10 найкращих плагінів меню ресторану для WordPress (порівняно)

плагіни меню ресторану


Хочете додати меню харчування на веб-сайт вашого ресторану?

Опублікування меню вашого ресторану на вашому веб-сайті стане в нагоді, особливо якщо ви надаєте онлайн-бронювання ресторану або доставку їжі в Інтернеті. Таким чином ваші користувачі можуть з’ясувати доступні варіанти харчування, не заходячи у ваш ресторан.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів меню ресторану на ринку.

Вибір плагіна меню ресторану

Це те, що ви хочете додати меню їжі на свій сайт, не означає, що вам потрібно буде перейти на нову тему WordPress. Плагін меню ресторану працює бездоганно з будь-якими темами ресторану WordPress. Це означає, що ви можете легко інтегрувати меню до існуючої системи бронювання без необхідності компрометувати дизайн вашого сайту.

Давайте подивимось на кілька найкращих плагінів меню ресторану для вашого сайту WordPress.

1. WPForms

WPФорми, засоби автоматизації маркетингу

WPForms це один із найпотужніших плагінів для створення форм, який дозволяє створювати будь-які форми, включаючи форму для відбору їжі, онлайн-форму бронювання, контактну форму тощо тощо. Найкраще, що він пропонує десятки заздалегідь створених шаблонів для кожної ніші, якими можна скористатися швидко та легко.

За допомогою WPForms ви можете легко додати можливість вибору з меню їжі для своїх клієнтів. Якщо у вас довге меню, ви також можете розділити меню на кілька сторінок. Ви можете дозволити своїм користувачам робити замовлення прямо з меню.

WPForms приймає шлюзи платежів Stripe та PayPal. Для отримання більш детальної інформації дізнайтеся, як налаштувати онлайн-систему замовлення продуктів за допомогою WPForms.

2. Грізні форми

грізні форми, плагіни меню ресторану

Formidable Forms – ще один плагін для створення форм, який дозволяє додавати меню ресторану на ваш веб-сайт без кодування жодного рядка.

Ви також можете створювати форми замовлення, приймати платежі, локалізувати форми та робити набагато більше за допомогою цього плагіна. Він інтегрується з різними сторонніми плагінами, такими як MonsterInsights, AffiliateWP, LifterLMS тощо. Формальні форми можуть бути найкращим вибором для вас, якщо ви хочете розширені функції, інтегровані з формою меню вашого ресторану, такі як складні розрахунки та інше.

3. WPPizza

v, плагіни меню ресторану

WPPizza це потужний плагін меню ресторану, який створений спеціально для підтримки меню вашого ресторану в Інтернеті та прийому готівки за замовлення на доставку. Ви можете використовувати його для встановлення декількох цін за товар, встановлення різних категорій, додавання опису тощо.

Щоб задовольнити потреби різних громад, ви також можете перевести свої меню на різні мови. Хоча безкоштовний плагін підтримує лише готівку при доставці, преміум-плагін дозволяє приймати замовлення через різні шлюзи платежів. Якщо вам потрібна допомога з налаштуванням, ви можете звернутися до їхньої служби підтримки.

4. П’ять зіркових плагінів

П’ять зіркових плагінів

Пляжі з п’ятьма зірками це ще один дивовижний плагін меню ресторану, який дозволяє вам легко відображати меню вашого ресторану на вашому сайті. Плагін налаштований дуже просто і постачається з кількома приголомшливими макетами для організації меню.

Він також дозволяє вам включати різні дієтичні меню, такі як вегетаріанські, безглютенові, кошерні тощо. Плагін сумісний з різними іншими плагінами, щоб ви могли легко розширити функції свого сайту.

7. WP Food Pro

Плагіни WP Food, меню ресторану

WP Food Pro – це плагін меню ресторану, який створений для того, щоб зробити замовлення елементів меню безпроблемним і без проблем. Він також пропонує понад 10 різних макетів на вибір.

Щоб переконатися, що він добре виглядає на всіх пристроях, ви також можете перевірити його чуйність. Крім цього, ви також можете вибрати найкращі шрифти, кольори, завантажувати зображення їжі, вибирати різні кольори, встановлювати доступність їжі за місцем розташування та інше.

8. Меню ресторану з п’ятьма зірками

Меню ресторану з п'ятьма зірками

Меню ресторану з п’ятьма зірками це безкоштовний плагін меню, який дозволяє легко додати меню вашого ресторану на ваш веб-сайт. За допомогою цього плагіна ви можете легко додати необмежену кількість меню з чудовими макетами, які на мобільних пристроях виглядають приголомшливо.

Поряд з цим, ви можете додати унікальні фотографії та ціни на кожне ваше харчування. Він також пропонує віджет бічної панелі, де ви можете відображати свої меню. Після створення меню ви можете легко додати його на будь-яку сторінку свого веб-сайту через Гутенберг або короткий код.

9. Меню ресторану

Плагін меню ресторану

Меню ресторану плагін – ще один безкоштовний плагін меню ресторану, який пропонує візуальний редактор меню перетягування та додавання меню на ваш веб-сайт. Ви можете завантажити власні зображення їжі або використовувати одне зі своєї колекції, щоб додати до своїх меню. Цей плагін також робить онлайн-замовлення простим.

Пункти меню можна налаштувати і змінити розмір, щоб зробити його візуально привабливим. Плагін також підтримує декілька локацій та дозволяє також додавати просту форму бронювання ресторану.

10. Меню замовлення їжі та ресторанне меню WP

WP Замовлення їжі та меню ресторану

Меню замовлення та ресторану WP полегшує вам показ меню, щоб клієнти могли розміщувати замовлення прямо з вашого веб-сайту. Він пропонує все необхідне для управління вашим ресторанним бізнесом в Інтернеті. Від показу вашого меню до отримання та обробки замовлень в Інтернеті, у нього є всі можливості.

Плагін повністю чуйний і мобільний. Він пропонує 4 різні стилі, до 5 макетів стовпців, слайди та багато іншого. Якщо ви хочете перекласти його на інші мови, це теж можливо.

Це воно! Ми сподіваємось, що Ви знайшли цю статтю про найкращі плагіни меню ресторану корисною. Якщо вам сподобалось це, ви, можливо, захочете дізнатися, як створити веб-сайт для їжі та рецептів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map