10 кращих плагінів для типографії WordPress порівняно (2020)

порівняно найкращі плагіни для друкарні wordpress


Прагнуть покращити читабельність та типографіку на вашому сайті WordPress?

Дуже багато усталених брендів побудували свою ідентичність з типографічними елементами, такими як Coca Cola та IBM. Крім розпізнавання торгової марки, правильна типографія покращує читабельність вашого веб-сайту. У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів для типографії WordPress на ринку.

Вибір найкращих плагінів для друкарні для WordPress

Не кожен плагін з типографіки створюється рівним. Нижче наведено кілька функцій, які ви знайдете у плагіні для друкарства.

 • Можливість легко додавати шрифти Google до вашої теми WordPress.
 • Можливість завантажувати власні шрифти, щоб надати вашому сайту чіткий вигляд
 • Підтримує різних постачальників шрифтів, таких як Adobe Typkit, Font Squirrel і, звичайно, Google Fonts

1. Шрифт Я хочу

, типографічні плагіни

Шрифт Я хочу – це дивовижний плагін, який дозволяє завантажувати красиві шрифти на ваш веб-сайт. Плагін підтримує 3 популярних постачальника шрифтів, шрифти Google, Adobe Typkit та білку шрифту.

Ви також можете завантажити власний набір шрифтів, якщо хочете. Все, що вам потрібно зробити – це перетягнути всі файли шрифтів, і тоді ви зможете використовувати шрифти на своєму веб-сайті.

За допомогою цього плагіна ви можете експериментувати з більш ніж 20 000 різних стилів шрифту та вибрати найкраще, щоб представити вашу марку. Ви також можете комбінувати кілька шрифтів від різних постачальників для унікального стилю.

2. Остаточний генератор веб-шрифтів Google

Кінцеві веб-шрифти Google

Ultimate Google Web Font Generator – це ще один чудовий плагін, який дозволяє додавати красиві шрифти на ваш веб-сайт за лічені хвилини. Ви можете отримати доступ до всіх веб-шрифтів з відкритим кодом Google, переглянути їх, а потім створити код для використання на своєму веб-сайті.

Ви також можете використовувати його на інших платформах, крім WordPress. Він сумісний з PHP, Joomla, Magento, ROR, чистим HTML та іншим. Він автоматично оновлює свій список шрифтів від Google і пропонує вам усі найновіші шрифти, поки ви сидите і відпочиваєте.

Наразі у його колекції є трохи більше 650 шрифтів. І звичайно, він підтримує всі варіанти шрифтів, такі як жирний шрифт, курсив, світло, чорний тощо. Будучи чуйним плагіном, шрифти також будуть добре виглядати у всіх браузерах..

3. Easy Post Google Шрифти

Easy Post Google Fonts

Easy Post Google Fonts – це ще одне дивовижне рішення для додавання більше шрифтів на ваш веб-сайт. За допомогою цього плагіна ви можете додати більше 600 різних шрифтів на свій сайт без необхідності додавати рядок коду. Це дозволяє використовувати декілька шрифтів на одній сторінці та публікації, так що ви можете змайструвати свій сайт з новим виглядом.

Він чудово працює з будь-якими іншими сучасними плагінами WordPress і виглядає приголомшливо і на всіх екранах. Через простоту користування навіть новачок може впоратися з нею так само добре, як і професіонал.

4. FontPress

Модуль типографіки FontPress

Маючи понад 1,2 тис. Активних встановлень, FontPress є одним з найпопулярніших плагінів типографіки на ринку WordPress. Якщо ви хочете поповнити свою тему більше шрифтами, то FontPress – ідеальний варіант для вас.

Крім шрифтів Google, він також підтримує не латинські мови. Ви можете використовувати цей плагін, щоб ваші шрифти виглядали більш стильно, застосовуючи різні ефекти, які він пропонує.

Ви можете працювати над розміром шрифту, вагою, оформленням тексту, перетворенням тексту, кольором та багато іншого.

5. Процвітати архітектор

Процвітати-Архітект

Thrive Architect – це дивовижний плагін для перетягування сторінок, який не тільки дозволяє створювати красиві веб-сторінки протягом декількох хвилин, але також пропонує повну гнучкість додати спеціальні шрифти на ваш веб-сайт.

Завдяки його параметрам Typeface ви отримаєте доступ до понад 700 спеціальних шрифтів, тому ви зможете надати унікальний вигляд своєму сайту.

6. Фонто

Плагін для типографіки Fonto

Fonto може стати вашим швидким рішенням, якщо ви шукаєте додавати нові шрифти на свій веб-сайт. За допомогою Fonto ви можете використовувати будь-який шрифт, який ви могли б придумати. За допомогою Fonto ви можете або самостійно розмістити файли шрифтів, або подати їх за допомогою вбудованого коду.

Код вбудовування потрібно додати до області заголовка вашого веб-сайту. У вас навіть є можливість комбінувати кілька шрифтів разом.

7. Резойзер шрифтів Зенона

Зенічний шрифт Resizer це дивовижний плагін, який дозволяє вашим користувачам швидко і легко змінювати розмір шрифтів. Для налаштування розміру шрифту використовується JavaScript та JQuery. Налаштування зберігаються у файлі cookie, тому відвідувач бачить однаковий розмір шрифту, навіть коли повертається на ваш сайт.

Ви можете використовувати цей плагін у будь-якій версії WordPress вище 3,7. Це забезпечує сумісність між веб-браузерами, щоб ви могли бути впевнені, що ваш текст чудово виглядає у всіх браузерах.

8. Шрифти Google WP

WP Шрифти, типографічні плагіни

WP Шрифти Google це ще один плагін, який ви можете перевірити. Маючи понад 100 000 активних установок, цей плагін був одним з найпопулярніших ресурсів шрифту для власників веб-сайтів.

За допомогою цього плагіна можна використовувати безкоштовні сервіси Google для додавання якісних шрифтів на ваш сайт. Ви також можете призначити свої шрифти конкретним елементам CSS на своєму сайті. І все це можна зробити прямо з вашої інформаційної панелі WordPress.

Плагін також автоматично оновлює та додає будь-які нові шрифти, доступні в Google. Таким чином, ви можете використовувати їх, не змінюючи налаштування вручну.

9. Легкі шрифти Google

З Легкі шрифти Google плагін, це дуже легко взяти під контроль шрифти вашого веб-сайту. Ви можете використовувати його для вставки до 600 різних шрифтів на ваш сайт без необхідності писати рядок коду.

Ви також можете попередньо переглянути свої шрифти за допомогою програми “WordPress Customizer”, перш ніж використовувати їх на своєму веб-сайті. Це дозволяє створювати власні керування шрифтами в області адміністратора. Після того, як ви вставите шрифт, він буде негайно доступний у налаштуваннях для попереднього перегляду.

Якщо ви хочете додати шрифти google до своєї теми, ви також можете це зробити, не редагуючи основний аркуш стилю теми. Він також автоматично оновлює свій список шрифтів, тож вам не доведеться робити це вручну.

10. Використовуйте будь-який шрифт

Використовуйте будь-який шрифт дозволяє використовувати будь-який шрифт, який ви хочете на своєму веб-сайті. Маючи понад 100 000 активних установок, цей плагін є одним з найвищих плагінів типографіки в WordPress.

Ви можете завантажувати свої шрифти безпосередньо з редактора WordPress. Плагін сумісний з усіма сучасними темами WordPress та іншими розширеними плагінами.

Це також гарантує, що шрифти виглядають приголомшливо на всіх пристроях та чудово працюють у веб-переглядачах. Крім того, він підтримує декілька спеціальних шрифтів одночасно, щоб отримати найкращі результати.

Це одні з кращих типографічних плагінів для WordPress. Ми сподіваємось, що Ви знайшли статтю корисною. Як бонус, ви також можете прочитати про них поради щодо проектування, які допоможуть вам підвищити швидкість конверсії веб-сайту.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map