12 кращих плагінів WordPress Slider для 2020 року (порівняно)

best-slider-плагіни


Ви хочете додати гарний слайдер на свій сайт WordPress? Створені за допомогою правильного інструменту, слайдери WordPress можуть зробити ваш сайт більш захоплюючим, більш інтерактивним та веселішим. Але вибрати ідеальний плагін може бути досить складно, оскільки на ринку існує так багато різних плагінів. Отже, ми підібрали для вас кілька найкращих.

У цій статті ми поділимося найкращими плагінами WordPress для слайдера на 2019 рік.

Як правильно вибрати плагін для WordPress Slider

Додаючи слайдери, ви можете зробити свій сайт більш привабливим, але вони іноді можуть підвести вас з ущемленою швидкістю та іншими проблемами. Вам потрібно бути дуже обережним, вибираючи плагін-слайдер.

Не пропустіть переглядати нашу повну статтю про найкращі плагіни WordPress, які ви повинні використовувати на своєму веб-сайті.

В основному, у плагіні слайдера потрібно шукати 3 речі:

По-перше, ви повинні переконатися, що ваш плагін-слайдер повністю чуйний. Відповідальність – це основна особливість, яку повинен підтримувати кожен веб-сайт, оскільки все більше людей використовують портативні пристрої з невеликим екраном для перегляду Інтернету. Якщо ваші повзунки не підходять добре на таких пристроях, ви багато чого пропустите.

Друге – це простота використання. Кілька плагінів є на ринку, але лише кілька плагінів пропонують зручний інтерфейс. Ніколи не вибирайте складний плагін, оскільки ви втратите багато важливих речей, просто навчившись використовувати плагін-слайдер.

По-третє, і, мабуть, найважливіше швидкість. Часто повідомляється, що плагіни слайдера сповільнюють веб-сайти та збільшують час завантаження веб-сторінок. Якщо слайдер сповільнює ваш сайт, немає сенсу використовувати цей плагін. Оскільки швидкість веб-сайту дуже важлива для SEO, досвіду користувачів та загального зростання бізнесу.

Отже, вам потрібно буде перевірити принаймні ці 3 речі (чуйність, простота використання та швидкість), вибираючи плагін-слайдер.

Тепер давайте продовжимо перегляд найпопулярніших плагінів слайдера для WordPress.

1. Солівок

soliloquy-wordpress-slider-плагін

Soliloquy – найкращий чуйний плагін для WordPress, який доступний на ринку. Коли ми протестували плагін з усіма трьома вищезазначеними вимогами, він чудово працював на всіх них. Він повністю чуйний, простий у використанні та легкий. Створений командою експертів WordPress, що використовує якісне кодування та найкращі технології, він пропонує найкращі функції для створення красивих повзунків.

Soliloquy постачається з простим і зручним інтерфейсом, який допоможе вам легко створювати повзунки. Він добре інтегрується з вашим інтерфейсом WordPress і дозволяє використовувати зображення з медіатеки. Ви можете легко додавати зображення, налаштовувати свої налаштування слайдера та публікувати їх.

Після створення слайдера ви можете легко вставляти повзунок на свої сторінки та публікації з Додати слайдер кнопку над вашим редактором публікацій. Або ви можете додати повзунок у різних частинах вашого веб-сайту, використовуючи короткий код, віджет або тег шаблону.

Прочитайте наш повний огляд Soliloquy.

2. Смарт-слайдер 3

розумний слайдер 3 огляд

Smart Slider 3 – один із найпотужніших плагінів для слайдерів для WordPress. Цей плагін WordPress повзунок має безкоштовну версію, яка пропонує повністю чуйні, SEO оптимізовані повзунки для будь-яких тем WordPress. Безкоштовна версія також постачається з динамічним повзунком публікацій, який дозволяє виділити останні повідомлення чи популярні публікації.

З професійною версією плагіна ви можете редагувати слайди так само, як це робиться з розробниками сторінок. Його легкі у використанні функції перетягування дозволяють легко створити повзунок так, як вам завгодно. Він також постачається з 6 унікальними шарами для побудови високо настроєного слайдера WordPress.

Прочитайте наш повний огляд Smart Slider 3.

3. Революція повзуна

слайдер-революція-огляд

Slider Revolution – це найпопулярніший плагін для повзунків WordPress на ринку CodeCanyon. Він постачається з потужним візуальним редактором, за допомогою якого ви можете легко створювати та налаштовувати повзунки в WordPress.

Плагін повністю реагує на те, що ваші повзунки будуть чудово виглядати на кожному пристрої, включаючи настільні комп’ютери, ноутбуки, планшети та смартфони. Ще одна цікава особливість – це справжній повзунок підтримки мультимедіа, тобто ви можете використовувати зображення, відео, канали соціальних медіа, а також повідомлення в WordPress та користувацькі публікації.

Хоча він пропонує потужні функції та функціональні можливості, які допоможуть вам створити чудові слайдери, але він пропускає деякі аспекти зручності користування. Наприклад, вам потрібно буде перейти до списку ваших повзунків, щоб знайти код для додавання слайдера, тоді як Soliloquy полегшує роботу з Додати слайдер кнопку в редакторі публікацій. Крім того, його інтерфейс виглядає інакше, ніж решта інтерфейсу WordPress, тому початківцям спочатку здається, що це трохи складно.

Прочитайте наш повний огляд Slider Revolution.

4. LayerSlider

слоїзер-wordpress-плагін

LayerSlider – ще один популярний плагін на ринку CodeCanyon. Це вдосконалений плагін з безліччю потужних опцій, який дозволяє створювати повзунки, галереї зображень з ефектами, анімовані цільові сторінки, блоки сторінок або навіть повний веб-сайт.

Як і Slider Revolution, LayerSlider також має власний інтерфейс перетягування для створення повзунків. Отже, коли ви починаєте з нього, можливо, вам доведеться витратити кілька днів на вивчення його інтерфейсу.

Сила плагіна полягає в тому, що він дозволяє додавати різні переходи та анімації у ваші повзунки. Ви можете використовувати більше 200 заздалегідь визначених слайдів, паралакс та різні анімації. Крім того, ви можете знайти безліч преміальних шаблонів слайдерів, які ви можете використовувати для своїх особистих потреб, професійних веб-сайтів для бізнесу, презентації своєї творчої роботи тощо.

Прочитайте наш повний огляд LayerSlider.

5. RoyalSlider

royalslider-wordpress-плагін

RoyalSlider – це ще один найпопулярніший плагін-слайдер на ринку CodeCanyon, однак у ньому менше можливостей налаштування, переходів та анімаційних ефектів порівняно з двома вищевказаними плагінами CodeCanyon. Однак він має всі стандартні функції, які вам знадобляться для створення повзунків для сайтів WordPress.

RoyalSlider фокусується на інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі та кращій продуктивності. Це дозволяє створювати зручні та чутливі повзунки для легкої навігації. Він має лінивий варіант завантаження, який допоможе вам покращити швидкість сторінки. Крім того, він оптимізований для SEO.

Завдяки RoyalSlider ви можете легко інтегрувати свої фотографії Instagram та Flickr у ваші слайдери WordPress. Крім того, він підтримує відео YouTube та Vimeo для створення більш привабливих повзунків.

6. Повзунок від WD

слайдер-за-wd-плагін

Повзунок від WD є безкоштовним плагіном WordPress для створення чуйних повзунків. Плагін дозволяє легко створювати повзунки для швидкого завантаження та зручні для SEO, які ви можете легко додавати до публікацій, сторінок, заголовків тем, бічних панелей та інших місць веб-сайту..

Можна додати як зображення, так і відеозустрічі з різними ефектами переходу, тоді як більш досконалі функції недоступні у його безкоштовній версії. Ефекти фільму, каруселі та паралакса доступні лише у платній версії. Крім того, ви можете створити багатофункціональні повзунки з шарами кнопок тексту, зображень, відео, точки доступу та соціальних медіа з платною версією плагіна..

Плагін Slider by WD також підтримує управління пальцем для пристроїв із сенсорним екраном, і це одна з його сильних сторін. Однак параметри вбудови слайдера не такі дружні, як Soliloquy. Вам потрібно буде скопіювати і вставити короткий код повзунка, щоб вставити слайдер у повідомлення та сторінки, тоді як Soliloquy дозволяє додавати безпосередньо з редактора публікацій із меню Додати слайдер кнопка.

7. Слайдер WordPress WonderPlugin

wonderplugin-wordpress-слайдер

Слайдер WordPress WonderPlugin – простий та чуйний плагін-слайдер WordPress. Він доступний у безкоштовній та преміальній версіях. Якщо ви виберете безкоштовну версію, вона додасть водяний знак, який посилається на головну сторінку плагіна.

Слайдер WordPress WonderPlugin підтримує зображення, YouTube, Vimeo, mp4 та WebM, а також публікації WordPress. Ви можете створювати як горизонтальні, так і вертикальні слайдшоу з ескізами і легко вставляти їх на свій сайт.

Більше того, він пропонує приголомшливі ефекти переходу, як вбудований ефект лайтбокса для створення привабливих повзунків. Найголовніше, що має користувальницький інтерфейс у стилі майстра, який допоможе вам легко зробити крок за кроком.

8. Плавний повзунок

гладкий слайдер-wordpress-plu

The Плавний повзунок плагін допомагає вам створювати плавні та приємні повзунки та каруселі для сайтів WordPress. Він спеціально розроблений для WordPress CMS, тому пропонує дійсно простий та зручний інтерфейс для користувачів WordPress.

Плагін допомагає створювати різноманітні слайдери, такі як повзунки для поставок, повзунки для зображення та повзунки для відео. Ви можете просто використовувати зображення у вашій медіа-галереї WordPress та створювати повзунки для зображень. Щоб ваші повзунки виглядали неповторно, це дозволяє налаштувати типографіку, швидкість переходу, ефект, колір тла, висоту повзунка, ширину тощо.

Після створення слайдерів ви можете додати їх на свій сайт, використовуючи короткий код, віджет або тег шаблону. Ви також можете експортувати повзунки з повними налаштуваннями на інші сайти.

9. Майстер слайдер

master-slider-плагін

Master Slider – прекрасний плагін для сенсорного слайдера WordPress, який підтримує сенсорну навігацію чистим жестом пальцем. Це повністю чуйна та зручна для мобільних пристроїв програма, яка добре адаптується до всіх пристроїв та екранів.

Це приголомшливий повзунок шару, який має можливість перетворювати будь-який вміст HTML (наприклад, текст і зображення) у шари. Він підтримує зображення, відео, повідомлення в WordPress, продукти WooCommerce, альбоми у Facebook та галереї Flickr. Перш за все, він пропонує вам понад 90 заздалегідь створених повзунків, якими ви можете користуватися на своєму сайті.

Плагін має вбудований у нього Visual Composer, тому створювати повзунки просто за допомогою редактора інтерфейсів перетягування.

10. MetaSlider

metaslider-wordpress-плагін

MetaSlider – це простий, але потужний плагін-слайдер WordPress, який дозволяє створити повністю чуйні слайд-шоу за один раз. Він оснащений безліччю потужних функцій, таких як підтримка відео, мініатюра навігації, слайди подачі каналів, слайди анімованих шарів тощо.

Плагін поєднує в собі потужність 4 плагінів: Flex Slider, Nivo Slider, Respovable Slides та Coin Slider. Отже, ви можете вибрати та використовувати всі їх функції в 1 плагіні. Крім того, він сумісний з усіма основними плагінами та темами WordPress.

MetaSlider доступний як у безкоштовній, так і у преміум-версії, тому ви можете спочатку спробувати його безкоштовну версію, щоб перевірити її зручність.

11. Метеорні гірки

метеор-слайди-плагін

Метеорні гірки це безкоштовний плагін-слайдер для WordPress, який ви можете завантажити з офіційного сховища плагінів WordPress та використовувати на будь-якій кількості веб-сайтів, скільки вам подобається. Це допомагає вам створювати прості слайдшоу для зображень у WordPress.

Метеорні слайди – це зручний для мобільних пристроїв плагін, який підходить до будь-якого пристрою та підтримує сенсорну навігацію для мобільних телефонів та планшетів. Щоб вставити повзунки на свій сайт, вам потрібно буде використовувати короткий код, тег шаблону або віджет.

Порівняно з іншими плагінами у цьому списку, у нього бракує кількох варіантів та функціональних можливостей. Ви не можете додавати відео до своїх слайдерів. Однак ви можете використовувати його для простих слайд-шоу зображень.

12. FlexSlider

FlexSlider-wordpress-плагін

FlexSlider – це ще один безкоштовний плагін для створення слайдерів WordPress. Плагін дозволяє легко створювати повністю чуйні повзунки jQuery.

За допомогою цього плагіна ви можете додавати як горизонтальні, так і вертикальні слайди та зменшувати анімацію до них. Він підтримує всі основні браузери, сенсорну навігацію та сумісний з останньою версією jQuery.

Плагін – це простий інструментарій для повзунків jQuery, який можна використовувати для простих повзунків.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни для слайдера WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо найкращих плагінів WordPress для галереї зображень.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map