10 найкращих плагінів WordPress для нерухомості порівняно (2020)

кращі WordPress плагін нерухомості порівняно


Шукаєте найкращі плагіни WordPress для нерухомості?

Веб-сайти з нерухомості – це фантастичний генератор бізнесу, оскільки вони підтримують інструменти та функції для здійснення майнових угод в Інтернеті.

У цій статті ми поділимося кращими плагінами WordPress щодо нерухомості, якими ви можете скористатися для успіху свого веб-сайту.

Створення веб-сайту нерухомості за допомогою WordPress

WordPress – це самий гнучкий і популярний розробник веб-сайтів на ринку. Багато провідних світових брендів використовують WordPress для своїх веб-сайтів.

Ви знайдете два види веб-сайтів WordPress: WordPress.com, яка є розміщеною платформою, і WordPress.org, яке є власною системою. Детальніше дивіться у нашому порівняльному порівнянні на WordPress.com проти WordPress.org.

Для веб-сайту з нерухомістю ви повинні використовувати власний WordPress.org. Це надзвичайно гнучка і пропонує вражаючі функції для розробки потужних веб-сайтів.

Перш ніж почати, вам потрібно буде придбати доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу, щоб правильно встановити WordPress.

Bluehost – наше рекомендоване рішення для веб-хостингу. Це одна з найпопулярніших хостингових компаній та офіційний хостинг-партнер WordPress.

На щастя, вони пропонують читачам IsItWP безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та величезну знижку на веб-хостинг.

створити блог на bluehost

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Купуючи веб-хостинг, ви можете переглядати наше покрокове керівництво щодо створення веб-сайту WordPress.

Давайте подивимося на найкращі плагіни WordPress щодо нерухомості.

1. Нерухомість Pro

Нерухомість Pro

Real Estate Pro – це преміальний плагін WordPress щодо нерухомості та нерухомості. Це дає змогу вашим користувачам додавати свої списки, претендувати на списки, продавати властивості, керувати оглядами клієнтів тощо. Відвідувачі вашого веб-сайту можуть подавати заявки на власність, залишати примітку власнику лістингу, зв’язуватися з власниками нерухомості та підписуватися на свої списки, щоб отримувати регулярні оновлення.

Плагін готовий до перекладу і повністю підтримує WPML. Він також підтримує сторонні сервіси, такі як Stripe, PayPal, MailChimp тощо.

Real Estate Pro інтегрується з Visual Composer, щоб швидко створити веб-сайт власності та почати заробляти гроші в Інтернеті.

2. Набір інструментів нерухомості

Набір інструментів нерухомості

Набір інструментів нерухомості – це все-в-одному плагін нерухомості WordPress. Він пропонує безліч корисних функцій, таких як спеціальні поля, карти властивостей, типи публікацій, списки тощо. За допомогою декількох розширених фільтрів пошуку ви можете дозволити своїм користувачам знайти найкращу нерухомість на вашому веб-сайті нерухомості.

Це дозволяє відображати результати властивостей користувачам у списку, сітці, карті чи будь-яким іншим способом, який ви бажаєте в налаштуваннях. Він також пропонує вдосконалені варіанти карт для надання маркерів, індивідуальних дизайнів та варіантів геолокації.

До інших функцій належить повзунок зображення для додавання декількох фотографій властивостей. Плагін підтримує переклади з WPML.

3. Естатік

Естатік

Estatik – це безкоштовний плагін нерухомості WordPress, який можна використовувати для додавання списків нерухомості на ваш веб-сайт. Ви можете використовувати цей плагін для створення та управління повнофункціональними рішеннями нерухомості з легкістю.

Він пропонує мовну підтримку, інтеграцію Карт Google, піктограми соціальних медіа, галерею зображень, віджет нерухомості тощо. У комплекті доступні необмежені варіанти списків вашої нерухомості, щоб ви могли налаштувати та продати об’єкти в Інтернеті.

Estatik має розширені фільтри в пошуку дат, популярних об’єктів нерухомості, ціни та місця розташування. Це повністю настроюваний плагін і чудово працює з усіма найпопулярнішими темами WordPress.

4. IMPress Списки

IMPress списки

IMPress листи – популярний плагін WordPress для веб-сайтів з нерухомості. Він пропонує повне рішення для початківців досвідчених користувачів для запуску онлайн-бізнесу з нерухомістю.

Це дозволяє вашим користувачам додавати свої списки із зображеннями та відеозаписами властивостей. Візуальний вплив збільшує трафік на веб-сайті нерухомості та допомагає покращити SEO. Ви можете легко налаштувати списки об’єктів нерухомості та спроектувати красиві сторінки з переліком із детальною інформацією, картами Google та контактною інформацією власника списку.

Він повністю підтримує лістинг IDX, і ви також можете імпортувати списки з інших джерел. Він рекомендує кілька супровідних плагінів, щоб включити додаткові функції для створення переконливого веб-сайту про нерухомість.

5. Калькулятор амортизації WP

Калькулятор амортизації WP

Калькулятор амортизації WP – це преміальний плагін WordPress, який використовується для обчислення іпотечних кредитів, позик та фінансування майна в Інтернеті. Він має функції, що виходять за рамки простого калькулятора іпотечного кредитування. Він також підтримує інструмент захоплення свинцю, списки нерухомості, портал агентів, користувацькі сторінки власності, сповіщення електронною поштою та багато іншого.

Це також дозволяє використовувати символи валюти та різні варіанти грошового формату. Конструктор перетягування допоможе вам додати калькулятор амортизації на веб-сайті нерухомості.

Він має спеціальний віджет для веб-сайтів про нерухомість. Він готовий до перекладу і включає гнучкі варіанти автоматичного розрахунку амортизованих позик.

6. WP-Власність

Власність WP

WP-Property – це безкоштовний плагін WordPress з нерухомістю. Він має можливість додавати списки властивостей, керувати списками тощо. Він включає в себе потужні спеціальні параметри, щоб додати повну інформацію для кожного списку об’єктів, наприклад, кількість кімнат, санвузлів, місткість, парковка та інші особливості об’єкту.

Ви можете створювати стильні сторінки з переліком нерухомості за допомогою Карт Google, пошуку нерухомості, пропонованих списків, фільтрів пошуку та Підтримка списку IDX. Він пропонує безкоштовні теми нерухомості WordPress, а також чудово працює з усіма іншими темами.

У ньому є віджети, штрихкоди та інші способи показу списків нерухомості в будь-якому місці вашого веб-сайту WordPress. WP-Properties – це гнучкий плагін із підтримкою перекладу та оптимізацією SEO.

7. Основна нерухомість

Основна нерухомість

Якщо ви шукаєте плагін нерухомості, який дозволяє надсилати подання списку властивостей, то плагін Essential Real Estate є ідеальним. Він підтримує як резервний, так і фронтендний список для подання списків подань з потужною інформаційною панеллю для агентів, які керують своїми списками.

Це дозволяє легко налаштувати та налаштувати веб-сайт нерухомості з усіма необхідними функціями. Плагін Essential Real Estate підтримує всі глобальні способи оплати, щоб ви могли побудувати ринок нерухомості в Інтернеті.

8. BirchPress

BirchPress

BirchPress – плагін для планування зустрічей у WordPress та планування зустрічей. Його можна використовувати як доповнення на веб-сайті нерухомості для управління побаченнями між клієнтами та агентами.

Це дозволяє легко додати форму бронювання на веб-сайті WordPress, а також інтегрувати онлайн-платежі через PayPal. Він повністю підтримує WooCommerce та всі його функції, тому ви можете легко продавати об’єкти в Інтернеті.

9. WPCasa

WPCasa

WPCasa – плагін нерухомості для веб-сайтів WordPress. Він містить кілька тем, які можна використовувати для створення повністю гнучкої та потужної платформи нерухомості для користувачів. WPCasa має простий у користуванні інтерфейс, і всі налаштування прості в управлінні в WordPress.

Він підтримує розширену пошукову систему з декількома фільтрами для швидкого пошуку списків нерухомості на веб-сайті нерухомості. Ви можете скористатися редактором WPCasa, щоб легко додавати інформацію про властивості, карти розташування, галереї зображень та більш детальну інформацію про ваші списки.

10. WPL нерухомість

WPL нерухомість

WPL Real Estate – ще одне безкоштовне рішення щодо нерухомості для веб-сайтів WordPress. У ньому є фільтруючий пошук користувачів, щоб знайти списки властивостей. Він також пропонує гнучку інформаційну панель інтерфейсу для користувачів та агентів, щоб швидко додати їх список. WPL Real Estate пропонує користувачам додавати свій профіль, місцезнаходження ресурсів за допомогою карт Google, створювати стильні списки, користувацькі поля та інше.

Він чудово працює з усіма найпопулярнішими плагінами WordPress та підтримує списки IDX у преміум-версії. Ви можете зв’язатися з розробником плагіну, щоб отримати власні функції за запитом.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни WordPress щодо нерухомості. Ви також повинні ознайомитися з нашим підібраним вручну списком найкращих плагінів WordPress подій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map