кращі wordpress-podcast-плагіни


Ви хочете запустити подкаст на своєму сайті WordPress? Не знаєте, який інструмент підкастингу використовувати? Якщо ви зробите якісь онлайн-дослідження, ви виявите численні плагіни на ринку; але вибрати правильний, ви можете бути непосильним, якщо ви не знаєте, що шукаєте.

Ось чому ми ретельно підібрали 12 кращих плагінів WordPress подкастів, щоб ви могли легко розпочати подкастинг на своєму веб-сайті WordPress. Також наш посібник зі створення веб-сайту подкастів на WordPress буде корисний для вас як для початківців.

1. PowerPress від Blubrry

blubrry-powerpress-podcast-wordpress-плагін

Якщо ви хочете створити потужний сайт подкастів у WordPress, Blubrry надає вам повний набір інструментів, які вам знадобляться. До його послуг входять хостинг подкастів, статистика подкастів та плагін подкаст номер один на ринку, PowerPress.

PowerPress – це дуже потужний, але простий плагін, який дозволяє легко додавати подкастинг до WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете додати як аудіо та відео подкасти на свій сайт. PowerPress повністю підтримує як Apple, так і подкасти Apple.

Плагін поставляється разом з простий і передовий режими, щоб початківці могли розпочати роботу з простим режимом, поки вони не дружать з його інтерфейсом, а потім перейти на розширений. Простий режим має лише основні налаштування, тому ви можете без особливих зусиль створити свій перший епізод і подати його в мережу Apple подкастів. І коли ви будете готові, ви можете використовувати розширений режим, щоб використовувати всі надійні варіанти, які плагін може запропонувати.

У плагіні є інтегрований медіаплеєр HTML5 із вбудованою підтримкою таких сайтів, як YouTube. У ньому є безліч дивовижних функцій, включаючи інструменти для передплати, SEO з підкастів, статистику, інструменти міграції тощо. Якщо ви хочете розширені функції подкастингу, ви можете використовувати PowerPress разом із хостингом їхнього подкасту..

2. Розумний програвач Podcast

смарт-підкаст-плеєр

Як і випливає з назви, Smart Podcast Player – це розумний плагін WordPress для розумних подкастерів. Це допомагає вам запускати чудові подкасти на вашому сайті WordPress, які ваші слухачі, безумовно, люблять.

Він має прекрасно розроблений HTML-плеєр із кнопками завантаження, обміну та підписки, щоб слухачам було легко насолоджуватися кожним епізодом вашого подкасту. Кнопка підписки допоможе вам з легкістю збирати більше електронних листів від своїх слухачів. Ви також можете виділити весь архів подкастів, а також кожен окремий епізод, пісню чи звуковий кліп за допомогою програми Smart Track Player.

Пов’язані: Як рости список електронної пошти, ШВИДКО!

Програвач Smart Podcast повністю чуйний, тому ваш подкаст буде чудово виглядати на всіх пристроях та екранах. Він має функцію управління швидкістю, тому ви можете додати декілька швидкостей для своїх подкастів. Крім того, ви можете вибрати кольорову тему (світлу або темну) та спеціальні кольори, що відповідають колірній гамі вашого сайту.

3. Серйозно простий подкастинг

серйозно-простий-подкастинг-wordpress-плагін

Серйозно простий подкастинг це безкоштовний і простий у використанні плагін для підкастів WordPress для початківців. Він використовує власний інтерфейс WordPress, який дозволяє додавати та керувати подкастами WordPress з мінімальними налаштуваннями.

Використовуючи серйозно простий подкастинг, ви можете запускати декілька подкастів з одного сайту WordPress. У ньому є щойно перероблений медіаплеєр, куди ви можете додати зображення обкладинки подкастів і красиво налаштувати його. Він підтримує аудіо та відео подкастинг.

Крім того, він має повну підтримку майже всіх служб подкастів та центрів каналів, включаючи iTunes, Google Play та Stitcher. Плагін дозволяє додавати ваш архів подкастів, окремі епізоди чи списки відтворення будь-де на вашому сайті за допомогою шорт-кодів та віджетів.

4. Libsyn Podcasting

libsyn-podcast-плагін

Libsyn Podcasting – популярний сервіс подкастингу, доступний на ринку, який включає плагін Libsyn Podcasting та хостинг подкастів Libsyn. Використовуючи плагін Libsyn Podcasting, ви можете з’єднати свій сайт WordPress зі своїм обліковим записом Libsyn і з легкістю почати публікувати подкасти..

Плагін дозволяє створювати епізоди подкастів, створювати чернетки подкастів та планувати публікації на вашому сайті WordPress. Ви можете завантажувати свої файли подкастів безпосередньо в Libsyn з інформаційної панелі WordPress. Ваші файли подкастів зберігатимуться у вашому хостингу підкастів Libsyn, щоб вони не займали місця на вашому хостингу WordPress.

Однак плагін знаходиться в бета-версії; але це все-таки цікавий варіант, який ви можете використовувати для подкастингу WordPress.

5. BuzzSprout

buzzsprout-podcasting-платформа

BuzzSprout – потужне підкастинг, доступне на ринку. BuzzSprout – це повноцінний сервіс подкастингу, який дозволяє розміщувати та просувати ваші подкасти. Це в основному преміальне рішення; однак ви можете користуватися його безкоштовним планом протягом 90 днів та розміщувати до 2 годин подкастів щомісяця.

BuzzSprout має простий і зрозумілий інтерфейс, де можна створювати подкаст і додавати епізоди. Коли ви завантажуєте аудіофайл, він автоматично оптимізує файл з найкращими практиками галузі. Потім ви можете легко додати свій подкаст до популярних каталогів подкастів, включаючи iTunes, Stitcher і Google Play.

Якщо ви надаєте подкастинг із BuzzSprout і хочете додати свої подкасти на свій сайт WordPress, ви можете використовувати їх безкоштовний плагін. Безкоштовний плагін допоможе вам витягнути епізоди подкастів із BuzzSprout. Ви можете додавати свої епізоди подкастів у будь-яку точку вашого сайту, використовуючи шорт-коди подкастів.

6. Простий подкаст

простий-подкаст-прес-плагін

Простий подкаст Прес – це, як випливає з назви, дійсно простий плагін подкастингу для WordPress. Це допомагає вам додавати свої подкасти з будь-якої з платформ подкастингу, включаючи Libsyn, SoundCloud, Buzzsprout тощо.

Незалежно від місця розміщення ваших подкастів, ви можете просто додати URL-адреси iTunes в WordPress, щоб продемонструвати свої подкасти на вашому сайті. Після введення URL-адреси iTunes він автоматично створить унікальну сторінку для кожного з ваших епізодів подкастів та додасть програвач разом із зображеннями та описом. Це повністю автоматично і просто.

Інші особливості плагіна – це повністю настроювані кнопки, кнопки міток, що можна натискати, інтеграція Clammr для обміну фрагментами у Facebook та Twitter, автоматичне скорочення URL-адрес тощо. Плагін в основному призначений для подкастів, які хочуть просувати свої подкасти через свої веб-сайти WordPress.

7. Видавець Podcast Podcast

podlove-podcast-видавець

Видавець Podlove Podcast – це ще одне рішення подкастингу для WordPress. Плагін дозволяє публікувати та керувати подкастом зі свого сайту WordPress. Він підтримує багатоформатну публікацію, використовуючи всі сучасні аудіо та відео кодеки. Крім того, він має вдосконалений програвач HTML5 для відтворення ваших подкастів.

Щоб додати свої файли подкастів до WordPress, вам потрібно спочатку завантажити їх у місце завантаження, наприклад FTP / sFTP або Amazon S3. Він забезпечує прості та швидкі налаштування для додавання завантаженого файлу в WordPress та публікації їх на вашому сайті.

Щоб допомогти вам краще керувати епізодами подкастів, він пропонує підтримку глав. Крім того, він має гнучкі шаблони, аналітику та багато іншого, що допоможе вам створити потужний подкаст у WordPress.

8. Менеджер з огляду iTunes Podcast

itunes-podcast-огляд-менеджер

Менеджер з огляду iTunes Podcast допомагає додавати ваші міжнародні відгуки про подкаст з iTunes на ваш сайт WordPress. Це корисно для подкастів, які користуються популярними подкастами на iTunes і хочуть просувати їх більше, щоб охопити широку аудиторію. Додавання відгуків про подкаст слугує свідченням вашої роботи.

Після того, як плагін налаштовано на вашому сайті WordPress, він перевіряє нові огляди подкастів кожні 4 години та автоматично показує їх у таблиці на вашому сайті. Іноді, коли канали огляду для певних країн недоступні, вам доведеться чекати наступної автоматичної перевірки або перевірити вручну.

9. Amazon Polly для WordPress

Amazon-Polly-for-wordpress

Amazon Polly для WordPress це безкоштовний плагін WordPress, який допоможе вам перетворити текстовий вміст у мовлення за допомогою Amazon Polly. Якщо ви не знаєте, що таке Amazon Polly, це сервіс, який перетворює текст у реалістичну мову.

За допомогою цього плагіна ви можете генерувати аудіо-канал для свого текстового вмісту та вставляти його у свої повідомлення в WordPress. Додавання звуку разом із текстовим вмістом допомагає збільшити доступність ваших публікацій.

Плагін також дозволяє публікувати свої публікації у вигляді подкастів безпосередньо зі свого сайту та робити їх доступними для слухачів у каталогах подкастів..

10. Менеджер проповіді

серман-менеджер-wordpress-плагін

Проповідь Менеджер це безкоштовний плагін WordPress, який допоможе вам повністю керувати церковними проповідями. Плагін дозволяє додавати аудіо MP3-файли на свій сайт WordPress разом із динаміками, серіями, темами тощо. Потім ви можете додати проповіді MP3 до каталогів iTunes, щоб зробити їх доступними для слухачів подкастів..

Плагін Sermon Manager доступний для вільного завантаження в офіційному сховищі плагінів WordPress. Він сумісний з усіма іншими основними плагінами WordPress та будь-якою темою WordPress.

11. Компактний аудіоплеєр WP

компакт-wp-аудіо-програвач-wordpress-плагін

Компактний аудіоплеєр WP це безкоштовний плагін WordPress для додавання аудіоплеєра в WordPress. Щоб додати аудіофайли в WordPress за допомогою цього плагіна, спочатку потрібно завантажити їх у місце завантаження. Потім ви можете вставляти аудіофайли до своїх публікацій і сторінок WordPress за допомогою короткого коду. Плагін відображатиме ваші аудіофайли разом із компактним медіаплеєром.

Плагін підтримує аудіо файли MP3 та OGG. Це дозволяє налаштувати параметр автовідтворення, цикл тощо. Аудіоплеєр повністю чуйний, тому він добре поєднується з усіма типами пристроїв та підтримує всі основні браузери.

12. Шорт-код розповсюджувача

плагін-розширювач-штрихкод

Spreaker – популярна платформа подкастингу, на якій можна слухати наймодніші подкасти у світі, а також створювати власні подкасти. Якщо у вас є подкаст на Spreaker, тепер ви можете легко вставити його на свій сайт WordPress за допомогою Короткий код розповсюджувача підключати.

Плагін допоможе вам додати будь-який епізод, показ або користувач Spreaker у WordPress. Плагін дозволяє додавати розсилки подкастів з великою кількістю конфігурації за допомогою параметрів короткого коду.

Бонус: Ознайомтеся з найкращим плагіном для видачі WordPress, щоб створити успішний роздачу.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі подкасти для WordPress. Ви також можете побачити нашу колекцію найкращих плагінів WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me