YENİ! 8 En İyi WordPress Popup Eklentisi Karşılaştırıldı (Çoğu Ücretsiz)

En İyi WordPress Pop-up Eklentileri


Daha fazla ziyaretçiyi e-posta listesi abonelerine dönüştürmek ister misiniz??

Güzel pop-up pencereler ve optin formları oluşturarak, ziyaretçilerinizi e-posta listenize abone olmaya kolayca ikna edebilirsiniz. Hedefe ulaşmak için şablonlar, özellikler ve entegrasyonlar sunan bir açılır pencere eklentisine ihtiyacınız var.

Bu makalede, kullanabileceğiniz en iyi WordPress açılır pencere eklentilerinden bazılarına göz atacağız.

Neden WordPress Açılır Eklentisine İhtiyacınız Var??

Varsayılan olarak, hemen hemen her e-posta pazarlama aracı bir açılır pencere formu oluşturmanıza olanak tanır.

Web sitenizde genel bir açılır pencere formu kullanmanın dezavantajı, genellikle çekici olmamaları ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekmemesidir. E-posta listenizi katlanarak büyütmek istiyorsanız, benzersiz ziyaretçilerinizi hedefleyen görsel olarak çekici pop-up formlar oluşturmanız gerekir..

Bunu yapmanın kolay bir yolu, bir WordPress açılır pencere eklentisi kullanmaktır.

Web sitenizde kullanmanız gereken en popüler ve en iyi WordPress eklentileri hakkındaki makalemizi kaçırmayın.

Aşağıdaki farklı WordPress açılır pencere eklentilerinin artılarını ve eksilerini inceleyelim.

WordPress’de Açılır Eklentiyi Nasıl Kullanırım?

Bir pop-up eklentisine başlamak için, en iyi WordPress pop-up eklentileri listemize bir göz atın ve en çok beğendiğinizi seçin.

Bazı pop-up eklentileri, doğrudan WordPress panonuzdan yükleyebileceğiniz yerel WordPress araçlarıdır, diğerleri ise bağımsız çözümlerdir, yani uygulamayı WordPress sitenize bağlamanız gerekir.

Eklentiyi ayarladıktan sonra, açılır pencere oluşturucularına gidebilir ve dönüşüm sağlayan bir açılır pencere oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sonra WordPress sitenize gömebilirsiniz.

En İyi WordPress Açılır Eklentileri (Karşılaştırma)

Dönüşümlerinizi hızlandırmak için en iyi WordPress açılır eklentisinin listesi.

 1. OptinMonster: Şimdiye Kadar Oluşturulan En İyi Popup Eklentisi
 2. Çiçek açmak: WordPress için En İyi Yerel Pop-up Eklentisi
 3. Gelişmeler: Yine Bir Popup Eklentisi
 4. Sumo: Ücretsiz WorPress Açılır Eklentisi
 5. Açılır pencereler: Temel & Ücretsiz Popup Plugin
 6. Açılır Pencere Oluşturucu: Yüksek Dereceli Popup Çözümü
 7. Açılır Pencere Oluşturucu: Çeşitli Entegrasyonlu Ücretsiz Açılır Pencere
 8. Icegram: Ücretsiz Açılır Pencere ve Hoş Geldiniz Çubuğu Çözümü

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster piyasadaki en iyi pop-up eklentisidir. Bağımsız bir üründür, yani WordPress, Joomla, HTML sitesi vb. Gibi birden fazla web sitesi platformunda kullanabilirsiniz. OptinMonster’da, e-posta listenizi büyütmek için ihtiyacınız olan her özelliği bulacaksınız.

HIZLI e-posta listenizi nasıl büyüteceğinizi kontrol edin.

Daha fazla ayrıntı için OptinMonster incelememize göz atabilirsiniz..

Artıları

 • Gelişmiş optin hedefleme: Ziyaretçilerinizi sayfadaki zamanlarına, sitenizdeki etkileşimlere, belirli ilgi alanlarına, fiziksel yerlere vb. Göre hedefleyebilirsiniz..
 • Niyetten çık: İle çıkış amacı, sitenizden ayrılmak üzereyken hedefli bir kampanya göstererek terk eden ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere ve müşterilere dönüştürebilirsiniz.
 • Kullanım kolaylığı: OptinMonster güçlü bir sürükle ve bırak form oluşturucu ile birlikte gelir. Yerleşik bir şablon seçebilir veya sıfırdan bir form oluşturabilirsiniz.
 • hız: OptinMonster, web sitenizin hızı. Aslında, yükleme sürenizi artıran Amazon’un güçlü platformunda barındırılıyor.
 • Hızlı ve bilgili müşteri desteği: OptinMonster destek personeli hızlı tepki süresiyle her zaman yukarıda ve öteye gidiyor.

optinmonster-build-posta-patlama-liste

Eksileri

Ücretsiz seçenek yok: OptinMonster bir serbest form oluşturucu çözümü değildir. Fiyatlandırma ayda 9 $ ‘dan başlıyor. Eğer odaklanıyorsanız e-posta listenizi büyütmek, OptinMonster gibi premium bir araca yatırım yapmak en iyi seçenektir.

OptinMonster’ın Maliyeti?

Optinmonster fiyatlandırması

OptinMonster fiyatlandırması aylık 9 $ – 49 $ arasında değişir (yıllık olarak faturalandırılır). Ayrıntılı fiyatlandırma çizelgesine bakın.

2. Bloom

Çiçek açmak

Bloom, Elegant Themes tarafından geliştirilen bir WordPress pop-up oluşturucu eklentisidir. Doğrudan WordPress panonuzdan güzel pop-up formlar oluşturmanıza olanak tanır. Bloom’u satın almadan önce test etmek isterseniz, canlı eklenti demo sitesinden yararlanabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı için tam Bloom incelememize göz atmalısınız..

 Artıları

 • Yerleşik şablonlar: Bloom, optin pop-up, optin fly-ins, vb.Gibi 6 farklı ekran türünden seçim yapmanıza olanak tanır..
 • Bloom kontrol paneli: Bloom, WordPress kontrol panelinde Bloom hesapları, listeler, optimizasyonlar, dönüşüm oranları ve veriler hakkında ayrıntılı bir rapor veren özel bir panel sunar.
 • A / B testi: Formunuzun performansını, hangisinin en etkili olduğunu anlamanıza yardımcı olan bölünmüş testlerle karşılaştırabilirsiniz..

çiçeklenme-opt-in-form-şablonları

Eksileri

 • Görsel özelleştirici yok: Formunuzda yaptığınız değişiklikleri görüntülemek için önizleme düğmesini tıklamanız gerekir.
 • hız: Bloom’u sitenizde kullanmak sitenizi yavaşlatabilir.
 • OptinMonster kadar zengin bir özellik değil: En temel özellikleri sunarken, OptinMonster’ın tuval açılır penceresi ve çıkış hedefi tetikleyicisi gibi sunduğu birçok kullanışlı özelliğe sahip değildir. Yalnızca temel hedefleme seçenekleri sunarlar.

Ayrıca kontrol edin: A / B Split Test WordPress Formları.

Bloom’un Maliyeti?

çiçeklenme fiyatlandırma

Bloom, 2 farklı fiyatlandırma planı sunar: Ayda 89 ABD Doları için yıllık erişim veya 249 ABD Doları için ömür boyu erişim. Ayrıntılı fiyatlandırma çizelgesine bakın.

3. Gelişme

ThriveLeads

Thrive Leads, Thrive Temaları tarafından oluşturulan bir liste oluşturma eklentisidir. Thrive Temaları, dönüşüm odaklı WordPress temaları ve eklentileri oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Tıpkı Bloom gibi, Thrive Leads de doğrudan WordPress panonuzdan güzel optin formları oluşturmanıza izin verir.

Artıları

 • Tek seferlik ödeme: Yinelenen bir ödeme sözleşmesine tabi değilsiniz. Eklentiyi bir kerelik ödeme ile indirebilirsiniz.
 • Gelişmiş analizler: Liste oluşturma çabalarınıza ve dönüşüm oranlarınıza ilişkin ayrıntılı bilgiler sunar.

Gelişmek Form Oluştur

Eksileri

 • hız: Thrive Leads oldukça ağır bir eklentidir. Aslında, WordPress performansınızı etkileyebilir.
 • Kullanılabilirlik: Üstesinden gelmek için hafif bir öğrenme eğrisi var. Thrive Lead’leri kullanmaya başlamak deneyimli WordPress kullanıcıları için bile oldukça zor olabilir.

Thrive Potansiyel Satışların Maliyeti?

fiyatlandırma yol açar

Thrive Leads fiyatlandırma aralığı 67 $ – 147 $ arasında değişmektedir. Alternatif olarak, üyelik planlarına kaydolabilirsiniz, bu da tam ürünlerine aylık 19 $ karşılığında erişmenizi sağlar. Ayrıntılı fiyatlandırma çizelgesine bakın.

4. Sumo

SumoMe

Sumo sadece bir WordPress pop-up eklentisinden daha fazlasıdır. E-posta listenizi büyütmenin yanı sıra, sosyal paylaşımınızı büyütmenize yardımcı olur ve ısı haritaları ve kaydırma kutusu gibi analiz özellikleri sunar. OptinMonster gibi SumoMe de bağımsız bir üründür.

Artıları

 • Bedava: Sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress açılır pencere eklentisi arıyorsanız, SumoMe iyi bir seçim olabilir. Bununla birlikte, ücretsiz eklenti, sitenizde profesyonel olmayan görünebilecek mavi bir menü çubuğu oluşturur. Kaldırmak istiyorsanız, premium ürünü satın almanız gerekir.
 • Önceden oluşturulmuş şablonlar: Premium sürümle, hedeflerinize ulaşmak için uyarlanmış önceden tasarlanmış şablonlar listesinden seçim yapabilirsiniz.
 • Trafik kaynağına göre pop-up’lar oluşturun: Ziyaretçinizin trafik kaynağına göre özel olarak hazırlanmış açılır pencereler gösterebilirsiniz. Örneğin, Facebook’tan çok fazla trafik alıyorsanız, yalnızca onlar için özelleştirilmiş açılır pencereler oluşturabilirsiniz. Bu premium bir özelliktir.

Sumo-düzenleyici

Eksileri

 • Trafik limiti: Sumo’nun fiyatı, sitenizin çektiği trafiğe bağlıdır. Ücretsiz eklentiyi kullanıyorsanız, siteniz tonlarca trafik çekiyorsa pop-up’lar her zaman görünmez.
 • Sınırlı özellikler: Sumo, sadece e-posta listenizi büyütmeye odaklanmayan geniş bir üründür. Diğer pop-up eklentileri ile karşılaştırıldığında, çeşitli liste oluşturma özelliklerinden yoksundur ve çok fazla hedefleme seçeneği yoktur.
 • Pahalı: Yalnızca basit bir açılır pencere eklentisi arıyorsanız, Sumo iyi bir eşleşme olmayabilir. Fiyatlandırma 29 $ / ay’dan başlar, bu da diğer pop-up eklentilerine kıyasla pahalı olmasını sağlar.

Sumo’nun Maliyeti?

Sumo, WordPress eklenti deposundan ücretsiz olarak indirilebilir.

5. Pop-up’lar

Açılır pencereler

Adından da anlaşılacağı gibi, Popups güçlü ve ücretsiz bir WordPress açılır eklentisidir. Sosyal beğeniler, abonelik formu, çerez bildirimi ve daha fazlasını almak için birden fazla pop-up göstermenize olanak tanır. Birkaç açılır pencere türü ve tetikleyici koşulu vardır. Eklenti, web sitenize pop-up’lar yerleştirmek için 5 farklı açılır pencere konumu sunar.

Artıları

 • Popup sıklığı: Geri gelen ziyaretçilerin pop-up’ı tekrar göstermesi için gün sayısını kolayca ayarlayabilirsiniz.
 • Özelleştirme: Her açılır pencere için renk, tipografi, arka plan, kenarlık ve arka plan opaklığını özelleştirebilirsiniz.
 • Filtrelenebilir açılır pencereler: Pop-up’ları belirli kullanıcılara hedeflemek istiyorsanız filtre seçeneğini kullanabilir ve kullanıcı yorumlarını, sayfa ziyaretlerini, arama motorlarını ve kullanıcı rollerini temel alarak hedefleyebilirsiniz..
 • Uyumluluk: Bu Popup eklentisi, WPForms, MailChimp, Jetpack, vb.Gibi popüler WordPress eklentileri ile uyumludur..

Eksileri

 • A / B testi: OptinMoster’ın aksine, bu eklentide A / B testi mevcut değildir. Bu özelliği istiyorsanız, premium sürümünü satın almanız gerekir.
 • Müşteri desteği: Eklentinin ücretsiz sürümünde destek yoktur.

Popups Eklentisinin Maliyeti?
Bu eklenti WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirilebilir.

6. Açılır Pencere Oluşturucu

Açılır Pencere Oluşturucu

Popup Maker popüler bir ücretsiz WordPress pop-up eklentisidir. Tıpkı OptinMonster gibi, ışık kutusu açılır penceresi, yapışkan açılır pencere, slayt açılır pencere, bildirim açılır penceresi ve daha fazlası gibi birden çok optin açılır pencere türü sunar. Optin pop-up pencerenizin temasını ve konumunu tamamen özelleştirme seçeneği sunar.

Artıları

 • Ücretsiz eklenti: Tüm kapsamlı özelliklerle, Popup Maker eklentisini WordPress sitenize indirmek ve kullanmak ücretsizdir.
 • Form oluşturma eklentileri entegrasyonu: Gibi popüler form oluşturma çözümleri ile kolayca entegre edilebilir WPForms, İletişim Formu 7, vb..
 • Koşullu hedefleme: Diğer güçlü açılır pencere eklentileri gibi, koşullu hedeflemeyi etkinleştirebilir ve açılır pencerenizin nerede görüntüleneceğini kontrol edebilirsiniz. Sayfalar, yayınlar vb. Dahil olmak üzere her türlü WordPress içeriğini hedeflemenizi sağlar..
 • tetikleyiciler: Gezinme menüsü öğelerine, düğmelere, resimlere, kenar çubuklarına vb. Tıklama tabanlı tetikleyiciler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, otomatik açma tetikleyicileriyle bir gecikme süresi eklemenize de olanak tanır..

Eksileri

 • Niyetten çık: Çıkış amacı özelliği ücretsiz değildir. Ücretli bir uzantı olarak gelir.
 • Popup analizi: Popup Maker’ın ücretsiz sürümünde optin pop-up kampanyalarınızın analizlerini göremezsiniz.
 • Gelişmiş hedefleme: Gelişmiş hedefleme koşulları için bir eklenti satın almanız gerekir.

Popup Maker Eklentisinin Maliyeti?

Bu eklenti WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirilebilir.

7. Açılır Pencere Oluşturucu

Açılır Pencere Oluşturucu

Popup Builder bir WordPress kalıcı açılır pencere eklentisidir. Animasyon efektleri, temalar ve özel seçeneklerle sınırsız pop-up eklemenizi sağlar. Benzersiz kaydırma açılır penceresine sahiptir. Popup Builder, ziyaretçileri uyarmak için bildirim sesini etkinleştirmenizi sağlar.

Artıları

 • Bedava: Eklentinin kullanabileceğiniz tonlarca özelliği var.
 • Çok bölgeli ağ desteği: Popup Builder eklentisi WordPress çoklu site ağı ile harika çalışır ve tüm alt sitelerinizde kullanılabilir.
 • WPML uyumluluğu: WPML ile uyumludur ve istediğiniz dilde açılır pencere ekleyebilirsiniz.
 • Sürükle ve bırak oluşturucu: Eklenti, açılır pencerelerinizi anında tasarlamak için Divi ve Visual Composer gibi popüler sürükle ve bırak üreticilerini destekler.

Eksileri

 • Sosyal pop-up: Optin pop-up’ları aracılığıyla sosyal kanallarınızda beğeni almak istiyorsanız, premium bir sürüm almanız gerekir.
 • Açılır pencereden çık: Popup Maker eklentisi gibi, ücretsiz eklentinin çıkış penceresi yok.
 • Geri ödeme politikası yok: Para iade garantisi sunulmaz.

Ayrıca kontrol edin: Yeni Başlayanlar İçin En İyi Web Sitesi Oluşturucuları

Popup Builder’ın Maliyeti?
Bu eklenti WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirilebilir.

8. Buzgram

Icegram

Icegram, e-posta listenizi büyütmek için pop-up’lar ve e-posta tercihleri ​​oluşturmanıza yardımcı olan nispeten yeni bir çözümdür. Bir pop-up form oluşturucudan daha fazlası. Pop-up’lar ve optin formları oluşturmanın yanı sıra, ziyaretçileri istediğiniz herhangi bir sayfaya yönlendirmek için güçlü CTA düğmeleri oluşturabilirsiniz.

Artıları

 • Ücretsiz ürün: Doğrudan WordPress panonuzdan optin ve pop-up formlar oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir eklenti arıyorsanız, Icegram doğru seçim olabilir.
 • Trafik limiti yok: Sumo’dan farklı olarak, trafik sınırı yoktur, bu nedenle sitenizin oluşturduğu trafikten bağımsız olarak e-posta listenizi büyütebilirsiniz..

Eksileri

 • Kullanıcı arayüzü: Kullanıcı arayüzü bir karmaşa. Sürükle ve bırak oluşturucu sunmaz, bu nedenle basit bir açılır pencere formu bile sıkıcı bir görev olabilir.
 • Çekici olmayan yerleşik şablonlar: Diğer premium çözümlerle karşılaştırıldığında, yerleşik şablonlar çekici değildir. Bu, e-posta listenizin büyümesine zarar verebilir..
 • Sınırlı hedefleme seçenekleri: Icegram yalnızca zamana dayalı hedefleme gibi temel hedefleme sunar.

Icegram’ın Maliyeti?
Bu eklenti WordPress.org deposundan ücretsiz olarak indirilebilir.

WordPress için En İyi Açılır Pencere Eklentisi?

Bütçenin altında gelen ve şaşırtıcı özellikler sunan bir açılır pencere eklentisi arıyorsanız, OptinMonster bugüne kadar en iyi seçimdir. Performans ve esneklikte rakipsizdir. Bir e-posta listesi en büyük çevrimiçi varlığınız olduğundan, listenizi büyütmek için OptinMonster gibi premium bir araca birkaç dolar harcamak uzun vadeli büyük bir yatırım olabilir.

Temel özelliklere ve özelleştirilebilir açılır pencerelere sahip ücretsiz bir eklenti istiyorsanız, Popup Maker, Popup Builder veya Popups eklentisi arasından seçim yapabilirsiniz..

Küçük bir bütçeniz varsa ve web sitenizin özelliklerini ve performansını feda etmeye hazırsanız, Icegram veya Sumo gibi temel bir ücretsiz seçenek seçebilirsiniz..

En iyi WordPress hediye eklentisini deneme fırsatını kaçırmayın.

Umarız bu makale en iyi WordPress açılır pencere eklentilerini bulmanıza yardımcı olmuştur. WordPress’te açılır pencere formunun nasıl oluşturulacağına ilişkin kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map