12 кращих плагінів WordPress для партнерів-маркетологів (2020)


Ви афілійований маркетолог, який прагне отримати більший дохід на своєму веб-сайті? Партнерський маркетинг – один з найкращих способів заробити гроші в Інтернеті. За допомогою правильного набору плагінів ви можете збільшити дохід партнерства з вашого веб-сайту в експоненціальному масштабі.

У цій статті ми поділимося кращими плагінами WordPress для афілійованих маркетологів.

Ми також створили список найкращих плагінів WordPress, необхідних кожному веб-сайту для максимального використання функцій. Ви також повинні їх перевірити.

Вибір плагінів для партнерського маркетингу WordPress для вашого сайту

Партнерський маркетинг – один з найнадійніших способів заробляти гроші в Інтернеті. За допомогою партнерського маркетингу ви вибираєте продукти, які вам подобаються, рекламуєте їх в Інтернеті та заробляєте комісії, коли хтось купує продукцію за вашим посиланням на реферали.

Наявність правильного набору плагінів у вашій панелі інструментів полегшує партнерський маркетинг, а також допомагає заробляти більше доходу на вашому сайті.

У цій публікації ви знайдете плагіни для…

 • Організація та приховування ваших партнерських посилань.
 • Партнерське програмне забезпечення для управління продавцями.
 • Рішення для спливаючих вікон для відображення партнерських посилань у потрібний час для потрібних користувачів.
 • Рішення Analytics для відстеження кліків вашої партнерської посилання.
 • І більше…

1. Досить посилання

досить посилання

Pretty Links – це ще один плагін, який дозволяє легко замаскувати партнерські посилання, які ви рекламуєте на своєму веб-сайті. Це навіть дозволяє легко налаштувати перенаправлення на сторону сервера, включаючи постійні 301 та тимчасові переадресації 302/307.

Крім того, Pretty Links також допомагає автоматично створювати короткі посилання для своїх публікацій та сторінок та ділитися ними у своєму Twitter за допомогою налаштованого повідомлення.

Почніть із Pretty Links сьогодні!

2. Спрагливі філії

спраглих

ThirstyAffiliates – це обов’язковий плагін для афілійованих маркетологів, який дозволяє легко організувати всі партнерські посилання в одному місці. З ThirstyAffiliates пошук і заміна партнерських посилань не буде зайвим.

Наприклад, щоразу, коли ви хочете змінити партнерське посилання, не потрібно заглиблюватися у свій сайт і вручну змінювати ці URL-адреси. Натомість ви просто робите це на панелі ThirstyAffiliates, яка автоматично змінює всі опубліковані URL-адреси.

Це також дозволяє приховати потворні довгі URL-адреси в короткі симпатичні посилання. Інша акуратна річ про ThirstyAffiliates – це те, що воно може автоматично замінити будь-яке ключове слово на партнерське посилання, що дозволяє заробляти більше на своєму сайті.

Почніть з ThirstyAffiliates вже сьогодні!

3. ПартнерськаWP

панель приладної панелі WP

Партнерська WP – найкращий плагін для партнерських програм для WordPress. Він розроблений тими ж самими людьми за відомим плагіном Easy Digital Downloads, який занесений до числа найкращих плагінів електронної комерції WordPress..

Якщо ви продаєте продукт на своєму веб-сайті WordPress і хочете створити повноцінну власну розміщену партнерську програму, то AffiliateWP – найкращий вибір для вас. AffiliateWP простий у налаштуванні, пропонує безперешкодну інтеграцію з вашими покупками продуктів електронної комерції, точно відстежує продажі ваших партнерів та багато іншого.

Почніть роботу з Партнерською WP сьогодні!

4. OptinMonster

optinmonster

OptinMonster – це найкращий плагін для покоління та WordPress для вбудованого веб-сайту.

За допомогою OptinMonster ви можете показувати персоналізовану спливаючу кампанію на основі поведінки окремих відвідувачів, що робить ваші повідомлення більш імовірними для конверсії. Наприклад, на сторінці огляду продукту можна показати спливаюче вікно із афілійованим посиланням, що рекламує той самий продукт.

Нижче наведено кілька причин, чому OptinMonster є обов’язковим рішенням для вашого партнерського веб-сайту:

 • Збільшити дохід: Спливаючі вікна, що спрацьовують на основі поведінки користувачів, швидше за все викликають кліки та отримують дохід.
 • Менше роздратування: На відміну від інших посередніх рішень для спливаючих вікон, OptinMonster поставляється з безліччю варіантів націлювання, тому ви можете в потрібний час відображати правильні кампанії потрібним користувачам, не дратуючи постійних відвідувачів.
 • Безкоштовна інтеграція з електронною розсилкою: OptinMonster пропонує безперешкодну інтеграцію з вашим улюбленим сервісом маркетингу електронної пошти, так що ви можете збільшити список електронної пошти при цьому збільшуючи доходи своїх партнерів.

Почніть з OptinMonster сьогодні!

5. Форми WP

wpforms

WPForms – це один з найкращих плагінів контактної форми для WordPress, і це дозволяє легко створювати контактні форми на вашому партнерському веб-сайті.

Потенційні клієнти частіше купують товар, рекомендований людьми, яких вони знають. Маючи на своєму веб-сайті контактну форму, ви полегшите своїм відвідувачам звернутися до вас. WPForms також дозволяє легко інтегрувати форму з найкращими послугами маркетингу електронної пошти, щоб ви могли встановити зв’язки зі своїми відвідувачами.

Налагоджуючи зв’язок зі своїми відвідувачами, ви можете порекомендувати товари та переконати їх зробити покупку.

Почніть з WPForms сьогодні!

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте WPForms Lite.

6. AdSanity

рекламність

AdSanity пропонує простий спосіб вставити афілійовані банери всередину публікацій або віджетів бічної панелі. Ви можете керувати своїми афілійованими кампаніями та оголошеннями на панелі адміністратора WordPress.

Основна перевага використання AdSanity полягає в тому, що ви можете відображати афілійовані банери лише протягом визначених строків на своєму веб-сайті. За допомогою звіту про ефективність ви можете легко відстежувати ефективність кожного банера, який ви публікуєте на своєму сайті.

Почніть з AdSanity сьогодні!

7. EasyAzon

еязозон

EasyAzon полегшує просування продуктів Amazon на вашому сайті WordPress. Завдяки Easy Azon ви можете знайти відповідні продукти Amazon прямо на інформаційній панелі WordPress, не знаходячи вручну пошук продуктів з Amazon.com та створення партнерських посилань.

Деякі особливості плагіна Easy Azon:

 • Автоматизоване приховування партнерської ланки
 • Вставити партнерські посилання на зображення
 • Додати кнопки придбання Amazon.com.
 • І ще багато…

Почніть з EasyAzon сьогодні!

8. MonsterInsights

чудовисько

MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для WordPress, але він також дозволяє вам легко відстежувати партнерські посилання на своєму веб-сайті..

Якщо ввімкнено функцію відстеження партнерських посилань, ви отримаєте дані, керовані даними, у своїй службі Google Analytics, які допоможуть вам отримати більше доходу з вашого партнерського веб-сайту.

 • Ви можете визначити сторінки з найвищим заробітком на своєму сайті.
 • Зрозумійте найбільш вигідні джерела трафіку
 • Отримайте ідеї щодо вмісту для свого блогу, які орієнтовані на отримання більших доходів партнерства.

За допомогою MonsterInsights ви також можете відстежувати прибутки AdSense, трансакції електронної комерції та відстежувати завантаження у своєму обліковому записі Google Analytics.

Почніть з MonsterInsights вже сьогодні!

Хочете замість цього почати з безкоштовної версії? Спробуйте MonsterInsights Lite.

9. Продукт Amazon у плагіні після публікації

Amazon продукт у плагін

Продукт Amazon у плагіні Post дозволяє швидко додати відформатований продукт Amazon у свою публікацію блогу. Щоб додати продукт Amazon до своєї публікації, вам потрібно мати обліковий запис Amazon та ключі API реклами продукту Amazon.

Після налаштування ключів ви можете легко додавати продукти Amazon до своїх публікацій блогу.

Почніть з продукту Amazon у плагіні після публікації вже сьогодні!

10. Агрегатор WP RSS

wp rss агрегатор

WP RSS Aggregator дозволяє вам зручно переносити вміст з ваших партнерських мереж на ваш веб-сайт WordPress. Наприклад, роздрібні торговці, як Amazon, дозволяють створювати канали продуктів з вашим ідентифікаційним партнером.

За допомогою WP RSS Aggregator ви можете налаштувати сторінки продуктів, імпортуючи канали, або навіть створити автоблоги з легкістю. Таким чином, ви можете автоматично завантажувати продукти як повідомлення у свій блог WordPress. Крім того, він завжди оновлюється останніми змінами.

Почніть роботу з WP RSS Aggregator сьогодні!

11. Yoast SEO

yoast seo

Yoast SEO – один з найкращих плагінів WordPress SEO і допоможе вам залучити потрібний трафік на ваш партнерський веб-сайт.

Yoast SEO піклується про всю технічну SEO-оптимізацію, необхідну для вашого сайту. Примушує вас вибрати ключове слово фокус, коли ви публікуєте вміст, а потім переконайтеся, що ви належним чином використовуєте його на цій сторінці.

Yoast SEO – найпопулярніший плагін для WordPress SEO, і це ОБОВ’ЯЗКОВО мати для кожного веб-сайту.

Почніть з Yoast SEO сьогодні!

12. Поставте прапорець Rel Nofollow

rel nofollow прапорець

Rel Nofollow Checkbox додає опцію прапорця у спливаючому вікні вставки / редагування, що дозволяє легко додавати атрибут nofollow до своїх посилань. Додавши атрибут nofollow до своїх партнерських посилань, ви скажете пошуковим системам не передавати сік посилання на ці посилання.

Це означає, що ви можете рекламувати свої партнерські продукти, не турбуючись про отримання штрафу в Google.

Почніть з контрольної скриньки Rel Nofollow сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни WordPress для афілійованих маркетологів. Ми вважаємо, що всі вищевказані плагіни є основними та обов’язковими умовами для афілійованих маркетологів, що використовують WordPress.

Також перевірте: Основні плагіни для пожертв

Забезпечення більш орієнтованого трафіку має важливе значення для збільшення доходу вашого партнера. Ознайомтеся з найкращими інструментами SEO для швидкого збільшення трафіку вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me