmayan çok sayıda “Yeni Ekle” düğmesi sunulacaktır:

Gelişmeler Menüsü

Bu eklentiyi etkili bir şekilde kullanmak için belgelerini okumak, çevrimiçi eğitim makaleleri aramak veya hatta YouTube nasıl yapılır videolarına göz atmak için çok zaman harcamanız gerekecektir. Özellikle OptinMonster ile karşılaştırıldığında oldukça dik bir öğrenme eğrisi var. Ancak, size buradaki sürecin özünü vermek için elimizden geleni yapacağız.

Başlamadan önce bir Aday Müşteri Grubu eklemeniz gerekir. Bir Öncü Grup oluşturduktan sonra, ancak ancak o zaman, uygun bir kampanya oluşturmaya başlamak için harekete geçebilirsiniz.

Testimiz için Potansiyel Müşteri Grubumuzun altındaki ThriveBoxes (Işık Kutusunun Gelişimi) sürümünü seçtik. Bu menü açıldı:

Gelişmek Form Oluştur

Oradan biraz daha basit geliyor. Oluşturmak istediğiniz pop-up türünü seçin, bir şablon seçin ve yolunuza devam edin. Ama sonra inşaatçı şöyle görünür:

Thrive İlan Oluşturucu

Gördüğünüz gibi, her şey gizlenmiş ve kullanıcıdan gizlenmiştir. Formunuzun düzgün çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bulmak için formunuzu incelemek için çok zaman harcamanız gerekir. Sürükle ve bırak özelliği sayesinde asıl oluşturucu oldukça basittir; Bununla birlikte, aslında düzgün davranmasını sağlamak çok fazla gereksiz tweaking alabilir.

Sonunda, Thrive Leads eklentisi tarafından üretilen son ürün (pop-up) birinci sınıftır. Ama ne pahasına olursa olsun? Zaman para demektir ve Thrive Lead’leri öğrenmek için çok fazla zaman harcarsınız. OptinMonster vs Thrive Leads ile ilgili kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda, OptinMonster açık ara kazanan.

Fiyat Karşılaştırması

Kullanmak OptinMonster 1 web sitesinde, Temel planı 9 $ / ay’dan seçebilirsiniz. Plus web sitesinde ve ek premium özelliklerde kullanılmak üzere Plus planı ayda 19 ABD doları karşılığında kullanılabilir. En popüler planları olan Pro, 3 web sitesi için mevcut olan her özelliği içerir ve aylık 29 ABD dolarıdır. Veya daha büyük ihtiyaçlarınız varsa, Büyüme planına ayda 49 ABD Doları’ndan abone olabilirsiniz..

Thrive Leads, 1 site lisansı için 67 $ ‘dan başlayan çeşitli lisans seçenekleri sunar. Diğer 2 lisans planı 5 site lisansı için 97 $ veya 15 lisans için 147 $ ‘dır..

Alternatif olarak, yılda 228 $ karşılığında bir Thrive Tema üyesi olmayı seçebilirsiniz. Bunu yapmak, Thrive Temalarının tüm WordPress temalarına ve Thrive Müşteri Adayları dahil olmak üzere mevcut eklentilere erişmenizi sağlar; ve 25 site lisansı.

Dokümantasyon ve Destek

Thrive Leads, satın aldığınız herhangi bir lisans planıyla birlikte 1 yıllık teknik destek içerir. İlave yıllık destek yıllık 40 ABD doları karşılığında satın alınabilir.

Thrive Temaları ekibi, yeni kullanıcıların Thrive Leads eklentisi etrafında yollarını bulmalarına yardımcı olmak için çeşitli video eğitimlerini ve blog yayınlarını bir araya getirdi.

OptinMonster’a gelince, tüm aboneler, planlarından bağımsız olarak, bilet tabanlı destek sistemlerine ek ücret ödemeden erişebilir.

Kullanıcılar ayrıca OptinMonster’ın başarılı bir şekilde nasıl kullanılacağı hakkında herkesin bilmek istediği her şeyi kapsayan 200’den fazla makaleye erişebilir.

Buna ek olarak, Pro ve Growth üyeleri ek ücret ödemeden öncelikli desteğe erişebilir.

OptinMonster ve Thrive Adayları: Kim Kazanır?

Sonunda, seçim tamamen size kalmış. Her ikisi de OptinMonster ve Thrive Lead’ler, iddia ettiklerini tam olarak yapan kaliteli ürünlerdir.

Şahsen, kullanım kolaylığı, katil müşteri hizmetleri ve rakipsiz fiyatlar için OptinMonster’ı tercih ediyoruz. Ayrıca, bu bağımsız uygulamanın herhangi bir web sitesi türüyle kullanılabilmesi, bize en çok arzu ettiğimiz gücü ve esnekliği verir.

Elbette, yalnızca bir WordPress kullanıcısıysanız ve daha dik bir öğrenme eğrisiyle uğraşmak istemiyorsanız, Thrive Leads sizin için iyi sonuç verebilir. Ne için, fiyatlandırma seçenekleri biraz pahalı olabilir; Bununla birlikte, Thrive Lead’lere ek olarak Thrive Temalarının diğer ürünlerinden (temalar, eklentiler vb.) ilgileniyorsanız, üyelik paketleri kesinlikle dikkate değer.

Hangisini seçerseniz seçin, yorumlarda bize anlatacağınızı umuyoruz. OptinMonster ile Sumo arasındaki bu karşılaştırmaya da göz atmanız önerilir..

Ayrıca bu makalenin kendinden emin ve bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi yararlı bulduysanız, içerik yükseltmesinin nasıl oluşturulacağına ilişkin eğiticimizin tadını çıkarabilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map