WordPress için En İyi 6 Şerit Ödeme Eklentisi (2020)

karşılaştırıldığında en iyi wordpress şerit eklentileri


Ödemeleri WordPress web sitenizdeki kredi kartı ile toplamak ister misiniz? Stripe, web sitenizden ödeme almanın basit bir yoludur. WordPress için düzinelerce Stripe ödeme eklentisi bulabilirsiniz, bu da birini seçmenin bunaltıcı görünmesini sağlayabilir.

Bu makalede, WordPress için yalnızca en iyi Stripe ödeme eklentilerini karşılaştıracağız.

WordPress için Neden Şerit Ödemesi Seçilmeli??

Aşağıda, ödemeleri çevrimiçi olarak toplamak için Stripe kullanmanın bazı avantajları vardır:

 • Kolay kurulum: Bir Stripe hesabı oluşturabilir ve yalnızca birkaç dakika içinde çevrimiçi ödemeleri kabul edebilirsiniz.
 • Gizli maliyet yok: PayPal’ın aksine, Stripe herhangi bir gizli ücret almaz.
 • Daha iyi dönüşüm: Ödeme sırasında müşteriler harici bir web sitesine yönlendirilmek yerine mağazanızda kalır. Bunun daha yüksek dönüşüm oranlarına yol açtığı kanıtlanmıştır.
 • Güvenilir ödeme ağ geçidi: Fortune 500 şirketleri bile çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için Stripe kullanıyor. Stripe, günümüzde var olan en güvenilir ödeme ağ geçitlerinden biridir.

Stripe ile ödeme almaya başlamak için programcı olmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken WordPress web siteniz için en iyi Stripe ödeme eklentilerini yüklemek.

1. WPForms

WPForms

WPForms piyasadaki en iyi WordPress form eklentisidir. Stripe veya PayPal aracılığıyla çevrimiçi ödeme formu ile ödeme almanıza olanak tanır. Stripe destekli ödeme formlarının yanı sıra WPForms, iletişim formları, anket formları, kayıt formları vb.Gibi her türlü çevrimiçi form oluşturmanıza olanak tanır..

WPForms ile, bir geliştirici kiralamak zorunda kalmadan, dijital indirmeleri satmak için bir sipariş formu veya kar amacı gütmeyen kuruluşunuz için bir bağış formu oluşturabilirsiniz. Sitenizde bir ödeme formu oluşturduktan sonra, Stripe hesabınıza bağlayın ödemeleri tahsil etmek.

WPForms ile güçlü sürükle ve bırak üreticisi sayesinde bir ödeme formu oluşturmak çok kolay. Eklenti ayrıca bir PayPal eklentisi ödemeleri tahsil etmek için. Kullanıcılarınızın PayPal veya PayPal ile ödeme yapmasını da tercih edebilirsiniz. Şerit tek bir formdan.

Akıllı koşullu mantığı ile birlikte, kullanıcı seçimine göre alanları gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. Aşağıda, ödeme koşullarınızla akıllı koşullu mantığı kullanabileceğiniz birkaç yol bulunmaktadır:

 • Sipariş formunuzda satış yapın: Yalnızca kullanıcı en yüksek fiyatlı seçeneği satın aldığında özel bir teklif içeren bir HTML Bloğu gösterin.
 • Danışmanlar ve acenteler için: Müşterilerinize bir sonraki soruyu yalnızca bütçeleri X tutarından yüksekse gösterin.
 • Bağış toplamak için: Kullanıcılarınıza 2 farklı ödeme seçeneği sunabilirsiniz; PayPal ve Stripe. Kredi kartı alanlarını yalnızca kullanıcı ödeme için Şerit seçeneğini belirlediğinde gösterebilirsiniz.

Şüphesiz, WPForms, WordPress için en iyi Stripe ödeme eklentisidir..

WPForms ile bugün başlayın!

WPForms incelemesinin tamamını okuyun.

2. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce, WordPress için Stripe aracılığıyla çevrimiçi ödemeleri kabul eden en iyi e-ticaret eklentisidir. 48 milyondan fazla indirmeyle WooCommerce, tüm çevrimiçi mağazaların% 28’inden fazlasını güçlendiriyor. E-Ticaret ürünlerinden ve aboneliklerden randevulara, WooCommerce ile her şeyi satabilir ve Stripe veya PayPal ile ödeme kabul edebilirsiniz.

Kutudan çıktığı zaman, WooCommerce sadece PayPal ile ödeme almanıza izin verir. WordPress eklenti deposundan bulabileceğiniz e-ticaret sitenize ücretsiz Stripe eklentisini yükleyebilirsiniz..

Ayrıca, e-Ticaret sitenize gelişmiş özellikler eklemenizi sağlayan yüzlerce ücretsiz ve premium WooCommerce uzantısı bulabilirsiniz..

Daha fazla ayrıntı için, çevrimiçi mağaza oluşturma hakkındaki makalemizi okuyabilirsiniz.

WooCommerce incelememizi okuyun.

3. Kolay Dijital İndirme

kolay dijital indirme

Easy Digital Downloads, WordPress ile dijital ürünler satmanın ve Stripe ile ödeme kabul etmenin en iyi yollarından biridir. WooCommerce aynı zamanda çevrimiçi mağazanızda dijital ürünler satmanıza izin verirken, dezavantajı, kutunun dışında tonlarca işlevsellik ile gelmesidir;.

Easy Digital Downloads, yerleşik üç ağ geçidi ile birlikte gelir: PayPal Standardı, Amazon Ödemeleri ve Test Ödemesi. Dijital mağazanız için Stripe ödemelerini etkinleştirmek için Stripe uzantısını yüklemeniz gerekir. Stripe ödeme ağ geçidi uzantısının tek bir site lisansı için 89 $, 5 siteye kadar 129 $ veya sınırsız web sitesi lisansı için 209 $ maliyeti.

Easy Digital Downloads incelememizi okuyun.

4. WP Basit Ödeme

wp basit ödeme

WP Simple Pay, WordPress için # 1 Stripe eklentisi olarak pazarlanmaktadır. Eklenti, ödemeleri tahsil etmeye başlamak için bir alışveriş sepeti ayarlamanızı gerektirmez.

WP Simple Pay, WordPress web sitenizden Stripe aracılığıyla hizmetler, tek ürünler veya bağışlar için ödeme almayı kolaylaştırır.

Tüm ödeme bilgileri, WordPress veritabanı boyutunuzu küçük ve yükleme süresini hızlı tutan Stripe web sitesinde saklanır. Kullanıcılarınızdan daha fazla veri yakalamak için indirimler ve özel alanlar sunmak için kupon kodları ekleyebilirsiniz.

Kişisel planın ücreti yıllık 49 dolar. Özel alanlar ve kupon kodları dahil tüm temel eklenti özelliklerini içerir.

Yinelenen ödemeleri tahsil etmek istiyorsanız, yıllık 99 ABD doları olan İş planına geçmeniz gerekir. İş planı, eklentiyi en fazla 3 web sitesinde kullanmanıza olanak tanır. Elit planın maliyeti 249 $ ‘dır, bu da eklentiyi 25 web sitesinde kullanmanıza izin verir.

Stripe ile ödeme almanın kolay bir yolunu istiyorsanız, WP Simple Pay en iyi seçim olabilir.

5. Şerit Ödemeleri

şerit ödemeleri

Stripe Payments, WordPress web sitenizdeki Stripe aracılığıyla kredi kartı ödemelerini kolayca kabul etmenizi sağlayan ücretsiz bir eklentidir. Eklenti, zahmetsizce basit bir Şimdi al kısa bir kodla WordPress web sitenize.

Eklenti duyarlı, yani masaüstü bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler dahil tüm cihazlarla uyumlu.

İşlem bilgileri, eklentinizin siparişler menüsünde de yakalanır. WordPress yönetici panelinizden aldığınız tüm ödemeleri görüntüleyebilirsiniz.

Web sitenizde basit Şerit ödeme düğmeleri oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir eklentinin peşindeyseniz, Şerit Ödemeleri en iyi seçim olabilir.

6. WP Tam Şerit

wp tam şerit

WP Full Stripe, WordPress için başka bir Stripe eklentisidir. Ödemeleri ve abonelikleri doğrudan WordPress sitenizden güvenli bir şekilde toplamanıza olanak tanır.

WP Full Stripe, WordPress eklentilerini ve diğer komut dosyalarını satın almak için premium merkez olan CodeCanyon’dan satın alınabilir. WP Full Stripe, 2800’den fazla premium indirmeyle WordPress için en çok indirilen Stripe ödeme eklentilerinden biridir..

Eklentiyi 1 web sitesine yüklemenizi sağlayan 39 dolarlık düzenli bir lisans alabilirsiniz. Genişletilmiş lisans için yılda 184 $ ödemeniz gerekir.

Bu kılavuzun WordPress için en iyi Stripe ödeme eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca WordPress için en iyi e-ticaret eklentileri hakkındaki kılavuzumuza göz atmak ve ayrıca alışveriş sepetini terk etmekle nasıl mücadele edebileceğinizi kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map