WordPress Çoklu Site Ağları için En İyi 10 Eklenti (2020)

en iyi wordpress çoklu site eklentileri


En iyi WordPress çoklu site ağ eklentilerini mi arıyorsunuz??

WordPress eklentileri, çok siteli ağınızdaki özellikleri genişletmek için kullanılabilir. Ancak, kelimenin tam anlamıyla binlerce ücretsiz ve premium eklenti olduğundan, yeni başlayanlar için en iyilerini bulmak zor olabilir. Çok bölgeli ağ potansiyelinizi geliştirecek ve profesyonel bir şekilde büyüyecek eklentilere ihtiyacınız var, ancak bunları nasıl arayacağınız hakkında bir fikriniz yoksa sinirli hissedebilirsiniz..

Bu nedenle, bu makalede, web sitenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak WordPress çok alanlı ağlar için 10 temel eklentiyi paylaşarak size zaman ve karışıklık kazandıracağız.

1. WPForms

WPForms

WPForms, dünyadaki en iyi WordPress iletişim formu eklentisidir. Kullanıcı kayıt formları, giriş formları, konuşma formları, çok sayfalı formlar ve daha fazlasını oluşturmak için kullanılabilir. Çok bölgeli ağınızdaki tüm alt sitelerin gereksinimlerini karşılayabilecek sağlam bir form eklentisine ihtiyacınız olacak.

Formlarınıza alan eklemek için basit bir sürükle ve bırak arayüzü vardır. Alanların yazı tiplerini, renklerini, arka planlarını vb. Tamamen özelleştirebilirsiniz. WPForms, web sitenize hızlı bir şekilde bir iletişim formu veya yaygın olarak kullanılan diğer formları eklemek için kullanılabilen yerleşik form şablonları da sunar. Sayfalarınızdaki formları görüntülemek için kısa kodları ve şablon etiketlerini destekler.

Bu eklenti hakkında daha fazla bilgi edinmek için eksiksiz WPForms incelememize göz atmalısınız..

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights, WordPress çoklu site ağları için en iyi Google Analytics eklentisidir. Ağınız ve alt siteleri için trafik kaynaklarını izlemek için kullanılabilir. Kurulduktan sonra, MonsterInsights, web sitenizin trafiğinin WordPress panonuzdaki grafik sunumunu gösterir. Çok bölgeli bir ağda, tüm alt sitelerinizin trafiğini tek bir yerde izlemek için kullanılabilir.

Bu makaleye göz atın Google Analytics’i bir WordPress çok bölgeli ağda kurma MonsterInsights’ı kullanmaya nasıl başlayacağınızla ilgili adım adım eğitim için. Her bir alt site için MonsterInsights kontrol panelini etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlar. Eklentinin durumunu kontrol etmek için ağ ayarlarını kullanabilirsiniz.

Daha yararlı ayrıntılar için MonsterInsights incelememizi kaçırmayın.

3. Yoast SEO

Yoast

Yoast SEO, dünyanın en popüler WordPress SEO eklentisidir. Alt sitelerinizi arama motorları için optimize etmek için kullanılabilir. Her bir alt site için ayrı ayrı meta veri eklemek üzere yapılandırabilirsiniz. Ayrıca yayınlarınız ve sayfalarınız için meta bilgileri ayrı olarak eklemenizi sağlar.

Eklentinin sayfadaki göstergeleri, içeriğinizin kalitesini artırmanıza yardımcı olur. 1 tıklama ile bir XML site haritası oluşturabilirsiniz. Yoast SEO, web sitenizdeki yinelenen içeriği önlemek için kanonik URL’leri destekler ve sizi potansiyel cezalardan kurtarır. Ayrıca, web sitenizin trafiğini artırmak için yayınlarınıza dahili bağlantılar eklemenizi de önerir.

Bu olmazsa olmaz SEO eklentisinden en iyi şekilde yararlanmak için Yoast SEO incelememize göz atın.

4. WP Roketi

WP Roketi

WP Rocket mükemmel ve güçlü bir WordPress önbellek eklentisidir. Birkaç tıklamayla web sitelerinizin yüklenme süresini artırabilir. Eklenti, WordPress sitenizde etkinleştirildikten sonra başlatılır. Sayfa önbellekleme, önbellek önyükleme, statik dosya sıkıştırma, tembel yükleme görüntüleri ve daha fazlasını kolaylaştırır. WP Rocket, içeriğe veya sayfalara zarar vermeden web sitenizin hızını artırır.

Web sitenizdeki içeriği ve dosyaları önceden yüklemek için akıllıca çalışır, böylece kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiğinde içeriğinizin bir çırpıda yüklendiğini görürler. WordPress çoklu site ağları için şiddetle tavsiye edilen bir eklentidir.

5. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster, dünyadaki en güçlü olası satış ve dönüşüm optimizasyon yazılımıdır. Alt sitelerinizde optin kampanyaları oluşturmak için kullanılabilir. Her ek sitede farklı kampanyalar oluşturmak için bu eklentiyi ağda etkinleştirebilirsiniz. Sürükleme, ışık kutusu açılır penceresi, tam ekran karşılama minderi, kayan çubuk ve daha fazlası dahil olmak üzere birden çok kampanya türüne sahip basit bir sürükle ve bırak tabanlı kullanıcı arayüzü vardır..

Güçlü ile geliyor Çık-Intent® vazgeçen web sitesi ziyaretçilerinizi abonelere ve müşterilere dönüştürmeye yardımcı olan bir teknoloji. OptinMonster, sitelerinizdeki kullanıcı katılımını artırmak için binlerce eklenti, hizmet ve yazılımla sorunsuz entegrasyona sahiptir.

Daha fazla bilgi için uzmanlarımızdan bu eksiksiz OptinMonster İncelemesine göz atmalısınız..

6. Çoklu Site Geliştirmeleri

Çoklu Site Geliştirmeleri

Adından da anlaşılacağı gibi, Multisite Enhancements, WordPress multisite ağınızın yönetici alanını optimize etmek için güçlü bir WordPress eklentisidir. Alt sitelerinizin kaynakları hakkında, tek tek sitelerdeki etkin eklentiler, etkin temalar ve alt temalar da dahil olmak üzere, ağ kontrol panelinde ek bilgiler görüntüler. Ayrıca, ağ yöneticisini kişiselleştirebilirsiniz

Ayrıca, alt sitelerin yöneticileri için deneyimi de geliştirir. Çok Site Geliştirmeleri eklentisi, yöneticiler için en yararlı olan bilgileri gösterir ve arka uçtaki gereksiz ayrıntıları gizler. Hepsinin en iyisi? Bu kullanışlı eklentiyi indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

7. Kullanıcı Değiştirme

Kullanıcı Değiştirme

User Switching, çok siteli ağlar için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Ağ yöneticinizden oturum açmadan veya oturumu kapatmadan alt sitelerinize geçmenizi sağlar. Alt sitelerinizdeki temaları ve eklentileri test etmenize yardımcı olur. Ayrıca, her bir web sitesindeki diğer özellikleri ve kullanıcı yönetici rollerini test edebilirsiniz.

Testi bitirdikten sonra, oturum açmadan her zaman ağ yöneticisine geri dönebilirsiniz. Tamamen güvenlidir ve alt sitelerin moderatörlerinin çok bölgeli ağ yönetici alanınıza erişememelerini sağlar.

8. SeedProd

SeedProd

SeedProd en iyi bakım modudur ve WordPress yakında piyasaya eklentidir. Geliştirme modu sırasında alt sitelerinizde bakım modu oluşturmak ve yakında gelecek sayfalar için kullanılabilir. Çok kullanışlıdır ve siteniz devam ederken gelen site ziyaretçilerine profesyonel bir izlenim vermek istediğinizde kullanışlı olur.

Yakında çıkacak sayfaları tamamen özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, ziyaretçilerin web sitenizin ne zaman hazır olacağını bildirmek için bir geri sayım sayacı görüntülemenizi sağlar. SeedProd başlangıç ​​dostu ve kurulumu çok kolay.

Daha fazla ayrıntı için eksiksiz SeedProd incelememize göz atın.

9. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

Constant Contact popüler bir e-posta pazarlama ve e-posta otomasyon servisidir. Tek tıklamayla binlerce e-posta göndermek için WordPress çoklu site ağlarıyla kolayca entegre olur. Web sitenize güzel bir abonelik formu ekleyebilir ve güncellemeleri ziyaretçilerinizle paylaşmak için bir e-posta listesi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, Sürekli İletişim e-postaları planlamanıza, pazarlama otomasyonu kampanyaları oluşturmanıza ve daha pek çok şey yapmanızı sağlar. Web sitenizi doğru şekilde tanıtmak için tam teşekküllü bir çözümdür.

Bu yüksek verimli e-posta pazarlama hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzmanlarımızdan gelen bu Sabit İletişim incelemesine göz atın.

10. UpdraftPlus

Updraftplus

UpdraftPlus güçlü bir WordPress yedekleme eklentisidir. Çok siteli bir ağ onlarca veya yüzlerce alt siteye sahip olabilir ve tüm web sitelerinizin güvenli olduğundan emin olmak için bir yedek eklenti kullanmak önemlidir. UpdraftPlus tüm siteleriniz için otomatik yedeklemeler oluşturabilir, böylece yeni özellikleri denemekten çekinmeyin.

Yedeklemeleri bilgisayarınıza veya bulut sürücülerine kaydetmenizi sağlar. Sadece yedeklemeyi oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda bir web sitesini 1 tıklamayla geri yüklemek için de bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Güvenli ve sağlamdır, web sitesi yedeklerinizi yönetmek için güvenli bir şekilde ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Daha fazla bilgi için UpdraftPlus incelememize göz atabilirsiniz..

Bu makalenin, bir WordPress çoklu site ağı için en önemli eklentileri bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Çevrimiçi gelirinizi artırmak için en iyi WordPress eklentileri listemize de göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map