12 кращих плагінів Instagram для WordPress в 2020 році

Кращі WordPress плагіни instagram порівняно


Шукаєте найкращі плагіни Instagram для WordPress?

Instagram – це відмінна маркетингова платформа для блогерів та малого бізнесу. За допомогою Instagram ви можете візуально приголомшливо поділитися деталями свого бізнесу та зв’язатися зі своєю аудиторією, яка, можливо, стане вашим наступним клієнтом.

То чому б не скористатися цією платформою для розширення вашої сфери охоплення та, можливо, збільшення продажів? Найкращий спосіб зробити це – пов’язати свій Instagram профіль із веб-сайтом вашого бізнесу. Таким чином ви зможете охопити широку аудиторію та збільшити можливість конвертувати більше потенційних клієнтів.

Якщо вам цікаво, як підключити профіль Instagram до веб-сайту вашого бізнесу, ми вас охопили. WordPress пропонує безліч плагінів, які дозволяють вам це робити без особливих зусиль.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів Instagram для WordPress, які дозволять відображати ваш канал Instagram прямо на веб-сайті WordPress.

1. Галерея Envira

Галерея Енвіра

Envira Gallery – це один з найпопулярніших плагінів WordPress Gallery, який допомагає створювати візуально яскраві фото- та відеогалереї на своєму веб-сайті. Плагін оснащений надійним конструктором перетягування, що дозволяє створити галерею протягом декількох секунд. Щоб зробити вашу галерею більш привабливою, ви можете використовувати заздалегідь вбудовані шаблони, які пропонує плагін.

Плагін завантажений дивовижними вбудованими функціями. Ви також можете розширити його функціональність за допомогою аддонів. Активуючи ці додатки, ви можете інтегрувати свій веб-сайт у будь-які соціальні платформи, включаючи Pinterest та Instagram. Крім того, ви можете організувати свої альбоми, вмикати слайд-шоу та режим повноекранного лайтбоксу та робити багато іншого.

Завдяки додатку WooCommerce ви можете також активувати функцію електронної комерції. Крім того, ви також можете захистити свою цифрову роботу, додавши додатковий рівень захисту, який може бути або паролем, або водяним знаком.

Плагін повністю чуйний і сумісний з більшістю популярних плагінів, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті.

2. Інстаграм-канал від Smash Balloon

Інстаграм-Feed - Smash Balloon, плагіни Instagram

Instagram Feed – це ретельно чуйний, повністю настроюваний та оптимізований для SEO плагін Instagram, який дуже простий у налаштуванні та використанні. Ви можете використовувати його для відображення декількох Instagram-каналів на своєму веб-сайті та налаштування кожного з них окремо.

Це дозволяє поєднувати ваші фотографії та відео в одному каналі. Поряд, ви можете поділитися своїми Instagram історіями теж зі своєю аудиторією. Історії можуть відображатися на спливаючому лайтбоксі, тож ви можете тривалий час залучати відвідувачів.

Плагін пропонує 3 різних стилю компонування для відображення ваших фотографій. Як і в Instagram, ви можете виділити важливі канали, щоб повідомити людям про ваші особливі моменти. Ви також можете налаштувати свої зображення за допомогою вбудованої опції налаштування, щоб надати їм ідеальний вигляд. Без сумніву, цей плагін був одним із найулюбленіших плагінів Instagram, що подає на ринку.

3. Театр Instagram

Плагіни Instagram, театр Instagram

Театр Instagram дозволяє візуально вражати зображення на вашому веб-сайті у Instagram. Плагін постачається з декількома варіантами макета, а також пропонує 3 повністю чутливих шаблони. Ви також можете скористатись режимом подавання тегів Instagram, за допомогою якого можна вказати тег для пошуку з API API.

За допомогою режиму розташування ви можете вказати місце, де було зроблено ваше фото. Якщо ви хочете, ви також можете вказати кілька ідентифікаторів користувача, щоб ви могли малювати зображення різних користувачів. Плагін повністю чуйний, тобто ваші фотографії добре виглядають на комп’ютері, мобільному телефоні чи планшеті.

Цей плагін оснащений кількома візуальними ефектами, щоб відвідувачі розважали та займалися. Від альтернативних макетів, інтервалів затримки до швидкості, цей плагін може запропонувати дуже багато. Він сумісний з останніми версіями WordPress.

4. Instagram-канал від WPDancers

Instagram-канал від WPDancers,

Instagram Feed від WPDancers – це ще один блискучий плагін, який ви, можливо, захочете перевірити. Ви можете відображати свої фотографії в одному з 4-х стильних макетів, які пропонує плагін – а саме макет Grid, галерея слайдів, макет Polaroid та останній макет карти. Плагін також пропонує дивовижні конфігурації в режимі реального часу. Таким чином, ви можете вибрати стиль переходу, шкіру картки, шкіру лайтбоксу та багато іншого.

За допомогою параметрів “Помірний” та “Сон” ви можете керувати тим, що відображатимуться на вашому сайті. Ви можете використовувати кнопку перемикання, щоб відхиляти публікації, які ви не хочете, у своєму каналі. Плагін також пропонує цілий ряд красивих варіантів шкіри. Таким чином ви можете вибрати той, який вам найбільше подобається, та інтегрувати у свій веб-сайт для найкращого вигляду.

Плагін також підтримує відео та дозволяє додавати кнопки соціального доступу. Якщо ви не шанувальник дуже захаращеної часової шкали, ви можете обмежити кількість публікацій, які ви хочете показати. Плагін демонструє надзвичайно швидку продуктивність і надзвичайно гнучкий у плані налаштування та дизайну. Instagram Feed в цілому простий в обробці, навіть якщо ви його використовуєте вперше. Але якщо ви все ще вважаєте, що вам потрібна допомога, ви можете звернутися до їх дружньої групи підтримки, яка завжди готова вам допомогти.

5. Модуль

Плагін Modula Gallery

Modula – плагін WordPress Gallery, який дозволяє красиво відображати свої фотографії на вашому сайті. Ви також можете інтегрувати його з різними платформами соціальних медіа, включаючи Instagram. За допомогою модуля ви можете відображати медіа зі свого Instagram-каналу. Плагін пропонує фантастичні параметри фільтра, які можна використовувати для покращення вигляду ваших зображень.

Завдяки його конструктору перетягування можна швидко та легко налаштувати галереї. Ви можете використовувати його для зміни розміру своїх зображень та створення власної власної верстки. Плагін супер чуйний, завдяки чому зображення виглядають чіткими та чіткими на екрані розміру всіх типів.

Модула також дозволяє відвідувачам переглядати ваші галереї, фільтруючи їх на основі дат, хештегів тощо.

6. NextGen Gallery

nextgen галерея

NextGen Gallery – один з найпопулярніших плагінів галереї для WordPress. придбавши один плагін, ви можете фактично отримати доступ до функцій більш ніж 30 різних розширень разом. Плагін пропонує 10 різних стилів компонування для відображення ваших фотографій, а також має можливість спільного використання зображень, зв’язування зображень, коментування та навіть підтвердження крадіжки ваших зображень..

Тоді є безліч гарних варіантів ваших зображень. Ви можете додавати фільтри, вибирати улюблену тему та використовувати параметри зображення Lightroom. Найкраще, що цей плагін надає вам повсякденні оновлення та безкоштовну підтримку. Цей плагін – чудовий варіант для тих, хто шукає спосіб приголомшливо показати свої фотографії в Instagram.

7. Віджет Instagram від Elfsight

Elfsight
Instagram Widget – це ще один вражаючий плагін, який дозволяє відображати фотографії Instagram на вашому веб-сайті. Ви можете використовувати свій хештег або своє ім’я користувача, щоб додати свої зображення до свого віджета. Плагін дуже гнучкий, коли мова йде про налаштування. Від додавання кольорів, зміни розміру зображень до додавання параметра прокрутки, це майже вся функція інтеграції в Instagram, яка вам знадобиться.

Він також дуже добре реагує на різні гаджети та розміри екрана. Плагін підтримує більш ніж 16 різних мов, тому ви можете використовувати цю функцію, щоб охопити та підключитися до більшої кількості людей. Додавши кнопку Follow (Виконати), ви можете заохотити людей відвідувати ваш сайт. Це допомагає залучати більше людей та збільшувати базу фанів.

8. Кормити їх соціальними

Feed Them Social, плагіни Instagram

Кормити їх соціальними це безкоштовний плагін WordPress, який постачається з дивовижними функціями інтеграції в Instagram. Ви можете додати будь-який соціальний канал на свій веб-сайт WordPress та відображати його найстильнішим чином. Стрічками можуть бути Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest або будь-які інші соціальні медіа. Плагін дуже простий в установці, налаштуваннях та використанні.

Завдяки Feed Them Social ви можете відображати свої зображення або на своїх публікаціях, сторінках або бічній панелі. Ви також можете створити короткий код за допомогою свого генератора коротких кодів за лічені секунди. Варіант налаштування також є великим. Ви маєте повну свободу оформляти свій сайт так, як вам захочеться.

Ви можете змінити колір і шрифт, додати кнопку «Подобати» або «Дотримуватися» над або під канал і зробити багато іншого. Плагін отримує регулярні оновлення та сумісний з останніми версіями WordPress. Тож перевірте це зараз. Понад 70 тис. Людей вже використовують його на своєму веб-сайті.

9. Солівок

Солівок

Soliloquy – це простий у користуванні плагін-слайдер для WordPress, який дозволяє інтегрувати ваш Instagram-канал із повзунками веб-сайту. Завдяки Soliloquy ви створюєте популярний вміст на основі публікацій, сторінок та спеціальних типів публікацій. Також легко створити повзунок лайтбоксу для демонстрації ваших фотографій, відеозаписів та галерей.

Ви навіть можете конвертувати ваші PDF-файли та презентації на ваші слайдери. Швидкість повзунків легко контролювати за налаштуваннями за замовчуванням. Можливо також, що ви плануєте свої слайдери за власним таймінгом. Щоб захистити слайдер від завантаження, ви можете відключити функцію правого клацання та переконатися, що ваші повзунки захищені від крадіжок або незаконного використання.

Плагін сумісний і з багатьма іншими розширеними плагінами. Плагін ретельно реагує і виглядає приголомшливо на всіх платформах усіх типів.

10. Смарт-слайдер 3

Розумний повзунок 3

Smart Slider 3 – це ще один плагін-слайдер, який пропонує найкращий спосіб додати свій Instagram-канал у вигляді повзунків на своєму веб-сайті. Але плагін не обмежує себе, щоб ви могли створювати повзунки самостійно. Ви також можете створити красиві каруселі та блоки.

Цей плагін також має безкоштовну версію, яку ви можете завантажити з WordPress.org. Хоча на безкоштовну програму йдеться, професійна версія обіцяє перенести ваші повзунки на інший рівень. У вас є 2 варіанти шкіри – світла і темна. Він також має багато ефектів, які можна додати до ваших знімків для покращеного вигляду.

За допомогою Smart Slider 3 ви можете додати на свій сайт аж 11 шарів. Це саме по собі пропонує додатковий гламур вашому веб-сайту. У вас також є ефекти анімації, щоб ваші повзунки виглядали неповторно. Плагін також постачається з великою кількістю параметрів налаштування.

.

11. Насолоджуйтесь Instagram

Насолоджуйтесь Instagram

Насолоджуйтесь Instagram це безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє інтегрувати свій канал Instagram у свій веб-сайт WordPress. Він дозволяє використовувати хештеги для відображення фотографій в Instagram. За допомогою плагіна ви можете також ділитися своїми відео. Кількість рядків та стовпців для ваших фотографій легко налаштовується.

Ви також можете використовувати різні ефекти, щоб ваші фотографії виглядали чудово. Зробіть так, щоб ваші фотографії затухали для перегляду Instagram Grid, використовуйте лайтбокси з підписами зображення та навігаційними стрілками тощо. Плагін сумісний з останніми версіями WordPress.

Насолоджуйтесь Instagram добре оптимізованим для мобільних пристроїв, тому вам не доведеться турбуватися про те, як це виглядатиме на менших екранах. Опція налаштування одним клацанням робить плагін ще простішим у використанні.

12. Віджет WPZoom для Instagram

Плагін WPZoom

WPZoom Widget для Instagram це ще один безкоштовний додаток віджетів Instagram для WordPress, який дуже простий у використанні. Плагін сумісний з будь-якою темою WordPress та плагінами. За допомогою цього плагіна ви можете показати гарний заголовок із біографією та повідомити людям про деталі вашого каналу.

Це також дозволяє додавати параметр ледачого завантаження, тому ви можете завантажувати зображення лише тоді, коли вони бачать ваші відвідувачі. Оскільки плагін повністю настроюється, ви можете мати повний контроль над тим, як він відображається вашим відвідувачам. Ви можете використовувати CSS, щоб додати додатковий дизайн і зробити його виділеним з решти веб-сайтів.

В цілому цей плагін чудовий. Крім того, ви отримуєте кілька дійсно класних функцій, які можна використовувати, не платячи жодної копійки. Плагін отримує регулярні оновлення та також пропонує чудову підтримку. Тож спробуйте зараз.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти кілька найкращих плагінів WordPress Instagram. Чи є якийсь інший плагін, який ви використовували для відображення каналу Instagram на своєму веб-сайті? Якщо так, то повідомте нас у коментарях нижче.

Ви також можете перевірити наш список найкращих плагінів соціального доступу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map