[Uzman Seçimi] Pazarlamacılar için 18 En İyi WordPress Eklentisi

en iyi wordpress eklentileri pazarlamacılar


Pazarlamacılar için en iyi WordPress eklentilerini mi arıyorsunuz? İster pazarlamada yeni olun, isterse eski bir profesyonel olun, doğru eklenti setine sahip olmak oyununuzu hızlandırabilir ve başarı şansınızı artırabilir. Katil açılış sayfaları oluşturmaktan SEO’nuzu mükemmelleştirmeye kadar, tam olarak hangi araçlara ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Bu nedenle, bu makalede, WordPress için en iyi 18 pazarlama eklentisini paylaşacağız. Tıklama parmağınızı hazırlayın, çünkü bunların TÜMÜNÜ isteyeceksiniz!

1. OptinMonster

optinmonster

Ziyaretçiler açılış sayfalarınızı hemen terk ediyorsa, bir daha asla görülmeyecekse, OptinMonster ihtiyacınız olan eklentidir. İyi bir nedenle pazarlamacılar için en iyi WordPress eklentileri listemizde 1 numara. Yüksek hemen çıkma oranınızı veda etmeye hazır olun!

Patentli Exit-Intent® Teknolojisi ile OptinMonster, ziyaretçiler web sitenizi tıklamak üzereyken, onları abonelere, müşterilere veya takipçilere dönüştürmek üzere göz alıcı bir optin formu paylaşıyor.

OptinMonster, favori e-posta pazarlama hizmetinizle veya CRM yazılımınızla kolayca bağlanabileceğiniz çarpıcı optin formları oluşturmanıza olanak tanır ve bu da onu piyasadaki en iyi olası satış yaratma aracı haline getirir. Bu eklenti hemen çıkma oranınızı düşürecek, kullanıcı katılımınızı artıracak ve e-posta aboneliklerinizi çatı üzerinden gönderecek!

OptinMonster’a Bugün Başlayın!

2. WPForms

wpforms

Her web sitesinin bir iletişim formu gerekir, özellikle de bir şeyler pazarlıyorsanız. Öyleyse neden piyasadaki en iyi iletişim formları eklentisini kullanmıyorsunuz??

WPForms, sezgisel sürükle ve bırak oluşturucusuyla kolayca iletişim formları oluşturmanıza olanak tanır. Müşterileriniz sizinle kolayca iletişim kurabilecek.

Mobil uyumlu ve tamamen duyarlı olan WPForms Plugin, her cihazda mükemmel görüntü kalitesi sunar. Formlarınızı yayınlara, sayfalara ve web sitenizin widget’a hazır alanlarına ekleyebilirsiniz.

İletişim formlarına ek olarak, özel kullanıcı kayıt formları, anketler, anketler ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz!

WPForms’a Bugün Başlayın!

3. MonsterInsights

monsterinsights

Her anlayışlı pazarlamacı Google Analytics’in değerini biliyor. Ancak, Google Analytics’i doğrudan WordPress Yönetici kontrol panelinize yerleştiren bir eklenti olduğunu biliyor muydunuz? Bu eklenti MonsterInsights.

MonsterInsights eklentisi ile Google Analytics’in tüm gücünü doğrudan web sitenizin arka ucundan kullanabilirsiniz. Kendi sitenizden ayrılmak zorunda kalmadan kullanıcı etkileşimini izleyebilir ve ayrıntılı raporları görüntüleyebilirsiniz.

MonsterInsights ile Bugün Başlayın!

4. Yakında Pro SeedProd tarafından

Önümüzdeki-yakında-pro-seedprod tarafından

Neden olası satışları yakalamak için beklemelisiniz? SeedProd’un Coming Soon Pro ile yakında dikkat çekici bir ilgi ve web siteniz yayınlanmadan önce abone toplamanıza izin veren bakım sayfaları oluşturabilirsiniz.!

Bu eklenti bir “olması gerekir” ve kesinlikle en iyi WordPress eklentileri pazarlama eklentilerinden biridir. Abonelik formlarına ek olarak, bir geri sayım sayacı, sosyal paylaşım seçenekleri, yönlendirme takibi ve çok daha fazlasını içerir.

Ayrıca çarpıcı açılış sayfaları oluşturmak veya çok dilli sayfalar oluşturmak için çeşitli eklentilerle birlikte gelir.

SeedProd Today’e Yakında Başlayın!

5. Susuz Ortaklar

thirstyaffiliates

ThirstyAffiliates eklentisi aracılığıyla bağlantılarınızı gizleyerek web sitenizin kazanç potansiyelini optimize edin. Herhangi bir site için mükemmeldir, ancak bir blogunuz varsa özellikle iyi çalışır.

ThirstyAffiliates, çok sayıda satış ortağı bağlantınızı yönetmek ve düzenlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Belirli anahtar kelimeleri otomatik olarak bağlamayı da seçebilirsiniz.

404 hataları için istatistik raporlarının yanı sıra bildirimler alırsınız. ThirstyAffiliates bir sonraki pazarlama stratejinizi planlamanızı kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? ThirstyAffiliates incelememizi okuyun!

ThirstyAffiliates ile Bugün Başlayın!

6. Eski Yayınları Yeniden Canlandırın

Revive-Eski-Mesajlar

Bir blog çalıştırıyorsanız, Eski Yayınları Yeniden canlandırın önemli bir eklentidir. Eski blog yayınlarınızın boşa gitmesine izin vermeyin. Hala bol miktarda pazarlama suyu var!

Revive Old Posts ile eski blog yayınlarınızı sosyal medya kuruluşlarınızda otomatik olarak paylaşarak onları yayında tutabilirsiniz. Bir kez ayarladıktan sonra, işin geri kalanını sizin için yapar. İnternette tutarlı ve alakalı kalmanın mükemmel yolu.

Revive Eski Yazılarına Bugün Başlayın!

7. Yüzen Sosyal Bar

Kayan Sosyal Bar

Fiyatın sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu yüzde 100 ücretsiz eklenti birinci sınıf kalitedir ve gezegendeki en popüler sosyal paylaşım eklentilerinden biridir.

Hafiftir ve hız için optimize edilmiştir. Ayrıca, başlangıç ​​dostu ve kurulumu ve kullanımı inanılmaz derecede kolay.

Floating Social Bar’ı seviyoruz, çünkü içeriğinizin önüne geçmiyor. Ziyaretçiler aşağı kaydırdıkça sayfanın üst kısmına yapışır ve iğrenç olmadan düz bir görüşte tutar.

Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn ve Pinterest ile entegre olur.

Floating Social Bar’a Bugün Başlayın!

8. Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan-Sayımlar

Pazardaki en iyi sosyal medya eklentilerinden biri olan Paylaşılan Sayımlar, aynı zamanda en iyi WordPress pazarlama eklentileri için seçimlerimizden biridir.

GDPR uyumludur ve yayınlarınıza ve sayfalarınıza kolaylıkla sosyal medya paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlar. Paylaşım sayılarının gösterilip gösterilmeyeceğini, hatta bazı ziyaretçiler için sayımların görüntülenip görüntülenmeyeceğini seçebilirsiniz. Çok esnek.

Ayrıca, diğer sosyal medya eklentilerinin aksine, SharedCounts hız optimize edilmiştir ve sitenizi yavaşlatmaz!

Paylaşılan Sayımlara Bugün Başlayın!

9. Yoast SEO

Yoast-seo

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) bazı pazarlamacılar için bir nimet ve diğerleri için bir muz olduğunu. SEO’nun avantajlarından yararlanan pazarlamacılar bile bunu yapmaktan her zaman hoşlanmazlar. Ve anlamayanlar kesinlikle ondan nefret etme eğilimindedir.

Neyse ki, Yoast SEO günü kurtarmak için burada! SEO’nun sıkıcı doğasından nefret etseniz veya anlamasanız bile, Yoast SEO süreci sorunsuz ve inanılmaz derecede basit hale getirir. Her pazarlamacının web sitelerinde ihtiyaç duyduğu bir eklenti.

Dünyanın en iyi SEO eklentisi olan Yoast SEO, basit etiketlerin ve meta açıklama kutularının ötesine geçen şaşırtıcı özelliklerle doludur. Başlangıçta yalnızca meta verilerinizi değil tüm yayınınızın optimize edilebilmesini sağlamak için bir odak anahtar kelimesi seçmeniz istenir. Notlandırma sistemi, her şeyi doğru yaptığınızda söylemeyi kolaylaştırır.

Bugün Yoast SEO’ya Başlayın!

10. Başlık Denemeleri Ücretsiz

başlık deneyleri ücretsiz

Hiç başlıklarınızda A / B Testleri yapmak istediniz mi? Şimdi yapabilirsin! Başlık Denemeleri Ücretsiz, adından da anlaşılacağı gibi, WordPress eklenti deposundan mükemmel bir şekilde ücretsizdir ve en fazla katılımı görmek için başlıklarınızla denemeler yapmanıza olanak tanır.

Kullanımı son derece basittir ve sonuçta makaleleriniz için en iyi başlığı seçmenizi sağlar.

Bugün Başlık Denemelerine Ücretsiz Başlayın!

11. AdSanity

adsanity

Kendi barındırdığınız banner reklamlarınızı ve ağ reklamlarınızı AdSanity ile yönetin.

AdSanity’nin arayüzü başlangıç ​​dostudur ve hemen reklam oluşturabilirsiniz!

Daha fazla bilmek ister misiniz? AdSanity incelememizin tamamını okuyun!

AdSanity ile Bugün Başlayın!

12. Envira Galerisi

Envira-Galeri

Muhteşem görüntüler iyi pazarlamanın bir parçasıdır. Envira Gallery, bu görüntüleri göz alıcı yeni yollarla gösterme olanağı sunar.

Kullanımı kolay yerleşik bir sürükle ve bırak sistemi ile Envira Gallery, fotoğraflarınızı birkaç tıklamayla seçmenizi, düzenlemenizi ve etiketlemenizi sağlar. Ayrıca resimlerinize filigran ekleyebilir, video ekleyebilir ve özel sosyal paylaşım düğmeleri oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Envira Galeri incelememizin tamamını okuyun!

Envira Galerisine Bugün Başlayın!

13. Kunduz Oluşturucu

kunduz-oluşturucu

En iyi WordPress sayfa oluşturucu eklentilerinden biri olan Beaver Builder, kodlama becerileri olmadan zahmetsizce açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanır. Sürükle ve bırak arayüzü, widget’ları, içerik bloklarını ve diğer gelişmiş öğeleri karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce şablonla, birkaç dakika içinde sallanmaya hazır olacaksınız. Sadece kendi içeriğinizi ekleyin ve satış yapmaya hazır olun.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Tam Beaver Builder incelememizi okuyun.

Bugün Beaver Builder’ı Kullanmaya Başlayın!

14. WP RSS Toplayıcı

WP-RSS-toplayıcı

WP RSS Toplayıcısı sayesinde satış ortağı yayınlarını içe aktararak ürün sayfalarını ayarlayın veya kolayca otomatik blog yayınları oluşturun.

Bu şık küçük eklenti bir yumruk atıyor ve Amazon Associates ve diğer bağlı kuruluş ağlarından amazon içeriğiniz için bir çırpıda. Kesinlikle bugün mevcut olan WordPress için en iyi pazarlama eklentilerinden biri.

WP RSS Toplayıcısına Bugün Başlayın!

15. reSmush.it

resmushit

Kalitelerinden ödün vermeden resimlerinizi reSmush.it ile sıkıştırın.

Bu eklenti, en cezbedici görüntülerin bile web sitenizin hızını yavaşlatmamasını veya yüklenmesinin çok uzun sürmemesini sağlar.

Daha da fazla rahatlık için görüntü dosyalarını toplu olarak optimize edebilirsiniz. Hatta eski yayınlarda ve sayfalarda zaten kullandığınız görüntüleri bile optimize edebilirsiniz!

ReSmush.it ile Bugün Başlayın!

16. Akışı Düzenle

düzenlemek akışlı

Çok yazarlı bir blog çalıştıran bir içerik pazarlamacısıysanız, Düzenleme Akışı istediğiniz bir eklentidir.

Akışı Düzenle, blogunuzu özel yayın heykelleri ekleyecek, blog yazarlarınız için içerik geri bildirimi bırakacak ve kullanımı kolay bir içerik takvimini yönetmenize olanak tanır. Programda kaldığınızdan ve sürekli güncellediğinizden emin olmak için harika bir eklentidir.

Bugün Akışı Düzenle ile Başlayın!

17. Anket

Polldaddy

Automattic’in Polldaddy, site ziyaretçilerinizle etkileşime geçmek için son derece etkileşimli testler oluşturmanıza olanak tanır.

Sınavlarınıza resim ekleyebilir, hatta YouTube’dan videolar gömebilirsiniz.

Bir pazarlamacı olarak, site ziyaretçilerinizin katılımıyla ilgili derinlemesine raporlarını takdir etmek zorundasınız. Ayrıca, bu raporları CSV, PDF, Google Dokümanlar ve XML dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir biçimde dışa aktarabilirsiniz.

Polldaddy ile Bugün Başlayın!

18. Linkler için Başlık ve Nofollow

Başlık-ve-nofollow-için-linkler

Hepimiz nofollow etiketlerinin harici bağlantılar için harika olduğunu biliyoruz. Ne yazık ki, varsayılan olarak, WordPress bunları kullanmanıza izin vermiyor.

Bağlantılar için Başlık ve Nofollow budur! Bu eklenti ile WordPress’in bağlantı ekle açılır penceresine başlık ve nofollow seçeneklerini hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Yayınlarınızda veya sayfa düzenleyicinizde bir şeyi köprülediğinizde seçenek görünecektir. Fare tıklaması ile etiketlerinizi ekleyin!

Bugün Bağlantılar için Başlık ve Nofollow ile Başlayın!

Bu makalenin, pazarlamacılar için en iyi WordPress eklentilerini keşfetmenize yardımcı olduğunu umuyoruz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, en iyi e-posta pazarlama hizmetleri karşılaştırmamızı da beğenebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map