WordPress için En İyi 10 Restoran Menü Eklentisi (Karşılaştırma)

restoran menü eklentileri


Restoran web sitenize bir yemek menüsü eklemek istiyorum?

Restoran menünüzü web sitenizde yayınlamak, özellikle bir çevrimiçi restoran rezervasyonu veya çevrimiçi yemek dağıtımı yapıyorsanız kullanışlı olur. Bu şekilde kullanıcılarınız restoranınıza girmek zorunda kalmadan mevcut gıda seçeneklerini bulabilir.

Bu makalede, size piyasadaki en iyi restoran menü eklentilerinden bazılarını göstereceğiz.

Restoran Menü Eklentisi Seçme

Sitenize bir yemek menüsü eklemek istediğiniz için, yeni bir WordPress temasına geçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bir restoran menü eklentisi herhangi bir WordPress restoran temasıyla sorunsuz çalışır. Bu, sitenizin tasarımından ödün vermek zorunda kalmadan menüyü mevcut rezervasyon sisteminize kolayca entegre edebileceğiniz anlamına gelir.

WordPress siteniz için en iyi restoran menü eklentilerinden bazılarına göz atalım.

1. WPForms

WPForms, pazarlama otomasyon araçları

WPForms birkaç dakika içinde yiyecek alma formu, çevrimiçi rezervasyon formu, iletişim formu vb. gibi her türlü formu oluşturmanıza olanak tanıyan en güçlü form oluşturucu eklentilerinden biridir. En iyi yanı, her niş için hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilecek düzinelerce önceden oluşturulmuş şablon sunmasıdır.

WPForms ile müşterileriniz için yemek menüsünden kolayca seçim yapabilirsiniz. Uzun bir menünüz varsa, menüyü birden fazla sayfaya da bölebilirsiniz. Kullanıcılarınızın doğrudan menüden sipariş vermesine izin verebilirsiniz.

WPForms, Stripe ve PayPal ödeme ağ geçitlerini kabul eder. Daha fazla ayrıntı için, WPForms ile çevrimiçi yemek siparişi sisteminin nasıl kurulacağını kontrol edin.

2. Zorlu Formlar

zorlu formlar, restoran menü eklentileri

Formidable Forms, tek bir satır kodlamadan web sitenize bir restoran menüsü eklemenizi sağlayan başka bir form oluşturucu eklentisidir..

Ayrıca bu eklenti ile sipariş formları oluşturabilir, ödemeleri kabul edebilir, formlarınızı yerelleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. MonsterInsights, AffiliateWP, LifterLMS, vb..

3. WPPizza

v, restoran menü eklentileri

WPPizza , restoranınızın menüsünü çevrimiçi tutmak ve teslimat siparişlerinde nakit kabul etmek için özel olarak tasarlanmış güçlü bir restoran menü eklentisidir. Öğe başına birden fazla fiyat belirlemek, farklı kategoriler ayarlamak, açıklama eklemek ve daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz.

Farklı toplulukların ihtiyaçlarını karşılamak için menülerinizi farklı dillere de çevirebilirsiniz. Ücretsiz eklenti yalnızca teslimatta nakit parayı desteklerken, premium eklenti farklı ödeme ağ geçitleri üzerinden siparişleri kabul etmenizi sağlar. Kurulumla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa destek ekibine ulaşabilirsiniz..

4. Beş Yıldızlı Eklentiler

Beş yıldızlı eklentiler

Beş Yıldızlı Eklentiler Sitenizde restoran menünüzü görüntülemenizi kolaylaştıran başka bir şaşırtıcı restoran menü eklentisidir. Eklentinin kurulumu çok kolaydır ve menüyü düzenlemek için birkaç çarpıcı düzen ile birlikte gelir.

Ayrıca vejetaryen, glutensiz, koşer, vb.Gibi çeşitli diyet menü seçeneklerini etkinleştirmenizi sağlar. Eklenti diğer çeşitli eklentilerle uyumludur, böylece site özelliklerinizi kolayca genişletebilirsiniz.

7. WP Food Pro

WP Food, restoran menü eklentileri

WP Food Pro, menü öğelerinin siparişini sorunsuz ve sorunsuz hale getirmek için tasarlanmış bir restoran menü eklentisidir. Ayrıca seçim yapabileceğiniz 10’dan fazla farklı düzen sunar.

Cihazlarda iyi göründüğünden emin olmak için yanıt hızını da kontrol etme seçeneğiniz vardır. Bunun yanı sıra, en iyi yazı tiplerini, renkleri seçebilir, yiyecek resimleri yükleyebilir, farklı renkler seçebilir, gıda kullanılabilirliğini konuma göre ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

8. Beş Yıldızlı Restoran Menüsü

Beş Yıldızlı Restoran Menüsü

Beş Yıldızlı Restoran Menüsü web sitenize restoran menü eklemenizi kolaylaştırır ücretsiz bir menü eklentisidir. Bu eklenti ile, mobil cihazlarda çarpıcı görünen harika düzenlerle sınırsız sayıda menü kolayca ekleyebilirsiniz..

Bununla birlikte, yiyeceklerinizin her biri için benzersiz fotoğraflar ve fiyatlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca, menülerinizi görüntüleyebileceğiniz bir kenar çubuğu widget’ı da sunar. Menü oluşturulduktan sonra, Gutenberg veya bir kısa kod aracılığıyla web sitenizdeki herhangi bir sayfaya kolayca ekleyebilirsiniz..

9. Restoran Menüsü

Restoran Menü eklentisi

Restoran menüsü eklenti, web sitenize menüler eklemek için görsel bir sürükle ve bırak menü editörü sunan başka bir ücretsiz restoran menü eklentisidir. Kendi yiyecek resimlerinizi yükleyebilir veya menülerinize eklemek için koleksiyonundan bir tane kullanabilirsiniz. Bu eklenti, çevrimiçi siparişi de kolaylaştırır.

Menü öğeleri, görsel olarak çekici olması için özelleştirilebilir ve yeniden boyutlandırılabilir. Eklenti aynı zamanda birden fazla konumu destekler ve basit bir restoran rezervasyon formu eklemenizi sağlar.

10. WP Yemek Siparişi ve Restoran Menüsü

WP Yemek Siparişi ve Restoran Menüsü

WP Yemek Siparişi ve Restoran Menüsü müşterilerinizin doğrudan web sitenizden sipariş verebilmesi için menülerinizi görüntülemenizi kolaylaştırır. Restoran işletmenizi çevrimiçi yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Menünüzü görüntülemekten siparişlerinizi çevrimiçi alıp işlemeye kadar tüm seçeneklere sahiptir.

Eklenti tamamen duyarlı ve mobil uyumludur. 4 farklı stil, 5’e kadar sütun düzeni, kaydırıcı görünümleri ve çok daha fazlasını sunar. Diğer dillere çevirmek istiyorsanız, bu da mümkündür.

Bu kadar! Bu makaleyi en iyi restoran menü eklentileri hakkında yararlı bulduğunuzu umarız. Bunu beğendiyseniz, bir yemek ve tarif sitesi oluşturmayı da bilmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map