Verileri Düzenlemek için En İyi 10 WordPress Tablosu Eklentisi (Karşılaştırma)

En İyi WordPress Tablo Eklentileri


WordPress web sitenizde Excel stili bir tablo oluşturmak ister misiniz? Tablolarla, farklı ürünler için özellikleri kolayca karşılaştırabilirsiniz. Birden çok sütun ve satır içeren ürünlerinizin okunması kolay listelerini oluşturmanın harika bir yoludur.

Bu makalede, web sitenizde tablolar oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi WordPress tablo eklentilerinden bazılarını seçtik. Aslında, kendimiz için bir tablo oluşturmak, listemizdeki ilk 5 eklentiyi göstermek için bir tablo eklentisi (TablePress) kullandık! Aşağıdan kontrol et.

Bir Bakışta: En İyi WordPress Tablo Eklentileri

PluginPriceActive Yüklemeler / Satışlar
Ninja Masalarıitibaren 39 $50,000+
TablePressBedava700.000+
CSS3 Duyarlı Tablolar$ 20 / yıl10.000+
Gelişmiş Tablolaritibaren $ 21 / yıl500+
ARPriceitibaren $ 23 / yıl3000+

En İyi WordPress Tablo Eklentisi Nasıl Seçilir?

Piyasada birçok ücretsiz ve premium WordPress tablo eklentisi var. Yeni başlayanlar için WordPress blogları veya web siteleri için en iyi Excel tarzı tablo eklentisini seçmek kafa karıştırıcı olabilir, çünkü seçeneklerin miktarından bunalırlar.

Karışıklığı azaltmanın ve WordPress eklentisi ihtiyaçlarınızı değerlendirmenin en kolay yolu, gereksinimlerinizi mevcut eklentilerin özellikleriyle karşılaştırmaktır.

Tablo eklentileri sürükle ve bırak üreticileri, filtreler, sıralama, sayfalandırma, duyarlı tasarım, stil seçenekleri, medya desteği ve içe / dışa aktarma işlevleri gibi özelliklere sahiptir.

Bu görevi sizin için daha da kolaylaştırmak amacıyla, bu makalede en popüler WordPress tablo eklentilerini listeledik. WordPress web siteniz için hangisinin en iyi tablo eklentisi olduğuna karar vermek için her eklentiyi ve özelliklerini hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz..

Bununla birlikte, deneyebileceğiniz en iyi WordPress tablo eklentilerine göz atalım.

1. Ninja Masaları

Ninja Masaları

Ninja Tables premium bir WordPress masa eklentisidir. Sütunları ve satırları hızlı bir şekilde yeniden düzenleyebileceğiniz bir sürükle ve bırak tablo oluşturucu ile birlikte gelir. Ayrıca medya desteğine sahiptir, böylece tablolarınıza resim ve diğer verileri ekleyebilirsiniz.

Eklentinin sütunlar ve satırlar için renk seçenekleri vardır. Tablolarınıza özel stiller ekleyebilir ve kullanıcı deneyimini geliştirebilirsiniz. Ninja Tablolar, tüm ekran boyutlarında harika görünen tamamen duyarlı tablolar oluşturmanıza olanak tanır.

2. TablePress

TablePress

TablePress piyasadaki en popüler ücretsiz WordPress masa eklentisidir. Kolayca basit, güzel tablolar oluşturmanıza olanak tanır. Arka uçta, tek bir kod satırı yazmadan veri eklemenize yardımcı olan elektronik tablo benzeri bir arayüze sahiptir.

Kısa kodları kullanarak tabloları sayfalarınıza, yayınlarınıza ve widget alanlarınıza ekleyebilirsiniz. TablePress filtreleri, sayfalandırmayı ve sıralamayı destekler. Excel, CSV, HTML ve JSON dosyalarından tabloları içe / dışa aktarmanıza olanak tanır. Etkin bir TablePress örneği için yukarı kaydırın ve bu makaledeki tabloya bakın!

3. CSS3 Duyarlı Tablolar

CSS3 Duyarlı Tablolar

CSS3 Responsive Tables, duyarlı bir WordPress tablo eklentisidir. Tablolar oluşturmak ve farklı ürünler için fiyatları karşılaştırmak için kullanılabilir. Tablolar için tonlarca seçenek içeren sınırsız satır ve sütun ekleyebilirsiniz.

20’den fazla renk seçeneği, 2 tablo stili, etkin sütunlar, vurgulu renk stilleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Eklenti simgeleri, araç ipuçlarını ve şeritleri destekler. Ayrıca verileri kolayca diğer dosya formatlarına aktarmanızı / dışa aktarmanızı sağlar.

4. Gelişmiş Tablolar

Gelişmiş Tablolar

Advanced Tables, WordPress için başka bir premium tablo eklentisidir. Kolayca Excel tarzı basit tablolar oluşturmanıza olanak tanır. Bir kısa kod ile tablonuzu WordPress yayınlarınızda veya sayfalarınızda görüntüleyebilirsiniz. Medya desteğine sahiptir, bu da tablolarınızın sütunlarına ve satırlarına resim ekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, tabloyla birlikte yüzen yapışkan bir başlık da ekleyebilirsiniz. WordPress tablolarınız için sıralama, sayfalandırma ve özel stilleri destekler.

5. Fiyat

ARPrice

Adından da anlaşılacağı gibi ARPrice, WordPress için bir fiyatlandırma tablosu eklentisidir. Fiyatlandırma planları ve karşılaştırma tabloları oluştururken işinizi kolaylaştırmak için 300’den fazla fiyatlandırma tablosu şablonu ile birlikte gelir.

Gerçek zamanlı bir editörü var. Bir tema seçebilir, araçları sürükleyip bırakabilir, renkleri değiştirebilir ve tabloyu gerektiği gibi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca WordPress tablolarınıza resim ve şeritler eklemenizi sağlar.

6. WP Tablo Oluşturucu

wp masa oluşturucu

WP Table Builder bir sürükle & güzel ve duyarlı tablolar oluşturmanızı sağlayan WordPress tablo eklentisini bırakın. Ürün karşılaştırma tabloları, fiyatlandırma tabloları, liste tabloları vb. Gibi her türlü tablo oluşturabilirsiniz..

Şu anda, 5 öğesi vardır – Metin, Resim, Liste, Düğme, & Yıldız Derecelendirmesi. Tüm bu unsurlar bireysel seçeneklerle gelir. Eklentinin en iyi kısmı Hücre Yönetimi Modudur. Satır / sütun eklemenizi ve kaldırmanızı ve hücreleri bölmenizi / birleştirmenizi sağlar. Kısa kodları kullanarak istediğiniz yere tablo ekleyebilirsiniz.

7. Lig Tablosu

Lig tablosu

League Table, güçlü bir premium WordPress masa eklentisidir. Tablo başına 105 seçenek, hücre başına 17 seçenek ve 13 genel seçenek ile birlikte gelir. Herhangi bir tablo türü oluşturmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir çok sütunlu sıralama sistemine sahiptir..

Verileri girmenizi ve tablolarınızı kolayca yönetmenizi sağlayan elektronik tablo benzeri bir düzenleyiciye sahiptir. Herhangi bir hücre özelliğini renklerle vurgulayabilirsiniz. Bu eklentinin en eşsiz özelliği tipografik stilleri ve matematiksel formülleri desteklemesidir..

8. Ultimate Tabloları

Nihai Tablolar

Ultimate Tables başka bir ücretsiz WordPress tablo eklentisidir. WordPress yönetici alanınızdan kolayca tablo oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Kenar çubuğunuzda, altbilginizde ve web sitenizin diğer widget’lı alanlarında tablo görüntülemek için kullanabileceğiniz bir widget vardır.

Tablo hücrelerine HTML, CSS ve metin eklemenizi sağlar. Ultimate Tables, sayfalandırma, kısa kod, arama kutusu ve özel tasarımlar için destek sunar.

9. wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables en popüler ücretsiz WordPress tablo eklentilerinden biridir. WordPress’te hızlı bir şekilde tablo oluşturmak için Excel, CSV, JSON ve XML dosyalarını yüklemenizi sağlar.

Renkleri değiştirmek, başlıkları yeniden adlandırmak, verileri yeniden sıralamak ve tablolarınızı şekillendirmek için CSS eklemek için özel seçeneklere sahiptir. Eklenti toplamda 150 satıra kadar eklemenize izin verir.

10. Veri Tabloları Oluşturucu

Veri Tablosu Oluşturucu

Data Tables Generator, WordPress için popüler bir tablo eklentisidir. Herhangi bir kod yazmadan WordPress kontrol panelinizden güzel, duyarlı tablolar oluşturmanıza olanak tanır. Diyagramları, grafikleri ve çizelgeleri destekler. Tablonuzdaki verilerden diyagramlar oluşturabilirsiniz.

Sütunlar ve satırlar için renkleri özelleştirmenizi sağlar. Kullanıcılarınızın ön uçtan PDF, Excel ve CSV dosyalarına veri aktarmasına izin verebilirsiniz. Matematiksel formülleri de destekler.

Bu listenin, ihtiyaçlarınıza en uygun WordPress tablo eklentisini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Bu yayını faydalı bulduysanız, en iyi WordPress takvim eklentileri (Google takvim senkronizasyonu) listemize göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map