10 кращих плагінів WordPress для впорядкування даних (порівняно)

Кращі плагіни WordPress таблиці


Ви хочете створити таблицю в стилі Excel на своєму веб-сайті WordPress? За допомогою таблиць ви можете легко порівняти функції для різних продуктів. Це прекрасний спосіб створити легкі для читання списки своїх продуктів з декількома стовпцями та рядками.

У цій статті ми підібрали кілька найкращих плагінів таблиці WordPress, які ви можете використовувати для створення таблиць на своєму веб-сайті. Насправді ми використовували плагін для таблиці (TablePress), щоб створити власну таблицю, щоб показати перші 5 плагінів у нашому списку! Перевірте це нижче.

На перший погляд: кращі плагіни WordPress Table

Встановлення / продажі PluginPriceActive
Столи ніндзявід 39 доларів50 000+
TablePressБезкоштовно700 000+
CSS3 та чуйні таблицівід $ 20 / рік10000+
Розширені таблицівід $ 21 / рік500+
ARPriceвід $ 23 / рік3000+

Як вибрати найкращий плагін для WordPress?

На ринку є багато безкоштовних та преміальних плагінів WordPress. Початківцям може бути заплутано вибрати найкращий плагін таблиці Excel для свого блогу або веб-сайту WordPress просто тому, що вони переповнені кількістю варіантів.

Найпростіший спосіб вирішити плутанину та оцінити свої потреби в плагіні WordPress – це порівняти свої вимоги з можливостями доступних плагінів..

Настільні плагіни мають такі функції, як конструктори перетягування, фільтри, сортування, сторінки, чуйний дизайн, параметри стилів, підтримка засобів масової інформації та функції імпорту / експорту..

Щоб зробити це завдання ще простішим для вас, у цій статті ми перерахували головні плагіни таблиці WordPress. Ви можете швидко пройти кожен плагін та його функції, щоб вирішити, який найкращий плагін для вашого веб-сайту WordPress.

З цього приводу давайте подивимося на найкращі додатки таблиці WordPress, які можна спробувати.

1. Столи ніндзя

Столи ніндзя

Ninja Tables – це преміальний плагін для WordPress. Він оснащений конструктором таблиці перетягування, який дозволяє швидко переставляти стовпці та рядки. Він також має медіа-підтримку, тому ви можете додавати зображення та інші дані у свої таблиці.

У плагіна є параметри кольорів для стовпців і рядків. Ви можете додавати власні стилі до своїх таблиць та покращувати роботу користувачів. Ninja Tables дозволяє створювати повністю чуйні таблиці, які чудово виглядають на всіх розмірах екрана.

2. TablePress

TablePress

TablePress – найпопулярніший на ринку безкоштовний плагін WordPress. Це дозволяє легко створювати прості, красиві таблиці. Він має інтерфейс, схожий на електронну таблицю, в бекенді, який допомагає додавати дані, не записуючи жодного рядка коду.

Ви можете додати таблиці на свої сторінки, публікації та віджети, використовуючи шорт-коди. TablePress підтримує фільтри, сторінки та сортування. Це дозволяє імпортувати / експортувати таблиці з файлів Excel, CSV, HTML та JSON. Для прикладу TablePress в дії, прокрутіть вгору і подивіться на таблицю в цій статті!

3. CSS3 та чуйні таблиці

CSS3 та чуйні таблиці

CSS3 Respovable Tables – чуйний плагін таблиці WordPress. Його можна використовувати для створення таблиць та порівняння цін на різні товари. Ви можете додавати необмежену кількість рядків і стовпців з тоннами параметрів для таблиць.

Він оснащений понад 20 варіантами кольорів, 2 стилями таблиці, активними стовпцями, наведенням кольорів стилів тощо. Плагін підтримує піктограми, підказки та стрічки. Це також дозволяє легко імпортувати / експортувати дані в інші формати файлів.

4. Розширені таблиці

Розширені таблиці

Advanced Tables – ще один плагін преміум-таблиці для WordPress. Це дозволяє легко створювати прості таблиці в стилі Excel. За допомогою короткого коду ви можете відображати свою таблицю у своїх публікаціях або на сторінках WordPress. Він має медіа-підтримку, що означає, що ви можете вставляти зображення в стовпці та рядки ваших таблиць.

Крім того, ви можете додати липкий заголовок, який плаває разом із таблицею. Він підтримує сортування, пагинацію та власні стилі для ваших таблиць WordPress.

5. ARPrice

ARPrice

Як випливає з назви, ARPrice є плагіном таблиці ціноутворення для WordPress. Він оснащений понад 300 шаблонами таблиць цін, щоб полегшити роботу при створенні планів ціноутворення та таблиць порівняння.

У ньому є редактор у режимі реального часу. Ви можете просто вибрати тему, перетягнути інструменти, змінити кольори та настроїти таблицю за потребою. Це також дозволяє додавати зображення та стрічки до таблиць WordPress.

6. WP Table Builder

wp table builder

WP Table Builder – це перетягування & упустити плагін таблиці WordPress, який дозволяє створювати красиві та чуйні таблиці. Ви можете створити будь-який тип таблиці, наприклад таблиці порівняння продуктів, таблиці цін, таблиці списків тощо.

Наразі в ньому є 5 елементів – Текст, Зображення, Список, Кнопка, & Рейтинг зірок. Усі ці елементи оснащені індивідуальними варіантами. Найкраща частина плагіна – це режим керування стільниковими. Це дозволяє додавати та видаляти рядки / стовпці та розділяти / об’єднувати комірки. Ви можете вставити таблиці в будь-якому місці, використовуючи короткі коди.

7. Таблиця ліги

Таблиця ліги

League Table – це потужний плагінний плагін для WordPress. Він постачається зі 105 варіантами на таблицю, 17 варіантами на клітинку та 13 загальними варіантами. Він має вдосконалену систему сортування з декількома стовпцями, яку можна використовувати для створення будь-якого типу таблиці.

Він має редактор, подібний до електронних таблиць, який дозволяє легко вводити дані та легко керувати таблицями. Ви можете виділити будь-яку властивість комірок кольорами. Найбільш унікальною особливістю цього плагіна є підтримка типографічних стилів та математичних формул.

8. Кінцеві таблиці

Кінцеві таблиці

Ultimate Tables – ще один безкоштовний плагін WordPress. Це дозволяє легко створювати та керувати таблицями з області адміністратора WordPress. У ньому є віджет, який можна використовувати для відображення таблиць у бічній панелі, колонтитулі та інших областях вашого веб-сайту.

Це дозволяє додавати HTML, CSS та текст у комірки таблиці. Ultimate Tables підтримує пагінацію, короткий код, поле пошуку та дизайни на замовлення.

9. wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables – один з найпопулярніших безкоштовних плагінів WordPress. Це дозволяє завантажувати файли Excel, CSV, JSON та XML для швидкого створення таблиць у WordPress.

У ньому є спеціальні параметри для зміни кольорів, перейменування заголовків, переупорядкування даних та додавання CSS для стилю таблиць. Плагін дозволяє додати до 150 рядків загалом.

10. Генератор таблиць даних

Генератор таблиць даних

Генератор таблиць даних – це популярний плагін для WordPress. Це дозволяє створювати красиві та чуйні таблиці на інформаційній панелі WordPress, не записуючи жодного коду. Він підтримує діаграми, графіку та діаграми. Ви можете створити діаграми з даних таблиці.

Це дозволяє налаштувати кольори для стовпців і рядків. Ви можете дозволити своїм користувачам експортувати дані з вашого фронтального файлу у файли PDF, Excel та CSV. Він також підтримує математичні формули.

Ми сподіваємось, що цей список допоможе вам знайти найкращий плагін WordPress для ваших потреб. Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, ви також можете перевірити наш список найкращих плагінів календаря WordPress (синхронізація календаря Google).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me