WordPress + WooCommerce için En İyi 10 Dropshipping Eklentisi

karşılaştırıldığında en iyi wordpress dropshipping eklentileri


WordPress ile bir dropshipping işine başlamak istiyorum?

Dropshipping en karlı ve çekici çevrimiçi işlerden biridir, çünkü çok az risk vardır.

En iyi şey, envanterinize de çok para yatırmanıza gerek olmamasıdır. Çevrimiçi mağazanızdan bir ürün sipariş edildiğinde, ürünü bir üçüncü taraf satıcıdan satın alırsınız ve doğrudan müşteriye gönderilmesini istersiniz. Sahip olmanız gereken tek şey iyi bir internet bağlantısı, dizüstü bilgisayarınız ve ürünlerinizi görüntülemek için bir çevrimiçi mağaza.

Neden WordPress Dropshipping Eklentisi Kullanılmalı??

Bir dropshipping işine başlamak için, işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklerle dolu bir çevrimiçi mağaza oluşturmanız gerekir. Ve tüm bu özellikleri otomatik olarak sitenize ekleyen harika bir eklenti kullanmaktan daha iyi bir seçenek ne olabilir??

Bu makalede, size şaşırtıcı özelliklerle gelen en iyi dropshipping eklentilerinden bazılarını anlatacağız. İşte bu eklentilerle elde edeceğiniz bazı ortak özellikler.

 1. Diğer dropshipping platformlarından ürün almanın kolay yolu
 2. İçe aktarılan ürünleri doğrudan kontrol panelinizden yönetin
 3. Ödemeleri kolayca halledin
 4. WooCommerce ve WordPress ile kolay entegrasyon

1. Alidropship

dropship eklentileri, alidropship

AliDropship, AliExpress’ten bir tıklamayla ürünleri içe aktarmanıza izin veren en popüler WooCommerce uyumlu eklentilerden biridir. Bu eklenti, dropshipping web siteniz için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle doludur. Web sitenizden yapılan her satın alımda AliExpress’ten% 8 komisyon kazanabilirsiniz.

Alidropship ile siparişlerinizi WordPress kontrol panelinizden ayrılmadan AliExpress tedarikçilerine göndermek kolaydır. Müşterinizden yeni siparişler alırken siparişlerinizi otomatik olarak da verebilirsiniz. İşleri daha kolay ve daha hızlı hale getirmek için AliDropship Google Chrome uzantısını kullanabilirsiniz. Bu, ürünleri web sitenize tek tek veya toplu olarak içe aktarmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda birkaç nakliye ülkesini ve nakliye yöntemlerini aynı anda seçebilirsiniz.

2. Dropship.me

Me Plugin, dropship eklentileri

Dropship.me, dropshipping işinizi yürütmek için en kolay seçeneği sunan başka bir harika eklentidir. Bu eklenti ile, ürünlerinizi birkaç dakika içinde 50.000’den fazla en çok satan ürün koleksiyonundan alabilirsiniz. Burada listelenen tüm ürünler uzmanlar tarafından elle seçilir. Bu, hangi ürünün seçileceği konusunda herhangi bir tahmin yapmanız gerekmediği anlamına gelir, çünkü hepsi eşit derecede iyidir.

Ürünler ayrıca profesyonel başlıklar ve resimlerle birlikte gelir, böylece bunları düzenlemeniz bile gerekmez. Güven ve güvenilirlik oluşturmak için, ziyaretçileriniz için gerçek müşteri yorumlarını da görüntüleyebilirsiniz.

3. WooDropship

WooDropship, WooCommerce özellikli WordPress web sitenizle sorunsuz bir şekilde bütünleşen şaşırtıcı bir eklentidir. Tek yapmanız gereken eklentiyi yüklemek ve ardından mağazanıza erişmesine izin vermektir. Daha sonra ürünlerinizi AliExpress’ten doğrudan mağazanıza aktarmaya başlayabilirsiniz..

Ürünleri içe aktarmayı daha da kolaylaştırmak için Chrome uzantısını da kullanabilirsiniz. Web sitenizin görünümüne uyacak şekilde başlığını, açıklamalarını, resimlerini vb. Değiştirerek AliExpress ürünlerini düzenleme esnekliğine bile sahipsiniz. Ayrıca, sitenizde listelemek istediğiniz ürün resimlerinden herhangi bir filigranı kaldırmanıza izin veren filigran kaldırma aracı da sunar..

4. Damlalanmış

WooCommerce için oberlo alternatifleri

Dropified, şaşırtıcı özelliklerle dolu, parlak bir dropshipping yazılımıdır. WooCommerce ile birlikte kullanmanın yanı sıra, Shopify, Grovekart, CommerceHQ, vb.Gibi diğer platformlarla da kullanabilirsiniz. Ayrıca, ürünün kullanılabilirliği ve fiyat değişiklikleri hakkında sizi otomatik olarak günceller.

Otomatik sıralama seçeneği nedeniyle, artık izlenebilir numaralarla gelen satıcıları aramaya devam etmek zorunda değilsiniz. Orijinal bilgilerini korurken ürün bilgilerini değiştirmenizi sağlar. Ve bir satıcıdan memnun değilseniz, size herhangi bir güçlük çekmeden değiştirme seçeneği sunar.

5. Ezusy

Ezusy, deneyebileceğiniz başka bir WordPress dropshipping eklentisidir. Bu araçla, herhangi bir AliExpress ürününü WooComerce mağazanıza aktarmak çok daha kolaydır. AliExpress’e sipariş vermek için elle herhangi bir şey yapmanız gerekmez. Sadece ürünü tıklayın ve Ezusy oradan alacak.

Yukarıdaki eklentiler gibi, bu da otomatik olarak güncellenir ve ürünün envanterindeki ve fiyatlarındaki değişiklik hakkında sizi bilgilendirir. Ezusy’yi herhangi bir tema ile kullanabilirsiniz ve diğer birçok gelişmiş eklenti ile de uyumludur. Kurulumu da çok kolaydır. Ancak herhangi bir sorununuz varsa, kapsamlı bilgi tabanına bakabilirsiniz..

6. WooCommerce Dropshipping

dropshipping eklentileri

WooCommerce Dropshipping, dropshipping sektöründeki herkes için sağlam bir mağaza yönetim aracıdır. Ürünlerinizi sadece kolayca eklemenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tedarikçilerinizi yönetme şeklinizi de basitleştirir.

Bu eklenti, ürünleri mağazanızdan satın alınır almaz tedarikçilerinizi bilgilendirmenizi sağlar. İsterseniz, bir paketleme fişi oluşturabilir ve sipariş bildirimi e-postasıyla ekleyebilirsiniz. Tedarikçileriniz için envanterinizi tek bir yerden de yönetebilirsiniz. Ayrıca, tek bir tıklamayla envanterinizi belirli bir tedarikçiye hızlı bir şekilde atayabilirsiniz.

7. WooCommerce için eBay Dropship

WooCommerce için Ebay Dropship

WooBmerce için eBay Dropship, eBay’den bağlı kuruluş ve dropship ürünlerini içe aktarmak istiyorsanız sizin için bir WordPress dropshipping eklentisidir. Sadece birkaç tıklama ile bu ürünleri doğrudan Woocommerce mağazanızda bulabilirsiniz. Ürün varyasyonu ile birden fazla boyut, renk ekleyebilirsiniz. Alışveriş yapanlarınız için seçenekleri çeşitlendirmek amacıyla malzeme vb..

Ayrıca eBay içe aktarılan ürünlerinizden kelime öbeklerini kaldırabilir ve kendi kelime öbeklerinizi de ekleyebilirsiniz. Ayrıca, açıklamanın tamamını, resimleri ve başlığı değiştirmenize ve marka ihtiyaçlarınızı karşılamak için kendi başlığınızı eklemenize olanak tanır. Bu eklenti, WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur ve tüm temalarla sorunsuz bir şekilde çalışır.

8. WooCommerce Dropshippers

dropshipping eklentileri

WooCommerce Dropshippers, WooCommerce web sitenizi inanılmaz bir dropshipping platformuna dönüştürecek başka bir parlak eklentidir. Bu eklenti, bir dropshipping web sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklerle birlikte gelir.

Ayrıca ödeme ayarlarınızı özelleştirmenizi sağlar. Yönetici olarak, satıcılarınıza ödeme yapmak için PayPal’ı kullanabilirsiniz. Satıcılarınızın bilgilerini alıcıya gizleme veya gösterme seçeneğiniz bile vardır.

9. WP Amazon Mağazası

Wp Amazon Shop, dropshipping eklentisi

WP Amazon Dropshippers Mağazası Amazon’dan WooCommerce web sitenize ürün almanın en kolay yolunu sunan ücretsiz bir WordPress dropshipping eklentisidir. Şaşırtıcı özelliklerle dolu olarak gelir ve dropshipping işinizde karınızı en üst düzeye çıkarmak için harika seçeneklere sahiptir. Bu eklenti ile satış ortağı programlarınızı yönetmek de kolaydır.

Eklenti, ürünlerinizi görüntülemek istediğiniz yol üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Sepete Ekle düğmesi etiketinizi özelleştirmekten yıldız derecelendirmesi ve incelemeye kadar, vitrinizin kullanıcılarınız için çekici ve güvenilir görünmesini sağlamak için her şeyi yapmanızı sağlar.

10. Woocommerce için Ödeme Yöneticisi

dropshipping fişleri

WooCommerce için Checkout Yöneticisi ödeme sayfanızı kolaylıkla yönetmek için mükemmel bir WooCommerce dropshipping eklentisidir. Ödeme sayfanızın faturalandırma alanlarını, gönderim alanlarını ve ek alanlarını ekleyebilir veya silebilir ve yeniden sıralayabilirsiniz. Ayrıca, ödeme sayfanızdan herhangi bir alanı etkinleştirme veya devre dışı bırakma seçenekleri sunar.

Bir alanı zorunlu hale getirmek istiyorsanız, bu da mümkündür. Eklentinin ayrıca daha gelişmiş seçeneklerle gelen premium bir sürümü var. Bununla birlikte, ücretsiz olan da başlamak için harika bir seçenektir.

İşte bu kadar.

Bu makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz. Bunu yaptıysanız, çevrimiçi bir mağazanın nasıl yapılacağını öğrenmek de ilginizi çekebilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map