10 кращих плагінів WordPress для веб-розробників (порівняно)

Кращі плагіни WordPress для веб-розробників


Шукаєте найкращі плагіни WordPress для веб-розробників? Багато любителів коду мають свій набір бажаних інструментів; однак, якщо мова йде про WordPress, правильний набір плагінів може зробити оснащення веб-сайтів оснащеним. Існують певні плагіни, які є обов’язковими для будь-якої панелі інструментів веб-розробників.

У цій статті ми поділимося 10 найкращими плагінами WordPress для веб-розробників, без яких просто неможливо жити.

1. UpdraftPlus

Updraft Plus

UpdraftPlus – це відмінний плагін для тих, хто хоче переконатися, що вони ніколи не втратять свій прогрес після великих змін на своєму веб-сайті. Цей плагін дозволяє легко створювати резервні копії веб-сайту на різних програмах, включаючи Dropbox, Rackspace Cloud, Amazon S3 і навіть Google Drive.

Зараз цей плагін має понад мільйон активних користувачів. Розробники високо оцінюють простоту доступу, а також чудові функції, які інші програми не пропонують. Існує функція, яка дозволяє вам зайти та встановити графік, щоб ви знали, що у вас завжди буде стабільна, безпечна резервна копія вашого безцінного веб-сайту WordPress.

Зважаючи на те, що хакери завжди намагаються знайти свій шлях на веб-сайти з великими іменами, це, звичайно, не завадило б отримати повноцінну копію вашої сторінки в іншому місці в разі надзвичайної ситуації.

Почніть роботу з UpdraftPlus сьогодні!

2. Сукурі

Сукурі

Більшість людей мають на своєму робочому столі антивірус / анти-зловмисне програмне забезпечення, тож чому б у вас не був плагін безпеки, що захищає ваш веб-сайт? Розробники використовують плагін Sucuri для захисту своїх веб-сайтів від найбідніших людей та програм в Інтернеті.

Sucuri спеціалізується на безпеці WordPress, і їх плагін має широкий спектр функцій, що робить його безцінним для всіх, від випадкового блогера до багатомільйонного розробника веб-сайтів.

Встановивши цей плагін, вас чекає маса можливостей для сканування зловмисного програмного забезпечення на веб-сайті, годинник безпеки в режимі реального часу, годинник у чорному списку та доступ до брандмауера високого класу з преміальною версією. Це лише деякі чудові функції, що входять до цього плагіна. Ви також матимете доступ до параметрів безпеки після хак-атаки, якщо завантажите їх після того, як на вас уже напали.

Почніть з Сукурі сьогодні!

3. CSS Hero

CSS герой

CSS Hero – один з найкращих плагінів WordPress, який надає розробникам доступ до всіх необхідних інструментів для налаштування своїх веб-сайтів. Це вимагає складного процесу написання коду і надає вам усі інструменти та ресурси, необхідні для редагування вашої сторінки в режимі реального часу.

Найпомітнішою особливістю цього плагіна є те, що він дозволяє виконувати спеціальні роботи для окремих пристроїв. Зазвичай WordPress буде коригувати ваш сайт якнайкраще, залежно від використовуваного пристрою. CSS Hero дозволяє кодувати зовнішній вигляд на робочому столі, планшеті та мобільному пристрої, щоб усі виглядали по-різному, без стилів і змін, що перетиналися і не спричиняли помилок.

Почніть з CSS Hero сьогодні!

4. Бар налагодження

бар налагодження

Бар налагодження – це невеликий, але потужний інструмент для всіх серйозних розробників. Замість того, щоб проїхати всю роботу, шукаючи повідомлення та попередження PHP, ви можете встановити цей простий у використанні плагін.

Після отримання панелі налагодження на вашому сайті WordPress вона з’явиться на панелі адміністратора. Швидкий погляд дасть вам цілу низку цінної інформації. Ви зможете визначити параметри кешу, а також проблеми з бази даних.

Нарешті, ви можете приєднати додатки до інструменту налагодження, щоб отримати більш детальну інформацію. Ви можете дізнатися про свої штрих-коди, фільтри, зареєстровані типи публікацій та багато іншого!

Почніть з бару налагодження сьогодні!

5. Перевірка здоров’я

перевірка здоров'я

Наступний інструмент – перевірка здоров’я – не для початківця користувача WordPress. Після встановлення цей плагін виконує повну перевірку вашої системи та конфігурацій.

Ви зможете побачити інформацію про ваші версії PHP та MySQL для оновлень та помилок. Крім того, він буде проходити через ваш веб-сайт спереду та назад, так що ви зможете побачити будь-які проблеми в розділі налагодження цього плагіна..

Нарешті, цей інструмент має функцію усунення несправностей, яка дозволяє запускати веб-сайт у “vanilla WordPress”. Іншими словами, ви почнете зі своєї сторінки у форматі з голими кістками, а потім зможете повільно додавати код, плагіни та інше за кадром. Це дає вам можливість експериментувати з різними комбінаціями, щоб побачити, чи є на вашому сайті щось конфліктне. Засіб усунення несправностей допомагає вам вибрати, що викликає проблеми, і дозволяє ефективно створити веб-сайт.

Почніть з перевірки здоров’я сьогодні!

6. Перевірка теми

перевірка теми

Ви такий тип розробника, який любить регулярно перевіряти, щоб переконатися, що все, що ви робите, відповідає суворим, конкретним стандартам, встановленим WordPress? Якщо так, то плагін перевірки теми є ідеальним доповненням до вашого поточного списку плагінів WP.

У двох словах, Theme Check – це простий у встановленні, простий у використанні плагін, який дозволяє запускати поточну тему WordPress за допомогою автоматичних інструментів тестування. Сканер визначає, чи відповідає ваша поточна тема відповідно до останніх стандартів WordPress.

Якщо виникнуть проблеми, вони з’являться у звіті після того, як сканер буде виконаний. Ви можете зайти, виправити помилки та запустити сканер знову, щоб переконатися, що все в робочому стані.

Почніть з перевірки теми сьогодні!

7. Монітор запитів

монітор запитів

Монітор запитів – ще один чудовий плагін для налагодження вашого сайту WordPress. Цей інструмент трохи досконаліший, ніж раніше згаданий Bar Debug.

Основна причина, яку ви хочете використовувати цей плагін – це якщо ви працюєте з дзвінками AJAX та запитами REST API. Після активації плагіна ви побачите список усіх запитів до бази даних. Ви можете використовувати цю інформацію, щоб дізнатись, чи не працюють інші плагіни, теми чи додатки.

Ви отримаєте доступ до повного аркуша даних, який показує, що добре працює та що потребує вдосконалення. Це може зайняти деяку пробну помилку та помилку, але ви зможете налагоджувати веб-сайт WordPress і знову працювати безперебійно!

Почніть з монітора запитів сьогодні!

8. StyleGuide

посібник зі стилю

Якщо ви шукаєте спосіб розробити спеціальні шрифти та кольори для свого веб-сайту WordPress, не шукайте далі плагіну StyleGuide.
Встановивши цей плагін, ви зможете пройти і налаштувати кожен текстовий аспект свого WP-сайту. Ви знайдете 45 найпопулярніших шрифтів Google, які ви можете змішувати та поєднувати у своє дозвілля.

Що цементує StyleGuide у нашому списку найкращих плагінів WordPress для веб-розробників, це той факт, що він прекрасно працює з усіма темами WordPress. Як тільки ви знайдете тему, яка вам сподобалася, відкрийте StyleGuide і налаштуйте шрифти та кольори, поки не буде готовий ваш унікальний веб-сайт для публікації. Ви навіть можете переглянути свої зміни в режимі попереднього перегляду, щоб гарантувати, що вам подобаються внесені вами зміни.

Почніть з StyleGuide сьогодні!

9. Перемикання користувачів

перемикання користувача

Плагін User Switching – це ідеальне доповнення до вашого сайту WordPress, якщо у вас є кілька облікових записів користувачів, якими ви часто перемикаєтесь. Плагін може бути встановлений і готовий до використання за лічені секунди.

Після того, як ви його запустите та запустите, ви можете вільно переключатися між зареєстрованими користувачами за лічені секунди. Вам також не доведеться турбуватися про те, щоб забезпечити свою безпеку. Під час переключення не виявлено паролів для жодного з облікових записів.

Крім того, лише ті, хто має повний доступ адміністратора до вашого облікового запису WordPress, можуть користуватися плагіном. Якщо є інші користувачі, які мають обмежені облікові записи, вони не матимуть доступу до цього інструменту.

Почніть з переключення користувачів сьогодні!

10. Увімкніть застарілі повідомлення

Повідомлення про застарілі журнали

Останній плагін для розробників, який ми розглянемо сьогодні, називається Записом застарілих журналів. По суті, цей плагін використовується в поєднанні з WP_DEBUG плагіном для пошуку застарілих файлів і функцій.

Ви можете легко зайти і переглянути список застарілих файлів і дізнатися, чи є просте рішення цих проблем. Інструмент налагодження допомагає базовому плагіну працювати ефективніше, оскільки він відстежує помилки, які в іншому випадку можуть не помітити.

Найпоширеніша причина, по якій люди завантажують цей інструмент, це те, що вони хочуть очистити файли або мають застарілі теми чи плагіни на своєму веб-сайті. Він підтримує вашу сторінку, щоб придиратись до всіх останніх практик WordPress та детальних посібників з кодування.

Почніть роботу з застарілими повідомленнями журналу сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити найкращі плагіни WordPress для веб-розробників!

Якщо вам сподобалася ця стаття, вам може сподобатися наш список найкращих плагінів кешування WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map