10 кращих плагінів для багатомісних мереж WordPress (2020)

кращі WordPress багатоканальні плагіни


Шукаєте найкращі багатопрофільні мережеві плагіни WordPress?

Плагіни WordPress можна використовувати для розширення функцій вашої багатосайтової мережі. Але, оскільки є буквально тисячі безкоштовних та преміальних плагінів, для початківців може бути важко знайти найкращі. Вам потрібні плагіни, які забезпечуватимуть процвітання вашої багатосайтової мережі та зростатимуть професійно, але ви можете розчаруватися, якщо не знаєте, як їх шукати..

Ось чому в цій статті ми заощадимо ваш час та плутанину, поділившись 10 основних плагінів для багатомісних мереж WordPress, які перейдуть ваш веб-сайт на новий рівень.

1. WPForms

WPForms

WPForms – найкращий плагін для контактних форм WordPress у світі. З його допомогою можна створити форми реєстрації користувачів, форми входу, розмовні форми, багатосторінкові форми тощо. Вам знадобиться надійний плагін форм, який може обробляти вимоги всіх підсайтів у вашій багатосайтовій мережі.

Він має простий інтерфейс перетягування для додавання полів до форм. Ви можете повністю налаштувати шрифти, кольори, фони полів тощо. WPForms також пропонує вбудовані шаблони форм, які можна використовувати для швидкого додавання контактної форми або інших часто використовуваних форм на свій веб-сайт. Він підтримує короткі коди та теги шаблонів для відображення форм на ваших сторінках.

Слід переглянути наш повний огляд WPForms, щоб дізнатися більше про цей плагін.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для багатомісних мереж WordPress. Він може використовуватися для моніторингу ресурсів трафіку для вашої мережі та її суб-сайтів. Після встановлення MonsterInsights показує графічну презентацію трафіку вашого веб-сайту на інформаційній панелі WordPress. У багатоміській мережі його можна використовувати для контролю трафіку всіх ваших суб-сайтів в одному місці.

Перегляньте цю статтю на як налаштувати Google Analytics у багатосторонній мережі WordPress для покрокового підручника про те, як розпочати роботу з MonsterInsights. Це дозволяє ввімкнути або вимкнути інформаційну панель MonsterInsights для кожного окремого під-сайту. Ви можете скористатися мережевими налаштуваннями, щоб контролювати стан плагіна.

Не пропустіть наш огляд MonsterInsights для отримання більш корисних деталей.

3. Йоаст SEO

Йоаст

Yoast SEO – найпопулярніший плагін для WordPress SEO у світі. З його допомогою можна оптимізувати ваші суб-сайти для пошукових систем. Ви можете налаштувати його для додавання метаданих для кожного під-сайту окремо. Це також дозволяє додавати мета-інформацію для своїх публікацій та сторінок окремо.

Інтерактивні індикатори плагіна допомагають покращити якість вашого вмісту. Ви можете налаштувати файл Sitemap XML одним натисканням кнопки. Yoast SEO підтримує канонічні URL-адреси, щоб уникнути дублювання вмісту на вашому веб-сайті та позбавить вас від можливих штрафних санкцій. Також пропонується додавати внутрішні посилання у свої повідомлення, щоб збільшити трафік вашого веб-сайту.

Перегляньте наш огляд Yoast SEO, щоб максимально використати цей обов’язковий плагін SEO.

4. Ракета WP

Ракета WP

WP Rocket – це чудовий і потужний плагін кешування WordPress. Це може збільшити час завантаження ваших веб-сайтів за кілька кліків. Плагін запускається після активації на вашому сайті WordPress. Це полегшує кешування сторінок, попереднє завантаження кешу, статичне стиснення файлів, ледаче завантаження зображень тощо. WP Rocket збільшує швидкість вашого веб-сайту, не завдаючи шкоди вмісту чи сторінкам.

Він працює розумно, щоб передзавантажити вміст і файли на вашому веб-сайті, тож коли користувачі відвідують ваш сайт, вони побачать ваш вміст завантажений моментально. Це настійно рекомендований плагін для багатомісних мереж WordPress.

5. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster – це найпотужніше програмне забезпечення для оптимізації генерації та перетворення в світі. З його допомогою можна створити оптимізовані кампанії на ваших підсайтах. Ви можете мережево активувати цей плагін для створення різних кампаній на кожному суб-сайті. Він має простий інтерфейс користувача на основі перетягування з декількома типами кампаній, включаючи слайд-вкладку, спливаючу панель лайтбоксу, вітальний килимок на весь екран, плаваючу панель тощо.

Він поставляється з потужним Exit-Intent® технологія, яка допомагає перетворити відвідувачів веб-сайту, які відмовляються, у підписників та клієнтів. OptinMonster має безперебійну інтеграцію з тисячами плагінів, служб та програмного забезпечення для підвищення зацікавленості користувачів на ваших сайтах.

Для отримання додаткової інформації вам слід ознайомитися з цим повним описом OptinMonster від наших експертів.

6. Багатосторонні розширення

Багатосторонні розширення

Як випливає з назви, Multisite Enhancements є потужним плагіном WordPress для оптимізації області адміністрування вашої багатопосадової мережі WordPress. Він відображає додаткову інформацію про ресурси ваших підсайтів на інформаційній панелі мережі, включаючи активні плагіни на окремих сайтах, активні теми та дочірні теми. Крім того, ви можете персоналізувати мережевого адміністратора

Це також покращує досвід роботи адміністраторів підсайтів. Плагін Multisite Enhancements відображає інформацію, яка є найбільш корисною для адміністраторів, і приховує непотрібні деталі з бекенда. Найкращий? Цей зручний плагін абсолютно безкоштовно для завантаження та використання.

7. Перемикання користувачів

Перемикання користувачів

Користувальна комутація – це безкоштовний плагін WordPress для багатомісних мереж. Це дозволяє переходити на ваші суб-сайти без входу або виходу з адміністратора мережі кілька разів. Це допомагає протестувати теми та плагіни на ваших під-сайтах. Ви також можете перевірити інші функції та ролі адміністратора користувача на кожному окремому веб-сайті.

Після закінчення тестування ви завжди можете повернутися до адміністратора мережі, не входячи в систему. Це повністю захищено і гарантує, що модератори підсайтів не отримають доступ до вашої адміністративної мережі..

8. НасінняПрод

SeedProd

SeedProd – найкращий режим обслуговування, а WordPress незабаром з’явиться на ринку. З його допомогою можна створити режим обслуговування та найближчі сторінки на ваших підсайтах протягом періоду їх розробки. Це дуже корисно і стане в нагоді, коли ви хочете дати професійне враження відвідувачам сайту, які приїжджають, поки ваш сайт ще працює..

Ви можете повністю налаштувати найближчі сторінки. Він також дозволяє відобразити таймер зворотного відліку, щоб відвідувачі могли знати, коли ваш веб-сайт буде готовий. SeedProd зручний для початківців і дуже простий у налаштуванні.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом SeedProd.

9. Постійний контакт

Постійний контакт

Постійний контакт – популярна служба електронного маркетингу та автоматизації електронної пошти. Він легко інтегрується з багатосторонніми мережами WordPress для надсилання тисяч електронних листів за 1 клік. Ви можете додати гарну форму підписки на свій веб-сайт та створити список електронних листів, щоб ділитися оновленнями з відвідувачами.

Крім того, постійний контакт дозволяє планувати електронні листи, створювати кампанії з автоматизації маркетингу тощо. Це повноцінне рішення просування вашого веб-сайту правильним способом.

Перегляньте цей огляд постійних контактів від наших експертів, щоб дізнатися більше про цю високоефективну послугу маркетингу електронною поштою.

10. UpdraftPlus

Updraftplus

UpdraftPlus – це потужний плагін для резервного копіювання WordPress. Мережа багатьох сайтів може мати десятки або сотні підсайтів, і важливо використовувати плагін резервного копіювання, щоб гарантувати безпеку всіх ваших веб-сайтів. UpdraftPlus може створювати автоматичні резервні копії всіх ваших сайтів, тому ви можете сміливо експериментувати з новими функціями.

Це дозволяє зберегти резервні копії на комп’ютері або хмарних дисках. Він не тільки створює резервну копію, але ви також можете використовувати цей плагін для відновлення веб-сайту за 1 клік. Це безпечно і надійно, що дає вам усе необхідне для безпечного керування резервними копіями веб-сайту.

Ви можете ознайомитися з нашим оглядом UpdraftPlus для отримання більш детальної інформації.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найнеобхідніші плагіни для багатомісної мережі WordPress. Ви також можете перевірити наш список найкращих плагінів WordPress для підвищення доходу в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map