WordPress’te Hoş Geldiniz Kapısı Nasıl Oluşturulur (Adım Adım)

optinmonster, karşılama kapısı, wp karşılama kapısı, liste oluşturma


Web sitenizde bir karşılama kapısı oluşturmak istiyorum?

Geleneksel karşılama kapıları, kullanıcıları SEO ve kullanıcı deneyimi için kötü olan yeni bir sayfaya yönlendirir. OptinMonster ile e-posta listenizi büyütmek için tam ekran optin formu olarak da bilinen bir açılış ekranı oluşturabilirsiniz.

Bu makalede, WordPress web sitenize nasıl hoş geldiniz kapısı ekleyeceğinizi göstereceğiz.

Sitenize Hoş Geldiniz Kapısı Eklemek Kolaylaştı

WordPress sitenize hoş geldiniz kapısı eklemek hızlı ve kolaydır. OptinMonster.

optinmonster-logo

OptinMonster, e-posta listenizi büyütmenize, satışlarınızı artırmanıza ve dönüşüm hedeflerinizi artırmanıza yardımcı olan en iyi potansiyel müşteri oluşturma eklentisidir. Bu uygulamayı kullanarak, her boyuttaki cihaz için tamamen optimize edilmiş çarpıcı açılır pencereler oluşturabilirsiniz.

Ayrıca geri sayım sayacı, satır içi formlar, içerik dolapları ve çok daha fazlasını eklemenizi sağlar. OptinMonster hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

OptinMonster’ı kullanarak, dönüşen çarpıcı ve güçlü karşılama kapıları oluşturmak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken bu öğreticiyi takip etmek.

Adım 1: OptinMonster Eklentisini OptinMoster Uygulamanızla Bağlama

İlki, OptinMonster uygulaması için kayıt ve ardından WordPress kontrol panelinize OptinMonster eklentisini yükleyin.

Eklentiyi etkinleştirdikten sonra WordPress kontrol panelinize gidin ve tıklayın OptinMonster ekranınızın sol tarafında. Burada iki seçenek göreceksiniz.

  1. OptinMonster’ı edinin
  2. OptinMonster hesabınıza bağlanın

Hesabınızı OptinMonster ile daha önce oluşturduğunuzu varsayarsak, ikinci seçeneği tercih ederiz. Henüz oluşturmadıysanız, birincisini seçin. İkinci seçeneği belirledikten sonra, OptinMonster’ı yetkilendirin.

Optinmonster'ı yetkilendir

Üstüne tıkla. Bu sizi vurmanız gereken yeni bir pencereye yönlendirir WordPress’e Bağlan seçenek.

2. Adım: Tam Ekran Şablonunu Seçme

Tüm ayarlar yapıldıktan sonra OptionMonster »Kampanyalar» Yeni Kampanya Oluştur.

Optinmonster kampanyası oluştur

Artık kampanya türünüzü ve ardından seçtiğiniz bir şablonu seçebilirsiniz. Seçin Tam ekran kampanya türünüz için seçenek.

Kampanya türü ve şablon optinmonster

Bunu yaptıktan sonra kampanyanızı adlandırmanız ve görüntülemek istediğiniz web sitesini seçmeniz gerekir.

kullanıcılarınızı karşılama mesajı ile karşılama, wordpress kullanıcılarını karşılama, wordpress kullanıcılarınızı karşılama

Tıkla İnşaata Başla tasarım ile devam etmek için.

Adım 3: OptinMonster ile Karşılama Kapınızı Tasarlama

Kampanyanızı tasarlamaya başlayabileceğiniz sürükle ve bırak oluşturucusuna yönlendirileceksiniz. Sol görev çubuğunuzda tüm özelleştirme seçeneklerini göreceksiniz. Düzenledikçe, tasarımınızın canlı önizlemesini görebilirsiniz.

OptinMonster, kullanıcılarınızın optin formunuzu kapatmasına izin vermek isteyip istemediğinizi seçmenizi sağlar. Kapat düğmesini eklemek, kullanıcılarınızın atlama seçeneğine sahip olması iyi bir fikirdir. Kapat düğmesini etkinleştirmemek, bir daha sitenize dönmeyi asla rahatsız edemeyecek bazı kullanıcılarınızı ciddi şekilde rahatsız edebilir.

Kapat düğmesi seçeneğini etkinleştirmek için tasarlamak tıklayın ve ardından Optin ayarları »Kapat düğmesi. Yazan seçeneği etkinleştirin Kapat düğmesini görüntüleme. Ayrıca, ekranınızda düğmenizi özelleştirmenize olanak tanıyan başka seçenekler de görürsünüz..

Ardından, Görüntüleme kuralları sekmesinin hemen yanında görünen sekme tasarlamak sekmesi. Burada zamanı aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi sıfıra ayarlayın. Bu şekilde, bir kullanıcı sitenize ulaştığında hemen bir karşılama kapısı gösterilir.

Ayrıca karşılama kapısının hangi sayfada gösterilmesi gerektiğini de görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca şu adrese de gidebilirsiniz: Entegrasyonları Optin formunuzu Constant Contact gibi bir e-posta pazarlama aracıyla bağlamak için.

Tüm değişiklikler yapıldıktan sonra, Kayıt etmek düğmesi, böylece onları kaybetmezsiniz.

Sonra şuraya gidin: Yayınla sekmesi. Genişledikten sonra, yaşamak için durumu değiştirdiğinizden emin olun.

Son olarak, WordPress kontrol panelinize gidin ve tıklayın OptinMonster tıklayın. Şimdi git Kampanyalar. Az önce oluşturduğunuz kampanyanın burada listelendiğini göreceksiniz. Değilse, sadece Kampanyaları Yenile düğmesine basmanız ve görebilmeniz gerekir.

Şimdi tıklayın çıktı ayarlarını düzenle bağlantı.

Bu size adlı bir seçeneğin bulunduğu yeni bir ekran gösterecektir. Sitede kampanyayı etkinleştir. Yanındaki kutuyu seçin.

Bunun altında, karşılama kapınızı kimlerin görebileceğini de özelleştirebilirsiniz. Bir kez bittiğinde, Kayıt etmek düğmesine bastığınızda gitmeye hazırsınız.

Kampanyanız şimdi yayınlanmalıdır. Web sitenizi şimdi ön uçtan ziyaret edin ve hoş geldiniz kapısını çalışırken görün. İşte şimdi oluşturduğumuz şeyin sonucu.

Bu makalenin WordPress’te bir hoş geldiniz kapısı oluşturmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. E-posta listenizi büyütmenin daha fazla yolunu öğrenmek istiyorsanız, kılavuzumuzu okumak için bağlantıyı hızlı bir şekilde tıklayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map