WordPress için En İyi 10 Kullanıcı Girişi ve Kayıt Eklentisi (2020)

en iyi kullanıcı giriş ve kayıt eklentileri


Kullanıcı giriş ve kayıt işlemlerini her zamankinden daha pürüzsüz hale getirmek ister misiniz? O zaman doğru kullanıcı giriş ve kayıt eklentilerini kullanmanız gerekir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce eklenti var. Ve biraz araştırma yaparak, her birinin sizin için en iyi seçenek olduğunu iddia ettiğini fark edeceksiniz. Karışıklık burada başlıyor. Ama endişelenme.

En iyisini seçmenize yardımcı olmak için, görevinizi daha kolay hale getirecek en iyi kullanıcı giriş ve kayıt WordPress eklentilerinin bir listesini bulduk.

Bu listedeki tüm eklentiler şaşırtıcı özelliklerle yüklendi ve formlarınızı birkaç hızlı ve kolay adımda oluşturmanıza izin verin. Öyleyse kontrol edelim.

1. WPForms

WPForms, kullanıcı kayıt eklentisi, kullanıcı giriş eklentisi

WPForms web sitenizde farklı form türleri oluşturmanıza olanak tanıyan en popüler WordPress form oluşturucu eklentilerinden biridir. Eklenti, ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolayca özelleştirilebilen önceden oluşturulmuş şablonlarla birlikte gelir.

WPForms’u kullanarak spam koruma özelliğiyle güzel özel kayıt formları oluşturabilirsiniz. Eklenti, herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan diğer popüler eklentilerle sorunsuz bir şekilde çalışır.

İlişkili: HIZLI e-posta listenizi büyütme.

Giriş ve kayıt formlarının yanı sıra, ödeme seçeneklerini entegre edebilir, anlık bildirimleri etkinleştirebilir, çok sayfalı formlar oluşturabilir, koşullu mantık ekleyebilir ve onunla çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu eklentiyi 39 $ ‘a kadar düşük bir fiyata satın alabilirsiniz.

2. MonsterInsights

monsterinsights

MonsterInsights, kullanıcılarınızın web sitenizle nasıl etkileşime geçtiğini izlemenizi sağlayan en iyi eklentilerden biridir.

Bu eklentiyi yükleyerek, oturum açmış kullanıcılarınızın etkinliklerini izleyebilir ve sitenizdeki davranışlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, özel kayıt ve giriş formu görünümlerinizi ve gönderimlerinizi izlemenizi sağlar.

Aşağıda, yararlı bulduğunuz MonsterInsights’ın birkaç izleme özelliği bulunmaktadır:

 • İndirme izleme
 • Reklam izleme
 • Satış ortağı bağlantı izleme
 • AMP sayfalarını izleme

3. ÜyeBasın

MemberPress

MemberPress WordPress eklentisi, bir satır kodu yazmadan bir üyelik sitesi oluşturmanıza yardımcı olan mükemmel bir üründür. Üyelik sitenizde kolayca kullanıcı girişleri ve kayıt formları oluşturmanızı sağlar. İster acemi ister ileri düzey bir WordPress kullanıcısı olun, bu eklentiyi sezgisel bulacaksınız.

Eklenti, forumları üyelik web sitenize entegre etmenizi sağlayan BBPress eklentisi ile sorunsuz entegrasyonu destekler.

4. ProfileBasın

ProfilePress, kullanıcı giriş eklentisi, kayıt eklentisi

ProfilePress, web sitenizde güzel ve duyarlı WordPress kayıt formları oluşturmanıza izin veren başka bir şaşırtıcı eklentidir. Özel giriş formu, ön uç şifre sıfırlama formu, kullanıcı profili sayfası ve daha fazlasını oluşturmak için bile kullanabilirsiniz..

Eklenti, WooCommerce, BuddyPress, bBPress ve web sitenizde kullanıyor olabileceğiniz diğer birçok eklenti de dahil olmak üzere tonlarca popüler eklenti ile sorunsuz entegrasyonu destekler. Kullanıcıların ön uçtan avatar yüklemelerine bile izin verebilirsiniz.

5. Giriş & InkThemes ile erişim

Giriş ve Erişim wordpress eklentisi

Giriş & InkThemes ile WordPress eklentisine erişin, Captcha ile özelleştirilmiş giriş formları oluşturmanıza izin verir, böylece otomatik spam girişleri konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sitenizin ön ucunda kullanıcı girişine izin verebilirsiniz. Eklentinin kurulumu, yapılandırılması ve kullanımı çok kolaydır. Tarayıcılar ve tüm modern WordPress temalarıyla uyumludur.

Giriş ve kayıt formları oluşturmaya ek olarak, bu eklenti, formlarınıza Kayıt düğmesi gibi cazip harekete geçirici mesaj düğmeleri eklemenizi sağlar.

Kullanıcılarınızın kendi şifrelerini oluşturmalarına ve her oturum açtıklarında veya oturumu kapattıklarında istediğiniz sayfalara yönlendirmelerine izin verebilirsiniz. Eklenti, giriş sayfasındaki videoları destekler ve kullanıcılarınızın Facebook, Twitter vb. Sosyal hesapları üzerinden oturum açmasına olanak tanır..

6. Nextend Sosyal Giriş

, kullanıcı giriş eklentileri, kayıt eklentileri

Nextend Social Login, WordPress için kullanıcılarınızın sosyal platformlarını kullanarak web sitenize giriş yapmalarını sağlayan duyarlı bir kullanıcı giriş ve kayıt eklentisidir. Şu anda Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden sosyal girişi destekliyor.

Bunun yararı, kullanıcının sitenize kaydolmak için ayrıntıları doldurması gerekmemesidir. Bunun yerine, zaten bir hesap oluşturdukları bu platformlardan birini kullanarak oturum açabilirler.

Kullanıcılarınızın oturum açmasına izin vermek istediğiniz herhangi bir seçeneği ekleyebilir ve ayrıca sosyal oturum açma düğmelerini görüntülemek istediğiniz konumu seçebilirsiniz.

7. WPBrigade LoginPress

LoginPress Eklentisi, kullanıcı giriş eklentisi, kayıt eklentisi

WPBrigade LoginPress, WordPress web sitenize özel giriş formları eklemenizi sağlayan ücretsiz bir giriş eklentisidir. Eklenti tonlarca şaşırtıcı özellikle yüklüdür, böylece basit bir form eklemekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Önceden tasarlanmış şablonları kullanmak, bir logo eklemek, özel bir giriş hata mesajı görüntülemek ve daha fazlası, web sitenizde çarpıcı bir giriş formu oluşturmak için mükemmel seçenekler sunar. Form arka planınızı mükemmel bir renk veya resim ile bile şekillendirebilirsiniz.

Google Recaptcha seçeneği, formunuzu tüm güvenlik tehditlerine karşı güvende tutmanıza yardımcı olur. Eklenti ayrıca otomatik giriş, sosyal giriş, giriş yönlendirmelerini destekler ve hatta giriş seçeneklerini de sınırlamanıza izin verir.

8. CM Kayıt ve Davet Kodları

kullanıcı giriş eklentisi, kayıt eklentisi, CM Kayıt ve Davet kodu

İle CM Kayıt ve Davet Kodları, web siteniz için çarpıcı kullanıcı giriş ve kayıt formları bulabilirsiniz. Bu formları kullanarak web sitenize kimlerin kaydolabileceğini yönetebilirsiniz.

Tek bir satırı kodlamanıza gerek kalmadan Ajax tabanlı açılır pencere girişleri ve kayıt formları oluşturmanıza olanak tanır. Ajax girişinin avantajı, kullanıcıların sayfayı yenilemek zorunda kalmadan giriş yaparken aynı sayfada kalabilmeleridir. Eklenti ayrıca e-posta doğrulamaları göndermenize ve tamamen özelleştirilebilir e-postalar göndermenize olanak tanıyan seçeneklerle birlikte gelir.

Bu eklenti, tonlarca diğer gelişmiş WordPress eklentisini destekler ve tüm WordPress temalarıyla uyumludur.

9. Özel Giriş Sayfası Özelleştirici

Özel LoginPage Özelleştirici

Özel Giriş Sayfası Özelleştirici giriş sayfanızı doğrudan WordPress Özelleştiricinizden özelleştirmek için harika bir araçtır. Bu, sayfayı canlı siteye göndermeden önce değişiklikleri önizleyebileceğiniz anlamına gelir.

Özel Giriş Sayfası Özelleştiricisini web sitenizde kullanmak istediğiniz diğer eklentilerle birlikte de kullanabilirsiniz. Bu eklenti, WordPress’in en son sürümleriyle de uyumludur.

Eklenti ayrıca sık güncellemeler alır ve giriş formları için modern bir tasarım isteyenler için mükemmeldir..

10. WP Kullanıcısı Ön Uç

WP Kullanıcı Arayüzü

WP Kullanıcısı Ön Uç yalnızca bir giriş formu oluşturmaktan daha fazlasını yapmanıza izin veren ücretsiz kullanıcı giriş ve kayıt eklentilerinden biridir. Bu eklenti ile, kullanıcıların sitenizin ön tarafından incelenmek üzere bir yayın göndermesine izin verebilirsiniz..

Eklenti bir sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir, böylece önizleme ve oluşturucu arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan formlarınızın nasıl göründüğünü anında önizleyebilirsiniz. Eklenti Gutenberg editörü ile de uyumludur.

Hatta dosya eklemenize, ön uçtan bir şeyler göndermenize, posta durumunu ayarlamanıza, mesaj göndermenize ve gönder düğmesindeki metinleri güncellemenize izin verir..

Bonus: En iyi WordPress hediye eklentisine göz atın.

Bunlar, web sitenize kullanıcı giriş ve kayıt formları eklemek için kullanabileceğiniz bazı eklentilerdir. Bu makaleyi beğendiyseniz, WordPress’de nasıl özel bir giriş sayfası oluşturacağınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map