11 найкращих плагінів WordPress Testimonial для додавання соціальних доказів

кращі WordPress відгуки плагінів порівняно


Шукаєте кращі відгуки WordPress? Гарна ідея! Ви робите фантастичну роботу, а ваші клієнти раді. То чому б не поділитися своїми відгуками публічно на вашому веб-сайті, щоб усі бачили?

Оскільки доступно стільки плагінів для WordPress, ми знаємо, що вибрати, який вибрати. Щоб допомогти вам, у цій статті ми звузили ваше рішення до 11 найкращих плагінів WordPress..

1. WPForms

WPForms

Відомий тим, що найкращий плагін для контактної форми, доступний для WordPress, WPForms також може бути використаний як чудовий плагін відгуків.

За допомогою доповнення до публікації ви можете створити просту у користуванні форму, щоб ваші клієнти могли подати вам відгуки безпосередньо з вашого веб-сайту. Можна включити такі функції, як рейтингова шкала, тому що хто не любить отримувати золоті зірки за свою роботу!

Після подання відгук користувача переселиться у область інформаційної панелі WordPress, щоб ви його переглянули, перш ніж вирішити, публікувати чи ні.

Основна увага WPForms зосереджена на простоті у використанні, що робить його легким процесом як для клієнта, який подає відгуки, так і ви, власник сайту, як тільки ви готові опублікувати їх відгуки.

Прочитайте наш повний огляд WPForms для отримання додаткової інформації.

Почніть з WPForms сьогодні!

2. Процвітають овації

Процвітають овації

Як один з кращих відгуків WordPress, плакат Thrive Ovation є справді приголомшливим. Він допомагає збирати відгуки трьома унікальними способами:

По-перше, це дозволяє магічним чином перетворити будь-який коментар WordPress, залишений на вашому веб-сайті, у готовий до відгуку відгук лише одним клацанням миші. Більше не потрібно копіювати / вставляти! Він навіть буде включати ім’я та аватар користувача, який залишив коментар.

По-друге, Thrive Ovation інтегрується з Twitter і Facebook, щоб ви могли легко переглядати коментарі, зроблені про вас чи ваш бізнес, та імпортувати їх у запатентований відгук Rolodex. Непривабливі скріншоти – це минуле з такою особливістю, як процвітати овація не лише імпортує позитивні згадки, але й перетворює їх на естетичні, офіційні на вигляд відгуки.

По-третє, цей плагін дозволяє повністю автоматизувати процес збору відгуків, дозволяючи створювати спеціальні сторінки подання відгуків, публікації та форми. Ви навіть можете відправляти автоматизовані повідомлення клієнтам, просячи їх зворотного зв’язку, посилаючись на вашу сторінку збору відгуків. Дійсно, Thrive Ovation – один з найкращих плагінів для відгуків WordPress.

Почніть з процвітання овацій сьогодні!

3. Відображення Вітрина

Відображення Вітрина

Вітрина відгуків дозволяє красиво відображати відгуки клієнтів у сітці або повзунку.

У ньому є проста у використанні форма подання заявок, завдяки чому клієнти можуть надсилати свої відгуки безпосередньо на веб-сайті WordPress.

Крім того, Testimonials Showcase готовий до перекладу. Вам ніколи не доведеться турбуватися про мовні бар’єри, які не дозволяють клієнтам розмовляти або потенційним клієнтам читати про те, яким чудовим ви є коли-небудь знову.

Почніть з демонстрації відгуків сьогодні!

4. Відгуки Слайдер

Відгуки Слайдер

Підтримуваний редактором Gutenberg та сумісним з GDPR, Testimonials Slider випереджає криву, постійно оновлюючись необхідними вдосконаленнями, щоб ви випереджали гру.

Налаштуйте слайдер відгуків за допомогою чудових вбудованих шаблонів, а потім розмістіть його на своєму веб-сайті за допомогою короткого коду чи віджета. Потрібно абсолютно нульові навички кодування!

Почніть з відгуків Слайдер сьогодні!

5. Відгуки про набір інструментів

відгуки про набір інструментів

Набір інструментів Testimonial дає вам повний контроль над тим, як виглядає та відчувається ваш відгук. За допомогою набору інструментів ви можете створювати відгуки швидко та легко без необхідності писати коди PHP.

Це дозволяє відображати відгуки різними способами, такими як віджети, повні сторінки, слайдер, сітка тощо.

Цей плагін також управляється тими самими людьми за одним із найбільших багатомовних плагінів у світі, WPML. Не кажучи вже про те, що цей плагін надає багатомовну підтримку шляхом інтеграції з WPML.

Почніть з відгуків набору інструментів сьогодні!

6. Віджет відгуків

Віджет відгуків

Легкість віджета поєднується з привабливою красою слайдера зображення із плагіном Testimonials Widget.

Переходи слайдів, каруселей та вимкнення – це всі доступні варіанти. Ви також можете фільтрувати вміст слайд-шоу за тегами, категоріями або ідентифікаторами публікації WordPress. Найкраще: Змішані можливості вмісту віджетів Відгуки дозволяють розміщувати текст, зображення та відео в одному слайд-шоу. Ви можете відображати будь-який тип відгукового вмісту будь-яким способом!

Почніть з віджету Testimonials Today!

7. Свідчення ротатора

Свідчення ротатора

Використовуючи можливість створення спеціального типу публікації, Testimonial Rotator дає вам неймовірно простий спосіб керування відгуками на веб-сайті WordPress.

Збір відгуків спрощений і навіть включає систему оцінок зірок. А показані відгуки? Ще простіше, завдяки коротким кодам та варіантам віджетів.

Почніть з Testimonial Rotator сьогодні!

8. Легкі відгуки

Легкі відгуки

Як випливає з назви, Easy Testimonials зводиться до одного прикметника: легко.

Незалежно від того, чи хочете ви вбудовувати свої відгуки на сторінку чи публікацію чи додавати їх на бічну панель як віджет, ви абсолютно можете. І нульові навички кодування потрібні завдяки зручній функції шорт-коду.

Easy Testimonials підтримує зображення, тому додати обличчя до імені автора простіше, ніж будь-коли. Він також використовує найновішу технологію, щоб ваші відгуки відображалися в результатах пошуку вашого веб-сайту.

Почніть з легких відгуків сьогодні!

9. Свідчення слайдера

Слайд-слайдер

Плагіни Testimonial Slider – у вас під рукою безлімітні відгуки.

Показник Sliimo Slider, який легко налаштовується, має власні кольори, різноманітні макети та кілька переходів, щоб допомогти вам створити найелегантнішу вітрину для відгуків клієнтів..

Вам не подобаються повзунки? Ви також можете скористатися їх форматними списками.

Найкраще, що Testimonial Slider пропонує форми подання заявок на вихідний та бекенд-сервіс, щоб зробити процес збору відгуків без проблем. Все можна легко керувати з вашої інформаційної панелі WordPress.

Почніть з відгуку слайдера сьогодні!

10. Основи відгуку

Основи відгуку

Основи відгуків доводять, що “базовий” не означає “поганий”. Також це не означає, що це не повнофункціональний плагін!

Виходячи за основу, “Testimonial Basics” пропонує до 6 варіантів відображення віджетів та 4 дисплеїв сторінок, кожен з налаштованими кольорами, фоном та шрифтами..

Основи відгуків, готові до перекладу, сумісні з RTL та сумісністю з GDPR, містять прості у використанні форми введення для збору відгуків. Він також включає одну з наших улюблених особливостей: рейтинги зірок!

Починайте сьогодні з основ відгуків!

11. Сильні відгуки

Сильні відгуки

Сильні відгуки, сприятливі для розробників, є чудовими та добре забезпеченими функціями. Від своєї передньої форми для збору відгуків, до красивих повзунків для варіантів відображення, Strong Testimonials, безумовно, є одним з найкращих відгуків WordPress.

Якщо ви використовуєте Polylang, WPML або WPGlobus на своєму веб-сайті, ви будете раді дізнатись, що Strong Testimonials інтегрується з кожним із цих плагінів, роблячи його повністю готовим до перекладу. Ви також можете джазовувати свої дисплеї за допомогою вкладок YouTube, Twitter, Instagram або Facebook.

Почніть із суворих відгуків сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розкрити найкращі найкращі плагіни WordPress.

Якщо вам сподобалася ця стаття, можливо, вам також сподобається наша публікація про те, як створити власну форму реєстрації користувача в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map