WooCommerce’de Dropshipping için En İyi 8 Oberlo Alternatifleri Karşılaştırıldı

woocommerce için oberlo alternatifi


WooCommerce için Shopify için Oberlo’ya benzer bir dropshipping uygulamasına mı ihtiyacınız var??

Endişelenmeyin, Oberlo kadar iyi en iyi alternatifleri bulmanıza yardımcı olacağız. Bu makalede, size WooCommerce için en iyi Oberlo alternatiflerinden bazılarını göstereceğiz.

WooCommerce için En İyi Oberlo Alternatiflerini Seçme

Aşağıda belirtilen tüm eklentiler WooCommerce platformunuza sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Sektörünüzden bağımsız olarak, bu eklentiler dropshipping işinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olur. İşte bu çözümlerde yaygın olarak bulacağınız bazı temel özellikler.

 1. Seçili ürünleri kolayca içe aktarın
 2. İçe aktarmalarınızı doğrudan WordPress kontrol panelinizden yönetin
 3. Tüm temalar ve eklentilerle mükemmel uyumluluk
 4. WooCommerce ve WordPress ile kolay entegrasyon

Şimdi başlayalım ve bu eklentilerin ne olduğunu öğrenelim.

1. Dropship.Me

WooCommerce için oberlo alternatifleri

Dropship: WordPress ve WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde entegre edilebilen dropshipping girişimcileri için en popüler Oberlo alternatiflerinden biridir. Ünlü bir Çin e-Ticaret mağazası olan AliExpress’ten WordPress web sitenize sorunsuz bir şekilde aktarılabilen 50.000’den fazla ürün sunuyor. Bu eklentiyi web sitenizde kullanabilir ve listelenen ürünleri hemen satmaya başlayabilirsiniz.

En güvenilir çözümlerden biridir ve ürünlerini ziyaretçilerinize satmaya başlamadan önce herhangi bir araştırmaya ihtiyacınız yoktur. Burada listelenen tüm ürünler uzmanlar tarafından elle seçilir ve profesyonel başlıklar ve resimlerle listeye eklenir. İstediğiniz ürünü arama seçeneğiyle arayabilir ve tek bir tıklamayla sitenize aktarabilirsiniz.

2. WooDropship

WooDropship, her AliExpress ürününü WordPress web sitenizde kolayca satmanızı sağlayan başka bir şaşırtıcı eklentidir. Tek yapmanız gereken bu eklentiyi WooCommerce ile entegre etmek ve ardından mağazanıza erişmek için WooDropship’e izin vermek. Daha sonra ürünlerini doğrudan mevcut mağazanızdan satmaya başlayabilirsiniz..

Bu eklenti tüm modern temalarla ve gelişmiş eklentilerle çalışır. Hangisini sizin için uygunsa, mevcut mağazanızla veya yepyeni mağazanızla entegre edebilirsiniz. Ürünlerini mağazanıza aktarmak için Chrome uzantısını kullanabilirsiniz. Bu, işleri sizin için daha basit ve daha hızlı hale getirir ve zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca, ürün ayrıntılarını marka gereksinimlerinize uyacak şekilde düzenlemenizi sağlar.

3. Spocket

Spocket, güvenilir ve başarılı bir dropshipping işi oluşturmak için en iyi çözümlerden biridir. Bu eklenti, listelenen ürünlerini ziyaretçilerinize satmaya başlamadan önce denemenizi sağlar. Ürünlerinizi dünyanın her yerinden 1000’den fazla farklı dropshipping tedarikçisinden seçebilirsiniz. WooCommerce ülke listenize nasıl yeni bir ülke ekleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, işte size bir rehber.

Ürünü kendiniz test etmek, ne sattığınızı anlamanıza yardımcı olur ve ayrıca iyi olmadığını düşündüğünüz ürünleri de devre dışı bırakabilirsiniz. İşletmeniz ABD’de bulunuyorsa, iyi haber şu ki, teslimatlarınız çok hızlı olabilir. Bunun nedeni, ürünlerin% 60’ının ABD merkezli olmasıdır. Ayrıca kredi kartı eklemeden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

4. Damlalanmış

WooCommerce için oberlo alternatifleri

Dropified, WooCommerce ile entegre edilebilen bir başka şaşırtıcı Oberlo alternatifidir. Bu eklenti süper güçlü bir uygulamadır ve dropshipping işinizi başarılı kılmak için en gelişmiş özelliklerden bazılarıyla birlikte gelir. Burada, ürünleri ayrı ayrı aramanıza bile gerek yoktur. Her yeni ürün eklendiğinde sizi uyaracaktır. Ayrıca fiyat değişiklikleri hakkında bilgilendirilirsiniz.

WordPress sitenize ürün eklemek sadece bir tık ötenizde. Stokta olmayan ürünleri satmadığınızdan emin olmak için envanter seviyelerinizi otomatik olarak günceller. Gönderinizi takip etmenize bile izin verir, böylece nerede olduğunu ve müşterinize zamanında ulaşıp ulaşmadığını bilirsiniz.

5. Beeketing

Beeketing, dropshipping eklentisi

Beeketing, mağazanızın satışlarını kolaylıkla artıran bir WooCommerce uzantısıdır. Bu eklenti ile gelirinizi artırmak için çeşitli özellikleri kullanabilirsiniz. Bir Facebook sohbet seçeneği, geri sayım sepeti ile birlikte gelir, hatta alıcılarınızı ürünlerinizi satın almaya teşvik etmek için indirimler için kupon kodları ekleyin.

Bu eklenti 30 saniyeden daha kısa sürede WooCommerce eklentinizle bütünleşir. Ayrıca, gerçek zamanlı raporları izleyebilir ve daha iyi sonuçlar için performansınızı optimize edebilirsiniz.

6. Ezusy

AliExpress ürünlerini WordPress destekli WooCommerce mağazanıza aktarmak istiyorsanız Ezusy sizin için en iyi seçenektir. Ezusy ile ürünlerinizi mağazanıza eklemeden önce özelleştirmek kolaydır. Ayrıca, AliExpress’e manuel olarak sipariş vermek zorunda değilsiniz. Sizin için otomatik olarak yapar.

Ürün güncellemeleri ve fiyat değişiklikleri hakkında da sizi bilgilendirir. Ürünlerinizi sadece 3 basit adımda satmaya başlayabilirsiniz. İlk önce mağazanızı Ezusy ile bağlayın. Daha sonra satmak istediğiniz ürünleri içe aktarabilir ve son olarak ürünleri mağazanıza gönderebilirsiniz.

7. WooCommerce Dropshipping

WooCommerce Dropshipping, dropshipping ile ilgili her şeyi basitleştiren harika bir mağaza yönetim aracıdır. Bu aracı mağazanızı yönetmek, tedarikçileri mağazanızdan bir satın alma işlemi hakkında bilgilendirmek, envanteri içe aktarmak ve çok daha fazlası için kullanabilirsiniz. Ayrıca, ürünlerinizi tedarikçilere göre farklı kategoriler altında gruplamanıza olanak tanır.

Bir ürün satın alınırsa tedarikçiniz e-posta yoluyla otomatik olarak bilgilendirilir. Ayrıca, alıcılarınız için bir paketleme fişi PDF dosyası oluşturabilirsiniz. Bu dosya, satın alma işlemi yapıldığında bildirim postasına eklenebilir.

8. WooCommerce Dropshippers

WooCommerce Dropshippers, WooCommerce özellikli WordPress web sitenizle mükemmel çalışan dropshipping girişimcileri için tamamen işlevsel ve zengin özelliklere sahip bir çözümdür. Bu eklenti, işletmenizi doğrudan WordPress kontrol panelinizden yönetmenize olanak tanır. Damla nakliyecilerinin herhangi bir gönderi hakkında mağazanın yöneticisine bilgi göndermesine izin verir.

Eklenti PayPal’ı da destekler, böylece yönetici ödemelerini göndericilerine kolayca yapabilir. Satışlarınızı yönetici panelinizden de izleyebilirsiniz. Hatta bir ürünün sevkiyatını takip etmenize ve damla göndericinin zamanında teslim etmesini sağlar.

Bunlar, çevrimiçi mağazanız için deneyebileceğiniz en iyi Oberlo alternatiflerinden bazılarıdır. E-Ticaret mağazanızı ayarlamak için yardıma ihtiyacınız varsa, size yardımcı olabilecek bir kılavuz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map