10 кращих плагінів сповіщення WordPress для посилення взаємодії

плагіни панелі сповіщень, панель повідомлень WordPress


Ви хочете додати панель сповіщень на свій веб-сайт WordPress?

Додавання смужок сповіщень на ваш сайт може бути прекрасним способом інформувати людей про будь-які важливі події, продукти чи послуги тощо, не перешкоджаючи їх перегляду..

Використовуючи панель сповіщень, ви також можете збільшити свої продажі, посилити залучення відвідувачів і досвід досвідченого покоління для вашого бізнесу.

Вони особливо корисні, якщо ви проводите акцію, запускаєте новий продукт або влаштовуєте подарунки для своїх відвідувачів. Ви можете використовувати панель сповіщень, щоб повідомити про це людей без зайвих зусиль.

У сьогоднішній статті ми розповімо вам про деякі найкращі плагіни панелі сповіщень, які завантажені чудовими функціями. Перед цим давайте коротко ознайомимось із деякими випадками, коли можна використовувати панель сповіщень.

Кращі плагіни повідомлень WordPress – деякі випадки використання

Існує кілька випадків, коли використання панелі сповіщень може бути вам корисним. Ось декілька з них –

 • відобразити повідомлення на сайті
 • пропонувати промо-коди
 • створити терміновість
 • конвертувати клієнтів у передплатників
 • просувати сторінки соціальних медіа та збільшити кількість прихильників
 • покращити навігацію по сайту за допомогою банерів CTA
 • захоплення електронних листів
 • і більше…

  Отже, якщо ви готові, перегляньте наш список плагінів смужки сповіщень WordPress.

  1. OptinMonster

  OptinMonster

  OptinMonster це одне з найпопулярніших програм для придбання клієнтів та створення нових клієнтів, що дозволяє додавати на ваш веб-сайт різні типи сповіщень. Окрім сповіщення відвідувачів про майбутню подію чи акцію, це допомагає вам залучати потенційні клієнти із великою кількістю варіантів націлювання. Він оснащений простим у використанні конструктором перетягування сторінок, який дозволяє легко створювати та проектувати панелі навігації.

  Ви можете використовувати його для створення спливаючих вікон, плаваючих смуг, прокручувальної коробки та багато іншого.

  Найкраще, ви можете використовувати його для запуску кампаній, залежних від часу та дати, та відображення повідомлення відвідувачам у потрібний час для підвищення конверсій. За допомогою таймера зворотного відліку ви також можете створити відчуття терміновості, яке взамін збільшить ваші продажі та дохід.

  OptinMonster пропонує ряд інших функцій, таких як виявлення рефералів, націлювання на геолокацію, виявлення adblock, опція смарт-тегів та багато іншого.

  2. Панель повідомлень WP

  Якщо ви хочете відобразити на вашому веб-сайті гладку панель сповіщень, це найкращий варіант для вас. Це надзвичайно чуйний, оптимізований для SEO плагін WordPress плагін сповіщення, який допомагає вдосконалити маркетингові стратегії. Ви також можете налаштувати його колір відповідно до загального вигляду веб-сайту. Можна надати можливість користувачам приховати панель сповіщень.

  Окрім того, це дозволяє зробити спліт-тест, щоб побачити, яка версія найкраще підходить для вас. Ви також можете відстежувати кількість переглядів та кліків, отриманих за певний проміжок часу. Плагін дозволяє вам інтегрувати панель навігації і улюблені маркетингові послуги електронної пошти.

  3. Привіт Бар

  Hello Bar – популярний плагін для сповіщень, який має дивовижні функції. Ви можете використовувати його для додавання сповіщень на свій веб-сайт, не кодуючи жодного рядка. А плагін дуже простий і швидкий у використанні. Тож навіть якщо у вас немає попереднього досвіду його використання, ви можете поводитися з ним як із профі.

  За допомогою цього плагіна ви можете навіть додавати повзунки сповіщень та дзвінки на ваш сайт. Якщо ви хочете інтегрувати свій плагін із постачальником послуг маркетингу електронної пошти, це теж можливо. Він підтримує різні сервіси, щоб полегшити вам справи. Як жест вдячності, ви можете також додати користувацьку сторінку подяки. І якщо ви не впевнені, чи достатньо хороша панель сповіщень, яка допоможе вам здійснити конверсію, продовжте тест і зробіть роздільний тест.

  4. PushEngage

  PushEngage – це ще один геніальний плагін сповіщень WordPress, який дозволяє автоматично надсилати веб-push-повідомлення відвідувачам. Ви можете налаштувати ці сповіщення та запустити їх на основі дій клієнта. Якщо відвідувач відповідає на CTA, які ви використовуєте на ці сповіщення, у вас є можливість надіслати їм також автоматичну відповідь. PushEngage також добре працює в різних браузерах та на пристроях.

  Ви можете легко запланувати своє сповіщення у бажані терміни. Щоб ваше повідомлення було більш привабливим та зрозумілим, воно дозволяє також використовувати великі зображення та емоджи.

  5. Панель оголошень

  Панель оголошень Themify – це найкращий варіант, якщо ви хочете додати на свій веб-сайт смужку сповіщень. Робота з повідомленнями настільки проста, що вам просто сподобається. Незалежно від того, чи плануєте ви сповіщення, стилізуєте їх або відображаєте їх на своєму сайті, ви можете робити все швидко.

  Це дозволяє додавати ці сповіщення до своїх віджетів як липкий бар або ви навіть можете використовувати короткий код, який він створює, і додавати його будь-де на сайті.

  Це дозволяє розташувати планку так, як вам потрібно. Ви також можете попрацювати над його шрифтом, кольором та стилем та додати кілька стилів прокрутки, щоб вони виглядали привабливо. Крім того, плагін сумісний з різними іншими сучасними та вдосконаленими плагінами.

  6. Панель для ніг – смужка сповіщень WordPress

  Як і випливає з назви, панель сповіщень Footbar дозволяє вам додавати необмежену кількість футів на свій веб-сайт. Ви маєте гнучкість зробити так, щоб вона виглядала різною на кожній сторінці або надавала послідовний вигляд на всій сторінці, що б вам не було зручніше. Ви можете легко налаштувати ширину цих барів і використовувати умовну логіку для своїх сторінок.

  Цей плагін також оснащений розширеними функціями, такими як інструмент вибору кольорів, який підтримує смугу сповіщень у поєднанні з вашою темою WordPress. Ще один прекрасний варіант, з яким він постачається – це цифрові повзунки. Це стане в нагоді, коли ви хочете сповістити користувачів про повідомлення, яке постачається з великою кількістю цифрових даних. Щоб заохотити людей ділитися вашою сторінкою, ви також можете додавати різні соціальні іконки.

  7. Панель сповіщень Apex

  Apex Notification Bar – це блискучий плагін сповіщень WordPress, який постачається з 15 заздалегідь розробленими шаблонами, кожен повністю налаштований відповідно до ваших потреб. Ви можете використовувати цей плагін для додавання декількох рядків повідомлень на ваш сайт. Ви також можете додати таймер зворотного відліку, щоб створити відчуття терміновості та панель пошуку. Плагін надзвичайно гнучкий у плані налаштування. Ви можете легко змінити її колір, шрифти та стиль, щоб зробити його візуально приголомшливим.

  Плагін також підтримує маркетингові послуги електронної пошти, такі як постійний контакт, що є кращою альтернативою MailChimp і дозволяє також додавати контактну форму 7. Щоб персоналізувати його відповідно до вашого бренду, у ньому є спеціальний розділ логотипу, куди ви можете завантажити свій логотип. Фонове зображення може швидко покращити його зовнішній вигляд, і плагін також має можливість для цього. Все це та багато іншого відбувається без кодування жодного рядка. І все-таки на вашому сайті можна мати найпрофесійніші панелі сповіщень.

  8. WPFront

  плагіни панелі сповіщень

  WPFront це ще один плагін смужки сповіщень WordPress, який дозволяє вам дуже легко додавати панелі сповіщень на свій веб-сайт. Цей плагін абсолютно безкоштовний. За допомогою цього плагіна ви можете розмістити панель повідомлень у верхній чи нижній частині веб-сайту. Ви також маєте можливість відображати його, коли ваш відвідувач починає прокручувати сторінку.

  Штрих повністю настроюється, коли справа доходить до його зовнішнього вигляду. Ви також можете регулювати його висоту та колір. Щоб автоматично зникнути, ви також можете встановити дату початку та встановити. Це чудовий варіант, якщо ви хочете встановити обмежену знижку або флеш-розпродаж. Якщо ви хочете зробити клейкий бар, це теж можливо. Це гарантує, що кожен, хто висаджується на ваш сайт, отримує його, навіть якщо прокручує сторінку вниз.

  9. Панелі повідомлень WP

  WP-повідомлення

  Ще один геніальний безкоштовний плагін сповіщення WordPress WP-повідомлення. Цей продукт MYThemeShop – це легкий, зручний і чуйний інструмент, який дозволяє додавати панелі сповіщень на ваш веб-сайт без кодування жодного рядка. Після створення ваших барів ви можете відображати їх у будь-якому місці. Це може бути на певній сторінці, публікації або на вашій домашній сторінці.

  Це також дозволяє вибрати, хто може бачити ваше повідомлення. В ідеалі у вас не повинно виникнути проблем із використанням плагіна. Але якщо ви коли-небудь це робили, ви можете зв’язатися з командою підтримки, яка доступна цілодобово.

  10. Верхня смужка

  Плагін сповіщення про верхню панель

  Верхня смужка дозволяє додавати панель сповіщень у верхній частині веб-сайту. Ви можете використовувати цю панель для відображення повідомлень разом із спеціальними посиланнями для своїх відвідувачів. Ви можете зробити свої повідомлення видимими, коли ваші відвідувачі прокручують сторінку або роблять її липкою.

  Він також дозволяє вам налаштувати смугу, редагуючи її колір. Для неногих англійських мовців плагін також підтримує 3 різні мови.

  Так це все Це декілька плагінів, які ви можете перевірити, чи хочете додати на свій веб-сайт смужку сповіщень. Тим часом ви можете перевірити, як автоматично публікувати свої блоги в WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map