WordPress için 7 En İyi Sosyal Kanıt Eklentisi (Karşılaştırıldı)

WordPress için En İyi Sosyal Kanıt Eklentileri


WordPress için en iyi sosyal kanıt eklentilerini mi arıyorsunuz??

Potansiyel bir müşteri web sitenize geldiğinde, ürününüzün parasına ve zamanına değip değmeyeceğini bilmezler. Onları ürününüzü denemeye ikna etmek için işinizin etrafında sosyal kanıt oluşturmalısınız.

Bu makalede, WordPress için en iyi sosyal kanıt eklentileri arasından seçilmiş seçimlerimizi paylaşacağız.

1. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse piyasadaki en iyi sosyal kanıt bildirimleri app. Sitenize katılımı artırmak için, web sitenizde anında doğrulanmış müşteri etkinliğini anında görüntüler. Fikir şu ki, başkalarının aynı şeyi yaptığını görürlerse birini herhangi bir işlem yapmaya ikna etmek kolaydır. Uygulama, kullanıcı etkinliklerini gerçek zamanlı olarak izler ve güveni artırmak için ekranda konumlarıyla birlikte görüntüler.

TrustPulse uygulaması gerçek satın alımları, kayıt işlemlerini, kullanıcı etkinliğini ve daha fazlasını izler ve vurgular. Gelişmiş kuralları ve zamanlama kontrolü ile sosyal kanıt bildirimlerini doğru kitleye doğru zamanda gösterebilirsiniz.

Dönüşümlerinizi artırmanıza olanak tanır ve işinizi büyütmenize yardımcı olur. Yerleşik sosyal kanıt kutusu şablonunu kullanabilir veya kutuyu tamamen özelleştirebilirsiniz. TrustPulse, WordPress, Shopify, BigCommerce vb.Gibi tüm popüler platformlarla harika çalışır..

TrustPulse’u bugün edinin!

2. Gelişme

Ovation gelişmek

Thrive Ovation, sosyal kanıt eklemek için popüler bir WordPress referans eklentisidir. Yorumları tek bir tıklamayla referanslara dönüştürmenizi sağlar. Eklenti, güzel referanslar yapmak ve bunları web sitenizde görüntülemek için yorumlardan ad ve fotoğraf gibi yararlı bilgiler toplar.

Sosyal sayfalarınızdan daha fazla referans toplamak için Thrive Ovation’ı Facebook ve Twitter ile entegre edebilirsiniz. Referansları toplamak, müşterilere bildirim göndermek ve daha fazlası için bir açılış sayfası bile oluşturabilirsiniz..

Yorumlar, sosyal kanallar ve web sitesi sayfalarından tüm referanslarınızı yönetmek için güçlü bir kontrol paneli sunar. WordPress içindeki referansları manuel olarak da kabul edebilir veya reddedebilirsiniz.

Thrive Ovation’ı bugün edinin!

3. WPForms

WPForms

WPForms en yeni başlayanlar için uygun WordPress iletişim formu eklentisidir. Bir referans formu, ön uç kullanıcı gönderme formu, kullanıcı kaydı, bize ulaşın, anket ve anket vb.Dahil olmak üzere herhangi bir form oluşturmanıza izin verir..

Referansları kabul etmeden ve yayınlamadan önce incelemek için bir kullanıcı arabirimi gönderim formu oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, gönderilen yorumları WordPress kontrol panelinizde inceleyebilirsiniz. Hatta yorumlar için özel bir yazı türü oluşturun ve mevcut blog yayınlarınızdan ayırın.

WPForms’u bugün edinin!

4. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster en iyi potansiyel müşteri oluşturma ve dönüşüm optimizasyonu eklentisidir. Güçlü ile geliyor Exit-Intent® teknolojisi terk eden ziyaretçilerinizi abonelere ve müşterilere dönüştürmenize olanak tanır. Kampanyalarınıza sosyal kanıt ekleyerek daha da fazla dönüşüm sağlayabilirsiniz!

Form gönderimlerini teşvik etmek için sosyal kanıtı kullanan Syed Balkhi’nin pop-up örneğine bir göz atın.

sosyal kanıt açılır pencere

OptinMonster’ı bugün edinin!

5. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

Constant Contact, piyasadaki popüler bir e-posta pazarlama hizmetidir. Sürekli İletişim ile bir optin formu oluştururken, daha fazla kaydolmayı teşvik etmek için bültene zaten abone olan kişilerin sayısını görüntüleyebilirsiniz..

Dönüşümlerinizi hızlandırmak için Constant Contact’ı OptinMonster gibi favori pazarlama araçlarınızla kolayca entegre edebilirsiniz.

Bugün Sürekli İletişim Alın!

6. Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar WordPress için ücretsiz bir sosyal paylaşım eklentisidir. Facebook, Pinterest, Twitter, E-posta vb. Gibi birden fazla sosyal düğme ile birlikte gelir. Bu eklenti ile kitlenize güven oluşturmak için paylaşım sayılarını görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal düğmeler için çeşitli stil seçenekleri vardır. Bir stil seçebilir ve web sitenizin temasına göre özelleştirebilirsiniz. Eklenti, gönderinin altında ve üstünde sosyal paylaşım düğmelerini de görüntülemenizi sağlar..

Hafif bir eklentidir ve site hızınızı etkilemez. Paylaşılan Sayımlar, Pinterest Görüntüsü ve Önbellek Durumu dahil olmak üzere eklentiler sunar.

Paylaşılan Sayımları bugün edinin!

7. BildirimX

Notificationx

NotificationX ücretsiz bir WordPress sosyal kanıtı ve FOMO eklentisidir. Eklenti, yeni başlayanların web sitenizde bildirim uyarıları ayarlamasını ve güven oluşturmasını kolaylaştırır. İndirme sayısı, yorumlar, satışlar, incelemeler ve daha fazlası gibi farklı bildirimler göstererek dönüşümlerinizi artırır..

Özel indirim tekliflerini ve sosyal kanıt bildirimlerini görüntülemek için kullanabileceğiniz bir bildirim çubuğu ile birlikte gelir. Eklenti ayrıca bir aciliyet duygusu oluşturmak için bir geri sayım sayacı eklemenize izin verir.

NotificationX, WooCommerce, Easy Digital Downloads, Zapier, MailChimp, LearnDash ve diğer popüler eklentilerle entegre olur.

NotificationX’i bugün edinin!

Bu makalenin WordPress için en iyi sosyal kanıt eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Etkileşimi artırmak için en iyi WordPress bildirim çubuğu eklentileri hakkındaki kılavuzumuza göz atmak da isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me