Yerinde Katılımı Artırmak İçin En İyi 7 WordPress Anket Eklentisi

En İyi WordPress Anket Eklentileri


En iyi anket eklentisini WordPress’te çevrimiçi anketler eklemek ister misiniz? Anketler ve anketler daha fazla kullanıcıyı çeker ve web sitenize daha uzun süre dahil eder. Bu kullanıcı etkileşimi, web sitenizin arama motoru sıralamaları için de iyidir.

Bu makalede, sizin için en iyi WordPress anket eklentilerini seçtik.

En İyi WordPress Anket Eklentisini Bulma

WordPress, web sitenizde çevrimiçi anketler ve anketler oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok ücretsiz ve ücretli anket eklentisine sahiptir. Bir WordPress anket eklentisi ararken, kurulumu ve kullanımı kolay olabileceğinden emin olmalısınız. Bunun dışında, WordPress sayfalarınıza, yayınlarınıza ve widget alanlarınıza anket ekleyebilmeniz için görüntüleme seçenekleriyle esnek olmalıdır.

Web siteniz için seçmeden önce bir WordPress anket eklentisine bakmanız gereken birkaç hızlı özellik:

 • Etkileşimli anketler oluşturmak için tasarım ve şekillendirme özelliklerine sahip olmalıdır.
 • Anketlerin hızlı yüklenmesini ve web sitenizin performansını etkilememesini sağlayın.
 • Anket ve anket sonuçlarını grafik, grafik vb. Göstermek için birden fazla seçenek sunmalıdır..
 • Anket eklentisi, sonuçları birden fazla sayfada veya istediğiniz herhangi bir yerde görüntülemenize izin vermelidir.

Bunu söyledikten sonra, en iyi WordPress anket eklentilerini yan yana karşılaştıralım.

1. WPForms

WPForms

WPForms, dünyadaki en iyi WordPress iletişim formu eklentisidir. WordPress’te iletişim formları, çevrimiçi kayıt formları, anketler ve anketler oluşturmak için premium form şablonları sunar. WPForms, anketler ve anketler için premium bir eklentiye sahiptir. Çevrimiçi anketleri son derece özelleştirilebilir ve esnektir, bu da istediğiniz bir anketi kolayca oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

WPForms, sürükle bırak işleviyle çevrimiçi anketlerinizi hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan inanılmaz bir form oluşturucusuna sahiptir. Kullanıcılar için anket seçeneği olarak resim de ekleyebilirsiniz.

Çevrimiçi anketleri WordPress sayfalarınızda, yayınlarınızda, kenar çubuğunuzda ve widget’a hazır diğer alanlarınızda görüntüleyebilirsiniz. Anketleri web sitenizin hızını ve performansını etkilememelidir.

Anket sonuçlarını grafikler ve çizelgelerde güzel bir şekilde görüntülemenizi sağlar. WPForms, anket sonuçlarını WordPress web sitenizin herhangi bir yerine yerleştirmenize izin verir. Anket sonuçlarını dışa aktarabilir ve bunları PowerPoint sunularınızda, Excel Sayfalarınızda ve daha pek çok şeyde kullanabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için, WPForms kullanarak etkileşimli anket oluşturma hakkında bu kılavuza göz atmalısınız..

İlişkili: WordPress’de bir Typeform stil formu nasıl oluşturulur (Adım adım öğretici)

2. Anketler ve Anketler

Anket ve Anketler

PollDaddy, piyasadaki en popüler WordPress anket eklentilerinden biridir. WordPress’te anket eklemek ve yönetmek için esnek seçeneklerle birlikte gelir. PollDaddy’nin kurulumu kolaydır ve çevrimiçi anketler için premium özellikler sunar.

En dikkate değer özellikler arasında çoktan seçmeli anket, etkileşimli anket tasarımları, anketler için yakın tarih seçeneği, sonuçları göster / gizle ve çok daha fazlası bulunur. Diğer güçlü çevrimiçi anket eklentileri gibi anket sonuçlarını web sitenizin herhangi bir yerinde ve diğer
WordPress siteleri.

PollDaddy ücretsiz bir WordPress eklentisidir ve kullanıcıların birden fazla yanıtı doldurmasını önlemek için temel IP filtrelerini destekler.

3. Duyarlı Anket

Duyarlı anket

Duyarlı anket, WordPress’e basit ve güzel anketler eklemek için kullanılabilecek çevrimiçi bir anket eklentisidir. Birden çok anket oluşturmanıza ve bunları aynı sayfada görüntülemenize olanak tanır.

Ayrıca çoktan seçmeli anketler ekleyebilir, metin içeren görüntü seçimleri yapabilir, sonuçları güzel şekilde görüntüleyebilir, anket başlangıç ​​/ bitiş tarihi ekleyebilir ve anket tasarımlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Ücretsiz ve ücretli bir sürüm sunuyorlar. Ücretsiz Duyarlı Anket eklentisinin sınırlı özellikleri vardır ve tüm seçeneklerin kilidini açmak için premium planlarına yükseltmeniz gerekir.

4. WP-Anketleri

WP anketleri

WP-Polls, web sitesi sayfalarınıza, yayınlarınıza, kenar çubuğunuza ve diğer widget alanlarınıza çevrimiçi anketler eklemek için uygun ücretsiz bir WordPress anket eklentisidir. WordPress kontrol panelinizde kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Çoktan seçmeli anketler eklemenizi ve sonuçları aynı sayfada hızlı bir şekilde görüntülemenizi sağlar. WordPress anketlerinizin temasını ve tasarımını değiştirmek için özel CSS stili ekleyebilirsiniz.

5. Demokrasi Anketi

Demokrasi anketi

Adından da anlaşılacağı gibi, Demokrasi Anketi, kullanıcılarınızın ankete kendi seçimlerini eklemelerini sağlayan basit ve modern bir WordPress anket eklentisidir. Tekli ve çoklu seçenek anketleri oluşturabilir, anketiniz için bir bitiş tarihi belirleyebilir, çoklu anket tasarım şablonları arasından seçim yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Oldukça özelleştirilebilir bir anket eklentisidir ve anketi yalnızca kayıtlı kullanıcılarla sınırlamanızı sağlar. Demokrasi Anketi rastgele anketler oluşturmanıza ve bunları birden çok sayfada kullanıcılara görüntülemenize olanak tanır.

Web sitenizde daha hızlı performans göstermek için W3 Total Cache, WP Super Cache, WordFence, Quick Cache ve daha fazlası gibi tüm popüler önbellek eklentileri ile harika çalışır..

6. YOP Anketi

Yop Anketi

YOP anketi, kolayca çevrimiçi anketler ve anketler oluşturmak için kullanılabilecek başka bir ücretsiz WordPress anket eklentisidir. Süper esnek ve WordPress’te kurulumu kolaydır.

Çoktan seçmeli anketler eklemenize, anketler planlamanıza, farklı anketlerde çevrimiçi anketler göstermenize, sonuçları yüzde olarak görüntülemenize, anketi istediğiniz zaman sıfırlamanıza ve anketleri yalnızca kayıtlı kullanıcılara görüntüleme sınırı eklemenize olanak tanır. IP ve kullanıcı adı olan spam kullanıcılarını da engelleyebilirsiniz.

Anket sonuçlarını görüntülemek için çeşitli seçenekler sunarlar. Önceki anket sonuçlarını kullanıcılara göstermek istiyorsanız, YOP anketi sizin için mükemmel bir seçimdir.

7. Görüş Anketi, Anket, Bilgi Yarışması

Fikir Anketi Anket Sınavı

OpinionStage Poll etkileşimli bir anket eklentisidir. WordPress web sitenize indirmek ve yüklemek ücretsizdir. Yerleşik şablonlarıyla kolayca çevrimiçi anketler, anketler, kısa testler, formlar ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Anketlerin yanı sıra sosyal medya platformlarında paylaşmak için sosyal düğmelerle birlikte gelir. Anketi WordPress sayfalarınıza, yayınlarınıza, kenar çubuğunuza, altbilginize ve widget’a hazır diğer alanlarınıza ekleyebilirsiniz.

WordPress’te görsel olarak etkileşimli bir anket oluşturmak istiyorsanız, OpinionStage Anketi sizin için mükemmel bir seçimdir. Çevrimiçi anketinizin görünümünü güzelleştirmek için birden fazla renk ve tasarım seçeneği sunar.

Bu makalenin en iyi WordPress anket eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Kullanıcı geri bildirimlerini toplamak için en iyi WordPress anket eklentileri hakkındaki kılavuzumuza da göz atmalısınız..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map