WordPress için En İyi Veri Görselleştirme Eklentileri (Karşılaştırma)

en iyi veri görselleştirme eklentileri


Sitenizdeki verileri daha ilginç bir şekilde görüntülemenin bir yolunu mu arıyorsunuz??

Ardından bir veri görselleştirme eklentisine göz atmak isteyebilirsiniz. Veri görselleştirme eklentileri, verilerinizi pasta grafikler, grafikler, piktogramlar, renkli grafikler ve hatta infographics şeklinde sunmanıza yardımcı olur.

Piyasada yüzlerce seçenek olsa da, web siteniz için doğru olanı seçmek için her birini test etmek mümkün değildir..

Bu nedenle, hem premium hem de ücretsiz seçenekleri içeren en iyi veri görselleştirme eklentilerinin bir listesini hazırladık.

Verilerin Görsel Gösteriminin Yararları

Verilerinizi görsel bir formda sunmanın çeşitli faydaları olabilir. Bunlardan bazıları.

 • Kullanıcılar çok fazla ayrıntıya girmeden bilgileri daha hızlı kavrayabilir.
 • Karmaşık e-tablolara ve raporlara kıyasla kolay anlaşılması için karmaşık verileri basitleştirir.
 • Ortaya çıkan eğilimi ve zaman içindeki değişimini tasvir etmek daha kolay.

1. WPForms

WPForms anketi ve anket eklentisi

WPForms birkaç dakika içinde web siteniz için her türlü formu oluşturmanızı sağlayan bir form oluşturucu eklentisidir. Kullanabilirsiniz Anketler ve Anketler anketler ve anketler oluşturmak ve sonuçları gerçek zamanlı olarak görüntülemek için.

Kullanıcı bir anket gönderdiğinde, en iyi görselleştirme seçenekleriyle güzel raporlar sunabilirsiniz. Bu bir pasta grafik, çubuk grafikler, çizgi grafikler (dikey veya yatay olabilir) ve daha fazlası şeklinde olabilir.

Ayrıca, hızlı bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olacak birkaç şaşırtıcı form şablonu sunar.

WPForms hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

2. Zorlu Formlar

müthiş formlar

Formidable Forms, sadece birkaç tıklamayla her türlü formu oluşturmanıza izin veren başka bir harika form oluşturucu eklentisidir. Verilerinizi form girişlerinizden grafikler, grafikler, istatistikler vb. Şeklinde görüntülemek için de kullanabilirsiniz..

En iyi yanı, topladığınız verileri kullanabileceğiniz veya güzel grafikler ve grafikler oluşturmak için içe aktarabilmenizdir..

Eklenti ayrıca çeşitli özelleştirilebilir düzen tasarımları ve form şablonları sunar. Her form, renk, dolgu, kenarlıklar ve daha fazlasını ekleyerek gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca, web sitenize veya web sitenizden oluşturduğunuz bir formu sorunsuz bir şekilde içe veya dışa aktarabilirsiniz.

Müthiş Formlar hakkında daha fazla bilgi.

3. Görüntüleyici Pro

Visualizer Pro, veri görselleştirme eklentileri

Visualizer Pro, kontrol edebileceğiniz başka bir şaşırtıcı WordPress veri görselleştirme eklentisidir. Bu eklenti ile verilerinizi düzenli ve çekici bir şekilde görüntülemek için tamamen duyarlı ve özelleştirilebilir tablolar ve grafikler oluşturabilirsiniz. Bu grafikler ve tablolar excel benzeri editörüyle de düzenlenebilir.

15 hazır grafik türü sunar. Verilerinizi çevrimdışı dosyalarınız veya veritabanınızla otomatik olarak da senkronize edebilirsiniz. Veritabanınızdan da veri aktarabilirsiniz. Bu eklenti çapraz tarayıcı uyumludur ve tüm ekran boyutlarında iyi görünür.

4. Görsel Tablo Biçimlendirme

görsel tablo biçimlendirme eklentisi

Görsel Tablo Biçimlendirme, verilerinizi görüntülemek için tablolar oluşturmanıza olanak veren bir eklentidir. Verileriniz eklendikten sonra, daha çekici görünmesini sağlamak için renk ekleyerek bunları kolayca özelleştirebilirsiniz..

Bu tablolar görüntüleri ve bağlantıları da destekler. Ayrıca, önceden tanımlanmış 15 tablo stili vardır, bu nedenle başlamak hızlı ve kolaydır.

5. WP Veri Tabloları

wpDataTables, veri görselleştirme eklentileri

WP DataTables tablo ve grafik oluşturmak için en iyi eklentilerden biridir. Tablo oluşturulduktan sonra, hangisi sizin için daha kolaysa, ön uçtan veya arka uçtan kolayca özelleştirebilirsiniz.

İsterseniz, kullanıcılarınızın girdikleri verileri düzenlemesine izin verebilirsiniz. Koşullu biçimlendirme, gelişmiş filtreleme, sütunlar için toplamları hesaplama vb. Gibi gelişmiş seçenekler de sunar. Dinamik grafikler oluşturmak için HighCharts, Chart.js veya Google Charts gibi oluşturma sihirbazlarını kullanabilirsiniz ve benzer satırların birlikte gruplandırılmasına izin verir..

6. Veri Tabloları Oluşturucu

Supsystic'ten Data Tables Generator, veri görselleştirme eklentileri

Veri Tabloları Oluşturucu herhangi bir kodlama yapmadan duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir tablo ve grafikler oluşturmanıza olanak tanır. Bu eklenti en iyi WooCommerce ile çalışır.

Eklenti, ürün özelliklerini ve kategorilerini de tamamen destekler. Tabloya, ürünlerinizin özetini, son kullanma tarihini, fiyatı, yorumları ve daha fazlasını gösteren sütunlar da ekleyebilirsiniz..

7. Satır İçi Google E-Tablo Görüntüleyicisi

veri görselleştirme eklentileri

İle Satır İçi Google E-Tablo Görüntüleyici, Google e-tablonuzda, CSV dosyanızda, MYSQL veritabanında vb. saklanan verileri kolayca güzel bir grafik veya grafiğe dönüştürebilirsiniz. Pasta grafikleri, alan grafikleri, zaman çizelgesi grafikleri vb.Dahil olmak üzere farklı grafik türleri oluşturmanıza olanak tanır..

Verilerinizi aynı anda aranabilir ve sıralanabilir bir tabloya da dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, PDF, XLS veya DOC dosyalarınızın canlı önizlemesini ekleyebilirsiniz.

8. Kartopu

Kartopu

Kartopu WordPress’te veri görselleştirmeyi kolaylaştıran bir başka şaşırtıcı eklentidir. Bu eklenti ile verilerinizi resimler, videolar, etkileşimli widget’lar, veri görselleştirme ve daha fazlası gibi farklı şekillerde görüntüleyebilirsiniz.

Çubuk grafikler, dağılım grafikleri, karşılaştırma kaydırıcıları, içindekiler, vb.Gibi çeşitli modül türlerini destekler..

Bu kadar! Veri görselleştirme için en iyi WordPress eklentileri listemizi yararlı bulacağınızı umuyoruz. Beğendiyseniz, WordPress siteniz için en iyi tablo eklentilerine de göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map