11 найкращих плагінів для тестування WordPress для посилення залучення користувачів

кращі плагіни для вікторини WordPress


Шукаєте найкращі плагіни WordPress для вікторини? Чудова ідея! Вікторини – це прекрасний спосіб залучити трафік на ваш веб-сайт та збільшити залучення користувачів.

У цій статті ми познайомимо вас із 11 найкращими плагінами WordPress для вікторини на ринку.

Навіщо використовувати плагін для вікторини?

Вікторини можуть бути цікавою та ефективною частиною вашої маркетингової стратегії. Використовуючи один з найкращих плагінів WordPress для вікторини, ви можете швидко і легко створити професійну вікторину для свого веб-сайту.

Інтернет-аудиторії захоплюються вікторинами. Якщо ви вбудовуєте вікторину на свій сайт WordPress як функцію сторінки або як частину допису в блозі, у вашому розпорядженні буде пристрій, що привертає увагу, щоб привернути додатковий трафік..

Як правило, люди, як правило, поглинаються, і вікторини грають у цей менталітет. Якщо ваші вікторини не надто довгі (сучасне населення також має короткий проміжок уваги!), Ви можете скористатися психологічною потребою відвідувачів свого веб-сайту для самооцінки..

Вікторини також враховують нашу людську потребу поділитися та порівняти аспекти себе з іншими. Це головний елемент, чому вікторини роблять чудовий маркетинг! Вікторини шалено поділяються. Таким чином, не тільки користувачі залишаться і будуть брати участь у вікторині, перебуваючи на вашому сайті, вони поділяться своїми результатами, посилаючись на ваш сайт, щоб надсилати більше трафіку на ваш шлях.

Маючи в своєму розпорядженні найкращі плагіни WordPress для вікторини, ви можете використовувати цю маркетингову стратегію на вашу користь із вражаючими хорошими результатами. Рентабельність інвестицій (рентабельність інвестицій) для придбання плагіну для вікторини надзвичайно висока.

Однак, чи готові ви перевірити найкращі плагіни WordPress для вікторини? Дивовижно. Давайте розпочнемо.

1. WPForms

WPForms

Ви можете визнати WPForms одним з найкращих плагінів контактних форм для WordPress. Але чи знаєте ви, що це також може бути використане для створення опитувань та опитувань?

Вам потрібен план програми WPForms, щоб використовувати їх опитування та доповнення до опитування. На щастя, користувачі IsItWP можуть отримати 10% знижки від загальної ціни при використанні коду купона SAVE10.

За допомогою невеликих маніпуляцій за лаштунками опитування WPForms та доповнення до опитувань можуть бути перетворені на єдину у своєму роді вікторину для вашого веб-сайту. Вставлення легко, і вашу вікторину можна розмістити на публікації, сторінці чи областях, готових до віджетів.

Пов’язані: Як створити форму Wordform в WordPress

Інтуїтивно зрозумілий конструктор перетягування WPForms дозволяє легко створити та налаштувати вікторину, яка обов’язково підірве вашу аудиторію!

Почніть з WPForms сьогодні!

2. Спробуйте взаємодіяти

TryInteract

Маючи понад 200 попередньо вбудованих шаблонів у 37 різних нішах, TryInteract спрощує створення спеціальної вікторини спеціально для вашого веб-сайту.

Ви зможете контролювати всі кольори, шрифти, зображення та логотипи вашої вікторини. Будувати вікторину, яка відповідає вашому бренду, ніколи не було простіше.

Ви також можете використовувати TryInteract для збору потенційних клієнтів та перетворення їх у передплатників, маючи опцію optin в кінці кожної вікторини. Ви не хочете, щоб хтось приєднався до вашого списку? Нема проблем. Ви можете сегментувати свою аудиторію та конвертувати лише тих користувачів, які набрали 50 відсотків або більше у вашій вікторині.

Найкращий? Вікторини TryInteract повністю сумісні з GDPR, а сама компанія зареєстрована в Privacy Shield. Ваші користувачі почуватимуться в безпеці, відповідаючи на ваші запитання, і вас визнають надійним власником сайту.

Почніть з TryInteract сьогодні!

3. LearnDash

LearnDash

LearnDash – один з наших улюблених плагінів LMS (система управління навчанням). Частина того, що ставить його перед натовпом, – це його інтерактивна функція вікторини.

Якщо у вас є членський веб-сайт або онлайн-курс і хочете перевірити своїх користувачів, LearnDash – ідеальний плагін для роботи.

Ви не тільки зможете перевірити своїх користувачів, ви також зможете оцінити їхні відповіді та нагородити їх значками для успішного завершення. Змушуючи ваших користувачів почувати себе добре, ви збільшите свою подальшу взаємодію в експоненціальному масштабі.

Почніть з LearnDash сьогодні!

4. Опитниця

Polldaddy

Вивірити мене, тато! Polldaddy – один з найкращих плагінів для тестування WordPress, тому що його створили Automattic, компанія, що стоїть за WordPress.com, і попередники плагінів..

Вікторини Polldaddy не лише легко налаштовуються та легко створюються через їх розширений редактор, ви також можете отримати доступ до поглиблених звітів про взаємодію своїх користувачів з ними. Крім того, ці звіти можна експортувати у формати CSV, Excel, PDF, Google Docs та XML.

Ви можете додавати зображення та відео, включаючи вміст з YouTube, Flickr або Карт Google.

Почніть з Polldaddy Today!

5. Вікторина WP

WP вікторина

Простий у користуванні та 100-відсотковий безкоштовний WP-вікторина – це чудовий варіант, особливо якщо ви обмежуєте бюджет.

Ви можете використовувати WP Quiz практично з будь-якою темою WordPress та створювати необмежену кількість вікторин для своєї аудиторії. Типи вікторини включають дрібниці, вікторини особистості та вікторини фліп. Все це може бути налаштовано для макетів на одній або декількох сторінках.

WP Quiz дозволяє налаштувати шрифти, кольори тла та смуги прогресу для кожної побудованої вікторини. І їх легко додавати до своїх публікацій та сторінок за допомогою підтримки короткого коду.

Нарешті, ваші вікторини будуть дуже доступними завдяки кнопкам соціальних паїв, що входять до плагіна.

Почніть з вікторини WP сьогодні!

6. Майстер вікторини та опитування

Wordpress вікторини та опитування

Раніше відомий як Master Quiz Master Next, плагін Quiz and Survey Master ідеально підходить для власників бізнесу. Ви можете легко створити вікторини, щоб оцінити задоволеність співробітників або зібрати відгуки клієнтів.

Якщо ви хочете обмежити кількість людей, які беруть участь у вашій вікторині, ви можете встановити програму Quiz і Survey Master лише для того, щоб показувати вікторини лише користувачам, які ввійшли в систему. Ви також можете планувати, коли на вашому сайті активні вікторини. Або, щоб додатково обмежити перевитрату ваших тестів, ви можете встановити кількість спроб, які користувач повинен виконати вікторину.

Для любителів математики ви будете раді дізнатись, що ви можете створювати та показувати складні математичні формули, використовуючи програму вікторини та опитування. Це робить його ідеальним для математичних онлайн-курсів або менторських програм.

Почніть роботи з майстра вікторини та опитування сьогодні!

7. Вікторина mTouch

mTouch Quiz

Все в назві: mTouch Quiz – це плагін, зручний для дотиків. Це означає, що це чудово для вікторин для мобільних пристроїв або планшетів, у яких користувачі торкаються своїх екранів, щоб вибрати свої відповіді.

mTouch Quiz – це швидкий і простий у використанні, і ви навіть можете створювати власні стартові та кінцеві сторінки, щоб засліпити своїх користувачів.

Почніть з вікторини mTouch сьогодні!

8. Вікторина ARI Stream

Вікторина потоку ARI

Якщо ви шукаєте плагін для тестування, щоб отримати додаткові потенційні результати, то ARI Steam Quiz – це чудовий вибір.

Цей плагін інтегрується з AWeber, Drip, ConstantContact, що є чудовою альтернативою MailChimp та багатьом іншим маркетинговим сервісам електронної пошти. Він також інтегрується з популярними сервісами електронної пошти, Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn та іншими соціальними мережами для легкого обміну.

ARI Stream Quiz також готовий до перекладу, щоб ви могли спілкуватися з користувачами з усього світу.

Почніть з вікторини потоку ARI сьогодні!

9. Прививана вікторина

Вікторина прикутий

Використовуючи умовну логіку, ви можете побудувати «ланцюгову» вікторину, в якій наступне питання залежить від попередньої відповіді, поданої користувачем.

Прикована вікторина ідеально підходить для запитань у стилі есе. Ви навіть можете призначити значення балів, щоб оцінити відповіді користувача.

Для додаткової цінності Chained Quiz дозволяє експортувати відповіді користувачів у файл CSV, щоб ви могли проаналізувати їх результати в Excel.

Почніть з вікторини сьогодні!

10. Вікторина HD

Вікторина HD

Рекомендовані зображення, включаючи анімовані GIF, є важливою частиною того, що робить вікторину HD особливою. Це дуже візуальний плагін для вікторини. Ви навіть можете використовувати зображення як відповіді!

Створіть необмежену кількість мобільних вікторин за допомогою цього безкоштовного плагіна. Це весело і просто у використанні, і ви створите вікторини для вашого веб-сайту, подібні до того, що ви можете побачити на Buzzfeed.

Почніть з вікторини HD сьогодні!

11. Вікторина Кіт

Вікторина Кіт

Цікавість не вб’є цього кота! Quiz Cat закликає допитливих користувачів брати участь у спеціалізованих вікторинах, вбудованих у ваші публікації та сторінки WordPress.

Створіть необмежену кількість вікторин із декількома варіантами. Щоб користувачі не здогадувались, Quiz Cat випадковим чином переміщує відповіді на кожне питання, щоб вони ніколи не були в одному порядку. Не обманює ЦЕ кота!

Підготовка до перекладу та вбудована за допомогою шорт-кодів, Quiz Cat – чудовий безкоштовний інструмент і, безумовно, один з найкращих плагінів WordPress для вікторини.

Почніть з вікторини Cat сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити найкращі плагіни WordPress Quiz.

Якщо вам сподобалася ця публікація, вам може сподобатися наше покрокове керівництво про те, як легко створити опитування в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me