10 найкращих плагінів для опитування WordPress для збору відгуків користувачів (порівняно)

найкращі порівняння WordPress плагінів


Ви хочете додати форми опитування на свій сайт та збирати відгуки користувачів про ваші товари чи послуги? У WordPress ви можете використовувати плагін для опитування, щоб легко створити онлайн-опитування на своєму сайті. Однак наявність декількох плагінів на ринку може ускладнити визначення найкращого плагіна для ваших потреб.

Ось чому ми підібрали найкращі плагіни для опитування WordPress, щоб допомогти вам зібрати відгуки користувачів. Ласкаво просимо.

Вибір найкращого плагіна для опитування WordPress

Хороший плагін для опитування робить вашу форму привабливою для очей користувачів. Простий у користуванні інтерфейс не менш важливий, тому ви можете легко налаштувати свої опитування.

Створюючи ефективне онлайн-опитування, ви можете збирати думки користувачів та дізнаватися, наскільки добре вони знаходять ваші послуги. Потім, зібраною інформацією, ви можете вдосконалити та оптимізувати свій сайт для більшої кількості конверсій.

Але це можливо лише тоді, коли ваше опитування привабливе, веселе та зручне для користувачів. Для того, щоб отримати максимальну участь користувачів, вам потрібно переконатися, що ваші форми опитування є одночасно красивими та зрозумілими. Отже, вам потрібен плагін, який дозволяє вам це робити.

Вам також потрібно вибрати плагін для опитування, який дозволяє вам красиво представляти звіти про опитування. Якщо ви хочете відобразити результати на своєму веб-сайті, вам знадобиться плагін, який дозволяє вбудовувати результати опитування. Аналогічно, варіант експорту також важливий, якщо ви хочете використовувати представлену користувачем інформацію на інших платформах за допомогою електронної таблиці або програмного забезпечення CRM.

Плагіни цього списку збираються з урахуванням особливостей, які повинен мати хороший плагін для опитування. Давайте вивчимо їх зараз.

1. WPForms

wpforms

WPForms є найкращим плагіном для контактної форми WordPress, доступним на ринку. Це простий та зручний користувач плагін для перетягування форм для перетягування, який дозволяє створювати чудові форми опитування, а також прості форми контактів та розширені форми, такі як форми замовлення, форми пожертвування, форми оплати тощо.

WPForms поставляється з простим у використанні, але потужним, Опитування та опитування addon, що дозволяє створювати дуже привабливі опитування WordPress за найкоротші терміни. Ви можете використовувати конструктор форм перетягування, щоб додати поля лише кількома клацаннями миші.

Плагін пропонує розумні поля опитування для створення візуально привабливих та складних опитувань. Ви можете використовувати текстові поля, поля, що падають, радіо кнопки, прапорці, рейтинги (старт, серце, великі пальці вгору), шкалу Likert та інше у формах опитування. Більше того, він має інтелектуальну умовну логічну функцію, яка дозволяє вам фільтрувати та персоналізувати питання на основі попередніх відповідей.

Перш за все, WPForms є найкращим за своєю найкращою в класі функцією звітування про опитування. Незважаючи на те, що у більшості плагінів опитування на ринку відсутні належні функції аналізу та звітності, WPForms постачає візуальні звіти в реальному часі для ваших форм. Ви можете показати результати опитування на будь-якій сторінці вашого сайту за допомогою короткого коду, а також експортувати звіти та ділитися ними в соціальних мережах або презентаціях PowerPoint.

Також ознайомтеся з цими порівняннями між,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms проти FormStack

Прочитайте повне покрокове керівництво про те, як використовувати WPForms для створення опитувань.

2. Polldaddy

polldaddy-wordpress-опитування-

Polldaddy – популярний плагін WordPress для опитувань та опитувань. Це продукт WordPress.com, тому вам потрібно буде створити обліковий запис WordPress.com, щоб отримати API плагінів. На відміну від інших плагінів у списку, це не плагін контактної форми, тому ви не можете використовувати його для створення іншого типу форми.

Ви можете знайти плагін у безкоштовній версії, а також у преміум-версії. Хоча ви можете почати з безкоштовної версії, вона має обмежені можливості, а також недолік, що вона відображатиме логотип Polldaddy у ваших формах опитування.

Polldaddy має простий інтерфейс перетягування для створення опитувань WordPress. Ви можете використовувати різні типи питань, включаючи множинний вибір, вільний текст та шкалу Likert у своїх опитуваннях. Після створення форм опитування ви можете ділитися ними на своєму веб-сайті, прямим електронним листом або в акаунтах соціальних медіа та збирати інформацію. Перш за все, це дозволяє генерувати та ділитися звітами, які легко читаються.

3. Грізні форми

грізні форми

Formidable Forms – це ще один потужний плагін для контактної форми WordPress, який дозволяє легко створювати прості та просунуті форми. Плагін надає набір готових до використання форм форм, включаючи шкали Likert, поля прапорців, радіо кнопки, спади тощо та простий інтерфейс перетягування для побудови складних форм опитування..

Формальні форми чудово підходять для надання варіантів відображення результатів опитування у діаграмах та графіках. Ви можете легко створити захоплюючі графіки, таблиці, гістограми, кругові діаграми тощо та вставити їх на свої сторінки та публікації. Це дозволяє дуже легко ділитися звітами опитування з аудиторією вашого сайту.

Крім того, якщо ви хочете поділитися звітами зі своїм електронним списком, це легко з його маркетинговими доповненнями, такими як ActiveCampaign, AWeber тощо.

Ознайомтеся з тим, як розробити список електронних листів, РЕАЛЬНО Швидко.

4. Форми ніндзя

форми ніндзя

Ninja Forms – ще один популярний плагін для форми контактів, доступний на ринку. Плагін пропонує ряд розширень, які ви можете використовувати для створення будь-якого типу WordPress форми, включаючи форму опитування.

Основний плагін безкоштовно завантажувати та використовувати (його можна завантажити безпосередньо з WordPress.org); однак вам потрібно буде придбати принаймні два розширення: Умовна логіка і Багаточастинні форми створити форму опитування. Розширення можна придбати окремо або з будь-яким із їхніх планів.

Використовуючи багатосторінкові форми, ви можете ознайомити користувачів з опитуванням на першій сторінці, а потім показати питання на другій сторінці. Це робить опитування більш інтерактивним. Однак у плагіна відсутні функції звітування та представлення даних.

5. Майстер вікторини та опитування

вікторина та опитування

Вікторина та майстер опитування – це ексклюзивний плагін для додавання опитувань та тестів на сайтах WordPress. На відміну від інших плагінів для розробників форм “все в одному”, представлених у цьому списку, цей плагін був спеціально розроблений для опитування будівель. Отже, він має багато корисних функцій для форм опитування.

Базовий плагін безкоштовний і його можна завантажити з офіційного сховища плагінів WordPress. Використовуючи безкоштовну версію плагіна, ви можете створювати багатосторінкові огляди в Інтернеті та додавати їх на своєму сайті WordPress. Після того, як користувач завершив опитування, він надсилає вдячне повідомлення користувачеві за заповнення опитування.

Однак функція звітування та аналізу недоступна у безкоштовній версії. Вам потрібно буде придбати їхній преміум-аддон, щоб отримати їх.

6. Формувальник форм від WD

форма-виробник-від-wd

Form Maker від WD – це ще один плагін WordPress для створення форм, який ви можете використовувати для створення опитувань. Плагін постачається з набором полів форми, включаючи множинні вибір, рейтинги, зірки, оцінки тощо для побудови форм опитування. Використовуючи його інструмент опитування, ви можете створювати багатосторінкові форми опитування з умовною логікою.

Плагін має інтерфейс перетягування для створення форми, яка робить створення легким та швидким. Якщо ви хочете додати додаткові стилі до ваших форм, ви можете скористатися її опцією редактора користувальницьких CSS. На додаток до цього існує безліч заздалегідь створених шаблонів форм для догляду за вашими потребами дизайну.

Щоразу, коли вам потрібно більше функцій та можливостей, ви можете придбати їх преміум-доповнення. Хоча цей плагін хороший для створення опитувань, він пропускає варіант звітування.

7. WP-опитування

wp-опитування-wordpress-плагін

WP-опитування є основним інструментом для створення опитувань у WordPress. Це дозволяє збирати прості відповіді користувачів через прапорці та радіо кнопки. Коли користувачі беруть участь у ваших опитуваннях, вони автоматично відображають результати. На відміну від інших плагінів у списку, це не виробник форм.

Створити опитування за допомогою цього плагіна дуже просто та прямо. Ви просто переходите до Опитування на панелі інформаційних панелей WordPress і створіть опитування та додайте варіанти відповідей. Потім ви можете додати опитування на своєму веб-сайті або за допомогою коду, або як віджета.

Це дуже простий інструмент, який можна використовувати для найосновнішого рівня опитування задоволеності.

8. Форми від CaptainForm

форми-за-captaion-форма

Форми від CaptainForm – це плагін для конструктора форм WordPress з широким набором функцій та гнучкості. Плагін дозволяє створювати будь-який тип форми, включаючи просту контактну форму, форму опитування, форму реєстрації події, форму оплати тощо.

Плагін пропонує простий та зручний інтерфейс для створення форм. Потім ви можете розмістити їх на своїх блогах, сторінках, бічних панелях або спливаючих вікнах, щоб зібрати відгуки користувачів. Він має велику кількість форм і включає умовну логіку для фільтрації питань.

Як власник сайту, ви будете отримувати сповіщення електронною поштою та SMS після кожного запису. Ви також можете переглянути звіти в реальному часі для форм опитування.

Пов’язані: Кращі послуги з маркетингу електронної пошти.

9. Соціальні опитування

опитування-опитування-вікторина-плагін

Соціальні опитування – плагін WordPress за етапом Opinion. Це хороший вибір, якщо ви хочете додати на свій сайт WordPress різні типи інтерактивного контенту, включаючи опитування, опитування, тести, слайд-шоу тощо..

Ви можете додати зображення та відео у свої опитування, щоб зробити їх більш привабливими. Плагін підтримує різні типи запитань, включаючи один або кілька виборів, відкриті запитання тощо. Також ви можете додати заклик до дії в кінці опитування для збору потенційних клієнтів для вашого сайту.

Створити опитування, опитування чи будь-який інший інтерактивний вміст за допомогою цього плагіна дуже просто. Коли створені форми опитування, ви можете додавати їх у різних місцях вашого сайту (дописи, сторінки, бічні панелі).

10. Опитування YOP

yop-опитування-плагін

Опитування YOP допомагає вам створювати прості опитування та опитування WordPress, щоб збирати відгуки. Потім ви можете додати опитування на своєму сайті за допомогою шорт-кодів або віджетів, а також запустити кілька опитувань одночасно на своєму сайті.

Створені вами опитування можна легко клонувати чи редагувати, так що ви можете заощадити час на інші завдання. Аналогічно, варіант планування опитування дозволяє вам виконати свою роботу раніше, допомагаючи складати графік опитування один за одним.

Бонус: Не забудьте перевірити наш плагін для WordPress, щоб створити успішні подарунки.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни WordPress для опитування. Ви також можете ознайомитись з нашими посібниками про те, як створити форму стилю Typeform у WordPress та найкращі плагіни для управління рекламою WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map