11 найкращих плагінів WordPress для письменників порівняно (2020)

найкращі плагіни для WordPress для авторів


Шукаєте найкращі плагіни WordPress для авторів? Незалежно від того, ви незалежний автор чи просто пишете для задоволення від цього, правильні плагіни можуть перенести ваш веб-сайт для написання на новий рівень.

У цій статті ми покажемо вам 11 найкращих плагінів WordPress для авторів.

1. WPForms

WPForms

WPForms – найкращий плагін для контактних форм WordPress у світі. Завдяки своєму конструктору перетягування та створення зображень контактні форми – це інтуїтивно зрозуміло та абсолютно без праці.

Окрім контактних форм, які є обов’язковими для будь-якого веб-сайту, WPForms виділяється як один з найкращих плагінів WordPress для письменників через свою здатність створювати форми для прийому дописів гостей від сторонніх авторів. Ви навіть можете створити власні форми реєстрації користувачів, якщо ви вирішите запустити веб-сайт, що пише багато авторів.

Оскільки WPForms є зручним для мобільних пристроїв і повністю чуйним, ваші форми будуть виглядати ідеально на кожному пристрої. Сміливо використовуйте просту кнопку “Вставити форму”, розміщену над панеллю інструментів ваших публікацій та сторінок, або її віджет, щоб розмістити ваші форми на будь-якій ділянці, сторінці чи віджетах, готових.

Почніть з WPForms сьогодні!

2. MonsterInsights

MonsterInsights

Кожен письменник мріє про те, щоб мільйони читачів розібралися, щоб зрозуміти вміст свого веб-сайту. Але яка користь – весь цей трафік на сайті, якщо ви не можете його правильно проаналізувати?

На щастя, MonsterInsights доступний, щоб допомогти вам швидко та легко зв’язати веб-сайт WordPress із вашим обліковим записом Google Analytics. Не потрібно кодування чи розробника.

Дізнайтеся, які слова шукали ваші читачі, щоб знайти вас, звідки в світі вони приїжджають, які з ваших публікацій є найпопулярнішими та багато іншого. Все з вашої інформаційної панелі WordPress! Немає більше перемикання назад і назад між WordPress та веб-сайтом Google Analytics.

Крім того, якщо ви продаєте електронні книги чи інші продукти через WooCommerce або Easy Digital Downloads, MonsterInsights має розширені функції відстеження для розміщення показників електронної комерції..

Отримавши всі факти про своїх читачів, ви можете сформулювати кращі маркетингові стратегії для їх збереження. якщо ви хочете дізнатися більше, перейдіть до нашого огляду MonsterInsights.

Почніть з MonsterInsights сьогодні!

3. Редакційний календар

Редакційний календар

Якщо вам подобається дивитися на велику картину, вам сподобається плагін редакторського календаря! Цей чудовий плагін дозволяє вам переглядати публікації свого блогу на кожен місяць. Ви можете бачити публікації, які вже були опубліковані, а також заплановані публікації.

Однією з найкращих переваг цього плагіна є те, що він дозволяє переміщувати свої повідомлення через простий інтерфейс перетягування. Ви можете легко налаштувати свій графік на місяць, редагувати публікації з плагіна та швидко вносити зміни.

Редакторський календар дозволяє планувати публікації від кількох авторів, що робить майбутнє плануванням легким. Ви, нарешті, можете перестати напружувати свої майбутні повідомлення!

Почніть з редакційного календаря сьогодні!

4. Відроджуйте старі пости

Відроджувати старі повідомлення

Підтримання постійної присутності у ваших соціальних мережах є одним з найважливіших аспектів маркетингу вашої роботи.

Завдяки Revive Old Posts ви можете зберігати свої старі статті в обігу. Цей плагін автоматично надає доступ до старих публікацій блогу у ваших акаунтах соціальних мереж, щоб залучити нових підписників і нагадати старим підписникам, чому вони в першу чергу йдуть за вами.

Почніть з відродження старих повідомлень сьогодні!

5. WordPress до буфера

WordPress для буфера

Buffer – це програма, яка дозволяє легко планувати публікації в соціальних мережах для всіх соціальних профілів вашого бізнесу. Плагін WordPress to Buffer розширює цю функцію і робить її корисною для письменників та власників малого бізнесу. Ви зможете ділитися своїми статтями з WordPress кількома швидкими клацаннями!

Поки у вас є облікові записи соціальних мереж, пов’язані з WordPress та Buffer, ви можете планувати свої майбутні публікації в блозі або публікації, раніше опубліковані на вашому веб-сайті, щоб виходити на всі ваші соціальні платформи.

Почніть роботу з WordPress до буфера сьогодні!

6. Акісмет

Акісмет

Як письменник, ви зобов’язані коментувати свої роботи. Без правильного плагіна багато цих коментарів будуть спамом.

Починаючи з 2005 року, Akismet є одним з найкращих плагінів WordPress для письменників, оскільки він повністю скасовує спам від ваших коментарів. Більше не витрачайте години та години, видаляючи коментарі роботів і не робити добре! Просто встановіть і активуйте Akismet і нехай це зробить все інше.

Почніть з Акісмет сьогодні!

7. OptinMonster

OptinMonster

Форми Optin – це чудовий спосіб залучити нових підписників на ваш інформаційний бюлетень та посилити залучення читачів. І, використовуючи технологію Exit-Intent® OptinMonster, ви можете зачарувати відвідувачів сайту, коли вони збираються вийти з вашого блогу, запропонувати їм смаколики, як безкоштовні електронні книги, щоб повернути їх назад..

OptinMonster – найкращий інструмент генерації свинцю, доступний для користувачів WordPress. Використовуючи свою потужність, ви зможете підвищити швидкість підписки на електронну пошту, зменшити показник відмов і ввійти до своїх читачів.

Це також надзвичайно простий у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу перетягування та безлічі попередньо вбудованих шаблонів. Хочете дізнатися більше? Читайте в нашому повному огляді OptinMonster.

Почніть з OptinMonster сьогодні!

8. Початок книжок

Початок книг

StartBooking – це чудовий маленький плагін, призначений для власників бізнесу, яким потрібно запланувати зустрічі з клієнтами.

Як автор, ви можете використовувати цей плагін для створення та відстеження ваших зустрічей з клієнтами / потенційними клієнтами. Персоналізуйте аркуші розкладу клієнтів, щоб ви могли максимально використовувати кожну зустріч. StartBooking дозволяє вам організувати свій графік роботи та мати всю необхідну інформацію про кожну зустріч під рукою. Ви також можете переглянути наш список найкращих плагінів для бронювання WordPress.

Почніть роботи з StartBooking сьогодні!

9. ВП ін’єкція

ВП ін’єкція

У всіх хороших публікаціях блогу є зображення високої якості. WP Inject робить розміщення зображень у своїх публікаціях простіше, ніж будь-коли раніше. Ви зможете отримати доступ до тисяч фотографій із установкою за замовчуванням, яку ви можете шукати, ввівши ключові слова.

Додаткові параметри дозволяють точно налаштувати шаблони зображень та шаблони розміщення для єдиного в своєму роді повідомлення в блозі. Поєднайте цей плагін з Flickr та Pixabay, щоб отримати доступ до приголомшливих 200 мільйонів зображень!

Почніть з WP Inject сьогодні!

10. Сукурі

Сукурі

Загрози безпеці, такі як зловмисне програмне забезпечення та злом, є користю для існування кожного власника веб-сайту. На щастя, Sucuri доступний для захисту вас.

Sucuri не тільки захистить ваш веб-сайт, що пише, від загроз безпеці, але також зробить ваш веб-сайт швидшим і підвищить його загальну ефективність!

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наш повний огляд Sucuri.

Почніть з Сукурі сьогодні!

11. Галерея Енвіра

Галерея Енвіра

Зараз можна створити захоплюючі фотогалереї за кілька хвилин за допомогою галереї Envira. Цей плагін призначений для блогерів та власників бізнесу, яким подобається ділитися фотографіями зі своєю аудиторією.

Інтуїтивно зрозуміла система перетягування означає, що ви можете вибрати, упорядкувати та позначити свої фотографії лише за кілька кліків. Для вас є безліч інших чудових функцій, таких як водяні знаки для захисту фотографій, можливість додавання відео та користувацькі кнопки спільного використання в соціальних мережах.

Хочете отримати більше інформації? Читайте наш повний огляд Галереї Envira!

Почніть з галереї Envira Today!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити найкращі плагіни WordPress для авторів.

Якщо вам сподобалася ця стаття, вам може сподобатися наша публікація про 15 найкращих інструментів та плагінів контент-маркетингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map