WordPress için En İyi E-posta Haber Bülteni Eklentileri (2020)

WordPress için en iyi e-posta bülten eklentileri


WordPress için en iyi e-posta bülten eklentilerini mi arıyorsunuz? Bir e-posta bülteni eklentisi, abone alma ve onlara e-posta gönderme sürecinin tamamını otomatik hale getirir. Tek tek abonelere manuel olarak e-posta göndermek zorunda kalmadan zaman kazandırır.

Bu makalede, WordPress web siteleri için en iyi e-posta bülten eklentilerini paylaşacağız.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster dünyanın en iyi potansiyel müşteri oluşturma ve dönüşüm optimizasyon yazılımıdır. Dikkat çekici özellikleri arasında güçlü Exit-Intent® teknolojisi, A / B ayrık testi, e-posta bülten formları ve daha fazlası. Optin / e-posta abonelik formları için güzel tasarımları, kullanıcıları abone olmaya, bağlanmaya veya satın alma yapmaya ikna etmede benzersiz bir başarıdır. Ayrıca daha da göz alıcı formlar oluşturmak için MonsterEffects’ten animasyonlar içerir.

Kullanıcılardan e-posta adreslerini doğru noktada sormalarına yardımcı olan davranış algılama teknolojisi ile birlikte gelir. Ziyaretçilerin e-posta adreslerini web sitenize vermelerini sağlar, böylece kolayca bültenleri yoldan gönderebilirsiniz. OptinMonster, abonelerinize otomatik olarak e-posta göndermek için en popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle bütünleşir.

Daha fazla ayrıntı için eksiksiz OptinMonster incelememize göz atmalısınız..

2. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim

Constant Contact, WordPress için profesyonel bir e-posta bülten eklentisidir. Bir e-posta listesi oluşturmanıza ve bültenleri kolayca göndermenize yardımcı olur. Güzel e-posta bültenleri tasarlamak için bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. E-posta bülten kampanyalarınız hakkında size bilgi vermek için gerçek zamanlı bir raporlama ve analiz özelliğine sahiptir. E-postalar açıldığında ve tıklandığında tam bir katılım raporu gösterir.

Constant Contact’ı ilk kullanmaya başladığınızda, size işletmenizle ilgili sorular soracak ve ardından size daha fazla abone almanız için içerik, e-posta düzenleri ve alakalı kampanyalar önerecektir. Sürekli İletişim, güçlü entegrasyonlar ve gelişmiş pazarlama araçları ile kullanımı kolaydır. Bu, e-posta pazarlaması için mükemmel bir müşteri ilişkileri yönetimi aracı olmasını sağlar.

Daha fazla bilgi için Constant Contact incelememize göz atın..

3. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue, e-posta pazarlama ve metin mesajları için basit bir e-posta bülten eklentisidir. Küçük işletme web siteleri ve dijital ajanslar için e-posta aboneleri almak üzere oluşturuldu. Web sitenizden birden fazla e-posta kampanyası yayınlamanıza yardımcı olur. Anında bültenler oluşturmak için bir sürükle ve bırak e-posta tasarımcısı vardır. Önceden tasarlanmış e-posta düzenleriyle, e-postaları hemen göndermeye başlayabilirsiniz.

Bu listedeki diğer e-posta bülten eklentileri gibi, abonelerinize davranışlarına göre özelleştirilmiş e-postalar gönderebilirsiniz. Başarılı bir e-posta dağıtımı sağlar ve açılan e-postalar için gerçek zamanlı istatistikler gösterir. SendinBlue kullanımı kolay ve esnektir, farenizi sadece birkaç tıklamayla binlerce e-posta göndermenizi sağlar.

Daha fazla bilgi için SendinBlue incelememize göz atın..

4. Gelişme

ThriveLeads

Thrive Leads, WordPress için akıllı bir e-posta bülteni ve liste oluşturma eklentisidir. Olası satışları ve aboneleri almak için her türlü optin formuyla bağlantı kurar. Abonelik / optin formlarınızı tasarlamak için sürükle ve bırak düzenleyicilerini kullanabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından ziyaret edilen yayınlara ve sayfalara göre e-posta listeleri oluşturmaya yardımcı olur. Gelişmiş hedefleme teknolojisi, abonelerinize alakalı e-postalar göndermenize olanak tanır.

İlişkili: E-posta listenizi nasıl büyütürsünüz, FAST.

Optin formlarınızdan hangisinin en iyi performansı gösterdiğini bulmak için bir A / B test özelliği vardır. Bu şekilde, bu verileri web sitenizden daha büyük listeler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, eyleme geçirilebilir raporlama ve ayrıntılı bilgilerle e-posta bültenlerinizi izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bu Thrive Leads incelemesine de göz atmanızı öneririz..

5. Bloom

Çiçek açmak

Bloom, WordPress için bir e-posta optin ve kurşun nesil eklentisidir. Daha fazla abone almak için açılır pencerelerin birden fazla görüntüleme türü vardır. Bir liste oluşturduktan sonra, abonelerinize e-posta bültenleri göndermeye başlayabilirsiniz. Optin formları, işiniz için gerçekten önemli olan güçlü ipuçları elde etmenize yardımcı olur. Bu hedeflenen olası satışlar muhtemelen e-postalarınız için en iyi açık ücrete sahip olacaktır.

E-posta sürecini otomatikleştirmek için e-posta pazarlama hizmetleriyle bütünleşir. Bu e-posta hizmetleri ayrıca abonelerinizin verilerini yeterince saklamak için liste oluşturma özellikleri de sunar. Bloom’in kontrol paneli basit ve kullanımı kolaydır. Ayrıca aboneleriniz ve e-posta bültenleriniz hakkında tam bilgiler gösterir.

Daha fazla bilgi için bu Bloom incelemesine göz atın.

6. Sumo

SumoMe

SumoMe e-ticaret tabanlı bir e-posta pazarlama ve bülten eklentisidir. Çevrimiçi mağazanızdan satın alan müşterilerin bir listesini oluşturmaya odaklanır. Ayrıca, satışları artırmak için potansiyel alıcılarınızı hedefler. SumoMe, abone listelerinizi yönetmek ve toplu olarak e-posta bültenleri göndermek için popüler e-posta hizmetleriyle entegre olur.

Abone sayısını artırmak için eklentileri ve araçları vardır. SumoMe, e-posta seçenekleri için çok sayıda güzel tasarım ve tema sunar.

Sumo vs OptinMonster arasındaki karşılaştırmamızı kaçırmayın..

7. Bülten

Bülten

Bülten ücretsiz bir WordPress e-posta bülten eklentisidir. E-posta listeleri oluşturmanıza ve bunları WordPress kontrol panelinizde yönetmenize olanak tanır. Listelerinize abone eklemenin bir sınırı yoktur. Ayrıca spam olup olmadığını kontrol eder ve rahatsız edici IP’leri kara listeye alır. Eklenti, e-posta abonelik formlarınızı tasarlamak için bir sürükle ve bırak bestecisine sahiptir.

Özelleştirilebilir bir abonelik widget’ı, açılış sayfası ve abonelik formu ile birlikte gelir. Haber bülteni kampanyalarınız için yayınlanma durumunu, e-posta açık ücretini ve diğer bilgileri tam olarak takip edebilirsiniz.

8. MailerLite

MailerLite

MailerLite basit bir e-posta pazarlama ve otomasyon yazılımıdır. Profesyonel e-posta bültenlerini anında tasarlamak için bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucu ile birlikte gelir. E-posta otomasyonu özelliği, kampanyalar oluşturmanıza ve toplu e-posta göndermenize olanak tanır. Ayrıca abone listelerinizi bir üst seviyeye taşımak için açılış sayfaları oluşturmanıza yardımcı olur.

Birden fazla e-ticaret platformu, popüler CRM yazılımı ve daha fazlası ile güçlü entegrasyonlara sahiptir. MailerLite, e-posta bültenlerinizi daha da hızlı bir şekilde özelleştirebileceğiniz ve oluşturabileceğiniz e-posta bülteni tasarım örneklerine sahiptir.

9. MailPoet

MailPoet

MailPoet, WordPress için başka bir ücretsiz e-posta bülten eklentisidir. WordPress ile entegre olan ve e-posta bültenlerinizi verimli bir şekilde tasarlamanıza yardımcı olan bir bülten oluşturucuya sahiptir. Otomatik blog seçeneklerini kullanarak yeni blog yayınları yayınladığınızda bültenlerinizi planlayabilir, hemen gönderebilir veya aynı anda gönderebilirsiniz.

Yeni abonelere otomatik karşılama e-postaları gönderme özelliği ile birlikte gelir. MailPoet, e-posta listelerinizi WordPress kontrol panelinizde yönetmenize olanak tanır, böylece e-posta pazarlama görevlerinizi yürütmek için üçüncü taraf bir siteye gitmenize gerek kalmaz.

10. Damla

damlama

Damla, bir e-posta pazarlama otomasyon aracı olarak da kullanılabilen popüler bir e-posta haber bülteni eklentisidir. Kullanıcı verilerinin toplanmasına yardımcı olur ve açılma olasılığı daha yüksek kişisel e-postalar göndermek için kullanıcı davranışlarını anlar. Ziyaretçilerinizi son derece çekici abonelik formlarıyla e-posta adreslerini sizinle paylaşmaya teşvik eder.

Ayrıca, ziyaret sürelerine göre kullanıcılara özelleştirilmiş mesajlar göndermek için de kullanılabilir. Damla, tamamen kullanıcılarınızın niyetlerine odaklanarak kişiselleştirilmiş e-posta etkileşimlerini hiç olmadığı kadar kolay hale getirir.

Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek için Damla incelememize göz atın.

11. MailChimp

MailChimp

MailChimp, tonlarca özelliğe sahip popüler, uygun fiyatlı bir e-posta bülten eklentisidir. İlgi çekici açılış sayfaları, abonelik formları, e-posta bültenleri vb. Oluşturmak için kullanılabilir. Web sitenizden daha fazla abone almak için benzersiz kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır..

İşlemleri otomatikleştirmek için MailChimp’i en sevdiğiniz araçlara ve pazarlama yazılımına bağlayabilirsiniz. Dahası, kurulumu kolay ve özellikler açısından süper esnek. Toplu e-postaları hızlı bir şekilde göndermek için listelerinizi verimli bir şekilde yönetir.

Daha fazla bilgi için bu MailChimp incelemesini okuyabilirsiniz.

Bonus: Başarılı bir hediye oluşturmak için en iyi WordPress hediye eklentisine göz atın.

Bu makalenin, WordPress için en iyi e-posta bülten eklentilerini keşfetmenize yardımcı olduğunu umuyoruz. Daha fazla e-posta abonesi almak için son derece etkili ipuçlarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map