10 найкращих плагінів для перегляду PDF для WordPress (порівняно)

Плагін PDF для WordPress


Шукаєте плагін для перегляду PDF для вашого веб-сайту WordPress? Формат файлу PDF дозволяє вашим користувачам відкривати, переглядати та друкувати документи, що публікуються на вашому сайті.

За допомогою формату PDF ви можете стискати високоякісні файли до відносно меншого файлу, що, в свою чергу, економить вашу пропускну здатність під час завантаження користувачів. Ви навіть можете включити захист паролем у своїх документах PDF, щоб обмежити несанкціонований доступ.

На жаль, WordPress не дозволяє генерувати або вставляти PDF-файли у повідомлення чи сторінки за замовчуванням. На щастя, WordPress пропонує безліч дивовижних плагінів для перегляду PDF-файлів з вашого сайту без кодування жодного рядка.

Що робить плагін WordPress PDF Viewer??

За допомогою додатка PDF ви можете вставити повний переглядач PDF WordPress у допис або сторінку WordPress. Коли користувач приземляється на ваш сайт, він може переглядати ці файли у вигляді книги, гортаючи його сторінки. Вони також можуть збільшувати масштаб, щоб робити нотатки та друкувати ці сторінки.

Файл PDF особливо корисний, коли ви хочете опублікувати величезні документи на своєму сайті. За допомогою плагіну WordPress PDF ви можете вбудувати PDF-файл, який користувачі можуть переглядати, завантажувати та друкувати одним клацанням.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів PDF та порівняємо їх функції, щоб ви могли визначити, який із них найкращий варіант для вашого сайту.

1. Переглядач PDF для WordPress

Переглядач PDF для WordPress

PDF Viewer – один з найбільш продаваних плагінів WordPress PDF, який дозволяє легко вставляти та відображати PDF-файли на своєму веб-сайті. Плагін дуже гнучкий і з точки зору налаштування. Це полегшує роботу над зовнішнім виглядом ваших публікацій чи сторінок.

Ви можете додати такі параметри, як Знайти, Завантажити, Надіслати, Надіслати електронною поштою другу, Навігація по сторінках, Збільшити, Друкувати, Відкрити тощо, щоб покращити PDF з використанням досвіду. Якщо у вас є сайт WooCommerce, ви можете відобразити список цін на продукцію, брошури та листівки або створити рахунок-фактуру з PDF. Це можна зробити на сторінці продукту або на будь-якій публікації чи сторінці вашого веб-сайту.

Плагін підтримує закладки та посилання, а також є багатомовним. Цей плагін PDF дуже добре задокументований та пропонує чудову підтримку.

2. Плагін dFlip PDF FlipBook WordPress

dFlip PDF-плагін

Подібно до назви, dFlip PDF Flipbook пропонує своїм читачам чудовий досвід 3D-фліпбука. Використовуючи цей плагін, ви можете легко створити PDF-фліпбук протягом декількох хвилин без кодування.

Ці книги можуть бути на основі тексту або зображень. Він пропонує чудову підтримку зображень, і вам навіть не потрібен традиційний конвертер PDF у зображення. Якщо ваш PDF-файл відкрито в браузері, який не підтримує 3D, плагін подбає про це, зробивши його таким же приголомшливим, як і в браузері, що підтримує 3D.

Цей плагін PDF повністю працює від CSS. Тож навіть якщо ваш файл містить важкі тексти, вам не доведеться йти на компроміс з його якістю.

3. Рахунки PDF у WooCommerce & Упаковка слипів

WooCommerce PDF-рахунки-фактури та упаковка

WooCommerce PDF-рахунки-фактури & Упаковка слипів особливо корисно, якщо ви працюєте в інтернет-магазині. За допомогою цього розширення ви можете надіслати PDF-рахунок-фактуру на всі повідомлення про підтвердження замовлення, надіслані вашим клієнтам. Він пропонує візуально вражаючі шаблони, щоб зробити ваші рахунки-фактури професійними. Якщо ви хочете редагувати та налаштовувати рахунки-фактури, це теж можливо.

Ви також можете генерувати рахунки-фактури у форматі PDF, кредитні купюри та упаковки. Якщо ви хочете створити тривалі рахунки-фактури, ви можете їх нумерувати послідовно. Цей параметр також дозволяє настроїти нумерацію на замовлення. WooCommerce PDF-рахунки-фактури & Упаковка слипів підтримує різні мови. Тож якщо ви хочете локалізувати свій рахунок-фактуру або пакувальний лист, це легко зробити.

Ви також можете вставити власний логотип у заголовок цих рахунків-фактур, вибрати розмір паперу (лист або А4) і навіть змінити дані магазину / колонтитул / відмова від відповідальності тощо у рахунках-фактурах & пакувальні накладки.

4. PDF Embedder

PDF Embedder – це ще один дивовижний плагін для WordPress PDF, який ви можете випробувати. Якщо ви хочете додати файл PDF на своєму веб-сайті WordPress, цей плагін робить це швидко і просто. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити файл PDF так само, як ви завантажуєте свої зображення, і ви все зробили. Плагін автоматично працюватиме на його розмір, і ви також можете налаштувати розмір.

Потім ви можете вбудувати короткий код, згенерований плагіном, у ваші повідомлення та сторінки. Плагін також дозволяє додавати Далі / Поперед кнопка для легкої навігації.

Ви навіть можете дозволити вашим користувачам збільшувати зображення, якщо вони хочуть. Безкоштовна версія не пропонує Завантажити варіант. Щоб додати цю опцію, вам потрібно скористатися преміальною копією.

5. PDF та друк

Друк PDF від BestWebSoft

PDF та друк це зручний і гнучкий WordPress PDF-плагін, який дозволяє створювати PDF-файли, які можна легко архівувати, ділитися та зберігати. Ви можете додати ці файли до будь-якої публікації чи сторінки вашого веб-сайту. Щоб ваші PDF-файли виглядали так, як вам потрібно, він пропонує і параметри налаштування.

Наприклад, ви можете легко вирівняти свої кнопки за різними положеннями, додати кнопки до віджетів, вибрати тип кнопки (зображення, текст тощо) тощо. Ви також можете вибрати дію PDF. Ви можете зробити ці файли завантажуваними або зробити їх відкритими в новому вікні. Цей плагін пропонує неймовірно прості налаштування. Ви також можете локалізувати його на різних мовах. Він підтримує мови RTL.

6. WP Advanced PDF

WP Розширений плагін PDF

Якщо ви хочете, щоб ваші користувачі створили PDF-повідомлення зі своїх публікацій і сторінок блогу, спробуйте скористатися WP Розширений PDF підключати. Це прекрасний варіант для сайтів, які пропонують онлайн-класи або публікують публікації на основі знань. Ви також можете використовувати його на сайтах членства та використовувати його функції для обмеження доступу до PDF-файлів лише для членів.

Він також дозволяє використовувати спеціальні шрифти для текстів ваших PDF-файлів, додавати логотип у заголовок, додавати текст та зображення водяних знаків у ваш PDF та багато іншого. Ви можете змінити поля та вирівнювання, щоб покращити його зовнішній вигляд. Плагін пропонує Ідентифікатор публікації як ім’я файлу за замовчуванням, але ви можете змінити його pdf якщо хочете.

7. Плагін WordPress PDF Light Viewer

Плагін WordPress PDF Light Viewer - плагін WordPress

Наступним плагіном WordPress PDF у нашому списку є Плагін WordPress PDF Light Viewer. Це чудовий варіант для додавання файлів PDF будь-якого розміру на ваш веб-сайт. Незалежно від розміру вашого документа, ви можете легко вставляти його у свої публікації та сторінки.

Потім ви можете додати опцію ледачого навантаження, функцію масштабування та опцію навігації. Плагін підтримує переклади на різні мови. Щоб зробити це зручним для ваших користувачів, ви також можете включити опцію завантаження. Він також має можливість ввімкнути масове завантаження PDF. Плагін зручний для розробників і добре документований.

8. Надішліть PDF для контактної форми 7

Надішліть PDF для контактної форми 7

Надішліть PDF для контактної форми 7 є ще одним фантастичним варіантом, який ви можете спробувати. Щоб використовувати цей плагін для перегляду PDF WordPress, спочатку доведеться використовувати плагін Contact Form 7. Цей плагін додасть умовної логіки до форми, згенерованої Контактною формою 7.

За допомогою цього плагіна ви можете надіслати електронний лист із створеним вами PDF. Плагін вже завантажено більш ніж 9 тис. Користувачів та отримав 4,8-зірковий рейтинг. Він сумісний у веб-переглядачах, а створений ним pdf виглядає приголомшливо на всіх пристроях.

9. Друк, PDF, електронна пошта від PrintFriendly

Роздрукувати PDF електронною поштою PrintFriendly

Друк, PDF, електронна пошта це чудовий плагін pdf, який дозволяє створювати PDF-посилання, які можна натискати, які можна налаштувати відповідно до необхідного розміру паперу. Після створення файлу pdf ви також можете їх налаштувати. Можна ввімкнути або вимкнути параметри друку та електронної пошти. Ви також можете додати кнопку до цих файлів, а потім створити стиль так, як ви хочете, щоб він відображався.

Плагін має можливість дозволяти вам додавати авторські права до свого PDF. Ви також можете використовувати свій власний CSS, якщо хочете бути більш креативним. Хороша річ, що плагін підтримує і сценарії Java, і не-Java.

10. Гравітаційний PDF

Gravity PDF - плагін WordPress, плагін PDF, плагін WordPress WordPress

З Гравітаційний PDF, генерувати цифрові PDF-документи легко. Плагін пропонує 4 красиво розроблені шаблони, які можна використовувати для стилювання ваших PDF-файлів. Для кращого вигляду ви можете додатково налаштувати його, змінивши його колір, шрифти тощо.

Плагін також пропонує можливість розмістити свої файли у форматі PDF, додавши логотип вашої компанії. Він підтримує всі мови, включаючи китайську, японську та RTL. Ви можете використовувати його поряд із плагіном Gravity Forms та ввімкнути можливість автоматичного надсилання PDF-файлу своїм користувачам, як тільки вони заповнять форму.

Ви також можете додати розширені параметри, такі як обмеження доступу до PDF, поки не буде здійснено оплату. Ця функція чудово підходить для сайтів з членством або сайтів, які продають цифрові продукти, такі як PDF.

Це воно. Ось кілька найкращих плагінів PDF для WordPress, які ви можете випробувати. Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю статтю корисною. Якщо ви це зробили, ви також можете перевірити, як створити інтернет-магазин.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map