10 кращих чуйних плагінів меню для WordPress (порівняно)

Плагіни меню


Ви хочете додати красиві спеціальні меню на свій сайт?

За замовчуванням WordPress дозволяє додавати меню навігації на ваш сайт. Однак якщо ви хочете створити чудові спеціальні меню, які не передбачені вашою темою, ви можете встановити чуйний плагін меню.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих адаптивних меню для WordPress.

Чому додати плагін меню на свій сайт WordPress

Плагін меню, що реагує на WordPress, полегшує навігацію по сайту. Це також дає можливість відображати спеціально налаштовані меню, які за замовчуванням не підтримуються вашою темою.

Якщо правильно виконано, чуйні меню можуть збільшити залучення користувачів та значно знизити показник відмов.

1. Мега меню WP

Мега меню WP

WP Mega Menu – один з найкращих плагінів WordPress, який допомагає додавати красиві меню на ваш веб-сайт. Коли ви додасте своє меню за допомогою Мега-меню WP, ви можете легко додавати категорії, підкатегорії та публікації. Це також означає, що ваші користувачі можуть легко виявити вашу найкращу роботу.

Плагін пропонує встановлення одним клацанням миші, тому ви можете швидко імпортувати демонстраційний вміст та налаштування. І якщо у вас є сумніви, ви завжди можете скористатися чудовими документаціями та відеоуроками, які допоможуть вам ознайомитись із усіма аспектами використання плагіна..

Він має ряд макетів та ефектів завантаження на вибір. У вас також є необмежені параметри кольору тла, і якщо ви хочете, ви можете використовувати зображення і для вашого фону. Щоб ваш сайт виглядав привабливіше, у вас є можливість відображати своє зображене зображення у вигляді ескізів. Завдяки безлічі інших дивовижних функцій, цей плагін може надати унікальний та стильний штрих вашого веб-сайту.

2. Мега меню WP від ​​Themeum

Мега меню WP

WP Mega Menu від Themeum – популярний, стильний і супер чуйний мегабудівник, який є ідеальним рішенням для створення інтерактивних навігаційних барів. Конструктор перетягування цього плагіна робить створення ваших меню веселим, легким та гнучким одночасно.

Ви можете додати стовпці та меню на основі рядків, і це автоматично збереже всі ваші зміни. Варіантів налаштування величезна кількість, тому ви можете надати своєму сайту найкращий вигляд, який він заслуговує. Попередньо вбудовані та готові до використання віджети підтримують фотографії, заголовки та тексти. Ви також можете мати логотип із зображенням або текстом.

3. Меню акордеона

Меню акордеона

Меню акордеон – це ще один чудовий плагін, який дозволяє створювати гарні меню для вашого сайту. Крім WordPress, Accordion Menu також підтримує сайти Magento та Joomla. Цей плагін дозволяє вам повністю контролювати дизайн та налаштування меню.

Цей плагін також пропонує 5 скінів та кілька дивовижних стилів анімації для ваших меню.

4. Меню Superfly, чуйне

Суперліта

Superfly – це ще один фантастичний плагін меню, який створює окремі навігації або меню. Живий редактор, який пропонує плагін, спрощує проектування ваших меню. Це також дозволяє додавати повне екранне меню, щоб ви могли швидко привернути увагу відвідувача.

За допомогою Superfly ви можете додати будь-яке меню, яке вам потрібно. Він пропонує безліч різних варіантів, включаючи повзунковий, статичний, компактний значок панелі навігації, косий панель або режим повноекранного режиму. Він також має чудові можливості налаштування, плавне прокручування, чудову бібліотеку іконок, прекрасну анімацію та багато іншого.

5. UberMenu

UberMenu

UberMenu – ще один плагін преміум меню, доступний на ринку CodeCanyon. Він пропонує деякі найкрутіші варіанти налаштування, які можуть надати вашим меню приголомшливий вигляд. Ви також можете додати в ці меню зображення, карти, піктограми, форми та багато іншого.

UberMenu оптимізований для мобільних пристроїв, а також сумісний із усіма веб-переглядачами. Ви також можете додати підменю з вкладками, де вкладки можна вирівняти в різних положеннях. За допомогою попереднього попереднього перегляду налаштування користувача ви можете змінити колір, шрифти тощо, щоб надати своїм меню найкращий вигляд, який він заслуговує..

6. Чуйне меню

Чуйне меню це безкоштовний плагін меню WordPress, який допоможе вам додати гарне меню на свій веб-сайт. Як і всі інші плагіни, згадані в цьому списку, чуйне меню також пропонує чудові параметри налаштування, такі як зміна кольорів, шрифтів, додавання фонових зображень тощо.

Ви також можете додати панель пошуку, завантажити під стрілки та логотипи. Він також пропонує опцію імпорту / експорту в один клік, щоб використовувати одне і те ж індивідуальне меню на різних сайтах.

7. Меню Max Mega

Максимальне меню

Макс Меню – це ще один плагін WordPress, який дозволяє конвертувати існуючі меню в мега меню. Після цього плагін дозволить вам додати будь-який віджет WordPress у своє меню, змінити його меню за допомогою редактора тем і змінити поведінку меню, використовуючи вбудовані налаштування. Меню, створене за допомогою меню Max, чуйне і підтримує нативні події.

Завдяки параметрам налаштування ви можете додавати фільтри, дії, піктограми та переходи підменю. Якщо ви хочете, ви можете навіть приховати підменю з мобільних пристроїв для кращого користування.

8. Плагін Mega Menu для WordPress

Мега меню AP

Це чудовий плагін меню від AccessPress. Раніше відомий як Мега-меню WP, цей плагін дозволяє вам додавати приголомшливі мега-меню на свій веб-сайт. Він пропонує декілька макетів, таких як вертикальні, горизонтальні, видаткові тощо. Ви можете повною мірою використовувати його конструктор перетягування, щоб створити декілька найяскравіших меню вашого сайту. Ви також можете стилізувати його за допомогою відповідних шаблонів.

У вас також є можливість використовувати будь-яку тему WordPress з цим плагіном. Він відображає дивовижну сумісність із усіма розширеними темами та сучасними плагінами. Він також підтримує перетворення анімації, перехід у фіксацію чи слайд, 300+ FontAwesome, 160+ Genericon та 100+ Dashicons.

9. Меню WP Mobile

Меню WP Mobile

Як і випливає з назви, WP Mobile Menu – це мобільний адаптивний меню WordPress, який дозволяє створювати гарні меню для вашого веб-сайту без необхідності вводити єдиний код. Щоб ваші користувачі не займалися, ви можете створити головий заголовок, 3 рівня глибини меню, накладені маски, коли меню відкрите, і робити набагато більше. Він також дозволяє додавати фонові зображення та завантажувати текст або логотипи на основі зображень.

Все це можна зробити за допомогою безкоштовної версії плагіна. Він також має преміальну версію, яка постачається з набагато більшою кількістю варіантів, ніж лише згадані вище. Наприклад, ви можете додати живий пошук у заголовку, меню нижнього колонтитула, відобразити меню мобільних пристроїв на певних сторінках тощо.

10. QuadMenu

QuadMenu це ще один чуйний плагін меню, який варто перевірити. Плагін оснащений конструктором перетягування, за допомогою якого можна додавати нові елементи, створювати стовпці, додавати віджети чи будь-який інший тип елементів, доступний у мета-полях рідного меню WordPress..

Ви також отримаєте фантастичні параметри налаштування, які дозволять вам виділити меню. Однак налаштування теми доступна лише в тому випадку, якщо ви придбаєте преміальну версію плагіна.

Це воно. Це декілька найдивовижніших адаптивних меню, які дозволяють вам додавати чудові меню, що реагують на ваш сайт.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити додаткові плагіни контактної форми для WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map