12 кращих плагінів WordPress для соціальних медіа для взаємодії (2020)

Кращі плагіни соціальних медіа для WordPress


Хочете залучити більше трафіку з соціальних медіа? Завдяки правильному набору плагінів соціальних медіа можна зробити свій вміст вірусним і збільшити трафік соціальних медіа на ваш сайт.

У цій статті ми поділимося найкращими плагінами WordPress для соціальних медіа та допоможемо вам вирішити, чи потрібно їх додавати до вашої панелі інструментів соціальних медіа, щоб збільшити трафік.

Вибір найкращих плагінів для соціальних медіа WordPress

Соціальні медіа – одне з найбільших джерел трафіку, на яке ви можете скористатися. Ви можете використовувати соціальні медіа для підвищення обізнаності про бренд, збільшення рівня експозиції та залучення трафіку. За допомогою правильних стратегій та набору інструментів ви можете використовувати можливості соціальних медіа для розвивати свій Інтернет-бізнес.

У цій статті ви знайдете найкращі плагіни WordPress для соціальних медіа, які дозволяють вам:

  • Додайте кнопки спільного використання в соціальних мережах та відображайте підрахунки соціальних публікацій у своїх публікаціях блогу.
  • Плануйте публікації блогу, якими слід ділитися в соціальних мережах безпосередньо з інформаційної панелі WordPress.
  • Відображайте піктограми соціальних медіа, які посилаються на ваші профілі соціальних медіа.
  • Створіть соціальні входи на своєму сайті, щоб користувачі могли швидко зареєструватися на вашому сайті та увійти на ваш сайт із наявними соціальними ідентифікаторами.

1. Спільні рахунки

Плагін для спільних графів

Shared Counts – це нетривалий плагін для соціальних медіа для вашого сайту WordPress, який швидко завантажує, кешує та відображає різні підрахунки соціальних мереж за допомогою API SharedCount.com. Це на сьогоднішній день найшвидший плагін соціального обміну на ринку. Більшість інших плагінів для загального користування сповільнюють ваш веб-сайт, однак цей був написаний високоповажними розробниками, які цінують продуктивність.

Він був створений для зручності розробників, тому ви можете легко налаштувати його відповідно до потреб вашого веб-сайту.

Він підтримує підрахунок часток для Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter (за допомогою API NewShareCount), Stumbleupon, а також підтримує обмін електронною поштою.

Почніть із спільних підрахунків вже сьогодні.

2. Монарх

монарх

Monarch – це преміальний плагін для спільного використання соціальних медіа для WordPress, розроблений Elegant Themes, преміальний центр для тем та плагінів WordPress. За допомогою Monarch ви можете додавати кнопки спільного використання у 5 різних місцях: плаваючу бічну панель, над вмістом або під вмістом, на зображеннях та відео, автоматичне спливаюче вікно та автоматичне ввімкнення.

Окрім спільного доступу до соціальних мереж, Monarch дозволяє розміщувати кнопки соціальних підписок на бічній панелі або використовувати короткий код у вмісті сторінки / публікації.

Це дуже настроюється і дозволяє вибирати форми кнопки, кольори та ефекти наведення курсора.

Почніть з монарха вже сьогодні.

3. Соціальна війна

соціальна війна

Social Warfare – це ще один плагін соціальних медіа WordPress, який є красивим і багатим на функції. Це дає вам контроль над тим, що люди діляться в соціальних мережах, і як вони цим діляться. Ви можете додати користувацькі зображення, спеціальні заголовки та власні описи для своїх публікацій, щоб збільшити кількість кліків та збільшити трафік на своєму сайті.

Деякі додаткові особливості соціальної війни:

  • Популярний віджет публікацій: Показуйте свої найпопулярніші публікації в блозі у віджеті на основі кількості соціальних публікацій.
  • Відстеження Analytics: Ви можете відстежувати ефективність своїх соціальних акцій за допомогою свого облікового запису Google Analytics.
  • Поділитися відновленням: Ви можете відновити кількість частки при переключенні структур постійної посилання.

Почніть роботу з Social Warefare Pro вже сьогодні.

4. Відродження старого посту

відродити стару посаду

Revive Old Post дозволяє автоматично ділитися своїми новими та старими публікаціями у своїх облікових записах у соціальних мережах. Це дозволяє вам ділитися своїм вмістом на кількох платформах, включаючи Facebook, Twitter та LinkedIn. Це також дозволяє відстежувати кліки та з’ясовувати, що найкраще резонує зі своїми підписниками.

Це дає змогу встановити інтервал обміну для публікацій свого блогу та вибрати кількість публікацій, якими слід поділитися. Ви також можете публікувати розміщені зображення у ваших твітах, щоб підвищити кількість кліків.

Почніть з Revive Old Post сьогодні.

5. Sassy соціальна частка

sassy соціальна частка

Sassy Social Share – один із популярних плагінів соціальних мереж WordPress, який допомагає відвідувачам вашого веб-сайту ділитися вмістом на своїх улюблених сайтах соціальних медіа. Наразі Sassy Social Share підтримує 100+ соціальних медіа та сайтів із закладками.

Плагін адаптивний для мобільних пристроїв, тому ваші значки соціальних медіа можна адаптувати до екранів пристроїв відвідувачів.

Sassy Social Share – це легкий плагін, оптимізований для швидкого відображення сторінок. Незважаючи на те, що він є безкоштовним плагіном, їх захоплена команда підтримки зберегла хороші результати для швидкого вирішення запитів підтримки.

Почніть з Sassy Social Share вже сьогодні.

6. AddToAny

додати до будь-якого

AddToAny – одна з найпопулярніших універсальних платформ соціального обміну. За допомогою плагіна AddToAny для WordPress ви можете дозволити користувачам ділитися вашим вмістом за допомогою кнопок спільного доступу. Вам не потрібно реєструвати обліковий запис на будь-яких сторонніх сайтах, щоб він працював. Плагін підтримує понад 100 сайтів та додатків у соціальних мережах.

Він оснащений лічильниками, а також чуйними плаваючими кнопками спільного доступу, які можна розмістити в найбільш оптимальних місцях на вашому сайті. Найкраще, ви можете виміряти взаємодію своїх користувачів із плагіном для спільного використання за допомогою інтеграції Google Analytics. Ви також можете відслідковувати спільні посилання із засобом скорочення URL-адрес Google.

Почніть з AddToAny сьогодні.

7. WordPress до буфера

Wordpress в буфер про

Якщо ви користуєтеся плагіном для соціальних медіа WordPress, який надсилає оновлення до вашого облікового запису Buffer для планової публікації в соціальних мережах, то WordPress – Buffer – це правильний вибір.

На відміну від більшості інших плагінів, розміщених у цій публікації, WordPress to Buffer не відображає кількість долей або лічильник кнопок спільного використання на вашому веб-сайті. Натомість це допомагає визначити статус соціальних медіа для вашого сайту WordPress і запланувати вміст у вашому обліковому записі Buffer безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.

Почніть з WordPress до буфера вже сьогодні.

8. Прості соціальні іконки

прості соціальні іконки

Прості соціальні іконки – це простий у використанні плагін для соціальних медіа для WordPress, який дозволяє відображати піктограми соціальних медіа, які посилаються на ваші соціальні профілі з бічної панелі веб-сайту. Цей безкоштовний плагін був розроблений StudioPress, провідною тематичною компанією WordPress.

Ви можете додавати або упорядковувати піктограми відповідно до ваших уподобань. Ви також можете налаштувати розмір і колір своїх піктограм і вирівняти їх так, як вам потрібно.

Почніть з простих соціальних іконок сьогодні.

9. Віджет соціальних іконок від WPZoom

віджет соціальних іконок від wpzoom

Віджет Social Icons – ще один плагін, який дозволяє швидко додавати піктограми соціальних медіа на бічну панель за допомогою віджета та зв’язувати їх із відповідними профілями соціальних медіа.

Це дозволяє додавати стільки соціальних іконок, скільки потрібно. У комплекті вибирається колір, що дозволяє змінювати колір та наближати колір усіх ваших значків.

Почніть з віджету Social Icons вже сьогодні.

10. WordPress Social Login

wordpress соціальний вхід

WordPress Social Login дозволяє відвідувачам вашого веб-сайту легко зареєструвати обліковий запис на своєму веб-сайті за допомогою наявних ідентифікаторів соціальних акаунтів. Таким чином, користувачі можуть зручно зареєструватися для облікового запису на вашому сайті лише за кілька кліків. Їм навіть не доведеться пам’ятати окреме ім’я користувача / пароль лише для вашого сайту.

За допомогою WordPress Social Login ви навіть можете імпортувати списки контактів своїх користувачів із Gmail, Facebook, Windows Live та LinkedIn.

Почніть роботу з WordPress Social Login вже сьогодні.

11. Канал Instagram

інстаграм-канал

Instagram Feed дозволяє відображати фотографії Instagram з будь-яких не приватних акаунтів Instagram. Інтеграція каналу Instagram зі своїм веб-сайтом – це економія часу, тому вам не доведеться перекладати фотографії вручну на своєму веб-сайті з Instagram. Щоразу, коли ви публікуєте в Instagram, публікації відображатимуться автоматично.

Плагін також дозволяє включити кнопку підписання поруч із фотографіями, що допоможе вам виростити своїх підписників в Instagram.

Почніть з Instagram Feed сьогодні.

12. Краще натисніть, щоб натиснути

краще натиснути на твіт

Better Click to Tweet дозволяє легко створювати вміст твіттера для своїх читачів. Все, що вам потрібно зробити, – це додати короткий код навколо вмісту, який ви хочете зробити твіт. Коли ваші відвідувачі натискають вміст твіттера, з’явиться спливаюче вікно з проханням надіслати користувач Twitter.

Better Click to Tweet підтримує скорочення URL-адрес, що дає вам можливість використовувати максимально можливу кількість символів. Це також дозволяє відстежувати взаємодію вмісту Твіттера.

Доступний преміум-аддон, який дозволяє вибирати різні варіанти стилів.

Почніть з кращого клацання, щоб натиснути ще сьогодні.

Вибір найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress

Якщо ви хочете, щоб у ваших публікаціях блогу був простий спосіб відобразити кількість соціальних долі Спільні рахунки плагін – найкращий вибір. Це не тільки зручно для розробників, але також оптимізоване для швидкості. Це означає, що плагін відрізняється високою гнучкістю, не знижуючи продуктивність.

Якщо ви шукаєте преміальний плагін, який забезпечує безперебійний соціальний обмін для ваших користувачів, а також надає чудову підтримку клієнтів, то варто заглянути в Social Warfare.

Якщо ви хочете плагін соціального обміну, який має спливаючі вікна, слайди та інші функції, то вам слід скористатися Monarch. Окрім соціального обміну, він також дозволяє відображати кнопки слідування на бічній панелі.

Пов’язані: 11 кращих альтернатив QuickBooks для малого бізнесу

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти кілька найкращих плагінів соціальних медіа WordPress для вашого сайту.

Якщо ви шукаєте інші способи залучення трафіку на ваш веб-сайт, ознайомтеся з нашою статтею про найкращі інструменти SEO для швидкого збільшення трафіку вашого веб-сайту та зробити SEO веб-сайтом дружнішим!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me